15 Temmuz burç yorumları

Ay Balık Burcunda...Duygularımız ve Sezgilerimiz Güçleniyor....Astrolog Demet Baltacı'dan 15 Temmuz burç yorumları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bugün 15 Temmuz Salı…Mars günündeyiz…

Ay sabah 05:41’de Balık burcuna geçecek. Balık burcunda ilerleyen Ay güne duygusal ve hassas enerjiler verebilir.

Sabah saatlerinde Yengeç burcundaki Merkür ile üçgen açı yapacak olan Ay, sezgilerimizi ve empati yeteneğimizi arttırabilir. Duygusal enerjimiz ve yaratıcılığımız yükselirken, sezgilerimiz yol gösterici olabilir. Bugün su ve deniz kenarında zaman geçirebilir, seyahat yapabiliriz.

Öğleden sonra Ay, Balık burcundaki Neptün ile birleşecek. Hayal gücümüz güçlenirken, manevi ve ruhsal kavramlara daha fazla çekilebiliriz.

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

İçinizdeki duyguların yoğunlaşarak tüm dikkatinizi üzerlerine çekmeleri mümkündür. Bunları bastırmaya çalışmak yerine bir süre içinize dönün ve inceleyin. Bu şekilde, kendi dünyanızda olanları daha yakından tanıyabilirsiniz.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

Yakın çevrenizle yürüttüğünüz ilişkiler, günün ana konularını oluşturacaklardır. Arkadaşlarınızla birlikte sohbet etmek, bir eğlence faaliyetine katılmak veya yakın çevrenizle görevleriniz hakkında konuşmak, günün konuları olabilirler.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Ailenizin beklentileri ve onlara karşı sahip olduğunuz sorumluluklar günün ana konuları olabilirler. Sakin kaldığınız sürece her şeyle baş edebileceğinizi ve zaman ayırabileceğinizi bilmelisiniz.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Kişisel gelişim fırsatlarıyla karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz. İlginç bir toplantıya katılabilir, yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Eğitim durumunuzu daha da ilerletmek yönünde girişimleriniz de olabilir.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İnsanların sahip oldukları fikirlere göre duygularınızı yeniden düzenlemeye kalkabilirsiniz. Önyargıları engellemek için insanların fikirlerini kendilerine bırakın ve siz yine kendiniz olmaya devam edin.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

Aşk ilişkinizde garipseyeceğiniz bir durum içinde kalabilirsiniz. Bu durum, partnerinizin tuhaf hareketlerinden kaynaklanabilir. Bugün, onun yapacaklarını alttan alın ve gülümsemeye devam edin.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Çevrenizdeki insanların ihtiyaçlarını karşılamayı kendinize görev edinebilirsiniz. Fırsat bulduğunuz her anda birilerinin sorunlarını çözmeye eğilmeniz ana konu olabilir.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım )

15 Temmuz burç yorumları
15 Temmuz burç yorumları

Aşk ilişkinizde birden ortaya çıkan konular üzerinde kafa yoracağınız bir gün geçirebilirsiniz. Sizi etkin çözüme götürecek tek şey, aklınızı kullanarak yaptığınız hamleler olacaktır.

YAY (23 Kasım-21Aralık)

Sosyal hayatınızdaki bazı gelişmeleri aile üyeleri ile bir araya gelerek tartışabilirsiniz. Onların uyarılarını dikkate almalısınız. Fark etmediğiniz bazı detaylar konusunda sizi bilinçlendirebilirler. Sağlığınız özen gösterin, mideniz hassas olabilir.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Yakın çevrenizle olan ilişkilerin olumlu seyredeceği bir gün daha geçireceksiniz. Kırgınlıkları gidermek için özür dileyebilirsiniz. İnsanlara açılmaktan çekinmeyin ve içinizdekileri onlarla paylaşın. Bu, ilişkilerinizi daha doyurucu kılacak bir süreci başlatabilir.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Para kavramınızın olmadığı bir gündesiniz. Maddi konulara çok hayalci yaklaşabilir, gerçek dışı projeler üretebilirsiniz. Fotoğraf makinası, kamera, akıllı telefon vb. bazı alışverişler gündeme gelebilir. Alışveriş konularında sizi doğru yönlendirecek bir yakınınızın fikirlerine önem verin.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Çevrenizdeki kişiler aşırı hassas ve alıngan davranışlarınız nedeniyle tedirgin olabilirler. Dokunsalar ağlayacak durumda olabilirsiniz. Duyduğunuz bir şarkı, izlediğiniz bir film bile sizi fazlasıyla etkileyebilir. Deniz kenarında bir yürüyüş iyi gelebilir.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.