14 Ekim 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

14 Ekim 2015 Çarşamba günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 14 Ekim  2015 burç yorumları

Ekim 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar Ay-Akrep burcu seyir etkinliği, saat 00:38 itibariyle başlıyor. Şans faktörünün insan hayatında ne kadar önemli olduğunu düşünebilirsiniz. Çalışmak, çabalamak tabii ki gerekiyor. Ancak ya şans olmazsa, bunca sorunun altından kalkmak yeni bir yaşam kurmak kolay değil diye içinizden geçirebilirsiniz. Hangi noktadayım, sahip olduklarım nedir ve nereye doğru gidiyorum. Bu soruların cevabını bulmaya çalışırken, mantığınızla hareket etmek, sorun yaratan konularda çözüm bulmanızda yardımcı olabilir. Yapmayı düşündüğünüz yenilikleri, geçmişte yaşadığınız olayları veya kişileri yeniden düşünmeli ve ele almalısınız.

Saat 10:13 Ay-Venüs görünümünde, hem titizlikle hareket etme hem de  kontrolü elinizde tutma gücünüz yükselir. Canınızı sıkmakta olan konular üzerinde derinlemesine düşünerek, güvenliğinizi azami derecede sağlamaya çalışırsınız. İlişki ve finansal meseleler odak noktanız haline gelir.

Saat 15:24 Ay-Neptün olumlu görünümü, maddi-manevi anlamda kazançlı çıkmak, hayallerinize uygun bir şekilde yaşamak arzunuzun işaretçisidir. Size moral ve inanç, azim ve kararlılık yönünde kuvvet sunuyor.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar,  saat 00:38 Ay-Akrep burcu geçiş etkinliğinde, Çarşamba gününe  adım atmaktasınız. Gününüzü düzgün bir  şekilde düzenleme arzunuz bugün ön planda.  Bir yandan sahip olduklarınızı düşünürsünüz diğer yandan bir türlü halledilmeyen sorunlarınızı. Yerli yerine oturmayan ne varsa bir an önce halledilmeli ve önüme bakmalıyım diye içinizden geçirebilirsiniz. Etrafınızdaki insanlara şöyle bir bakarsınız. Bu noktaya gelinceye dek yaşananlar kimi zaman bir film şeridi gibi gözünüzün önünden geçebilir. Hayal kırıklıkları, endişeler ancak hiçbir zaman tükenmeyen umutlar. İşte o umutlar akşam saatlerine kadar yüreğinizi ısıtabilir. Her şeye rağmen yaşam güzel diye düşünebilirsiniz.

Saat 10:13 Ay-Venüs arasındaki olumlu görünüm, çevrenizdeki insanlarla olan irtibatınızda da sert tepkili iletişimde bulunmak yerine uzlaştırıcı, kaynaştırıcı şekilde hareket etmenizi sağlar.

Saat 15:24 Ay-Neptün olumlu görünümü, aileniz, eviniz ve değer verdiğiniz her şeyi, ideallerinize göz önüne alarak ele alacağınızı gösteriyor. Hem hedefinize varmak hem de güvenliğinizi sağlamak için, inançla ilerlemenizde size yardımcıdır.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler  Çarşamba  gününe, Ay-Akrep burcu enerjisi altında adım atıyoruz.  Saat 00:38 itibariyle etkili olacak bu geçiş, parasal konularda güçlü olma arzunuzu yükselticidir. Keskin gözlem gücünüz maddi çıkarlarınızı korumanızı deyim yerindeyse burnunuzun iyi koku almasını sağlayıcıdır.  Paranın, kişiye sağladığı konfor duygusu sizi oldukça çekebilir.

Saat 10:13 Ay-Venüs görünümü, harekete geçmeye hazır ve her işin üstesinden kolayca gelebileceğinize dair cesaretinizi yükselticidir.  Çevrenizdeki insanlar sizin çekiciliğinizden etkilenebilirler.

