15 Temmuz 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

15 Temmuz 2015 Çarşamba günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 15 Temmuz 2015 burç yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar Çarşamba günümüz,  saat 08:11 Ay-Merkür kavuşum etkisinde başlıyor. Malum bayram yaklaştı. Hepimizde aile özlemi, sevgisi, birliği önem taşıyor. Böyle bir etki altında ailemizle bir araya gelmek, yolculuk ve planlamalar gündemimizde yer alabilir. Maziyi anabiliriz, çocukluğumuz gözlerimizin önünden geçer ve bugünle karşılaştırırız. Sözler duygulu, zihin sevgi ve güvence olgularını baştacı yapmış bir şekilde güne adım atabiliriz.

Saat 10:50 Ay-Mars kavuşumu güvenliğinizle ilgili konulara verdiğiniz önemin işaretçisi. Sonuna kadar sınırlarınızı korursunuz.

Saat 11:10 Ay-Pluto karşıtlığında, bir yandan mesleki ve toplumsal sorumluluklarımızın farkında olmamız gerekiyor diğer yandan güven içinde yaşamak, huzur bulmak istiyoruz.  Bu iki isteği aynı anda yapabilmek kolay olmayabilir. Bu nedenle biraz sıkılabiliriz.

Saat 17:12 itibariyle Mars-Pluto karşıtlık etkisi altında, olayları abartabilir ve yok yere kendinizi stres altına sokabilirsiniz. Değişim ve dönüşümde bulunmaya istekli olduğunuz halde, bugün tam tersine elinizdekileri korumaktan yana olduğunuz için endişeli davranabilirsiniz.  Her şeyinizi güvence altına almayı isteyebilirsiniz. Kimi zaman, insanların sizi kandırabileceğini düşünerek herkese karşı belirli bir mesafe koyabilirsiniz. Yapmanız gereken kendinizi rahatlatmak ve emin olmadığınız  konular üzerinde sakin olup, gözden geçirmelerde bulunmaktır.  Gözünüzle görmediğiniz veya kulağınızla duymadıklarınız  için olay çıkarmanın anlamı yoktur.

Saat 23:10 Ay-Uranüs zorlayıcı görünümü,  mesleki-özel hayat-ilişki- kişisel girişimlerinizle alakalı konulardaki hassasiyetin göstergesi. Size karşı olan sistem, kişi veya durumlarla hem dış hem iç anlamda mücadeleye zorlanabilirsiniz. Haksızlıklara dayanamayan bir kişi olarak, birileriyle çatışabilirsiniz. Yeniliklere oldukça açık bir kişi olduğunuz için, özellikle düşüncelerinize, değer verdiğiniz olgulara laf atıldığında, baskı uygulandığında kayıtsız kalmazsınız.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar Çarşamba gününe, saat 08:11 Ay-Merkür kavuşum etkisinde adım atacağız. Duygularımızı çevremizdeki insanlarla, ailemizle, aile gibi gördüğümüz kişilerle paylaşmak için uygun bir enerjidir. Malum bayram yaklaştı. İnsan sevdikleriyle kucaklaşmak, sıcaklık hissetmek, haberleşmek adına aktif. Güne başlarken, bu hisler sizin yüreğinizde de etkin olabilir.

Saat 10:50 Ay-Mars kavuşumu, fikirlerinizi savunmanız ve ne olursa olsun inandığınız değerlerinizi korumanız anlamında etkilidir.

Saat 11:10 Ay-Pluto karşıtlığı, eğitim, iş, yolculuk, iletişim ve  haberleşmede güvenliğinizi mutlaka düşününüz. İşlerinizi belli bir disiplin altında yapmanız gerekecektir.

