14 Eylül 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

14 Eylül 2015 Pazartesi günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 14 Eylül  2015 burç yorumları

Eylül 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar yeni haftamız saat 05:41 itibariyle  Ay-Terazi burcu seyir etkinliğinde başlayacak. Takdir edilmek ve dikkatleri üzerinize çekmek isteğiniz oldukça yüksektir. Herhangi bir konuda uzun vadeli ve sizi bağlayıcı kararlar vermekten ziyade, günü kendi akışı içinde hoş bir şekilde değerlendirmek isteyebilirsiniz. Geçirdiğiniz zamanın kalitesi ve birlikte olduğunuz insanların ılımlı, huzur dolu tavırları sizin için bugün son derece önemlidir. Tadınızı kaçıracak herhangi bir şeye müsaade etmeniz mümkün değildir. Ay-Terazi burcu günlerinde,  partnerimizle uyumlu, nazik ve akışa göre hareket edebiliriz.

Saat 08:28 Ay-Kuzey düğüm kavuşumunda, ilişkide paylaşımın, ortaklaşa hareket etmenin, huzurlu beraberlik yaşamanın ve bu ilişkiyi geleceğe taşımanın önemi üzerinde duracağız.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar yeni haftaya saat 05:41 itibariyle etkili olacak Ay-Terazi burcu geçişiyle adım uyanıyoruz. Sevilmek ve takdir edilmek ihtiyacınız yoğun olacaktır.  Düşüncelerinizi verdiğiniz kararları, yaptığınız işleri doğru bulmaları gururunuzu okşar. Sorunlarla uğraşmak istemezsiniz. Huzur olgusu sizin için paradan çok daha önemli hale gelir. Bedensel ve ruhsal anlamda sakinlik ararsınız. Eğer,  emeğin hakkı verilmeyen bir ortamda çalışıyor veya yaptığınız işten tatmin olmuyorsanız canınız sıkılabilir.

Saat 08:28 Ay-Kuzey düğüm kavuşumunda, iş-yolculuk-sağlık, yakın çevremizle olan ilişkimizi gözden geçirecek ve aksayan noktalar üzerinde duracağız. Kimlerle ortaklaşa yaşıyoruz veya kimlerle işbirliği içindeyiz bunlar üzerinde duracağız.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler Ay-Terazi burcu geçişi  saat 05:41 itibariyle başlıyor. Özel yaşamınızla  ilgili konularda,  eşit hak ve özgürlük düşüncesi içinde ilişki kurmanızı sağlar. Çelişkilerden kurtulmak, huzurlu bir gün  geçirmek istersiniz. Bu enerji, sizi destekleyici olduğundan, aşka kapılarımızı açmaya, birlikte el ele yürümeye, güzellikleri paylaşmaya hazırsınızdır.

Saat 08:28 Ay-Kuzey düğüm kavuşumunda, hayatın güzelliklerini gönlümüzün içinde hissetmek ve yaşamak adına düşüneceğiz. Her ne zorluk olursa olsun, yaşamak her şeye değer cümlesi içimizden geçecek.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 05:41 itibariyle  etkili olcak Ay-Terazi burcu geçişinde uyumluluk son derece önemlidir. Siz ve iş ortağınız adamakıllı bir gözden geçirmede bulunmalısınız. Sorunlarınızı,  nasılsa düzelir diyerek ele almak yerine,  aranızdaki iletişimi açıklık ve dürüstlük çerçevesi içinde oluşturmak gayet önemli.  Birbirinize sorular sorarak, nerelerde problemler yaşanıyor bunları konuşmanızda yarar var. Evdeki huzur, ailenizle olan paylaşımı bugün daha fazla önemseyeceksiniz. Paylaşımda bulunmaktan zevk alacaksınız.

