14 Temmuz 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

14 Temmuz 2015 Salı günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 14 Temmuz 2015 burç yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar Salı günümüz saat 05:53 itibariyle etkisini hissedeceğimiz Güneş-Chiron olumlu görünümüyle başlıyor. Bu görünüm, ailenizi ilgilendiren konular üzerindeki güçlü koruma özelliğinizin işaretidir. Onları kollarınız ve kanatlarınızın arasına alma gereği duyabilirsiniz. Böylece kendinizi özel biri olarak hissedersiniz. Bu görünüm, ailesinde hasta veya sıkıntıda olan Koçların hassasiyetinin simgesi olduğu gibi, yaptığınız fedakarlıkların kıymetinin bilinmesini istediğinizi de göstermektedir.

Saat 09:14 itibariyle Yengeç burcunda ilerleyecek olan Ay etkisinde, huzur ve güvenceye olan ihtiyacımız belirgin hale geliyor. Aileniz, korumanız altında olan insanlar, size ihtiyacı olan kişiler, sizin için kıymetli olan her şeyi savunma gereği duyabilirsiniz. Sevdiklerinizi  kolunuz kanadınız altına almak istersiniz. İster anne-babanız,  ister eşiniz-sevgiliniz,  isterse yavrunuz olsun fark etmez sizin için gözünüzün bebeği kadar kıymetlidir.

Saat 09:48 Venüs-Satürn görünümü, aşk hayatımızla ilgili konularda tutkularımızın bir hayli yükselmesini sağlar. Aşık olmak isteriz, tenimizde aşkı hissetmek isteriz. Eğer ilişkiniz yoksa ilişkinizde sorunlar varsa canınız sıkılır. Güvenebileceğiniz, konuşabileceğiniz bir insan ararsınız. Eğer ilişkiniz varsa ve mutlu iseniz, birbirinize olan aşkınız alevlenir, cinsel anlamda doyuma ulaşırsınız. Bu görünüm maddi anlamda desteklenme, kendinizi garanti altına alma yönünde sizi itekleyicidir. Şöyle başınızı sokacağınız bir ev, güzel bir çevrede yaşamak, üç beş kuruş bir kenarınızda olsun istersiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar yeni günümüz saat 05:53 itibariyle etkili olacak Güneş-Chiron olumlu görünümüyle başlıyor. Bu enerji,  gerçek manada bir arkadaşa (bu hayat arkadaşı da olabilir) duyduğunuz ihtiyacın göstergesidir. Konuşabileceğiniz, derdinizi paylaşabileceğiniz, güven duyabileceğiniz bu arkadaşla tanışmak size iyi gelebilir. Burada sizin için önemli olan, yaşamsal hedeflerinize varabilmek için dış dünyanın sizi olumlu manada desteklemesidir. İşte bu desteği bir arkadaş, yaren diyebileceğimiz bir dost veya bir sevgili yapabilir. Böylece içsel korkularınızı ve yalnızlığınızı gidermiş olabilirsiniz. Kimi Boğalar uzun zamandır görüşmedikleri bir dostla yan yana gelebilir, sorunlarını giderebilirler.

Saat 09:14 itibariyle  Ay-Yengeç burcunda seyrine başlayacak. Bu enerji geçişi, ihtiyaçlarınızın, beklentilerinizin farkında olarak olgun düşünmeniz ve  değer verdiğiniz her şeyi koruyup sakınmanız anlamındadır. Kimseyi  sorgulamazsınız.  Aileniz, sevdikleriniz, yuvanız sizin için oldukça kıymetlidir. Sadece kendinizin değil, diğer kişilere de yardımcı olmaya çalışabilirsiniz. Korku veya endişelerinizin  esiri olmadan hareket edebilirsiniz.