Saat 15:24 Ay-Neptün olumlu görünümü, bize,  yetenekli olduğumuz konularda ve alanlarda seçimlerimizi doğru biçimde yaparak iş hayatımızda başarılı olacağımızı söylüyor.  Sezgilerimiz, yaratıcı enerjimiz gayet yüksek.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler Çarşamba gününe Ay-Akrep burcu etkisi altında giriyoruz. Saat 00:38 itibariyle,  bazı konularda taviz veremeyeceğinizi kendinize göre doğrularınız  ve yanlışlarınız olduğunu, eğer bir şey doğru ve sağlıklı şekilde gitmiyorsa, buna müdahalede bulunmak ve düzeltmek gerektiğini düşünürsünüz.  Özel yaşamınızla ilgili mevzularda da durum böyledir. En zayıf noktanızdan sizi vurmaya çalışan kim ve ne varsa onunla mücadele ederek tedavi etmek isteyebilirsiniz.

Saat 10:13 Ay-Venüs görünümünde, derin bir gözlemde bulunmak, yenilik yapacağınız konularda inceden inceye düşünmek size faydalar sağlayabilir.

Saat 15:24 Ay-Neptün olumlu görünümü,  maddi konular başta olmak üzere eğitim-iş-yeni yerleşim-bilgilenme ve kendini geliştirme anlamında hayallerimizi gerçekleştirme ve ideallerimize sahip çıkma yönünde kararlı ve inançlı olmamızı sağlıyor.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar,  saat 00:38 itibariyle etkili olacak Ay-Akrep geçişiyle Çarşamba günümüz başlıyor. Yapılması gereken işleri, kendi bildiğiniz şekilde bitirmek istersiniz. Ailevi veya duygusal konularda bir gözden geçirmede bulunursunuz.  Duygularınızı dışa karşı bir maskeyle gizlersiniz. Duruma göre, başkalarının davranışlarına göre gerektiğinde tavrınızı belli edersiniz.

Saat 10:13 Ay-Venüs görünümünde, olumlu düşünmeniz halinde  her sorunu kolayca çözebileceğinizin işareti olarak etkilidir. Parasal konular üzerinde muhasebede bulunmanızı, eviniz, ailenizle ilgili meselelere zaman ayırmanızı sağlar.

Saat 15:24 Ay-Neptün olumlu görünümü, girişim, meslek hayatınız, ailevi konular, sorumluluklarınız, miras, hisseli para, cinsel yaşamınız, paylaşımlarınız yönünde yaşanan gerilimi  biraz olsun hafifleticidir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar Çarşamba günümüz,  saat 00:38 Ay-Akrep burcu etkinliği altında başlıyor. İdeallerinizi gerçekleştirme dürtünüzün  gayet yoğun olduğu ve kendiniz adına yeni hedefler tayin edebileceğiniz bu saatlerde geçmişi gözden geçirmeyi de ihmal etmezsiniz. Risk altına girmekten hoşlanmazsınız. Sağlam olana yönelirsiniz. Eğer gerçekten bir şeyden eminseniz, onun peşine düşmekten çekinmezsiniz.

Saat 10:13 Ay-Venüs görünümü, size çekicilik ve cazibe kazandırıyor. Olayları insanları mantıklı  bir şekilde ve derinlemesine gözden geçirebilirsiniz.

Saat 15:24 Ay-Neptün olumlu görünümü, endişelerinizi, korkularınızı bir yana koyarak, gelişmeye, bilgilenmeye önem verecek ve ideallerinize sahip çıkabileceksiniz. İlişki problemlerinizi içinize atmak yerine, bunları ılımlı bir şekilde çözümlemek isteyebilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler saat 00:38 itibariyle  Ay-Akrep burcunda geçişine başlıyor. Hayata olumlu veya olumsuz şekilde vereceğiniz her yanıt değer taşır. Kimi anlarda geçmişi şöyle bir süzgeçten geçirebilir, kayıp-kazanç anlamında değerlendirmelerde bulunabilir diğer  yandan şu anki  mevcut durumunuzu iyileştirme anlamında neler yapabileceğinizi düşünebilirsiniz.

