15 Ekim 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

15 Ekim 2015 Perşembe günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 15 Ekim  2015 burç yorumları

Ekim 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar Perşembe günümüz,  saat 03:58-16 Ekim saat 12:18 arasında etkili, Ay-Boşluk ilerleyişiyle başlıyor. Duygu dünyanız, ciddi ilişkiniz, evliliğinizle ilgili meseleler,  kısaca yaşadığınız ilişkideki sorunlar,  gün içinde sizi zorlayabilir ve siz  üstesinden gelmekte güçlükler yaşayabilirsiniz. Genel manada tatminsizlik hali oluşturan ve sizi huzursuz kılan bu yansımalar, ancak ve ancak hayata karşı dirençsiz, kendinden emin olmayan kişileri etkisi altına alabilir.

Oysaki her zaman belirtiyorum. Bir Koç öncüdür, kuvvetlidir, güçlüdür ve her türlü mücadeleyi kazanmasını bilecek kadar iyi bir savaşçıdır. Partnerinizin sizinle örtüşmeyen yanlarını, maddi konulardaki sıkıntılarınızı daha esnek düşünerek elbirliğiyle çözebiliriz. Yapıcı davranabiliriz, yıkıcılıktan uzak durabiliriz. Arzularımızın esiri olmak yerine, amaçlarımızın takipçisi oluruz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar saat 03:58-16 Ekim saat 12:18 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında Perşembe günümüz başlıyor. Özellikle ilişkinizle ilgili konularda enerjileriniz, sizi yoldan çıkarmaya hazır gibidir. Gerek siz veya partneriniz, birbirinize karşı gereksiz yere kıskançlıklar gösterebilirsiniz.

Birbiriniz üzerinde hakimiyet kurmaya çalışabilir, sakinlik içinde geçmesi gereken bu saatleri, lüzumsuz öfkelerle huzursuz geçirebilirsiniz. Durumumuzu  değerlendirirken, karamsar ve şüpheli bir bakış açısından ziyade gerçekçi bir şekilde düşünmeniz, farklı çıkış noktaları bulabilmenizde sizi destekleyicidir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler Perşembe günümüz saat 03:58-16 Ekim saat 12:18 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında başlıyor. Size ulaşmak zor olabilir, çünkü her zaman her yaptığı ortada biri de olsanız, bugün gözlerden uzak kalmak ve fantezilerinizi yaşamak ihtiyacınız yoğunlaşır.

Cinsel tutkularınız güçlüdür ve bunlar doyurulmayı beklemektedir. Kimi zaman aşırı duygular kendinizi kaybetmenize ve yasak şeylerin büyüsüne kapılmanıza ön ayak olabilir. Ayrıca gizemli ve merak uyandırıcı her insan veya her durum  sizi peşinden kolaylıkla sürükleyebilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 03:58-16 Ekim saat 12:18 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında Perşembe gününe adım atıyoruz. Kimlerle görüşülecek kimlerle hangi konuda hangi sınır içinde anlaşılmaya çalışılacak, ne gibi girişimlerde bulunulacak sorularına cevap aramanız mümkündür. Özellikle güvence ihtiyacınız yoğundur çünkü hiç kimseye verilecek hesabınız yoktur ayrıca kimsenin boyunduruğu altında yaşamak size göre değildir.

Boşluk zamanlarını ben, yarım kalan işlerin tanzim edilmesi, aşk hayatınızla ilgili konularda sakin ve olgun yaklaşımlar içinde olunması yönünde faydalı bulurum. Ancak  ilk buluşmaları bu saate denk getirmeyiniz. Herhangi bir olayı değerlendirirken aşırı uçlarda düşünmemeli, duygusal konularda sert tepkiler vermemelisiniz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar Perşembe günümüz saat 03:58-16 Ekim saat 12:18 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında başlıyor. İçsel anlamda huzur bulmak, güven duygunuzu ayakta tutmak istiyorsanız,  birilerinin sizi sinirlendirmesine, etkilemesine, dolduruşa getirmesine izin vermeyiniz. Boşluk etkisi altında, sevgi ve güven dolu sıcacık bir  yuvaya olan ihtiyacınız içinizde büyür.  Aile içinde gerginlik, huzursuzluktan özellikle uzak durmak isteyebilirsiniz.