Saat 17:12 Mars-Pluto karşıtlık etkisinde, güvenli ve huzurlu bir hayat sürmek  isteğiniz yükselebilir. Bu artış,  doğal olarak hakkınız olan için savaşmanız gerektiğini düşündürebilir. Zorluklar veya ulaşılması imkansız gibi duran istekleriniz gerginlik yaratabilir. Kendi derinliklerinizde sorgulamada bulunduğunuzda, maddi açıdan sorunlar yaşayacağınızı, güvencesiz kalacağınızı, işlerinizin yolunda gitmeyeceğini düşünerek gereksiz yere kendinizi tedirgin edebilirsiniz. Hatta kendinizi yetersiz görebilir buna kendinizi de inandırabilirsiniz.  Bütün bu hissedişler, sadece günlük enerjilerin yarattığı tedirginlik halidir. Doğal olarak size rahatsızlık yaşatabilir. Oysaki yapılması gereken öncelikle kendinizle ve çevrenizle barışık, günü olabildiğince sakin şekilde  değerlendirmektir.

Saat 23:10 Ay-Uranüs görünümü, iş hayatınız, sağlığınız, keşif ve bilgilenme, duygusal ve fiziksel durumunuzla alakalı konularda etkilidir. Duygusal yönde gerginlik yaratabilir. Çünkü kişi kendini güvende hissetmek ister. Doğal olarak çevresinde gelişen olayları, insanları,  dünyayı duygusal anlamda değerlendirir. Bu değerlendirme biçimi aşırı olursa, zorlanmanıza neden olabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler saat 08:11 itibariyle Ay-Merkür gökyüzünde kavuşuyor. Güne bu enerjinin etkisinde başlıyoruz. Malum bayram yaklaştı. Sevdiklerimizi mutlu etmek, belki bayram için planlanan yolculuğa çıkmadan önce alışveriş yapmak, kendimizi sevindirmek arzusu yoğun olabilir. Eksiklerimizi tamamlarız, evimizin ihtiyaçlarını karşılayabiliriz.

Saat 10:50 Ay-Mars kavuşumu, kendinizi maddi ve duygusal anlamda güvence altına alma arzunuzu ve bu konudaki mücadelenizi işaret ediyor.

Saat 11:10 Ay-Pluto karşıtlığında, bir yandan güven içinde, kimseye muhtaç olmadan yaşamak için, ekmeğinizi kazanmanız diğer yandan sabırlı, sistemli, sorumluluklarınızın farkında hareket etmeniz lazım.

Saat 17:12 itibariyle oluşan Mars-Pluto karşıtlık etkisi altında, başta ailenizle olan iletişimin, parasal konularda bilinçli hareket etmenin ve kontrollü olmanın önemli olduğu bir gündeyiz. Güvenliğiniz, yarınlarınız, evinizdeki huzurunuz konusunda gayet titiz düşünebilirsiniz. Aile içi dengelerin yerinden sarsılmaması için öncelikle sorumluluklarınızın farkında olmak önem taşıyor. Yani isteklerinizin peşinden gitmek istiyorsanız güven duygunuzu kaybetmemeli, gereksiz hassasiyetler göstererek sanki elinizden bir şey gelmiyormuş gibi pasif-agresif tarzda hareket etmemelisiniz. Özellikle ilişkinizle alakalı problemler nedeniyle bütün sinirinizi ev sınırları içinde boşaltmaya çalışabileceğiniz bugün, partnerinizin de aynı şekilde size karşılık vermesi mümkündür. Eğer uzun süredir devam eden problemleriniz varsa bunları halletmenin yolu çatışmakla çözülmez.

Saat 23:10 Ay-Uranüs görünümü,  finansal durum, kazanç, hedefleriniz, aşk hayatınız ile alakalı konularda bir hayli hassas düşünmeniz mümkündür. Kişi bir an önce rahat ve huzura kavuşmak için, güvende olmak adına büyük bir istek duyabilir. Değişim hevesiniz yüksektir. Ancak bazen  isteklerinizi  elde edemeyeceğinizi  düşünerek kaygılanabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 08:11 itibariyle etkili olacak Ay-Merkür kavuşumu sizin burcunuzda oluşacak. Bu yumuşacık kalplerinizin sevdikleriyle buluşma arzusunun, sevilme ihtiyacının göstergesidir. Malum bayram yaklaştığı için, çoğumuz biraz dinlenmek amacıyla tatile çıkabiliriz. Bulunduğumuz yerde zihnimizi dinlendirebiliriz. Geçmişin güzelliklerini anabiliriz. Geçmişi özlemle anabiliriz.