Saat 08:28 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, üzerinde hassasiyetle durduğumuz huzur, güvence, aile, gelecek gibi konular üzerinde durmamız sağlıyor. Ortaklaşa bir yaşam, hayatı birlikte kotarmak, çocuklarımız, değer verdiğimiz her ne varsa bizim için önemli. Tek başına değil, yan yana durarak, iyi ve kötü günde el ele vereceğimiz birine hasretiz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar Ay-Terazi burcu seyir etkinliği saat 05:41 itibariyle başlayacak. Sevdiğiniz insanlar tarafından takdir edilmek ve başarılı bulunmak istersiniz. Huzur ve güvenliğiniz için, arzularınızın tatmini sizin için çok kıymetlidir. Genellikle cazibenizi veya çekiciliğinizi isteklerinize ulaşmak için seferber edebilirsiniz. Eğer izlediğiniz yöntemler bir işe yaramazsa gerginleşmeniz mümkündür. Hatta doğanıza uygun bir şekilde otoritenizi kabul ettirmeye çalışabilirsiniz. Böyle durumlarda, çevrenizde bulunan kişiler anlayışlı davranırlarsa, kolayca toparlanabilirsiniz.

Saat 08:28 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu yolculukların, görüşmelerin, haberleşmelerin sizin hayatınızda olumlu gelişmelere işaret olduğunu gösteriyor. Dostlarınızla bir araya gelebilir, yeni bir çevreye girebilir, yakın akrabalarınızla bir araya gelebilirsiniz. Bu hareketlilik sizi bir hayli heyecanlandırır, tazelendirir, geliştirir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar saat 05:41 itibariyle etkili olacak Ay-Terazi burcu geçişinde, gelir ve gider dengenizi sağlıklı bir şekilde oturtmak isteğiniz son derece yoğundur. Uyumlu ve huzurlu  bir hayattan yanasınız. Ay-Terazi burcu geçişi, genel anlamıyla ruhunuza iyi gelen ne varsa ona yönelirsiniz. Partnerinizle paylaşımda bulunmaktan hoşlanırsınız. Onun davranışlarını önemsersiniz.  Kaba saba hareketler gördüğünüzde canınız sıkılır.

Saat 08:28 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, maddi kazanç getirici ortaklıklara, ilişkilere işaret olup, bunlar gelişiminiz açısından yararlıdır. Bildiklerinizi diğer insanlarla paylaşarak güçlenebilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler  saat 05:41 itibariyle  burcunuzda ilerleyen Ay etkisi altında yeni haftaya uyanıyoruz. Çevrenizdeki her şeyin birbiriyle güzel bir uyum içinde olması hoşunuza gider. Akılcı paylaşımlarda bulunmak, haksızlıklar karşısında objektif düşünmek, yaptığınız her işe kendi güzelliklerinizi katmak size keyif verir. İlişkinizde paylaşımı fazlasıyla önemsersiniz. Eğer bir şey düzgün bir şekilde söylenirse dinlemeye hazırsınızdır. Çekiliciliğinizi,  cömert yüreğinizle harmanlayarak dışarıya güçlü bir şekilde sunabilir, her insanla ortak bir noktada buluşmayı arzularsınız. Kararlarınızı gözden geçirebilirsiniz.

Saat 08:28 Ay-Kuzey düğüm kavuşumunu gayet olumlu buluyorum sizler için. Bu görünüm gelişim adına yapılan iş ve gönül birliğinin, dışa açılmanın ne kadar faydalı olacağını işaret ediyor. Gezin, araştırın, insanlarla temasta olun. Size özel renkliliğin, güzelliğin farkına varsınlar. Yaşamınız için olumlu dileklerde bulunun.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler saat 05:41 itibariyle  Terazi burcunda ilerlemekte olan Ay etkisiyle yeni haftaya adım atarken, gerek partneriniz ve gerekse ailenizi ilgilendiren konuları kimsenin etkisi altında kalmadan tek başınıza gözden geçirmek istersiniz. Dış seslere kulaklarınızı kapatırsınız. Ay-Terazi burcu günlerinde huzur bulmak,  güzellikleri paylaşmak ihtiyacı genelde yoğundur. Seçici olursunuz ve nezaketle size yaklaşılmasını istersiniz.

