13 Temmuz 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

13 Temmuz 2015 Pazartesi günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 13 Temmuz 2015 burç yorumları

Temmuz 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar yeni haftamızın ilk gününü, iki  önemli enerjinin etkisinde karşılıyoruz. İlki, saat 05:53 Güneş-Uranüs arasındaki mücadeleci görünümdür. Kuvvetli bir rüzgarın  bizi arkamızdan iteklemesi ve değişime doğru sürüklemesi arzumuzun işaretçisidir. Ancak bir yanıyla da, bizi isyan etmeye zorluyor. Şu soru kafanızın içinde belirebilir. Ben ne zaman özgür olacağım? Yani hayat sadece ev sınırlarımın içinde yaşamak,  ailevi sorumluluklarımı yerine getirmek, eşime, çocuklarıma,  yuvama sahip çıkmaktan mı ibaret. Peki o zaman nerde kaldı benim özgürlüğüm.  Bazılarınızda ise durum daha farklıdır. Yeni bir yuvada yeni bir düzende yaşama isteğiniz yüksektir. Bir an önce bu değişimi gerçekleştirmekten yanasınızdır. İşte bütün bunları yapabilmeniz günü huzurlu bir şekilde geçirmeniz için sizlere tavsiyem mücadele etmekten kaçınmamanız ancak isteklerinizin ne kadar mantıklı ve gerçekleşebilir olduğunu da hesaba katmanızdır. Yani üzerinde düşünülmemiş, kendine buyruk şekilde uygulanmaya çalışılan bir plan daha sonra problemlere yol açabilir.

Saat 22:14 Merkür-Neptün  olumlu görünümü,  aile bağının önemini ve sizin dünyanızdaki yerinizi çok daha belirleyicidir. Kişi güvenliği konusunda ve yaşamıyla alakalı mevzularda hassas düşünür. Dış dünyanın karmaşasından kaçıp kurtulabileceği,  sığınabileceği, konuşabileceği bir aile özlemi duyar. Sevdiği insanların kendisine sahip çıkmasını ister ve aynı şekilde o da sevdiklerine ve değerlerine sahip çıkmaktan yanadır. Böyle bir görünüm altında kişinin gözlerinin önünden geçmişte yaşananlar bir film gibi geçer. Anıları taptaze orada durmaktadır. İşte bütün bunlar kendisini kimi anlarda hüzünlendirse de aslında güçlü kılar. İnsan daha çok yüreğinin sesini dinler. Problemler o kadar da gözünde büyümez veya büyümemesini içtenlikle diler. Hassas konuşabilir, iletişimde bulunabilir. Yüreğinde güzel bir dünyanın hayali vardır. Bu hayalin yıkılmaması, bozulmamasını ister. Çünkü böyle bir şeyi  kaldıracak halde değildir. Bu enerji, sanatsal konularda, tasarlama, tasarladıklarınızı koruma altına alma, belli bir alanda muhafaza etme anlamında destekleyicidir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar yeni haftamız iki önemli enerjinin etkisi altında başlıyor. Saat 05:53 Güneş-Uranüs mücadeleci görünümü, güven içinde yaşamak için, öncelikle fiziksel ve psikolojik anlamda kendinizi geliştirmeniz gerektiğini işaret eder. Eğer siz, daima huzur içinde yaşayayım, hiçbir zaman kaybetmeyeyim, sevdiklerim daima yanımda olsun, ben hep güvenli bir hayat süreyim, daha fazla açılmayayım diyorsanız bu yanlış olur.  Oysaki hayat bir rota üzerinde her şeyiyle emniyet altına almış şekilde  ilerlemiyor. Değişime, aydınlanmaya açık olunuz. Hayatla kavga etmek yerine, hayatla uyum içinde akmayı biliniz.