Saat 10:50 Ay-Mars kavuşumu eviniz, aileniz, huzurunuz, güvenliğiniz yönünde düşünmenizi ve hareket etmenizi sağlar. Bu konularda girişken davranırsınız.

Saat 11:10 Ay-Pluto karşıt etkisi altında, bir yandan kendinizi güven altına alma, ailenizi koruma veya ailevi meselelerle yakından ilgilenmenizi sağlarken diğer yandan ilişkinizle ilgili konularda kendinizi baskı altında hissetmenize neden olabilir.

Saat 17:12 itibariyle oluşan Mars-Pluto karşıtlığı, düzenli bir gelir elde etmek adına aklınıza birçok fikir geldiği halde, sizi durduran engeller veya yaratıcılığınıza sekte vuran kişiler canınızı sıkabilir. Düşüncelerinizin genelinde kendi çıkarlarınızın ön planda olması, başkaları tarafından bencil olduğunuzun düşünülmesine yol açsa da, siz neyi neden istediğinizin gayet iyi farkındasınız. Sahip olma güdünüzün en başında toplum hayatında iyi bir yere gelmek isteği baskın. İşinizden elde ettiğiniz gelir veya yaşamınızı sürdürmenizi sağlayan şartlarınız yetersiz olduğu için sinirli davranabilirsiniz. Bu sinirlilik hali partnerinizle aranızda problemler yaşanmasına sebebiyet verebilir. Gerilim altında kalan sevgiliniz tedirginlik duyabilir, hatta sizden şikayetçi olabilir.

Saat 23:10 Ay-Uranüs görünümü,  iş hayatınız, evliliğiniz veya uzun süreli ilişkiniz, geleceğinizle  alakalı konularda güven içinde yaşamak isteğinizi işaret ediyor.  İster istemez her durumu kontrol altına almaya çalışırsınız. Bunu yapmadığınız takdirde içiniz rahat etmez. Başkalarının sizi onaylamasından hoşlanırsınız.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 08:11 itibariyle Ay-Merkür kavuşumu gerçekleşecek. Güne bu enerjiyle adım atıyoruz. Aile birliği, hatıralar, çocukluğumuz, sevdiğimiz insanlar tümüyle zihnimizde canlanıyor. Bayramın yaklaşıyor olması da bu anlamda önem taşıyor. Yakın akrabalarımızla bir araya gelebiliriz, eski dostlarımızı arayabiliriz. Sevginin ne kadar kıymetli olduğunu yüreğimizin için bir kez daha duyumsarız. Annelik duygusuyla, aile olgusuyla sahip çıkarız tüm değerlerimize.

Saat 10:50 Ay-Mars kavuşumu huzuru ve güvenliğinizi önemsediğinizi gösteriyor. Bazı korkularınız, endişeleriniz olabilir.

Saat 11:10 Ay-Pluto karşıtlığında, her şeyi kafanıza takabilir, geçmişe bağımlı kalabilir, kendinizi üzebilirsiniz. Bir yandan geçmişte yaşanılanların üzerinizdeki izlerini silmeye çalışmak diğer yandan  hayatınızı verimli hale getirmek için mücadele vermek zor olabilir.

Saat 17:12 itibariyle Mars ve Pluto karşıtlık etkisi altında,  geleceğe dönük planlarınızla ilgili konularda ve isteklerinizin peşinden gidebilmeniz için bizi zorlayıcıdır. Ne yapılmalıdır? Gerekli olan tek şey, dış etkenlerin sizi yormasına, kaygılandırmasına, öfkelendirmesine izin vermeden aklı başında hareket etmektir.  Çevrenizdeki insanlarla aranızda gerginlik  sadece sizi yıpratmaz, aynı zamanda enerjinizin de boş yere azalmasına neden olur. Her durumu ölüm kalım savaşı haline getirmek yerine, bugün kendinizi geliştiren, rahatlatan, ruhunuzu dinlendiren aktivitelerde bulunmanız çok daha faydalıdır. Kendine güvenmeyen insan kolayca düşüşe geçiyor. Tedirginlik duyuyor, endişeleniyor, telaşlanıyor. Bazılarınız içine atmaya çalışıyor diğerleriniz ne olacaksa olsun diyerek konuşabilir.  Soğukkanlı olmakta yarar var.

