15 Eylül 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

15 Eylül 2015 Salı günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 15 Eylül  2015 burç yorumları

Eylül 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 08:10 Ay-Pluto zorlu görünüm etkisinde, Salı gününe adım atıyoruz. Bu enerji, ilişkide kontrolü ele geçirme ve ne olursa olsun elde tutmak istediğinizi gösterir. Çok dikkatli olmalı ve gereksiz polemiklerden kaçınmalısınız. Baskın tavırlarınız sorunlara yol açmasın.

Saat 13:34 Ay-Merkür kavuşum etkisinde, uzlaşı ve tarafsız bir bakış açısıyla ilişkinizi gözden geçirmenizde yarar var.

Saat 14:07 Ay-Venüs olumlu görünümü, ilişkimizi güçlendiren bir etkidir. Aşkı gönlümüzde hissetmenin, ortaklaşa bir şeyler yapabilmenin işaretçisidir. Bu etki altında, mutlu oluruz, kendimizi iyi hissederiz.

Saat 21:27 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında, partnerimiz, ilişki meselelerinde ortayı bulmaya çalışacak.  Ancak bizim içimizde garip bir huzursuzluk var. Kararsızız ve anlaşmaya gönlümüz yok gibi. Bir anda yanlış hükümlerde bulunabilir, kesip atabiliriz her şeyi. Ne yapacağımız pek belli olmadığından istemeden de olsa, ufak bir mesele yüzünden tartışabiliriz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar saat 08:10 Ay-Pluto görünüm etkisinde Salı gününü karşılıyoruz. Bu enerji,  hem işlerimizi yoluna koymak hem de sıkıntılarımızdan, zorunluluklarımızdan kurtulmak istediğimizi işaret eder. Tedbirli olmamızda yarar var.

Saat 13:34 Ay-Merkür kavuşumu, iş görüşmelerinde uzlaşıya açık olmanın işaretçisidir. Siz isteklerinizi bildirirsiniz, aynı şekilde karşınızdaki kişinin de söyleyeceklerini can kulağıyla dinlersiniz. Bu bakış açısıyla hareket etmek, stresi önler, ortamı yumuşatır.

Saat 14:07 Ay-Venüs olumlu görünümü, güzel bir ortamda, huzurlu ve paylaşıma açık bir yuvada yaşama arzumuzu işaret ediyor. Sanki içimizden bir ses, her şeyin yoluna mutlaka gireceğini söylüyor gibi. Bunu düşünmek bizi rahatlatacaktır.

Saat 21:27 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi, sizi  pek tatmin etmeyen durumları işaret eder. Sürekli birileriyle iyi geçinmek zorunda olmak sizi yoruyordur. Çünkü hem yenilik istiyorsunuz hem de huzur bulmaktan yanasınız. Bu ikisi olmadığında tepki gösterebilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler saat 08:10 Ay-Pluto  görünüm etkisinde Salı günümüz başladı. Bu enerji,  amacınıza ulaşmak ve ne olursa olsun elde etmek, gücünüzü kanıtlamak arzunuzu işaret ediyor. Etrafınızdaki insanlarla olan her türlü ilişkide dikkatli olunuz.

Saat 13:34 Ay-Merkür kavuşumu, düşüncelerinizi rahatça ifade edebilmenizi sağlar. İçinizden geçenleri yazıya, söze dökmeniz kolaydır. Bu aşkta isteklerinizin kabul edilmesi anlamına gelir.

Saat 14:07 Ay-Venüs olumlu görünümü, ilişkide huzurun, uyumun, paylaşımın simgesi. Bu sadece iki kişi arasında hissedilecek bir duyguyla sınırlı değildir. Etrafımızdaki insanlarla olumlu bağlantılar kurabiliriz.

Saat 21:27 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi, aşk hayatımız, çocuklarımız, davranışlarımız, hayatın güzelliklerini hissedebilmemiz yönünde bize hız, aktivite, isteklilik, değişim ve yenilik arzusu katıyor. Başkalarıyla ilişki kurmak isteyeceğiz, aşkı yaşamaktan zevk alacağız. Ancak üzerimizde baskı kurulmasına izin vermeyeceğiz. Her şey karşılıklı olmalı,  güzellikler yeri geldiğinde paylaşılmalı, sosyal hayatımız canlanmalı diye düşüneceğiz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 08:10 Ay-Pluto görünümüyle Salı gününü karşılıyoruz. Bu enerji,  iç güvenliğiniz, ilişkiniz ve mesleki konuların üzerinizde bir hayli baskın olduğunu gösteriyor. Öyle ki, kendinizi kapana kısılmış gibi hissedebilirsiniz. Bu korkuların size bir faydası yok. Durumunuzu gerçekçi bir şekilde ele almalısınız.