Kimsenin kimse üzerinde kontrol kurmayacağı, herkesin kendi fikrini serbestçe söylediği bir ortamda bulunma arzunuz yoğundur. Ayrıca eşinizin veya ailenizle yaşıyorsanız büyüklerinizin maddi ve manevi anlamda sizi desteklemeleri kendinizi güvende hissetmenizi sağlayabilir. Hayatınızdaki yeni bir yapılanmanın son derece önemli olduğu bugün,  önemli bir sırrınızı onlardan gizleme gereği duyabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar saat 03:58-16 Ekim saat 12:18 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında Perşembe gününe adım atacağız.  Bu zaman süresi, özellikle  ilişkilerde  çelişkili düşünmemize neden oluyor.  Bir yandan sevgimize delice sahip çıkmak istiyoruz, yaşadığımız ilişkinin hazzına varmak istiyoruz.

Diğer yandan korkularımız, bilinçaltımızdaki bastırılmış geçmişin izleri, yok canım sen mutlu olamazsın, kim bilir bu sefer neler yaşayacaksın gibi olur olmaz şeyler düşünmemize neden oluyor. Şimdi madem bunları biliyoruz. Yenilecek miyiz? Hayır. Tam tersine, güçlü olacağız, endişeli, vesveseli davranmayacağız böylece zamanı daha aklı başında geçireceğiz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler  Perşembe günümüz saat 03:58-16 Ekim saat 12:18 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında başlıyor. Birbirinizin karakter özelliklerine, düşüncelerine, inandıklarına  saygı duyarak hareket etmeniz halinde herhangi bir sorun yaşanması mümkün değildir. İş ortaklığında bulunanların ani kararlar almamaları yerinde olur.

Olayları değerlendirirken, karamsar ve şüpheli bir bakış açısından ziyade gerçekçi bir şekilde düşünmeniz, farklı çıkış noktaları bulabilmenizde sizi destekleyicidir. Boşluktaki  Ay, paranın  insanlar üzerindeki tesirinin ne kadar büyük olduğunu düşünmenizi sağlar. Kimileri bu gücün altında ezilmekte, bazıları ise dilediğince yaşamaktadır. Ancak sizin için en başından bu yana kimseye muhtaç olmamak ve huzur duygusu önemlidir. Bunlar olmadığında hiçbir şeyin kıymeti olmadığını iyi bilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler saat 03:58-16 Ekim saat 12:18 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında güne uyanacağız.  Planlarınızı gerçekleştirmek için paraya duyduğunuz ihtiyaç yoğunlaşabilir. İlerlemek ve kendinizi güvende hissetmek için bunun şart olduğunu düşünebilirsiniz. ciddi ve mesafeli duygular nedeniyle, dışa karşı  renk vermemeye çalışabilirsiniz.

Kimi zaman garip bir yalnızlık duygusu üzerinizde hakim olabilir. Hayat sanki bir tiyatro sahnesine benzemektedir. Oyuncular bellidir ancak senaryonun sonunu kestirmek oldukça güçtür. Fakat bildiğiniz gibi boşluktaki saatler içinde ne olursa olsun moral duygusu son derece değerlidir. Yeni bir uygulamada bulunmamak Ay-Boşlukta dikkat ve tedbirlilik  esastır. Yani, cesaretiniz ne kadar yüksek olursa olsun, incelemeden,  üzerinde iyice düşünmeden herhangi bir konuda adım atmamak gerekir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar Perşembe günümüz saat 03:58-16 Ekim saat 12:18 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında başlıyor. Uzun sürecek boşluk süresince, güç isteği ve kontrol etme ihtiyacı duysanız dahi, birbirinizin görüşlerine saldırmadan bunu yapmanız gerekmektedir. Çünkü bu enerji altında galip gelseniz bile, bunun her ikinizi de hiçbir faydası olmaz. Aksine  diğerini üzmüş ve yaralamış olacaktır. Halbuki, paylaşımcı olmaya çalışmak bütünleşmeyi de sağlayıcıdır.