Saat 09:48 Venüs-Satürn görünümü, eviniz sınırları içinde takdir edilmeye, övülmeye olan ihtiyacınızın göstergesidir. Eğer birlikte yaşadığınız partnerinizle sorunlarınız yoksa, o ev içinde kendinizi mutlu hissedersiniz. Eğer üzerinizde denetim uygulayan biri varsa, sizi baskı altına alıyorsa canınız sıkılır. Yalnızsanız eğer, bir garip yalnızlık çöker üstünüze. Bu görünüm, iletişime, kazançlı çıkmaya, huzurlu bir dünyada yaşamaya olan arzunuzu, tutkunuzu belirleyicidir. Ayrıca eviniz veya ilişkinizle alakalı meselelerin derinlikli bir şekilde ele alınması, dikkatli olunması gerektiğinin de işaretçisidir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler Salı günümüz saat 05:53 itibariyle etkili olacak Güneş-Chiron görünümüyle başlıyor. Bu enerji  gerek parasal ve gerekse mesleki konularda hırsınızın yükselmesi ve sorumluluklarınızın artmasıdır. Ayrıca dışarıdan gelebilecek eleştirilere karşı hassas olduğunuzun göstergesidir. Elinizden geldiğince hata yapmamaya özen gösterebilirsiniz.  Bu hassasiyetin olumsuz yönde ele alınmaması gerekir.  Çünkü bazen, daha başarılı olabilmek için, eksiklerimizi, yanlışlarımızı görmemiz son derece faydalıdır. Kaldı ki bu enerji,  sizin hem kendiniz hem de yaşamınızla ilgili konular üzerinde hata yapmaktan kaçındığınızın göstergesidir.

Saat 09:14 itibariyle etkili olacak Ay-Yengeç burcu geçişinde, kendimizi garantiye alma, ekmeğinizi kazanma, kimseye muhtaç olmadan ayaklarınızın üzerinde durma, değerlerinizi koruma, sevdiklerinizi kanatlarınızın altına alma arzumuz büyüyecek.  Sahip olduklarınızı korumak, geleceğinizi  inşa etmek, girişimlerinizde başarılı olmak istersiniz. Hayata  güvenle bakayım, düzgün bir gelir sahibi olayım, sağlığım yerinde olsun, huzurlu bir yuvada soluklanayım  diye içinizden geçirirsiniz.

Saat 09:48 Venüs-Satürn görünümü, yakınlarınızla olan ilişkiniz, iş hayatınızla alakalı meselelerin sizi bir hayli düşündürmesi mümkündür. Siz desteklenilmek, değerli bulunmak istersiniz. Başkaları ise üzerinizde baskı yaratır. Bu bazen kardeşinizdir. Bazen sevgiliniz veya bir akrabanızdır. Bu kişilerin kıymetinizi bilmediklerinizi ve sürekli kendilerini düşündüklerini gördüğünüzde canınız sıkılır. Mali açıdan doyumlu bir işiniz olsun, kişisel anlamda huzurlu bir beraberliğiniz olsun istersiniz. İşte bütün bunlar üzerinizde baskı yaratır. Gururunuzu kıran, sizi yoran her şeyden uzaklaşmak istersiniz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler yeni günümüz saat 05:53 itibariyle oluşacak Güneş-Chiron olumlu görünümüyle başlıyor. İlerlemek ve en yüksek noktaya çıkabilmek için öncelikle kendinize bir yol ve yöntem belirlemek gereği duyabilirsiniz. İçinizdeki ses, bir şekilde zirveye tırmanmanızı ve kendinizi ispat etmenizi söylüyor gibidir. Bazılarınız bu enerji altında, kısa süreli bir seyahate çıkabilir,  kimileriniz bugüne dek bir türlü gerçekleştirme olanağı bulamadığınız bir arzunuzu yerine getirebilirsiniz. Bu etki altında iletişim ve haberleşme ön plandadır. Yardımseverlik duygunuz yükselir. Sizinle aynı din, dil veya kültür yapısına sahip insanlarla bir araya gelerek bir aktivitede buluşabilirsiniz.

Saat 09:14 itibariyle  burcunuzda seyrine başlayacak yöneticiniz Ay, aileniz,  çocuklarınız, sevgiliniz, yuvanız sizin baş tacınız olur. Şefkatli yaklaşımlarınız, sevdiklerinizin ihtiyaçlarına olan duyarlılığınız size pozitif yönde geri yansır. Çevrenizdeki kişiler sizinle birlikte olmanın huzurunu duyarlar.  Eğer ilişkiniz yeni başlamışsa, sevdiğinizle olmak, onunla eskileri konuşmak, gelecekten söz etmek hoşunuza gider. Kendinizden gayet emin bir şekilde ve güvenli hareket edersiniz.