Saat 10:13 Ay-Venüs görünümü, her sorunun altından kalkmak, ilişkinizi uyumlu bir şekilde sürdürmek, eğer hayatınızda kimse yok, aşkla büyümek arzunuzu öne çıkarıyor. Siz aşkı, tenlerin ve ruhların birleşimi olarak görmektesiniz. Artık yorgunsunuz. Gerçekten başını omzuna koyduğunuzda sizi yormayacak bir sevdanın peşindesiniz.

Saat 15:24 Ay-Neptün olumlu görünümü, sağlık, iş veya maddi sıkıntılarınızı endişeden uzak bir şekilde ele almamızda yardımcı olacaktır.  Böylece nerelerde yanlış yaptık, neleri düzeltmemiz gerekiyor sakince bir bakarız.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler Çarşamba günümüz saat 00:38 itibariyle burcunuz üzerinde ilerleyecek Ay etkisiyle başlıyor. Fazla  yorulmanıza gerek kalmadan etrafınızdaki insanları kolaylıkla etkileme gücünüz yüksek. Düşüncelerinize fazlasıyla değer verebilir, birilerinin ne söylediğini pek umursamazsınız. İhtiyacınız ne ise, ona göre bir planlamada bulunarak günü değerlendirebilirsiniz. Kuvvetli sahip olma güdünüz ve sezgilerinizle her durumun, her insanın iç yüzünü kolayca hissedebilirsiniz.

Saat 10:13 Ay-Venüs görünümü, paranın, kişiye sağladığı konfor duygusunu işaret ederken, sizi asla  satın alamayacağı bir gerçek. Siz gerçek bir aşkın peşindesiniz. Ucuz olanın değil. Yürekli bir şekilde ayaklarınız yere basıyorsa bunun tek nedeninin,  kendiniz  olduğunu biliniz.

Saat 15:24 Ay-Neptün olumlu görünümü, iş hayatınız-ciddi ilişki-aşk hayatınız-çocuklarınızla alakalı konularda size güçlü bir sezgi ve yaratıcılık gücü vericidir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar  yeni güne, Ay-Akrep burcu geçişiyle  adım atıyoruz. Saat 00:38 itibariyle etkili olacak bu enerji, özel konuları derinlemesine gözden geçirmeyi sağlar. Sevgilinizle yakınlaşmanızda cinsellik hayli etkilidir. Birbirinizi arzularsınız. Sorunlarınızı, daha kolay çözebilme gücünüz yükselir. Enerjinizi istediğiniz bir konu üzerinde yönlendirebilirsiniz. Bağlılık ve hakimiyet gibi iki güçlü duygu ile çevrili şekilde güne adım atıyorsunuz.

Saat 10:13 Ay-Venüs arasındaki görünüm,  ilişkinizi derinlemesine gözden geçirmenizde size yardımcı oluyor. Ayrıca iş alanları araştırmak, sağlığınızla ilgili konularda, beslemenizden hayat düzeninize kadar değişime gitme istekliliğinizin altını bir kez daha çiziyor. Mutlaka bir şeyler yapmalıyım, yapacağım demek günün olumlu şekilde değerlendirilmesinde yardımcınız olabilir.

Saat 15:24 Ay-Neptün olumlu görünümü, Bu enerji kişisel anlamda gelişimi önemsemenizi, yeteneklerinizi uygun bir alanda değerlendirmenizi, eviniz, aileniz, yurdunuz, çalışma hayatınız ve sağlığınızla ilgili meseleleri gözden geçirmenizi sağlıyor.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar Çarşamba günümüz   Akrep burcunda  ilerleyen Ay etkisi altında başlıyor. Saat 00:38 itibariyle etkili olacak bu enerji sayesinde hayli kararlısınız.  İçgüdüleriniz güçlüdür. Nereden ne gibi yarar ve zarar göreceğinizi hissedersiniz. Sizi rahatsız eden durumları mutlaka çözüme kavuşturursunuz. Hiçbir şeyden çekinmeyip, gerektiği zaman, tavrınızı belli edersiniz.