Saat 23:10 Ay-Uranüs görünüm etkisi altında,  hayatınıza renk getirecek sizi huzurlu kılabilecek değişimlerin bir an önce gerçekleşmesini istersiniz. Bir yanıyla hayata güvenir, şükredersiniz ancak bir yanınız beklemeye tahammüllünüz yoktur.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar saat 08:11 Ay-Merkür kavuşumu gerçekleşecek. Çarşamba gününe bu enerjiyle adım atıyoruz. Yaklaşan bayramı düşünürsek, bugün ailemiz, yakın arkadaşlarımız, sevdiklerimiz, evimizle alakalı konular üzerinde durabiliriz. Bayramı nasıl değerlendireceksek ona göre ihtiyaçlarımızı alabiliriz. Nostaljik duygu hallerinin yoğunlukta olduğu bir sabah denilebilir.

Saat 10:50 Ay-Mars kavuşumu, inandığınız, güvendiğiniz ve sizin için kıymetli olan her meselede mücadele etmenizi sağlar.

Saat 11:10 Ay-Pluto karşıtlık etkisi altında, bir yandan güven içinde geleceğinizi çizmek diğer yandan aşk hayatınız, çocuklarınız veya bazı özel meselelerinizle ilgili konularda sorumluluklarınızı üstesinden gelmeye çalışacağız. Bu bizi biraz yoracak ama en azından bu konularda bir sorun varsa, bunları çözümlemiş olacağız.

Saat 17:12 Mars-Pluto karşıtlık etkisi, çalışma hayatınızla ilgili iletişimin son derece önemli olduğu bugünlerde,  görevinizi sakin bir şekilde yerine getirmenin,  inatçı  davranmamanın önemi büyük. Etrafınızdaki insanlarla iyi şekilde anlaşmanın iş huzurunuz ve güvenliğiniz adına değerli olduğunu, geçmiş konular üzerinde gereksiz uzatmaların verimliliğinizi düşürebileceğini söylemek durumundayım. Her şeyi net, kısa ve öz kelimelerle, dengeli bir şekilde ifade etmeye çalışırsanız, etrafınızdaki insanların sizi anlaması gayet kolaylaşır. Bazı girişimleriniz hayal kırıklığı yaratıcı, tarafsız düşünmenizi engelleyici olabilir. Hatta çevrenizdeki kişileri kimi zaman fazlasıyla eleştirebilirsiniz. Bütün bunları şu aralar normal kabul ediniz. Sakın ola ki, durum ve şartların sizi yanlış kararlar aldırmasına izin vermeyiniz. Çünkü baş koyduğunuz yol ve hedef için öncelikle sabırlı olmanız gerekiyor. Eğer dışarıdan gelen etkilere çabuk öfkelenir veya tepki gösterirseniz enerjinizi boş yere tüketmiş olursunuz. Bazı haberler gecikse de, asıl istediğiniz hedefi tutturmanız zor olsa da, zaman faktörünü göz önüne alarak planlarınızı yapınız. O zaman gecikmeler ve belirsizlikler bu kadar canınızı sıkmayacaktır.

Saat 23:10 Ay-Uranüs görünümü,  güven içinde yaşamak ve hedefinize varmak yönündeki arzularınızı işaret eder.   Bunlar oluştuğu takdirde kendinizi huzurlu hissedeceğinizi düşünürsünüz.  Diğer insanlar ve dünyanın sizi tasdik etmesinden yanasınız. Eğer başa çıkamadığınız bir takım meseleler varsa, bir yandan  tepki göstermek istersiniz diğer yandan susmak. Bu iki farklı ruh hali sizi yorabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler  Çarşamba günümüzün ilk etkili görünümü, saat 08:11 Ay-Merkür kavuşumudur. Aile büyüklerimizle temasın, toplumla birebir alakalı meselelerin güvence ve huzurun zihnimizde etkili olduğu bir sabaha uyanıyoruz. Biraz hassasız, bazen geçmişi düşüneceğiz, hislerimize önem verilmesini bekleyeceğiz.