Saat 22:14 Merkür-Neptün  olumlu görünümü,  hem çevrenizdeki kişilerle olan paylaşımınızda hem de ileriye yönelik hedefleriniz anlamında olumlu yönde düşünmenizi sağlar. Genel olarak konuşmaktan pek hoşlanmasanız da, sizin için önemi olan mevzularda dinlemeye ve fikirlerinizi aktarmaya hazırsınızdır. Hayallerinizi yazıya, resme  dökebilir ve insanlara farklı yollarla sunumunu yapabilirsiniz. Genel olarak, hayatınızı en olumlu ve hayallerinize en uygun şekilde değerlendirme arzunuz yoğundur. Eğitim, sanat, şiir, müzik ve astroloji gibi konular ilginizi çekebilir. Sempatik bir kişi olarak etrafınızla uyum içinde paylaşımda bulunabilirsiniz. Ancak eğer problemli bir dönem geçiriyorsanız alıngan davranabilir, olayları bazen gereğinden fazla hassas olarak ele alabilirsiniz. Bugün yapacağınız görüşmelerde sözcükleri gayet yaratıcı bir şekilde kullanmanızı sağlayan ilham gücünüz yüksektir. İdeallerinize sahip çıkabilir, etrafınızdaki insanlara yardımcı olmak için elinizden geleni yapabilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler yeni haftamız, iki önemli enerji eşliğinde başlıyor. İlki, saat 05:53  Güneş-Uranüs mücadeleci görünümüdür. Hırslı oluşunuzun nedeni,  hedeflerinizi gerçekleştirmek ve  maddi anlamda kendinizi güvende hissetmek içindir. Eğer bunlar olursa, tabii ki keyfinize diyecek yoktur. Fakat birileri engel olmaya kalkışırsa buna isyan edersiniz. Farklı ve sıra dışı yollar deneyerek yeni bir sayfa açmak isteyebilirsiniz.

Saat 22:14 Merkür-Neptün  olumlu görünümü,  parasal ve mesleki konulardaki vizyon arayışınızı yükselticidir.  Ancak kişi bu etki altında kazancını bilmek, toplum içindeki yerini sağlamlaştırmak ve ilerisi adına güven içinde yaşamak ister. Eğer hayallerine uygun şekilde gelişmeler olursa  keyfine diyecek yoktur. Fakat tam tersine içinde bulunduğu durum, belirsizlik içeriyor veya güven uyandırmıyorsa hassasiyet duyulması doğaldır.  Aklınız tümüyle paraya endeksli ve geçmişte yaşanan zorlu tecrübelere takılı gibidir.  Para eşittir huzur diye düşünülür. Yaratıcı ve sezgisel gücünüz bugün doruğa çıkar. Bu iki güç maddiyat ve kariyer konularında sizi besleyicidir. Ancak yine de gerçekçi düşünmekte tabii ki fayda vardır. Akılcı olmak, bulanık düşüncelerin kafanızı karıştırmasına izin vermemek gerekir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler yeni haftamız, iki önemli enerjiye ev sahipliği yapıyor. İlki, saat 05:53  itibariyle gerçekleşecektir.  Özgürlük ve değişim arzusunun  simgesi olan Uranüs, Güneş ile zorlu bir görünüm yapacak. Burcunuzda ilerleyen Güneş, güvenli bir hayat kurmak ve huzurlu bir yaşam sürmek  arzunuzu işaret ediyor. Uranüs ise, kariyer evinizdeki değişimlerin işaretçisi. Siz bu değişimleri baskı olarak yorumlarsanız, iş hayatında gelişemezsiniz. Kalıplaşmış düşünceleri bir yana bırakarak, kendinizi mesleki alanda geliştiriniz. Yeni ve farklı olan gelişmeleri takip ediniz.  Bu görünüm  İster istemez aktif olmaya zorlandığınızı hissedersiniz. Aslında bu olumsuz bir durum değildir. Ancak yeniliğe açık olmayan veyahut yenilikte bulunmaktan çekinen yapıda olan kişiler için gerginlik vericidir. Yapılması gereken önce kendinize daha sonra ideallerinize sıkı sıkıya tutunarak ilerlemeyi kabul etmektir.

