13 Temmuz Burç Yorumları

Merkür yengeç burcunda! Astrolog Demet Baltacı'dan 13 Temmuz Burç Yorumları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bugün 12 Temmuz Cumartesi…Satürn günündeyiz…

Ay sabah 06:07’de Kova burcuna geçiş yapacak. Gün içerisinde toplumsal kavramlar, arkadaşlar, grup çalışmaları öne çıkarken, olaylara daha özgür, bireysel ve idealist yaklaşabiliriz.

İkizler burcunda ilerleyen Venüs ve Terazi burcundaki Mars arasında oluşacak üçgen açı sosyal kavramlar ve karşı cinsle olan ilişkilerde destekleyici olabilir.

Bugün Merkür Yengeç burcuna geçecek. Merkür Yengeç burcunda 1 Ağustos’a kadar kalacak. Bu süre içerisinde zihinsel olarak daha içe dönük, duygusal ve sezgisel davranabiliriz. Ev, aile ve yakınlarımızla olan iletişimler artabilir.

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Günün büyük bölümünü arkadaşlarınıza ayırabilir, ortak bazı eylemlerde bulunabilirsiniz. Dostlarınızla yaşadığınız sorunlarla yüzleşmek ve bunları çözüme ulaştırmak için yollar aramak günün ana konusu olabilir.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

Görev ve sorumluluklarınızın ön plana çıkacağı ve vaktinizin çoğunu alacağı bir gün geçirebilirsiniz. Geçtiğimiz günlerde bazı şeyleri ertelediyseniz veya ihmal ettiyseniz, bu konular veya kavramları bugün halledebilirsiniz.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Çevrenizdeki kişilerle sohbetlerinizde hiç bilmediğiniz, ilginç konuların dile getirileceği bir gün geçirebilirsiniz. Sizden hoşlanan bir kişinin varlığını öğrendiğinizde heyecana kapılabilirsiniz. Büyük bir aşk yaşamanız için küçük bir adım atmanız yeterli…

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Dikkatinizin dağılabileceği bir gündesiniz. Konsantre olun ve hiçbir işi yarım bırakmayın. Bunu başarabilirseniz, çok yol kat edebilir, sorumluluğunuzdaki konularda önemli ilerlemeleri mümkün kılabilirsiniz.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Özel hayatınızdaki yakın ilişkileriniz, önem kazanmaya başlayabilirler. Yakın çevrenizdeki kişilerle uyum sağlamanız bugün daha kolay. İlişkiniz ile ilgili yakın bir arkadaştan önemli destekler alabilirsiniz.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

Günlük hayatınızda oldukça yoğun bir tempo içerisinde olabilirsiniz. Enerjinizi olumlu kullanırsanız, her işe yetişebilirsiniz. Çalışma ortamınızda yapacağınız görüşmeler bugün çok verimli olabilir. Özellikle maddi konularda kendinizi güvene alacak adımlar atmanız mümkün.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Görev ve sorumluluklarınızı bir kenara atıp eğlenceye veya dinlenceye yönelmek isteyebilirsiniz. Ancak, maddi konularla alakalı planlarınız, sizi çalışmaya yöneltecektir. Parayla ilgili olarak aşırı hırslanmamaya çalışın.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım )

13 Temmuz Burç Yorumları
13 Temmuz Burç Yorumları

Eviniz veya aile yaşamınızla ilgili olay ve kavramlara konsantre olacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Ebeveyninizin bir sağlık sorununun tedavisi ile ilgili, sağlık kuruluşlarını ziyaret edebilirsiniz. Duygusal olarak biraz tedirgin ve hassas olsanız da alacağınız haberler kısa sürede keyfinizi yerine getirebilir.

YAY (23 Kasım-21Aralık)

Eşiniz veya arkadaşlarınızla birlikte tatil yapma düşüncesi yoğunlaşabilir. Bunun için gerekli araştırmalar ve hazırlıklar yapabilirsiniz. İletişimin hızlı ilerleyeceği gün sonunda gerekli rezervasyonları yaptırmış, yola bile çıkmış olabilirsiniz…

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Çalışma ortamınızda sizi keyiflendirecek maddi gelişmeler olabilir. İyi bir müşteri bulmanız veya hazırladığınız projenin kabul edilmesi mümkün. Sürpriz bir iş gezisi de gündeme gelebilir. Bunu kısa bir tatil olarak da değerlendirebilirsiniz.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Görünümünüze daha da özen göstereceğiniz bir gündesiniz. İçinde bulunduğunuz ortamlarda daha da iyi bir intiba bırakmak için kişisel bakım uygulamalarına yönelebilirsiniz. Çocuğunuzun eğitimi ile ilgili güzel haberler gelebilir.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Geçmiş hatıralarınızı canlandıracak bir eşyanız elinize geçebilir. Ancak geçmişin etkisinde kaldığınız zaman yeni girişimlerde bulunmanız da zorlaşıyor. Yeni şartlara uyum sağlayabilmek için duygularınızın etkisinde  kalmamalısınız.

Astrolog Demet BALTACI

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.