Saat 09:48 Venüs-Satürn görünümü, kazanmaya dönük ve hayatınızı garanti altına alacak şekilde düşünürsünüz. Zevk aldığınız her ne varsa, bunları yaşamanın, tadını çıkarmanın tamamen paraya bağlı olması, sizi doğal olarak hırslandırır. Dengeli ve istikrarlı işlere yönelerek artık rahat etmek arzunuz bir hayli yüksektir. Bu görünüm hem aşk hayatınız hem de maddi konularda tutkularınızı yükseltir. Dışa karşı güçlü görünmek istersiniz. Özellikle sırlarınızı bir hayli korursunuz. Parasal yönden girişimlerde bulunarak arzu ettiğiniz, hayalini kurduğunuz dünyaya kavuşmak için çabalarsınız. Eğer son günlerde aşk hayatınızda bir problem varsa, bu görünüm aranızda sorun çıkartıcı olabilir. Gizli saklı bir ilişki, bir özel problem  veya parasal bir meseleye kafanızı takabilirsiniz. Bu görünümün size verdiği hırs, yetenekli olduğunuz bir konuda para kazanmanız için itekleyici olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar Salı  gününe kıymetli bir  görünümle merhaba diyoruz. Bu enerji,  saat 05:53  de gerçekleşecektir.  Güneş-Chiron arasındaki olumlu etkileşim, cinsel yaşamınızı ilgilendiren konularda ve bazı meseleler üzerinde gizli saklı hareket etme ihtiyacı duyabilirsiniz. Bunlar ruhunuzu okşayıcı olmalı ve sizi rahatlatmalıdır. Duygusal sorunlarınıza, bağımlılıklarınıza veya yorgunluklarınıza iyi gelecek yöntemler üzerinde epeyce düşünebilirsiniz. Romantik ve değerlerine düşkün bir partner, kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilir. Siz başkalarından gelecek desteğe şu aralar fazlaca ihtiyaç duymaktasınız. Ruhunuzu tüm kirliliklerden, olumsuzluklardan arındırma arzusu içindesiniz. Bunu yapabildiğinizde fazlasıyla rahatlayacağınızın farkındasınız.

Saat 09:14 itibariyle Yengeç burcunda ilerleyecek  Ay, yüreğimizin derinliklerinde  güvence ve huzur olgularını baş köşeye oturtacak.Yuva kurmak, o yuvanın içinde mutlu yaşamak, kendinizi garantiye almak, sizi gerçekten anlayabilecek bir insana ihtiyacınız son derece önemli hala gelecek.

Saat 09:48 Venüs-Satürn görünümü, kendinizi bazı konularda bir şeylere uymak zorunda hissetmenize yol açabilir. Gönlünüz özgürce, doyasıya kendini ifade etmek isterken, iç dünyanızda bir türlü çözümleyemediğiniz meseleler kendini hatırlatır. Bazen yalnızlık duygusu  ağır basar bazen de etrafınızdaki insanlar canınızı sıkar. Bir şeylere mecbur olmaktan, size uymayan şartlar altında yaşamaktan zevk almazsınız. Şöyle bir kendi başınızı oturup olan bitenleri gözden geçirirsiniz. Sıkıntılarınız kimseye açmazsınız. Eviniz, aileniz, güvendiğiniz yerleri, insanları özlersiniz. Keşke hayat daha güvenli ve daha güzel olsaydı diye içinizden geçirirsiniz.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar yeni günümüz önemli bir görünümle başlıyor.  Saat 05:53 Güneş-Chiron arasındaki faydalı enerji alışverişi, iş ortaklığı-özel ilişkiniz veya  yaşamınızı ilgilendiren konularda zayıflık göstermeyecek, güçlü ve iletişimci bir partnere ve duruma göre bir iş ortağına duyduğunuz ihtiyacın göstergesidir. Ancak bu ortak öyle biri olmalıdır ki, sizi yarı yolda bırakmamalı, vefalı davranmalıdır. Kafanızın içinde tek bir hedef vardır ve siz  o yöne doğru odaklanırsınız. Amacınız kendiliğinden size uzanacak doğru bir elin varlığıdır. Belki bazılarınız yanlış bir ilişki veya iş ortağı nedeniyle kendinizi zor durumda hissediyor olabilirsiniz. İşte bugünkü görünüm, bu konularda daha akıllıca düşünmenin, doğru seçimler yapabilmenin önemini bir kez daha anlamanızı sağlar. Böylece bundan sonra acı çekmemiş olursunuz.