Saat 22:14 Merkür-Neptün  olumlu görünümü,  hassas düşünmenin, değerlerine sahip çıkmanın ve geçmişte yaşanılanlar ışığı altında tedbirli olmak gerektiğinin işaretidir. Sosyal yönden hem kendisi hem de ilerisi adına ayrıca ilişkisiyle alakalı konular üzerinde yaratıcı düşünmeye çalışan birey, tamamen geleceğini garanti altına alma peşindedir. Vizyonu yüksektir. Yani ne yaptığını ve ne yapması gerektiğini bilerek yol aldığında, gücünün iki misli artacağını bilmelidir. Hayalleri yoğun, kendini hırslı bir şekilde ortaya koyma arzusu büyüyen birey bunları güvendiği insanlarla paylaşabilir ve onların fikirlerini alabilir. Derin hisleri, duyarlı ve hassas yüreği ile sevdiklerini sahiplenir ve kafasının içindeki dünya görüşüne göre hareket edebilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar yeni haftanın ilk gününe, iki önemli enerjiyle adım atıyoruz. İlki, saat 05:53  Güneş-Uranüs mücadeleci görünümdür. Kişinin bir yandan huzur ve güvenliğinizi önemseyerek, suya sabuna dokunmadan kendisini  koruma altına alışınızı işaret eder, ancak diğer yandan  yenilikte bulunma arzusunun yükselişidir. Tabii ki yenilikler çoğu zaman risk içerdiği için, insan böyle bir görünüm altında tam olarak yönünü, yolunu çizmekte zorlanabilir. Dış dünyanın şartları uygun olmayabilir veya kişi değişimden ürkebilir. Ne yapılmalıdır. Öncelikle tam olarak neyi istediğinizi tam olarak belirlemeniz gerekir. Farklı bakış açılarıyla durumunuzu ele alırsanız bir çözüm bulmanız kolaydır.

Saat 22:14 Merkür-Neptün  olumlu görünümünde, insan bir yandan kendi değerlerine sahip çıkmak, onları  korumak ve kollamak için iç dünyasında dengeleri yerine oturtmaya çalışırken, diğer yandan bazı nedenler yüzünden anlayışlı olmak zorundadır.  Her iki durum da bir Aslan için kısıtlayıcı ve endişe doğurucu bir durum yaratabilir. Kendini ifade etmekten bu denli hoşlanan bir burcun insanı için, duyarlılığın bu saatlerde yükselişi, tabii ki zordur. Ancak içinde bulunduğu durum, insani anlamda anlayışlı olmasını gerektirir. O yüzden de merhamet duygusunu öne alır ve karşısındaki kişi veya durumu bu olgu çerçevesinde ele almaya çalışır. Benim tavsiyem yine de kendinizi çok fazla harap etmeyecek şekilde düşünmeniz ve hareket etmenizdir. Çünkü geçmişte yaşanılanları tekrar hatırlatıcı olan bugünkü görünüm mantığınızı devre dışı bırakmanıza neden olacağından, kendinizden çok fazla vermenize de neden olabilir. Tedbirli ve akılcı olmakta fayda var kanaatindeyim.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar yeni haftamız, iki önemli enerjinin etkisi altında başlayacak. İlki, saat 05:53  Güneş-Uranüs mücadeleci görünümdür. Önceliklerimizi belirlememiz gerektiğini vurguluyor. Bazı kişilerle yollarınızı ayırmanız, hedeflerinizi yeniden belirlemeniz lazım. Kime güvenmeniz veya güvenmemeniz gerektiğini bilmeniz lazım.  Bir amacınız varsa, huzur bulmak, yeni bir sayfa açmak istiyorsanız, ona göre insanlarla ilişkide bulununuz. Böylece hiç kimse sizi zorlayamaz. Geçmiş borçlar, yanlış ilişkilerden kaynaklanan sorunlar veya bir türlü yolunda gitmeyen ilişkinizle ilgili gerilim yaşanabilir. Lütfen uzun vadeli bir şekilde durumunuzu gözden geçiriniz.

