14-20 Nisan 2014 Haftası Burç Yorumları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

KOÇ

AŞK VE İLİŞKİLER

14-20 Nisan haftası: Geçen haftaya göre çok daha dikkatli olunması gereken bir haftalık süreçteyiz. 15 Nisan tarihinde Terazi burcunda oluşacak Ay Tutulması, ardından 19 Nisan tarihindeki Güneş-Kuzey düğüm karşıtlığı bir hayli zorlayıcıdır. İlişkilerde bilhassa sizin, anlaşmaya gönüllü olmadığınızı, kendi isteklerinizi dayatmaya çalışacağınızın işaretçisidir. Geleceğinizi birlikte kuramıyorsanız veya düşünmüyorsanız ayrılmalar gündeme gelebilir. Aranızdaki bütün dengeler sarsılabilir, ilişkilerdeki bakış açınız değişebilir.

İŞ VE KARİYER

14-20 Nisan haftası: Bu hafta ideallerinize uygun tarzda bir iş ve ortamda çalışmaya karar verebilirsiniz. Çünkü şu anki mevcut işinizdeki yeni dönüşüm ve değişimler pek umduğunuz gibi olmayabilir. Çok gerçekçi olmak ve girişimde bulunurken, konuşurken sözcükleri ve kararları iyi tartmak lazım. Bazen dilimizi tutamayız veya başkaları ağzına geleni konuşabilir. Dikkat edilecek tarihler 15, 18, 20 Nisan. 19 Nisan tarihinde burcunuz üzerinde oluşacak Ay Tutulması ortaklaşa iş ilişkisine dayalı, sözleşmeye bağlı işlerde stresin işaretçisidir.

PARA

14-20 Nisan haftası: Genel olarak tüm alanlarda zorlayıcı bir haftaya adım atmaktasınız. İş hayatınızla ilgili değişimler, iş ilişkilerini zorlayıcı durumlar, parasal anlamda da bir hayli etkiliyor. Şartlar, düzen ve değişimler nedeniyle bizim kararlarımızı çok iyi tartmamız gerekiyor. Zaten dış etkenler üzerimizde baskın olacağından, finansal hayatımız, bütçemiz konusunda başka tercihlere zorlanabiliriz, istemediğimiz kararlar verebiliriz. Bu değişimler yeni bir yolu işaret ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.