Saat 09:14 itibariyle etkili olacak, Ay-Yengeç burcu seyri altında, geleceğinizi güvence altına alma, değerlerinize sahip çıkma arzunuz bir hayli önemlidir. Yaşadığınız toplumla ilgili konular üzerinde hassas düşünebilirsiniz. Ancak asıl önemli olan, huzur içinde yaşamak arzunuzdur. Sevdiğiniz her şeyi  koruyabilecek, kollayabilecek gücü yüreğinizde hissedersiniz. Olumlu değerlendirmelerde bulunabilirsiniz.

Saat 09:48 Venüs-Satürn görünümü gerek özel gerekse bazı kişilerle olan dostluğunuzu gözden geçirmenizi sağlar. Ayrıca hedeflerinizi ve mutlaka halletmeniz gereken işlerinizi ele alırsınız. Bazen sırf mecbur olduğunuz için yaptığınız görevlerin sizi ne kadar yorduğunu  bazen de canım diye bağrınıza bastığınız insanların hiç de umduğunuz gibi çıkmadıklarını düşünürsünüz. Üzülürsünüz bunca geçen zamana ve yaşananlara. Tabii ki Başak, gözlemcidir, titizdir. Ancak bir o kadar da yardımsever. Zaten üzüldüğünüz taraf da budur. Bu kadar destek olmama  rağmen neden bunları yaşadım diye içinizden geçirirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler Salı gününe saat 05:53 itibariyle Güneş-Chiron görünümüyle adım atıyoruz. Bu etki altında, hem sağlığınız konusunda hassas hem de iş hayatınızla ilgili meselelerde birkaç gün süreyle, fazla duyarlı davranabilirsiniz. İnsanlara elinizden geldiğince destek gösterdiğiniz halde bazılarının sizi anlamakta inat ettiklerini düşünürsünüz. Bazılarınız bu etki altında,  sizi fiziksel ve ruhsal olarak etkileyen iş veya özel yaşam şeklinizi gözden geçirerek, biraz daha kendinize dikkat etmeniz gerektiğini fark edebilirsiniz. Şöyle etrafınıza baktığınızda herkesin sadece kendini düşündüğünü ve sizin ihtiyacınız olduğunda hiç kimsenin yanınızda olmadığını anladığınızda gerginleşebilirsiniz. Hatta bu konuda sinirli sinirli konuşabilirsiniz.

Saat 09:14 Ay-Yengeç burcu seyri altında, sorumluluklarınız, iş hayatınız,  yuvanızla  ilgili veya her konuda güvenliğinizi önemsersiniz. Yaşadığımız anın kıymetini bilerek ancak geçmişi de unutmadan, planlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Etrafınızdaki insanların garip davranışlarını olgunlukla karşılayarak, işlerinizi sorumluluk duygusu içinde yerine getirmeye çalışınız  ve diğerlerinden oldukça farklı yönlerinizi  kendinizden emin bir şekilde ön planda tutunuz. O zaman kimsenin sizi tedirgin etmesine izin vermemiş olursunuz.