Duygularınız derinleşeceği için, tutkunuzu alevlendiren boşluk zamanlarını birbiriniz üzerinde baskı kurmak şeklinde geçirmezseniz sorun yaşamazsınız. Bu yönde kullanmak varken niye boş yere huzursuz olalım ki? Boşluktaki Ay, sizi uyaran ve hangi yolda ilerlemeniz gerektiğini gösteren rüyalar görmenizi sağlar. Bunlar rehber rüyalardır. Neler yakaladığınız tarih olarak mutlaka not alın. Gerçekleşmeleri, size ışık olmaları mümkündür.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar Perşembe günümüz saat 03:58-16 Ekim saat 12:18 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında başlıyor. Kendinizden ziyade başkalarının ihtiyaçları veya sorunlarıyla daha fazla yoğunlaştığınızı hissedebilirsiniz. Başarılı olmak isteğinizin altında yatan kaygıların da sebebi budur. Çünkü sorumluluğunuz altındaki insanlar ve onlara duyduğunuz bağlılık güçlü olmanızı gerektirmektedir.

Bu ister aileniz,  ister  bizzat kendi içinizdeki hırsınız olsun, tümünde kontrolü sağlamanın yolu başarıdan geçmektedir. Kendinizi zorunlu hissettiğiniz mevzularda da kimi zaman agresif tepkiler göstermeniz, sizden beklenenleri yerine getirme mecburiyetinizden kaynaklanmaktadır. Ancak kafanızın içindeki işler yürürlüğe girerse sakin olacak ve işte o zaman kendinizi güçlü biri olarak göreceksinizdir. Bu gibi psikolojik etkiler yaşamanıza neden olan boşluk süresince kendinizi akışa bırakarak, ani kararlar almayarak gayet rahat geçirebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar Perşembe günümüz saat 03:58-16 Ekim saat 12:18 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında başlıyor. Duygularınız ve ihtiyaçlarınız konusunda çok daha sahiplenici davranabilir ve yaşamınızdaki her şeyin birbiriyle bütünlük oluşturmasına özen gösterebilirsiniz.  Belki ihtiyacınız olan her şeyi temin etmek bu kadar kısa bir sürede mümkün olmayabilir  fakat şu var ki bu saatler arasında,  tutkularınızı doyurucu, aşkta sahiplenici ve her şeyin kontrolünüz altında olmasına özen gösterebilirsiniz.

Bütün bunlar sağlıklı bir şekilde yapıldığında sorun yoktur. Fakat ihtiras, hakimiyet kurma, illa benim dediğim olmalı tarzında  yaklaşımlar içinde olursanız hedeflerinizi gerçekleştirme yolunda, dışarıdan destek görmeniz zorlaşır. Buna lütfen dikkat edelim. Ay boşluk etkisi, bir işi çözüme kavuşturmak veya sorun çıkaran noktaları devre dışı bırakmak gerçekten zor olabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, Perşembe günümüz saat 03:58-16 Ekim saat 12:18 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında başlıyor. Bu zaman içinde, benim size önerim, öncelikle güven duygunuzu kaybetmeden içinde yer aldığınız şartları gözden geçirmektir. Yalnız bu gözden geçirişin  etrafınızla olan bağlantınızı  bozmadan  veya kendinizle ikileme düşmeden yapılması önemlidir.

Her şeyin altında bir şey arama veya sanki tüm dünya  size karşıymış gibi düşünmemelisiniz. Çünkü böyle bir düşünce şekli gereksiz ve yorucudur. Oysaki bunun yerine, enerjinizi yapabileceklerinize odaklamanız, duygusal iç fırtınalarınızı dindirmek için günü  daha geniş bir açıdan bakarak değerlendirmeniz, hem  kendinizdeki gücü keşfetmenizi  daha cesur hareket etmenizi sağlayabilir.

Astroloji Danışmanı İremSu

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.