Saat 10:13 Ay-Venüs görünümü, hayatın bir tiyatro sahnesi olduğunu düşünmenize neden olabilir. Roller bellidir size göre. Ancak aşkın büyüsü sizin için son derece kıymetlidir. Çünkü aşk olmazsa bir çocuk gibi mahzunlaşacağınızı düşünürsünüz.

Saat 15:24 Ay-Neptün olumlu görünümü, aşk hayatınız, çocuklarınız, yeni bir çevreye ve insanlarla kaynaşma anlamında destekleyici olup, mali konular üzerinde de durmanızı, geleceğe güvenle bakacak şekilde kararlar almanızda, gözden geçirmelerde size moral olabilir ve maneviyatınız güçlenebilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar Çarşamba günümüz saat Ay-Akrep burcu etkinliği altında başlamakta. Saat 00:38 itibariyle etkili olacak bu enerji, iki önemli konu üzerinde yoğunluk anlamına gelir. İlki, işiniz, ikincisi iç huzurunuz.  Eğer, şu andaki işiniz veya geliriniz her açıdan sizi doyurabiliyor ve sosyal güvence açısından rahat hissetmenizi sağlıyorsa o zaman büyük bir sorun yok demektir. Tam tersi bir durumda iseniz, başınıza gelebilecek bir terslikte ne yapabilirsiniz. O nedenle bu iki konu üzerinde fırsat buldukça şöyle bir gözden geçirmelerde bulunabilirsiniz.

Saat 10:13 -Venüs arasındaki görünüm, cazibenizle insanları etkileme arzunuzu yükseltiyor. Dişilik veya erkeksi yönlerinizi dışa karşı sözleriniz ve tavırlarınızla  ifade etmekten zevk alabilirsiniz.

Saat 15:24 Ay-Neptün olumlu görünümü, ideallerinizi gerçekleştirmek anlamında size yardımcıdır. Burada en önemli nokta, gelir ve gider dengenizi sarsabilecek dağılmanıza yol açabilecek kararlar almamaktır. Bütçenize mutlaka özen gösteriniz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar,  Çarşamba gününe, saat 00:38 itibariyle etkili Ay-Akrep burcu seyriyle adım atıyoruz. Rutin işlerinizi yoluna koyarken diğer taraftan derin ve yoğun duygularınızla olayları gözden geçirebilirsiniz. Eğer bir probleminiz varsa bunu mutlaka konuşarak ve güveninizi kazanmış insanlar dertleşerek hafifletebilirsiniz. Hayatla ilgili beklentileriniz yüksektir. Kazanç ve kayıplarınızı düşünme gereği duyabilirsiniz. Kimi zaman kendinizi  yorgun bir savaşçı gibi hissedebilirsiniz ancak ne olursa olsun hayat devam ediyor diyebilecek kadar güçlüsünüzdür.

Saat 10:13 Ay-Venüs arasındaki görünüm, kendinize ait değerleri doğal olarak korumak istediğinizi, yaşanmışlıkları içinizde sindirmeye çalıştığınızı gösteriyor. Zamanla her şey yerine oturacağına dair inancınızı yükseltiyor.

Saat 15:24 sonrası etkili olacak Ay-Neptün olumlu görünümü, çalışma hayatınız, günlük yaşam, çevre değişimleri, eğitim-iş-girişim anlamındaki konular üzerinde hayallerinizi gerçekleştirmek anlamında size destektir.

Astroloji Danışmanı İremSu

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.