Saat 09:48 Venüs-Satürn görünümü insanlar üzerinde güçlü bir etki bırakmak istediğinizin işaretidir. Farklı görüşte olan kişiler canınızı sıkabilir veya sizin hayata bakış açınızla onlarla örtüşmediği için aranızda belli bir gerginlik yaşanabilir. Siz toplumsal anlamda hedef sahibi, ne istediğinizi bilen ve gerçekçi fikirleri olan bir kişisiniz. Fakat şöyle bir etrafınıza baktığınızda insanların boş işlerle, anlamsız sözlerle vakitlerini geçirdiklerini görmek canınızı sıkmaktadır. Bunu dile getirmekten hiç çekinmezsiniz. Ancak doğruyu söyleyeni dokuz köyden kovarlar misali kimsenin hakikatleri duymaya niyeti yoktur. Bu yüzden de bir takım insanlarla alışverişinizi kesebilir, kendi görüşünüze uygun insanlarla bağlantı kurabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler Salı günümüz saat 05:53 itibariyle etkisini hissedeceğimiz Güneş-Chiron arasındaki faydalı enerji akışıyla başlayacak.  Bu etki altında siz Akrepler, aşk hayatınızla ilgili konular üzerinde tatmin olmak ve kalıcı bir aşk yaşamak istersiniz. Geçmişin tüm tuhaflıklarını geride bırakarak gerçekten hak ettiğiniz bir yaşamın hayalini kurabilirsiniz. Kimileri bir çocuğu olsun ister, bazıları aşkla alakalı bildiği tüm kötü tecrübeleri unutmayı diler, bir kısmınız ise kendini olabildiğince güçlü ifade etmeyi. İstekler böyle bir görünüm altında öylesine güçlüdür ki, kaybetmeyi göze almanız mümkün değildir. Aşk, kanınızda delice akmalı, istekler açıkça belirtilmeli ve mutlaka yerine gelmelidir. Dayanmaya sabrınız yoktur. Kimi anlarda geçmişi düşünürsünüz, bazen geleceği.

Saat 09:14 Ay-Yengeç burcu seyir etkinliği yeni bir çevre edinmeyi,  ilişkinizi düzene koymayı ve kendi ayaklarınızın üzerinde durmanız  gerektiğini hatırlatır. Sizi üzen, rahatsız eden kişilerle mücadele etmeyi bilirsiniz. Hassasınızdır ama bir o kadar da güçlüsünüzdür. Varmak istediğiniz hedef ve bu hedef için izlenmesi gereken yoldan eğer eminseniz  gönlünüz huzurludur. İç sesiniz sizi uyarır ve korur. Güvendiğiniz kişileri  dikkatle dinlersiniz. Aileniz gözünüzün bebeğidir.

Saat 09:48 Venüs-Satürn görünümü, tüm güçlüklerin en yoğun şekilde iş hayatınız ve mali konularda toplanması sonucu kendinizi baskı altında hissedersiniz. Sizin tüm arzunuz, hem yeteneklerinizi ortaya koyabileceğiniz bir iş hem de güvenebileceğiniz bir insanla olmak. Ancak her iki konuda da tatmin olmuyorsunuz.  Sorumluluklarınız bir hayli ağır. Ancak destek olan insan sayısı az. İlişkinizde yaşanan sorunlar sizi  fazlasıyla yormakta. Etrafınızda insanların sürekli kendi çıkarlarını düşünmeleri de ayrı bir problem.  Bu görünüm toplumsal bir baskının işareti olabilir. Bu baskı hiç hoşunuza gitmese de, katlanmak zorunda kalırsınız.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar,  saat 05:53 itibariyle etkisini hissedeceğimiz Güneş-Chiron görünümü,  bizi alıp çocukluğumuza kadar götürüyor. Ailemiz, eski arkadaşlarımız, sevgilimiz, eşimiz dostumuz gözümüzün önünden tek tek geçiyor. Sonra şimdiyi düşünüyoruz. Eski ile aradaki farkı hüzünle karışık tespit etmeye çalışıyoruz. Değişenler var, aynı kalanlar da. Ancak şu var ki bu enerji, kendimizi huzur bulduğumuz yerde mutlu olacağımızı bize fısıldıyor. Bir çoğumuz nice zorluklarla bugünlere geldik. Bir kısmımız hala dikiş tutturabilmiş değiliz. Fakat evimiz sığındığımız bir liman gibi. Annemiz, babamız, kısaca ailemiz ve oturduğumuz yerle alakalı konular üzerinde düşünme gereği duyuyoruz. Bu enerji bizi böylesine hassaslaştırıyor ve geçmişi hatırlatarak hafiften hüzünlendiriyor. Destek bulmak, maddi-manevi anlamda güçlenmek istiyoruz.