Saat 22:14 Merkür-Neptün  olumlu görünümünde insan hedefleri konusunda hassas ancak bir o kadar da hırslıdır. Bu çelişkili duygusal hallere rağmen insan yine de vizyon sahibi olmak için çabalar. Ailevi konulardan tutun da, arkadaşlıklara kadar her alanda geçmişin izleri üzerinizde hakimdir. Bir yanınız kendin için savaş, elindekini koru ve geleceğin için mücadele etmelisin der, diğer yanınız deyim yerindeyse beyaz atlı prens veya prensesin özlemindedir. Hisler mantığın iki adım ötesindedir bugün. Sezgiler oldukça güçlüdür. Gerçekler ise pusuda durmaktadır. Kişisel tecrübelerinizi bir alanda sergileme(eğitim, sanat, şiir, müzik, astroloji) arzunuz yoğundur. Size cesaret verecek ve tümüyle sahiplenip koruyacak bir ilişkinin özlemi yüreğinizin tam merkezinde durur. Yaratıcılık gücünüz yüksektir. Benim tavsiyem, hem kendi değerlerinizi koruyucu tarzda konuşmanız hem de ilişki konusundaki kıstaslarınızı bir daha gözden geçirmenizdir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler yeni  haftamız iki önemli enerjinin etkisinde başlayacak. İlki, saat 05:53  Güneş-Uranüs arasında oluşan zorlayıcı görünümdür. Kariyer hayatınız ve ilişki meseleleri gündem başlığımız yapıyor. Karşımıza çıkan insanlar veya hayatımızda bulunan kişinin bize karşı durduklarını, muhalefet ettiklerini düşünüyoruz. Bu da ayrı bir soru olarak bizi rahatsız ediyor. Bir yandan sahiplendiğimiz toplumsal imajımız veya sürdürmek durumunda olduğumuz işimiz, diğer yandan bir türlü yerine oturtamadığımız beraberliğimiz. Gördüğünüz gibi bugün mücadele hırsımız, bunca engele rağmen fazlasıyla yüksek. Ancak bu mücadele kendinizi zayıf, başarısız, etkisiz görmeniz için değil, tam tersine neler başarabileceğinizin farkında olmanız adına önemli. İşte bunu  farkettiğimizde hiç bir şeyin bizi yıkması mümkün değil.

Saat 22:14 Merkür-Neptün  olumlu görünümü, hassas düşünmenin işaretçisi olsa da, hırsınız gayet yüksektir. Ancak  sakınılması, dikkat edilmesi  gereken tek nokta, geçmişin etkisi altında kalmadan, duygusal düşünmeden kararlı bir birey gibi hareket etmektir.  Problemlerin köküne inmek ve onları çözümlemek için istekli olmalısınız. Eğer siz hassasiyet içinde, başkalarıyla iyi geçinmek adına veyahut da duygularınızın esiri  olarak hareket ederseniz düz bir çizgide yürüyemez, zikzaklar çizersiniz. Siz önce ne yapmak istiyorsunuz ve sizin için neler önem arzediyor? Bu sorular için günlük enerjiniz size yaratıcı çıkışlar bulabilmenizde destek oluyor. O zaman karar vermekte zorlandığınız zaman odaklanmayı ve zihniniz kontrol altına almayı başarmalısınız.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler yeni haftamız iki önemli enerji etkinliğinde başlıyor. İlki, saat 05:53  Güneş-Uranüs arasındaki  mücadeleci görünümdür. Çalışma hayatınızla ilgili değişimlerin yeniliklere açık olmanızla birebir alakalı olduğunu gösteriyor ve bunların zamanla yerine oturacağını gösteriyor. Ancak burada bir önemli husus var.  Siz değerlerinize sahip çıktığınız gibi, yeniliklerin de takipçisi olmalısınız. Gelişimden korkmamalısınız. Eğer isterseniz hem farklı bir alanda görev alabilir, özgür çalışabilir ve hem de  güven içinde hayatınızı sürdürebilirsiniz.  Zamanla taşlar artık, yavaş yavaş yerine oturmaya başlıyor.