Saat 10:50 Ay-Mars kavuşumu biraz endişeli ve gergin davranmanıza neden olabilir. Özellikle ailevi, mesleki  ve güvenliğinizle ilgili konularda bu yoğundur.

Saat 11:10 Ay-Pluto karşıtlık etkisi altında, bir yandan güven içinde yaşama  arzusu diğer yandan sorumlulukların baskısı bizi zorlayabilir. Hayat bize,  üstümüze düşenleri yapmamız gerektiği yolunda bir uyarıda bulunmaktadır.

Saat 17:12 itibariyle Mars-Pluto karşıtlığı, çevrenizdeki insanların, sürekli olarak kendi fikirlerini dayatmaya çalışmalarına neden olur ki, bu  sizi çileden çıkarabilir. Hatta bunu bir baskı unsuru olarak görerek sert tepkiler göstermek zorunda kalabilirsiniz. Duygusal konularda ise, özgürlüğünüze herşeyden fazla önem verdiğiniz için, kimsenin size ait değerleri hafife almasından hoşlanmaz, fazla iyi niyetli davrandığınızı düşünebilirsiniz. Gün içinde, düşündüğünüz ve uygulamayı çok arzuladığınız planlarınızla ilgili oluşan gecikmeler veya terslikler canınızı sıkabilir. En azından henüz tam olgunlaşmamış bazı durumlar nedeniyle beklemede kalmanız yerindedir. Fiziksel açıdan bugün yorgunluk ve stres nedeniyle dinlenme ihtiyacınız ön plandadır. Uykunuzu alamamış bir haliniz vardır. Özellikle sorunlardan kaçış isteğiniz yoğundur. Dış dünyanın keşmekeşinden uzaklaşarak kendi içinizdeki sakin limana sığınabilirsiniz. Belki yeni bir yol çizmekte kararsız kaldığınız bir dönemden geçiyorsunuz ve bu yüzden tedirginsiniz. Ancak burada önemli olan kendimizden şüpheye düşmemektir.

Saat 23:10 Ay-Uranüs görünüm etkisi altında, ilişkiniz, girişimleriniz, aile hayatınız ve mesleki konularda hassasiyetiniz gayet yüksek. Bunların yerli yerine oturması,  sağlamlaştırılması gerektiğini düşünmektesiniz. Gün boyunca bu meseleler üzerinde bir hayli yoğunlaşabilir, duygusal düşünebilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler Çarşamba günümüz saat 08:11 Ay-Merkür kavuşumuyla başlıyor. Yaklaşan bayramı düşünürsek, bir çoğumuz için sevdikleriyle kavuşmak, biraz dinlenmek, tatil yapmak, yakınlarımızla buluşmak, gurbetteysek ülkemize gitmek gibi planlamalar bugünden itibaren etkili olmaya başlıyor.

Saat 10:50 Ay-Mars kavuşumu size kuvvet verici ve inandığınız yolda ilerlemeniz için destekleyicidir.

Saat 11:10 Ay-Pluto karşıtlık etkisi altında,  aklınız bir meseleye tamam derken, duygularınız iş içine karışarak bunun tam tersini size fısıldayabilir.  Bir yanınız kendini düşünmekten yanadır, ancak durumlar başkalarını hesaba katma mecburiyetinizi işaret eder.

Saat 17:12 itibariyle gerçekleşecek Mars-Pluto karşıtlığı, başkalarıyla iletişimde bulunurken elinizden geldiğince uyumlu davranmaya çalışmanız yararlıdır. Eğer çevrenizdeki kişilerle çatışırsak, düşüncelerimizi kavga eder gibi ifade edersek, başarılı olmamız, bizi ciddiye almaları mümkün olabilir mi?  Hedeflerimiz konusunda sanki hiç gerçekleşmeyecek gibi düşünmek, her şeyden şikayetçi olmak, telaşla yanlış kararlar vermemize yol açabilir. İnatlaşmalardan uzak durunuz.  Dilimiz ne kadar keskin olursa, o denli sorun yaşarız. Hele hele üzerinden hayli zaman geçmiş, meselelerle uğraşmak, gereksiz zaman kaybı ve ayrıca stres kaynağıdır. Tarafsız bir bakış açısıyla düşünmek yararlı olabilir.