Saat 09:14 itibariyle etkili olacak, Ay-Yengeç burcu geçiş etkinliği,  maddi ve manevi anlamda hassasiyet yaratabilir. Güven içinde olmak isteriz. Eğer işler yolunda gitmezse, ne olacak diye düşünüz.  Ay-Yengeç burcu geçişleri, korunma, sakınma, güven altına alma ve sahiplenme hislerinizi doruğa çıkarır.  Parasal konularda dikkatli hareket etmek, yarınlarınızı düşünmek ve ona göre hareket etmek güdümüz yükselir.

Saat 09:48 Venüs-Satürn görünümü harekete geçmek istediğiniz halde bir takım nedenlerle engellenmenize sebep olabilir. Bu kimi zaman parasal bir mesele yüzündendir bazen de ne yapacağınızı tam olarak bilememekten kaynaklanır. Siz takdir edilmek, hedefinize varmak, özgür olmak, hayatın güzelliklerini yaşamak istiyorsunuz. Etrafınızdaki insanlardan ne kadar farklı olduğunuzu bildiğiniz halde, bunu görmezden gelen insanlara sinirleniyorsunuz. Dışa pek belli etmeseniz de, sizin için popülerlik, ilgi uyandırmak gayet önemli. Gerek karşı cinsle ilişkinizde gerekse mali konular üzerinde bugün epey hırslı hareket edebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar güne, saat 05:53 itibariyle etkili olacak Güneş-Chiron olumlu görünümüyle adım atıyoruz.  Bu enerji,  bir yandan yakın çevrenizde bulunan kişilerle(kardeş-komşu-yakın akraba) ilişkileriniz  ve iletişiminizi güçlü kılmaya çalışırsınız, diğer yandan partnerinizin üzerinizdeki etkisini gözden geçirirsiniz. Hiç kimseyle problem yaşamak istemezsiniz. Elden geldiğince bir terapist gibi onları dinlemeye çalışırsınız. Ancak şu bir gerçek ki asıl ihtiyacınız dinlenilmektir. Birilerine derdinizi anlattığınızda, fikirlerinizi paylaştığınızda, planlarınızdan söz ettiğinizde o kişinin derdinize derman olmasını beklersiniz. Ailenizin varlığı, hassasiyetle üzerinde durduğunuz bir konudur. Geçmişi bırakıp yola devam etmek arzunuz bu etki altında oldukça önem taşır.

Saat 09:14 itibariye etkili olacak  Ay-Yengeç burcu seyir etkinliği, hayatın genelinde güven olgusunu baş tacımız yapıyor. Öyle belli belirsiz, açık davranmayan insanları hayatımızda istemeyeceğiz. Çünkü dışa karşı ne kadar güçlü olsak da, Oğlaklar aslında bir hayli duygusallardır. Ancak bunu pek az insan bilir. Gün boyu  içinizdeki ses, bir yandan yaşadığınız zorlukları unutmanızı söylerken diğer yandan  acaba yine aynı durumlar başıma gelir mi diye düşünmenize neden olur. Huzur bulmak istersiniz.

Saat 09:48 Venüs-Satürn görünümü bankalarla alakalı kredi alımı  veya borçların ödenmesi konusunda yaşanan sıkıntıları işaret ediyor. Aslında bunlar altından kalkamayacağınız yükler değil. Ancak bugünlerde bir hayli bunalıyorsunuz. Dışarıdan mutlaka desteklenmeye ihtiyacınız var. Gururlu bir insan olduğunuz için, durumunuz kimseye belli etmemektesiniz. Bu görünüm altında, bu sıkıntınız yine kendini hissettirebilir. Diğer bir konu ilişkinizle alakalı. Partnerinizin son derece önemli bir konuda karar vermesi gerekiyor. Bu karara göre ilerisi adına bir adım atılacak. Bu nedenle kaygılanabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar gün boyunca etkili olacak Güneş-Chiron görünümü saat 05:53 itibariyle oluşuyor  ve mal mülk ve parayla alakalı konular üzerinde durmamızı sağlıyor. Paranızı nasıl bir şekilde değerlendirmeniz gerektiğini düşünebilirsiniz. Bazılarınız, finansal açıdan zor durumda olabilir. Bu kişiler iş değişimde bulunarak daha rahat imkanlarda yaşamak isteyebilirler. Bu niyetle önümüzdeki günlerde  görüşmeler yapabilirsiniz. Kimileriniz yanlış bir iş dolayısıyla parasızlık çekebilir. Bu enerjiyi olumlu yönde kullanmak için yapılması gereken, geçmişe artık bir sünger çekerek yeniye hevesli bir ruh haliyle başlamaktır. Ancak duygusal düşünmeniz nedeniyle bunu başarmakta zorluk çekebilirsiniz.