Saat 08:28 Ay-Kuzey düğüm kavuşumunda, iç dünyanıza çekilerek  ilişkiler-hayat-yaşananlar-geçmiş ve gelecek hakkında düşünebilirsiniz. Gelişiminizde size destek olanlar veyahut sizi bir hayli üzen kişileri şimdi yeni bir bakış açısıyla ele alabilirsiniz. Kimler geldi kimler geçti ve şimdi durduğum nokta nedir diye iç gözlemde bulunabilirsiniz.  Bunların tümü aslında olumludur. İnsan gelişen varlık ve yaşadıklarımız tesadüf değildir. Bize kattığı nedir bunlara bakmak lazım.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar saat 05:41 itibariyle  Ay-Terazi burcunda ilerlemeye başlıyor. Karar vermeden önce ayrıntıları  gözden geçirmeniz, aşırılıklardan kaçınmanız ve olayları iki yönlü düşünmeniz gayet faydalıdır. Sosyal açıdan canlı ve girişken, iletişimsel konularda diplomatik çerçeve içinde hareket etmeniz halinde,  çevreniz tarafından takdirle karşılanmanız mümkündür. İlişkinizle alakalı mevzularda da,  aklınıza takılan soruları partnerinizle konuşmadan onu yargılamayınız. Başkalarıyla anlaşmak için tarafsız olunmalıdır.

Saat 08:28 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu gayet olumludur. Hem ilerisi adına yeni kararlar verebilmenizde hem de geçmiş bir takım mevzuları tekrar gözden geçirmenizde yarar sağlar. Siz sosyal hayatınıza mutlaka önem veriniz. İnsanlarla temasta olunuz. Karşınıza çıkabilecek teklifler, insanlar veya fırsatlar daha fazla insanla tanışmanızı sağlayabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 05:41 itibariyle  Terazi burcunda ilerleyen Ay etkisi altında yeni haftaya adım atıyoruz.  Ailemize, sevgilimize karşı olan ilgimiz artar. Konuşmak, paylaşımda bulunmak isteriz. İşimizde başarılı olmak, huzur verici insanlarla bir arada olmak bizi rahatlatır. Eğer bir şeyler yanlışsa, kafamıza uymuyorsa, bunun nazik bir şekilde izah edilmesini bekleriz.

Saat 08:28 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu özellikle iş hayatı ve özel ilişkilerde belli bir baskı ve sorumluluk yükleyici olsa da, bu gelişiminiz anlamında olumludur. Belki yoruluyorsunuz veya tam tersine arzu  ettiğiniz bir hayatı yaşamadığınız için üzülüyorsunuz. Ancak bu görünüm, gelişimin göstergesidir ve dış dünyada ilişkilere önem vermenin sizin açınızdan kazançlı olacağını  söylemektedir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar saat 05:41 Ay-Terazi burcu seyir etkinliğinde yeni haftaya adım atarken,  nezaketiniz, cana yakınlığınızla takdir görürsüz. Sevmek ve sevilmek arzunuz ön plandadır. Herkesi ilgilendiren durumlarda  işbirliğine açık olursunuz. Bencillikten hoşlanmazsınız. Bu enerji, günün her anını gayet hoş ve zevkli paylaşımlarla geçirmek arzunuzu işaret eder.

Saat 08:28 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu yolculukların göstergesidir. Eşiniz-partneriniz veya dostlarınızla bir araya gelerek hoşça vakit geçirebilirsiniz. Genel olarak baktığımızda bu enerji size gelişim yönünde umut verir. Aşk hayatınız, çocuklarınız varsa onlarla olan bağınız güçlenir. Aşk baş köşenize oturur. İlişkiler gayet keyifli yürür.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, yeni haftamızın ilk günü saat 05:41 itibariyle  Ay-Terazi burcu seyir etkinliğinde başlıyor. Partnerinizle, dostlarınızla  sohbet etmekten zevk alırsınız. Size göre bir insanın  olduğu gibi görünmesi, göründüğü gibi olması gerekir.  Bunun tersi hareket edenleri maskelerin ardına gizlenmiş tuhaf kişiler olarak yorumlarsınız. Bugün çevrenizdeki insanların sevgi dolu tavırları, kendinizi mutlu hissetmenize yol açacaktır. Denge, uyum ve paylaşımdan yanasınız.

Saat 08:28 Ay-Kuzey düğüm kavuşumunda ilişkilerimiz üzerinde duracağız. Temeli sağlam olmayan beraberliklere şans tanıyıp tanımayacağımız yönünde düşüneceğiz. Gelişimden yana olacağız. Karşılıklı paylaşım veya iş birliğine dayanmayanları devre dışı bırakmak isteyebiliriz.

Astroloji Danışmanı İremSu

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.