Saat 23:10 Ay-Uranüs görünümü,  uzun vadeli hedefleri belirleme, kişisel anlamda kendinizi güvende hissetme arzunuzu baskın hale getirir. Çoğu zaman dış dünyada kendini ispat etmek isteyen kişi, bazen duyguları veya karmaşık durumlar sebebiyle zorlanabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar saat 08:11 itibariyle etkili olacak Ay-Merkür kavuşumuyle Çarşamba günümüz başlıyor. Ailemizle bağımızın, sevdiklerimizle olan temasımızın kendimizi güvende hissettireceği bir gündeyiz. Yaklaşan bayramı düşünecek olursak, maddi ve manevi anlamda desteklenmek ihtiyacımız yoğunlaşır. İnsanların bize karşı sevgiyle yaklaşmalarını bekleriz. Kaybettiğimiz büyüklerimizi, sevdiklerimizi, eski güzel günlerimizi anarız. Ailevi meseleler üzerinde hassas düşünürüz.

Saat 10:50 Ay-Mars kavuşumu, kendinizi risk altına alacak kararlardan kaçınmanız gerektiğini gösteriyor.

Saat 11:10 Ay-Pluto karşıtlık etkisi altında,  bir yandan ilişkinizi, ailenizi, eşinizi, evinizi, geleceğinizi  düşünürsünüz diğer yandan sorumluluklarınız sizi yorar. Güvenli bir beraberlik istersiniz ve güçlü olmak. Bu istek sizi biraz gerilim altına sokabilir.

Saat 17:12 Mars-Pluto karşıtlık etkisi altında, maddi güvenliğimizi, çıkarlarımızı düşünmemiz ve temkinli hareket etmemiz gereken bir gündeyiz. Yanlış kararlardan uzak kalmak istiyorsak bilinçli olmak durumundayız. Gün boyu üstünüze gelebilirler,  otorite kurmaya kalkışabilirler. İşine gelirse tarzı yaklaşımlarda bulunarak sizi aynı noktada durmaya zorlayabilirler. Siz kendi kendinize yüklenebilirsiniz. Parasal açıdan şu aralar yaşanmakta olan durgunluk  nedeniyle zaten kendinizi pek rahat hissetmediniz için, deyim yerindeyse –denize düşen yılana sarılır misali size sunulanı kabul etmeye kalkışabilir veya öfkeyle kalkıp zararla oturabilirsiniz. Lütfen sakin olunuz. Kendi içinizde bir takım hesaplaşmalarda bulunmak mümkündür.  -Madem bu kadar iyi niyetli çalışmama, elimden geldiğince gayret sarfetmeme rağmen hala güven içinde değilsem, o zaman bu kadar koşuşturmanın, didinmenin ne anlamı var diye de düşünebilirsiniz. Benim tavsiyem önünüzü görmenin zor olduğu ve birilerine laf anlatmanın mümkün olmadığı bugün sakin olmaya çalışınız.

Saat 23:10 Ay-Uranüs görünümü,  finansal-kazanımlar-aşk hayatınızla ilgili konular üzerinde güvenliğinizi bir hayli önemsediğinizi gösteriyor. Bir meydan okuma veya size karşı ters bir şey yapılması halinde doğal olarak sınırlarınızı korumak istersiniz.  Kararlarınızı kendiniz vermek ve hiçbir terslikle karşılaşmadan uygulamak istersiniz. Yönetilmekten, yönlendirilmekten hiç hoşlanmazsınız.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 08:11 Ay-Merkür kavuşum etkisinde Çarşamba günümüz başlıyor. ilişkide sevgiye duyulan ihtiyaç yükseliyor. Bize karşı daha anlayışlı olunmasını beklediğimiz bir gündeyiz. Hassas olduğumuz meselelerin başka kişiler tarafından ciddiye alınmasını bekleyeceğiz. Partnerimizin davranışlarının bu yönde olmasını bekleyeceğiz. İlişkimiz yoksa, biraz hüzünlü tepkilerde bulunabiliriz.