Saat 13:34 Ay-Merkür kavuşumu, ailevi konularda ortaklaşa düşünmenin işaretçisidir. Birlikte uyum içinde bir karar vermek hoşunuza gider. Ev ve yerleşim yerinizle ilgili bir karar verebilirsiniz.

Saat 14:07 Ay-Venüs olumlu görünümü, evimiz içindeki huzur ve paylaşımın önemini vurguluyor. Parasal konularda egomuz bir hayli güçlü. Çünkü gerçekten rahat yaşamanın bu sayede olacağını düşünüyoruz. Sevgiye, ilgiye, değerli bulunmaya, desteklenmeye ihtiyacımız var.

Saat 21:27 Ay-Uranüs görünümünde, evimiz içinde, ailemizi ilgilendiren konularda nazik paylaşımlara bir hayli ihtiyacımız var. Diğer yandan iş hayatında, toplumsal sorumluluklarımız bizi bir hayli yoruyor. Biz karşılıklı uzlaşıdan yanayız. Fakat başkaları bizim üzerimizde baskı kurduğunda buna tahammül göstermekte zorlanabiliriz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 08:10 Ay-Pluto arasındaki zorlayıcı görünümle Salı günümüz başlıyor. Bu enerji, sizi baskı alır ve uymanız gereken mecburiyetleri, kuralları, sorumlulukları tekrar hatırlatır. Bu sizin gibi kral ve kraliçe ruhlar için çekilir durum değildir.

Saat 13:34 Ay-Merkür kavuşumu, bulunduğunuz ortamda huzur, uyum ve paylaşıma verdiğiniz önemin göstergesidir. Bu saatlerde keyfiniz yerine gelir.

Saat 14:07 Ay-Venüs olumlu görünümü, bize yakın bir ilgiyle davranan kişilere karşı cömert davranmamızda etkili oluyor. Çevremizle barışığız. Etrafımızdakilerle paylaşımımız güçlü. İlişkide takdir edilmek, güzel sözler duymak hoşumuza gidecektir.

Saat 21:27 Ay-Uranüs karşıtlığı, iletişimde bulunmaya, insanlarla bağlantı kurmaya, bilgilenmeye, çevremizdeki yakınlarımızla irtibata geçmeye istekli olduğumuzu gösteriyor. Diğer yandan, geleceğimizle ilgili hayallerimizi gerçekleştirmek isteğimizi işaret ediyor.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar, Salı günümüzün ilk etkili enerjisi, saat 08:10 Ay-Pluto  görünümüdür. Bu enerji,  sanki korktuğunuz, kaygı duyduğunuz meselelerle karşılaşmanıza, yüzleşmenize sebep olur. Zaten biliyordum, bunların olacağı belliydi gibi cümleler sarfedersiniz. Oysaki bütün bunlar çözümlenmemiş problemlerin kendini hissettirmesidir. Siz üstünü kapattıkça onlar tekrar ortaya çıkmaktadır.

Saat 13:34 Ay-Merkür kavuşumu, hoşumuza giden alışverişlerin işaretçisidir. Kaliteli, hoş, zevkli olan her şey bizi keyiflendirir.

Saat 14:07 Ay-Venüs görünümü, bir çok konuda henüz  mutlu ve doyumlu olmadığımızı işaret ediyor.  Aradığımız huzur ve paylaşım. Maddi konularda rahatlamak istiyoruz. Bunları düşünürken doğal olarak sevgimizi göstermek kolay olmuyor.

Saat 21:27 Ay-Uranüs görünümünde, kazandırıcı ortaklıklara, ilişkilere ihtiyaç duyuyoruz. Diğer yandan finansal anlamda payımıza ne düşer diye içimizden geçireceğiz. Bazı kişilerle aramızda bir takım anlaşmazlıklar oluşabilir. Yerine getirilmeyen sözler, paylaşım anlamında işimize gelmeyen durumlar yüzünden sıkılabiliriz. Fevri davranabiliriz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler, saat 08:10 Ay-Pluto görünümüyle Salı gününe adım atıyoruz. Bu enerji, yuvanız içinde, bulunduğunuz çevrede yaşanabilecek çekişmeleri körükler. Bir taraf özgürce konuşur diğer taraf baskın olmaya çalışır. Kim galip gelir derseniz, bu mücadelenin galibi aşktır. Eğer sevginiz tam ise sorunlar çözüme bağlanır. Eğer çoktandır çekişmeler yaşanıyorsa, ipler kopabilir. Aman sakin olalım lütfen.