Saat 22:14 Merkür-Neptün  olumlu görünümü, hem hayata bakış açınızı moral anlamında destekliyor hem de geçmişle gelecek arasındaki köprüde ne yöne gitmeniz gerektiğini size fısıldıyor. Aşk hayatınızla ilgili konularda romantizmi, sanatsal alanlarda yaratıcılığı, insani anlamda yardımseverliği getirici olan bugünkü oluşum sayesinde kendinizi çok iyi hissedeceğinizi düşünüyorum. Anıları tazelendiren, problemleri sezgileriniz yoluyla çözebilmenizi sağlayan bu enerji içgüdüsel ve sempatik tavırlar sergilemenizde de etkilidir. Düşünceler çoğu zaman hayalci niteliktedir. İlgi duyduğunuz şeylerin, ki bunların başında aşk ilk sırada yer aldığı için, aşkın üzerine bağımsız ve hırslı bir şekilde gitmeyi tercih edebilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar yeni haftamızın ilk gününü,  önemli iki enerjinin etkisinde karşılıyoruz. İlki, saat 05:53  Güneş-Uranüs arasındaki  mücadeleci görünümdür. Aşkta özgür hareket etme arzunuzu çoğaltıyor. Öyle ki, aşk artık gölgeniz gibi size yakın. İster sıra dışı bir macera isterse uzun yıllar devam edecek bir ilişki olsun farketmez. Tek isteğiniz artık birileri adına hareket etmek, başkalarının iyiliği için kendinizden ödün vermek değil, bilakis bundan sonra sadece kendi çıkarlarınız için hayatınıza şekil vermek. Çünkü bugüne dek yeteri kadar baskılandınız yeteri kadar birileri adına sustunuz. Şimdi sıra bende demeye o kadar açsınız ki, onun için bugünkü enerji altında her türlü mücadeleden galip çıkacağınızı düşünebilirsiniz.

Saat 22:14 Merkür-Neptün  olumlu görünümü,  aklınızın tümüyle ailevi, parasal ve ortaklıklar konusu üzerinde odaklanması anlamı taşır. Kişi kendini aşırı duyarlı, değişken bazen de kaprisli bir şekilde ifade edebilir. Bunun nedeni, kırılganlığı ve kendi içinde bir türlü çözüme kavuşmayan sorunları yüzündendir. Hassasiyet subjektif tarzda düşünmeye,  geçmişte yaşanılanlar ise geleceğin önüne set koyabilir.  Aslında burada yapılması gereken, soruna yol açan noktaları gözden geçirmek, duygusal düşünmemek ve kararlarınızı sürekli değiştirmemektir. İyi bir odaklanma sayesinde günü gayet verimli geçirmeniz mümkün olduğu gibi, bu oluşumun size sunduğu yaratıcılıkla yeni çıkış yolları keşfetmeniz de o kadar kolaydır. Fikirlerinizi güvendiğiniz insanlarla paylaşmaktan çekinmeyiniz. Maddi ve ailevi konularda bağımlılıklarınızın esiri olmayınız. Sizin de hayalleriniz var. Bunları kimsenin engellemeye hakkı yok.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar yeni haftanın ilk gününe, iki önemli enerji ev sahipliği yapıyor. İlki, saat 05:53 Güneş-Uranüs arasındaki  mücadeleci görünümdür. Kendinizi diğer günlere göre daha hırslı, başarıya aç, dürtüsel hareket etmeye meyilli hissetmeniz mümkündür. İster istemez kontrolü elde tutabilmek amacıyla kişiliğinizin en güçlü yanlarınız, sizi başkalarından farklı kılan özelliklerinizi cesurca sergileyebilirsiniz. -Ben ölmedim daha -bunlarla mı yıkılacağım -hadi bakalım görsünler benim kim olduğumu tarzı bir yaklaşımdır bu. İçsel anlamda veya fiziksel anlamda olsun sözleriniz tavırlarınızda bu ruh halinin yarattığı güç rahatlıkla hissedilir. Aslında günü bir bütün olarak incelediğimizde görüyoruz ki, bu tarz bir duruşun önemli nedenlerinden biri gerek ilişkiniz ve gerekse aile yaşantınızdaki sorunların bir an önce üstesinden gelmek arzunuzdur. Bir yandan sizi gerçekten sahiplenecek duyarlı ve sevgi dolu birine ihtiyacınız vardır diğer yandan ev sınırları, aileniz, geçmişinizle ilgili konularda yenilenmeye. Özgür hareket etmek, hayatınızın iplerini ele almak arzusu artık iyice kendini hissettirmektedir. Artık geriye bakarak vakit kaybetmek değil, bilakis ileriye hamlede bulunarak ilerlemektir niyetiniz.