Saat 10:50 Ay-Mars kavuşumu ilişkinizle ilgili konularda her iki tarafın da ortaklaşa hareket etmesi gerektiğini gösteriyor.

Saat 11:10 Ay-Pluto karşıtlık etkisi altında,  bir yandan ilişkinizi, ailenizi, eşinizi, evinizi, geleceğinizi  düşünürsünüz diğer yandan sorumluluklarınız sizi yorar. Güvenli bir beraberlik istersiniz ve güçlü olmak. Bu istek sizi biraz gerilim altına sokabilir.

Saat 17:12 itibariyle gerçekleşecek Mars-Pluto karşıtlık etkisi, ilişki anlamında tatminsizlik duyulmasına  veya güvence isteğiniz nedeniyle kendinizi hassas hissetmenize neden olabilir. Şartlar istediğiniz yönde değilse ve son zamanlarda kendinizi deyim yerindeyse kapanda hissediyorsanız bugünkü enerjilerin, içsel bir öfkenin ruhunuzda oluşmasına sebebiyet verebilir. Sözgelimi kaprisli davranabilirsiniz. Bazı kişilerin üzerinizde hakimiyet kurmaya kalkmaları canınızı sıkabilir. Sağı solu belli olmayan davranışlar gösterebilirsiniz. Cinselliğinizi bir joker kart gibi, kullanarak sevdiğinizi etkilemeye çalışabilirsiniz.  Tutkularınız yoğundur. Ben onu mutlu etmeye çalışıyorsam o da aynı şekilde bana önem vermeli, kendimi güvende hissetmemi sağlamalı diye düşünebilirsiniz.  Haklı olabilirsiniz. Ancak bugün taleplerimizin karşılanması, arzuların doyurulması ve isteklerimizin kabul edilmesi anlamında dikkat olmak gerekir.  Ilımlı davranmalı, karşılıklı saygı-güven ve sevgi üçlemesini muhafaza etmelisiniz. Bu enerjinin, bastırılmış bilinçaltı öfkelerini tetikleyici olduğunu bilerek kendimizi ayarlarsak günü rahat geçirebiliriz.

Saat 23:10 Ay-Uranüs görünümü, hem ilişkimiz hem dış dünyada  yarınlarımızı garanti altına alabilme ve olumlu değişimleri uygulama arzumuzu gösteriyor. Ancak bu görünüm, dış dünyadaki haksızlıklara, yanlışlıklara, bazı kişilere, durumlara sabır göstermekte zorlanmamıza neden oluyor. İçimizden bir çok şey söylemek geçiyor.  Biz, herkesin dürüst davranmasını istiyoruz. Fakat bunu göremediğimiz için sinirleniyoruz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar Çarşamba günümüz saat 08:11 Ay-Merkür kavuşum etkisinde başlayacak. Ailemizin, sevdiklerimizin desteklenmesi, hassas olduğumuz değerlerimizin korunulması yönünde bu sabah bir hayli duyarlıyız. Sağlığımızı önemseyeceğiz. Hasret duyduğumuz  her kim varsa, onunla ilgili konuları önemseyeceğiz. Ne de olsa bayram yaklaşıyor. Fırsattan istifade bir yerlere gidebiliriz, sevdiklerimizle olabiliriz.

Saat 10:50 Ay-Mars kavuşumu, güven içinde yaşamanıza tehdit oluşturan meseleleri ele almanızı sağlıyor. Tepkili davranabilirsiniz

Saat 11:10 Ay-Pluto karşıtlık etkisi altında, bir yandan işinize canınız gibi sarılmanız, diğer yandan  kendinizi de  ihmal etmemeniz gerekir.  Sorumluluklarınız ağırdır  ve size kalan zaman yetersizdir. Bu sizi biraz yorabilir.

