15 Eylül burç yorumları

Hava ve Ateş elementleri Hareket ve İletişimi Arttırıyor...Astrolog Demet Baltacı'dan 15 Eylül burç yorumları...

15 Eylül burç yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
15 Eylül burç yorumları
15 Eylül burç yorumları

Bugün 15 Eylül Pazartesi…Ay günündeyiz…

Ay gün boyu İkizler burcunda ilerleyecek. Hareketli ve iletişimi yoğun bir gün geçirebiliriz. Yakın çevre ilişkileri, seyahatler, eğitim, öğretim ve ticari konular ön planda olabilir.

Sabah erken saatlerde Ay, Aslan burcundaki Jüpiter ile olumlu açı yapacak. İyimser bir ruh haliyle kendimizi iyi ifade edebiliriz. İş ve özel ilişkilerimizde olumlu gelişmeler yaşamamız mümkün.

Öğle saatlerinden itibaren Ay Koç burcundaki Uranüs ve ardından Terazi burcundaki Merkür ile olumlu görünüm yapacak. İş görüşmeleri, toplantılar, anlaşmalar için gökyüzü destekleyici görünüyor. Yakın çevremizle de iletişimimizi güçlendirebilir, sosyal toplantılarda yer alabiliriz.
KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Yakın çevrenizle oldukça keyifli vakit geçirmeniz mümkündür. Sohbetler derinleşecek, paylaşımlar yoğunlaşacaktır. İmkanınız olursa, sevdiğiniz kişilerle kısa bir gezi gündeme gelebilir.
BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

Maddiyatla ilgili çeşitli konular ön planda olabilirler. Yapacağınız harcamaların ev ihtiyaçları üzerine yoğunlaşacağını düşünebilirsiniz ama beklenmedik bazı giderler de başka alanlarda ortaya çıkabilirler.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Kişilik özelliklerinizin ilişkilerinizde belirgin olacağı bir gün daha geçireceksiniz. Bu durum, her tülü sosyal ortamda da kendinizi iyi ifade etmenizi ve yeni kişilerin sizi kolay tanımasını sağlayacaktır.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

İnsanlarla olan ilişkileriniz çok uyumlu gidebilir ancak istediğiniz sosyal ilişkiler veya kalabalıklar olmayabilir. Kendi içinize dönüp, iç dünyanızda olan bitenleri incelemek istemeniz mümkündür.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Sosyal yaşamınızın canlanacağı bir gün geçirmeniz olasıdır. Kendinizi kalabalık insan gruplarının arasına atabilirsiniz. Ancak kalabalığa kaynayıp gitmeniz pek mümkün değil. İlgi, üzerinizde toplanacaktır.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

Bugün yapacağınız yardımlar ile insanlarla aranızdaki bağı daha da derinleştirme fırsatları yakalayabilirsiniz. Sevdikleriniz için bazı şeyleri mümkün kılmak size de keyif ve tatmin duygusu verecektir.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Sosyal yaşamınızda bazı hareketlenmeler olabilir ve çevrenize size oldukça farklı gelecek insanları katabilir. Bu kişilerin, yaşamınızı, ileriki günlerde olumlu yönde etkileyeceğini görmeniz mümkündür.
AKREP (24 Ekim – 22 Kasım )

Bugün bir tanıdığınıza, maddiyatla ilgili bir konuda bazı önerilerde bulunabilirsiniz. Bu kişi, yatırım amaçlı bir mülk de almak istiyor olabilir ve onunla birlikte bazı yerleri gezebilirsiniz.

YAY (23 Kasım-21Aralık)

Bugün kendinizi yakın çevrenizdeki insanlara bırakın. Sosyalliği tercih edin ve çevrenizdekilere uyum sağlayın. Hafif sohbetler ve keyifli aktivitelerle gününüze renk katıp, anın tadını çıkarın.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Vaktinizi geçirdiğiniz mekanlardan birinde konfora yönelik değişikliklerle ilgili planlar gündeme gelebilir. Siz de kendi konfor ve rahatlık beklentilerinizi dile getirip planların bunlara göre şekillendirilmesini sağlayabilirsiniz.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Bugün tüm boş vaktinizi zevk aldığınız özel uğraşlarınıza ayırmayı isteyebilirsiniz. Bunun yanında, yakın çevrenizle bulunacağınız aktiviteler de size tahmininizin ötesinde bir tatmin sağlayabilir.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün de aile ilişkileri ön planda olabilir. Anneniz veya babanız ile ilgili sevindirici haberler günün ana konusu olabilir. Uzak bir akrabanın beklenmeyen, hoş bir ziyareti de sizi keyiflendirecek temalar arasında yer alabilir.

Astrolog Demet BALTACI

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.