Saat 13:34 Ay-Merkür kavuşumu, keyfimizi yerine getirir. Etrafımızla uyum içinde oluruz. Nazik ve sevecen tavırlarımız başkaları tarafından hoş karşılanır.

Saat 14:07 Ay-Venüs olumlu görünümü, sosyal paylaşımları güçlendiriyor. Arkadaşlarımızla bir arada olmak isteyeceğiz. Ayrıca özel yakınlaşmaların da göstergesi olarak sizleri canlandırıcıdır. İlişkide paylaşım ve denge bu saatlerde gayet kuvvetlidir.

Saat 21:27 Ay-Uranüs görünümünde, bir yandan ilişkilerimizde adil ve paylaşımcı olmaktan yanayız. Fakat diğer yandan partnerimiz veya başkalarının ne yaptığını bilmez halleri, tavırları, tuhaflıkları nedeniyle bir hayli sıkılıyoruz. Değişimden yanayız. Ancak  birileriyle tartışmaktan yana değiliz. Huzursuzluk bir hayli canımızı sıkıyor.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler Salı günümüz saat 08:10 Ay-Pluto görünümüyle başlayacak. Bu enerji,  baskılardan kurtulmak ve en azından biraz olsun rahatlamak için, karşınıza çıkabilecek bir işi kabul edebilirsiniz. Aslında çözüm olmadığını siz de bilirsiniz. Fakat hayat şartları sizi zorlamaktadır. Eğer gerçekten bu girdaptan kurtulmak, sıkıntılardan kurtulmak istiyorsanız, uzun vadeli, güvenilir  ve sağlam olana yönelmelisiniz.

Saat 13:34 Ay-Merkür kavuşumu, huzur arayışımızın işaretçisidir. Özellikle ilişkimizde, iş hayatımızda, bulunduğumuz ortamda can sıkabilecek herkesten uzak dururuz. Güzel bir şeyler duymak isteriz. Gizli bazı özel görüşmeler yapabiliriz.

Saat 14:07 Ay-Venüs olumlu görünümü, pek belli etmeseniz de, sevilmeye olan ihtiyacınızın göstergesidir. Bunu siz söylemeden sunabilecek kişi arıyorsunuz. İş güç derken, insan akşam saatlerinde biraz huzur bulmak, güzel bir şeyler duymak istiyor. Egosu yüksek insanları sevmiyorsunuz. Sizin aradığınız paylaşmak, uzlaşı ve diyalog. Bunu bulmak, hissetmek, yaşamak istiyorsunuz.

Saat 21:27 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında, huzura kavuşmak istiyoruz. Ayağımıza takılan, bizi yormakta olan, zorlayan ve gerginleştiren ne varsa tespit etmeli ve kurtulmalıyız. Bir şeyler bize meydan okuyor ve biz de çözeceğimiz yerde onlarla olan bağımızı sürdürüyorsak, nasıl rahatlayabiliriz ki.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar saat 08:10 Ay-Pluto görünüm etkisinde Salı gününü selamlıyoruz. Bu enerji her şeyi unutmak, yeniden hayata sarılmak, zayıflıklarınızdan kurtulmak arzunuzu işaret ediyor. Evet sizi rahatsız eden meseleler varsa bunları sakinlikle, aklınız başınızda düşünürseniz, kolayca aşabilirsiniz.

Saat 13:34 Ay-Merkür kavuşumu, keyiflendiricidir. Kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak haberler alırsınız. Buluşmalar, görüşmeler, el sıkışmalar, anlaşmaya varmak gibi önemli işler,  bu görünüm sayesinde olumlu sonuçlanır.

Saat 14:07 Ay-Venüs olumlu görünümünde, dostluklar kuvvetlenir, ilişki güzelleşir, sorunlar geride kalır. Bir güzel haber almak, ilgi görmek, sevilmek, takdir edilmek yönünde bu enerji emrinize amade olur.

Saat 21:27 Ay-Uranüs görünümü,  geleceğe dönük  hedeflerimizi gerçekleştirmek amaçlı,  kurulacak ilişki veya  bağlantıları işaret ediyor. Ayrıca,  aşk hayatımızla ilgili konularda hızlanma ve aktifliğimizin göstergesi. Demek oluyor ki, biz ilişkilere açığız. Ancak yenilikçi olmalı, baskın tarzda yaşanmamalı, yaşamın güzellikleri birlikte paylaşılmalı diye düşüneceğiz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 08:10 Ay-Pluto görünüm etkisinde Salı gününe adım atıyoruz. Bu enerji,  özellikle çevrenizdeki insanlar veya genel olarak dış dünyada ilişkilerinize özen göstermek mecburiyetinizi işaret etse de, siz gayet iradeli bir şekilde bunun ayarını yapabilirsiniz.