Saat 22:14 Merkür-Neptün  olumlu görünümü, eş veya  iş ortağınızın  içinde bulunduğu hassas durum karşısında ona destek olmanız anlamına geldiği gibi, çevrenizle aranızdaki hassas iletişimin de simgesidir. Gün boyu vizyon arayışınız ön plandadır. Kimi zaman birilerinin sizin kadar hassas düşünmeyeceğini veya sizin hayallerinize pek önem vermeyeceklerini düşünebilirsiniz. Ancak burada kendinize olan inancınız ve güven duygunuz çok önemlidir. Siz eğer amaçlarınızın farkındaysanız hiç kimsenin size karşı durması mümkün değildir. Kaldı ki bu enerji, ailevi konulardan tutun da, eğitim ve iş hayatınıza kadar geniş yelpazede kendinizi korumanız, kollamanız, sahip olduğunuz değerlerinizi muhafaza etmeniz yönünde size yardımcıdır. Kafanızı karıştıran ilişki sorunlarını çözebilmenin yolu, hassasiyetten uzak gerçekçi düşünmekle mümkündür. Ayrıca her insan farklıdır ve onun sizi gibi hareket etmesini, kararlı olmasını beklemek yanlıştır. Siz kendi yolunuza ve kendi hayatınıza sahip çıkarsanız ona göre seçimlerde bulunur, üzülmezsiniz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar  iki önemli enerjiyle yeni haftaya adım atıyoruz. İlki, saat 05:53  itibariyle, Yengeç burcunda ilerleyen Güneşin, Uranüs ile mücadeleci görünümüdür. Sizi cesaretlendiriyor. –Hadi artık bir şeyler yapmalısın diyor.  İş yaşamınızla ilgili konularda aktif şekilde hareket etmeniz yeniliklere açık olmanız lazım. Bazı belirsizlikler, duygular veya alışkanlıklar sizi durduruyor olabilir. Ancak gerçekten emin olduğunuz bir iş veya planlama varsa, onu gerçekleştirmekten kaçınmayınız.

Saat 22:14 Merkür-Neptün  olumlu görünümü, kişisel tecrübelerinize ve geçmişte yaşanılanlara göre düşünmeniz anlamında etkilidir. Bu nedenle, önyargılı düşünebilirsiniz.  İnsan böyle bir etki altında, ister istemez ruhunu okşayan, ona moral aşılayan, hayatı sevdiren kişi ve durumlarla ilgilenmeyi tercih edebilir. Ayrıca bu oluşum para kazanma, harcama ve koruma konularına verdiğiniz önemin işaretçisidir. Kişi, alışkanlıkları ve bağımlılıklarını gerçekçi bir şekilde gözden geçirdiğinde sezgileri ona rehberdir. Böylece kimsenin esiri olmadan ilerleyerek doğru yönde karar verebilir. Kişiye sormuşlar, doğduğun yer mi, doyduğun yer mi  önemli diye. İşte bu noktada insan doyduğum yer önemli diyebilecek kadar akıllı seçimlerde bulunmalıdır.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar yeni haftamız, iki enerjinin etkisinde başlıyor. İlki, saat 05:53  Güneş-Uranüs arasındaki  mücadeleci görünümü. İki konuda fazlasıyla hırslısınız.  Birincisi aşk, diğeri para. Parasal konularda artık öyle bir noktadayız ki, ne olursa olsun kazanmaktan yanayız. Hakkımız olana sahip çıkmak için, benzetme yerindeyse, derin sularda yüzen inci avcıları gibiyiz. Bizim için en güzelini istiyoruz ve bu yüzden de soluksuz bir şekilde çabalamaktan yanayız. Güneş ve Uranüs arasındaki bu mücadeleci açı, bize ait olanları korumak, bundan sonrasında bizim olacakları elde etmek adına verdiğimiz mücadelenin göstergesidir.

Saat 22:14 Merkür-Neptün  olumlu görünümü, aşk konusunda düşünceleri ve hissedişleri yoğunlaşan kişi, eski tecrübelerinin farkında olarak hareket etmelidir. Sezgiler bu enerji sayesinde, yükselişe geçer. Ancak gerçekler gözardı edilmemelidir. Siz ne istediğinizi bilmeli ve kararlı olmalısınız. İşte  o zaman  her türlü konuda doğru seçeneği tercih edersiniz. Burada önemli bir başka husus, gelecek vadedene yönelmektir.   Hangi konuda olursa olsun,  uzun vadeli düşünmekte fayda var.

Mübarek Kadir gecemizin hayırlara vesile olması dileğimle,

Astroloji Danışmanı İremSu

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.