Saat 17:12 itibariyle Mars-Pluto karşıtlık etkisi altında, çalışma hayatımızı olmak üzere, günlük yaşamımızı şekillendiren alanlarda güvensizlik ve tatminsizlik yaratabilecek bu görünüm, ruhsal anlamda da, kendimizi baskı altında hissetmeye yol açabilir. Kişi bir yandan özgürce karar vermek ve yolunu belirlemekte zorlanırken, diğer yandan  sorumluluklar sürekli kendini hatırlatır. Eğer üstü örtülmüş problemler varsa bunlar bir şekilde önümüze çıkarak, bunları hallet demektedir. Ancak halletme aşamasında kişi ne yöne gideceğini bilmiyorsa, hedefi belli değilse, bir o yana bir bu yana sallanır.  Burada yapılması gereken, öncelikle yeteneklerinize uygun iş seçiminde bulunmak ve de hassasiyet yaratan gereksiz yüklerden kurtularak, asıl amacınızı gerçekleştirmek için kendinize güvenmektir.

Saat 23:10 Ay-Uranüs görünümü, duygusal yaşamınız-bağlantılarınız ve çalışma hayatınızla ilgili konularda düzenleme ve işler hale getirme çabanızı işaret ediyor. Siz yenilikçi düşünen kişilersiniz. Bulunduğunuz ortamda zekanızla, duruşunuzla ve buluşlarınızla daima göz doldurursunuz. Ancak eski kafalı,  sisteme aşırı bağlı insanlar  nedeniyle sıkılabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 08:11 Ay-Merkür kavuşum etkisinde Çarşamba gününe merhaba diyoruz. Yaklaşan bayramı düşünecek olursak, duyarlılık özellikle sevgi anlamında bir hayli yüksek. Değer verdiğimiz güzellikleri başkalarının da önemsemesi, korunmak, güven içinde yaşamak dürtümüz bir hayli içselleşiyor. Zihnimiz geçmişte yaşananları bir bir hatırlıyor. Aşk bizim için tende ve yürekte bir olma hali. Dinlenmek, biraz kendimizi toparlamak, sevdiklerimizle buluşmak için planlar yapabiliriz.

Saat 10:50 Ay-Mars kavuşumu ailenizi, sevdiklerinizi ve değer verdiğiniz ne varsa onları koruma altına aldığınızı gösteriyor. Amacınız için her türlü sıkıntıya katlanırsınız.

Saat 11:10 Ay-Pluto karşıtlık etkisi, bir yanıyla evimiz, ailemiz, sevdiklerimizle alakalı konulardaki hassasiyetimizi vurguluyor diğer yanıyla  aşk hayatımızla ilgili konulardaki duygusallığımızı baskın kılıyor.

Saat 17:12 itibariyle gerçekleşecek Mars-Pluto karşıtlık etkisi altında, karşı cinsle olan ilişkinizde zorluklar yaşanması muhtemeldir.  Her konuya hakim olmak isteyen birey,  telaşlı bir tedirginlik içinde yanlış kararlar verebilir. Dış  baskılar kısıtlanmanıza neden olabilir. Aynı şekilde partneriniz de bu ruh hali içinde olabilir. Bir yandan aşk hayatınızla ilgili yaşananlar şaşırtıcı bir şekilde hatırlanır ve kişi güvenliği konusunda telaşlanır. Diğer taraftan hedefleriniz  vardır ancak bu enerji nedeniyle sanki bunlara ömür boyu ulaşmak mümkün değil gibi gelir.  Birileri çelme atacak, önünüze geçmeye çalışacak ve sizi devre dışı bırakacaktır. Buna inanan birey, doğal olarak ruhsal bir karmaşa yaşar. Oysaki bugün kendinizi yormanın, üzmenin, sorunları büyütmenin günü değildir. Tam tersine deneyimlerinizden ders çıkarmanın, kontrolünüzü ayakta tutmanın, yani kendinize inanmanın günüdür. Hatalarınız olsa dahi bağışlamanın, yanlışlarınızın tecrübe olduğunu bilmenin günüdür. Bunu yapabilen kişi ne hiddetlenir ne de kendinden vazgeçebilir. O zaman inadına bugün yaşama gülümseyelim ve umudumuzu kaybetmeden ilerlemeye söz verelim.

Saat 23:10 Ay-Uranüs görünümü,  kişisel arzu ve isteklerinizi elde etme-sosyal yaşamda ilgi görme,  idealleriniz ve parasal konularda ise güven içinde yaşama arzunuzu işaret ediyor.

Astroloji Danışmanı İremSu

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.