Saat 09:14 Ay-Yengeç burcu seyir etkinliğinde ideallerinize bakış açınız, değerleriniz hakkında bugün hassasiyetiniz bir hayli yüksek olabilir. Sevdiklerinize sahip çıkarsınız. Annelik ve babalık olgusu, aile olmak duygusu bir hayli etkili olur. Hiç kimsenin değerlerinizi hiç saymasına izin vermezsiniz. Sınırlarınızı korursunuz.

Saat 09:48 Venüs-Satürn görünümü, bir yandan liderlik yönü bir hayli baskın olan partneriniz, diğer yandan toplumsal yaşamda ilişkide bulunduğunuz insanların tavırları. Bu iki konu yüzünden sıkılmaktasınız. Sizin kafanızdaki dünyada, kimsenin kimse üzerinde baskı kurması doğru değil. Ancak öyle olaylar yaşıyorsunuz ki, en yakınızda bulunan kişileri bile tanımakta zorlanıyorsunuz. İşte bu görünümün etkisi altında insan, ilişkilerini tekrar bir gözden geçirmede bulunabilir. Bütün tuhaflıklara sinirlenebilir, kızabilir hatta tepki gösterebilirsiniz. Fakat hiç kimsenin dinlemeye pek gönlü yoktur. Hayallerinizdeki dünyanın, yaşadığınız dünya ile yakından uzaktan ilgisi olmadığı için kaygılanabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar Salı günümüz saat 05:53 itibariyle gerçekleşecek Güneş-Chiron görünümüyle başlayacak. Bu enerji altında, aşk hayatınız, varsa çocuklarınız ve genel olarak yaşamınızla ilgili konularda kendinizi gayet hoş hissedebilirsiniz. Sanatla uğraşan kişiler, eskiye yeni bir soluk getirerek bunu eserlerinde kullanabilirler. Ailevi veya geçmişte yaşanan bazı sorunları, ilişkileri şimdiki bakış açınızla gözden geçirebilirsiniz. Bu yansıma eskiye ait bir ilişkinin kendini hissettirmesi veya eski bir alışkanlığın üzerinizdeki izlerinin hatırlanması anlamına da gelir. Haksızlıklara karşın inancınızı güçlü tutmaya çalışabilirsiniz. Duyarlı  ancak bir o kadar kendinizden emin bir şekilde günü değerlendirebilirsiniz.

Saat 09:14 Ay-Yengeç burcu seyir etkinliği altında değer verdiğiniz her şey, aileniz, yuvanız tümüyle önemli hale geliyor. Duygularınızın farkındasınız. Hatta biraz da hassassınız. Güven içinde yaşamak istersiniz. Bu bakış açısıyla değerlendirmenizi yaparsınız. Tevazu sahibi bir insan olarak yaklaşımlarınızla saygınlık uyandırırsınız.

Saat 09:48 Venüs-Satürn görünümü, hayatın genelinde kuvvetli, başarılı olma arzunuzu işaret ediyor. Üzerinize düşen görevleri yaparken, beklediğiniz yeniliklerin de  hayatınıza bir an önce dahil olmasını istemektesiniz. İnsani ilişkilerin, başarınızdaki rolü son derece büyük. Hangi alanda uğraşıyorsanız uğraşın,  nabza göre şerbet vermek zorunluluğunuz var. Doğaldır ki bu sizi yoruyor ve baskı altına alıyor. Ancak şunu biliniz ki, artık o kadar yorucu olmayacak. Bu görünüm birkaç gün belki rahatsızlık verebilir. Fakat artık önünüzde bir kapı açılmış durumda. Onun için yaşanabilecek ufak tefek sıkıntıları gözünüzde büyütmeyin. İlişki kurmaya çalıştığınız özel biri olursa, onun hakkında hemen karar vermeyin.

Astroloji Danışmanı İremSu

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.