Saat 13:34 Ay-Merkür kavuşumu, içinizden pek gelmese de, dışa karşı nazik, uzlaşı, paylaşıma açık şekilde konuşursunuz. Çünkü aradığınız huzurdur. Bunu kimsenin bozmasını istemezsiniz.

Saat 14:07 Ay-Venüs olumlu görünüm etkisi altında, ailevi ve dış dünyadaki tüm ilişkilerinizde huzur ve uzlaşıya ihtiyaç duymaktasınız. Gururlusunuz. Belki de bu yüzden egonuzu önde tutuyorsunuz. Birileri sizi yanlış anlasa da, siz kendinizi iyi tanıyorsunuz. O yüzden kimseye taviz göstermiyorsunuz. Beni anlamak isteyen anlar, anlamıyorlarsa kendileri bilir diye düşünebilirsiniz.

Saat 21:27 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi, evinizle ilgili değişimler, yenilikler, ailenizle alakalı faaliyetler hızlı bir şekilde hareket etmenize, kararlar almanıza neden olabilir. Bu değişimlerin iş hayatınıza, sorumluluklarınıza olan etkisini iyice hesap ediniz ve gözden geçiriniz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar saat 08:10 Ay-Pluto mücadeleci görünüm etkisinde Salı günümüz başlayacak. Bu enerji, kendinizi ve inandığınız tüm değerleri savunmak ihtiyacınızı yükseltir. Tüm isteğiniz gücünüzü kanıtlayacak bir fırsat, bir şanstır. Bazı insanlara altın tepsiyle sunulanları, zorlukla elde etmek sizi yormaktadır. Böylesi özel ve farklı bir insanın sisteme boyun eğmesi yanlışlık, haksızlık diye içinizden geçirirsiniz.

Saat 13:34 Ay-Merkür kavuşumu, gayet hoş, uyumlu, nazik dostlarla bir arada olmanın işaretçisidir. Bir proje, ortaklık veya bir meselenin olumlu yönde gelişimi yönünde sizi destekleyicidir.

Saat 14:07 Ay-Venüs olumlu görünümü, keyiflendirici bir enerjidir. İlişkideki uyumu güçlendirir, paylaşımı destekleyicidir. Her iki kişi de, bir arada olmaktan zevk alırlar. İlk buluşma için  bu saat dilimi gayet uygun olup,  partnerinizle  hoşça vakit geçirmenizi sağlar.

Saat 21:27 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında, hayallerimizi gerçek kılmak isteyeceğiz. Farklı yerler görmek, farklı insanlar tanımak isteyeceğiz. Hem bulunduğumuz çevremizde değişimler olsun  hem de çeşitli kişilerle  bağlantılar kurarak dışa açılayım diyeceğiz.  Kanımız kaynıyor diyebiliriz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 08:10 Ay-Pluto görünümü ile Salı gününü selamlıyoruz. Bu enerji, hedeflerinizi gerçekleştirmek için birilerine boyun eğmemeniz gerektiğini, isterseniz her türlü işin altından kalkarak güce kavuşacağınızı gösteriyor. Fedakarlık siz yapıyorsanız, tabii ki başkalarının da size karşı  aynı niyetle yanaşmasını beklemek hakkınızdır.

Saat 13:34 Ay-Merkür kavuşumu, iş veya özel ortaklıklarda paylaşımın adil olmasını istersiniz. Görüşme yaptığınız kişilerin de buna saygı göstermesini beklersiniz.

Saat 16:49 Ay-Venüs olumlu görünümü, her yönden destekleyici bir ortaklığa duyduğunuz ihtiyacın göstergesidir. Şu sıralarda ister istemez iş konuları kafanıza takılıyor. Tam olarak verimli çalışmakta zorluklar olabilir. Elinizden geldiğince hem ilişkilerinizde hem de bir çok konuda uzlaşıya açıksınız.

Saat 21:27 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında, paranıza sahip çıkınız ve ne olursa olsun riskli harcamalardan uzak durunuz. Eğer birilerinden veya farklı yollarla elde edilecek bir destekle hareket edecekseniz, hesabınızı iyi bilmekte yarar var. On lira kazanıyorsak yirmi lira harcayamayız. O zaman alışverişlerimizde, dengeyi korumamız iyi olacaktır.

Astroloji Danışmanı İremSu

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.