13 Mayıs burç yorumları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

13 mayıs 2015 Çarşamba günü burç yorumları ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor…

13 mayıs 2015 Çarşamba gününe ait en güncel burç yorumlarını haberin devamından okuyabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar Ay-Balık burcu seyir etkinliğinde günümüz başlıyor. Olumlu düşünmeye, gerçeklerin can acıtıcı yanlarını görmezden gelmeye çalışacağız. Ancak saat 01:28 itibariyle etkili olacak Ay-Merkür görünümünde, söylediklerimize ve bize söylenenlere gerçekçi şekilde bakmalıyız. Düşüncelerimizi belli bir konuda odaklamakta zorlanabiliriz. İyi niyetimizin sınırlarını aklımıza çizmeliyiz. Çünkü bazı kişiler, bunu kolaylıkla kullanmaya kalkışabilirler.

Saat 07:49 Ay-Pluto olumlu görünümü, uzun vadeli düşünmenin işareti. Bastığınız yeri, hem iş hem de özel hayatınızda bilmek istersiniz. Bu enerji güç aşılayıcıdır diyebiliriz.

Saat 19:55-14 Mayıs saat 08:14 arasındaki Ay-Boşluk etkisi, ruh dünyamızı besleyici, hayatın zorluklarından uzak durmamızı sağlayıcıdır. Bizi bir çocuk gibi masum ve bir o kadar kırılgan yapabilir. Olur da bir şeyler sizi duygusal anlamda zorlarsa,  şöyle geri çekilip hayata ve kendinize bir mola armağan ediniz. Çünkü hiçbir şey sizin iç huzurunuz kadar önemli değil.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar Çarşamba günümüz, Ay-Balık burcu geçişi etkinliği altındadır. Sezgilerimiz güçlüdür. Bir meselede çıkmaza düştüğümüzde  iç sesimiz bize rehberdir. Sakinleştirir ve akışa bırak kendini diyerek rahatlatır. Saat 01:28 Ay-Merkür görünümünde, maddi konularda gayet akıllıca hareket etmekte yarar var. Bir iş, bir fırsat veya bir teklif önünüze geldiğinde, bunu artı ve eksileriyle iyice bir ele alınız. Borç-Alacak gibi konularda ileriyi düşünerek gözden geçiriniz.

Saat 07:49 Ay-Pluto görünümü inandığımız değerlere sıkı sıkıya sahip çıkmanın işaretçisi. Gün boyu hem güvendiğimiz kişilerle bir araya gelmek hem de amacımıza uygun bir yol belirlemek isteriz.

Saat 19:55-14 Mayıs saat 08:14 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek.  Bu saatler arasında dürüstlük ve doğruluk, huzur ve güvence olguları üzerinde düşünürüz. Mevcut durumumuz sıkıntılı ise, bunu nasıl düzeltebileceğimizi, eğer huzurlu isek, bunun sürekli olmasını isteriz. Ruh halimizde iniş ve çıkışlar olsa da, olumsuz düşünmeyiz. Mutlaka her şey yoluna girecektir düşünürüz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler Çarşamba günümüz  Balık burcunda ilerleyen Ay etkisi altında başlıyor. Maddi ve manevi değerlerimizi korumaya çalışacağız. Bu enerji, yaşam biçimimiz,  birlikte aynı ortamı paylaştığımız  insanlarla aramızdaki uyumun önemini işaret ediyor. Saat 01:28 Ay-Merkür görünümünde, iş hayatımızı ilgilendiren konularda size verilen sözlerin ne kadar doğru olduğunu araştırınız. Bugün evet derler iki gün sonra vazgeçerler. İyice bir bakalım. İyi niyetlilik tabii ki olumludur. Ancak bunun ayarını bilmeliyiz.

Saat 07:49 Ay-Pluto görünümü maddi ve manevi değerlerimizi korumak, çıkarlarınızın farkında olarak yaşamak istediğimizi, kafamıza  koyduğumuzu yapmaktan vazgeçmeyeceğimizi anlıyoruz. Çünkü güçlü olmanın insanı her türlü kötülükten koruyacağını düşünebiliriz.

Saat 19:55-14 Mayıs saat 08:14 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Dilediğimiz biçimde kendimizi  ifade edemediğimizi düşünürüz. Dikkatli olmak, bilinçli hareket etmek ve neyin üzerinde ilerlediğimizin farkında olmak lazımdır. Yenilik içeren kararlarımızı gözden geçirmek faydalıdır.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler,  Ay-Balık burcu geçişiyle Çarşamba gününe adım atıyoruz.  Sevdiklerimize bir hayli düşkünüz. Özverili davranmaya meyilliyiz. Ancak saat 01:28 Ay-Merkür görünüm etkisinde, bunun ayarını bilmekte yarar var. Çünkü bu iyi niyetlilik, gereğinden fazla yükü sırtlanmamıza neden olur. Bu da zihnimizi bir hayli yorabilir. Huzursuz  bir gece geçirmemize neden olabilir.

Saat 07:49 Ay-Pluto olumlu görünümü, ruhsal olarak kendinizi güçlü hissetmemizi, maddi konularda olumlu yönde işlerimizi toparlamamızda, partnerimizle paylaşımlarımızda destekleyicidir.

Saat 19:55-14 Mayıs saat 08:14 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde hayal dünyamızın kapılarını ardına kadar açık.  Sıradan hayatımızın,  değişime uğrayacağı günü özlemle bekliyoruz. Algımız o kadar berrak ki, etrafımızda olan biteni farklı bir gözle görmeye, anlamaya çalışırız.   Boşluk süresince, karşımıza çıkabilecek terslikleri şefkatli ve ılımlı yaklaşımlarla çözmemiz gerekebilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar Ay-Balık burcu geçişiyle Çarşamba gününe merhaba diyeceğiz.  Bu enerji,  iyimserlik ve şans verici, sevgiyle buluşmanızı sağlayıcıdır. Maddi birikiminiz, parasal ilişkileriniz, cinsellik gibi geniş alanda sizleri destekleyici özel bir kuvvettir. Fakat saat 01:28 Ay-Merkür görünümünde, dostlarımızla olan bağlantılarımız, parasal yöndeki meselelerimizin çok akıllıca ve bilinçli şekilde ele alınması lazım. Başkalarına destek olmak zorunda kalabiliriz. İyi niyetimizin kullanılmaması için, gözümüz ve kulağımız açık olsun.

Saat 07:49 Ay-Pluto görünümü ilişkinizle ilgili meselelerde, partneriniz veya siz birbirinize karşı ılımlı yanaşmaya çalışınız.

Saat 19:55-14 Mayıs saat 08:14 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu saatler boyu, olayların etkisi altında kalmadan, rehavete düşmeden aklı başında hareket etmemiz gerekiyor. Bu zaman dilimi süresince duygularımız kimi zaman kuruntulu kuşkulu kimi zamansa haddinden fazla iyimserdir. Her durumu, olduğu  haliyle kabullenmeye çalışırız.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar Çarşamba gününün  tümünde etkili olacak Ay-Balık burcu geçişi bazen  iyimserlik, bazen hüzün, sevdiklerimizle kucaklaşmak, ayrı olduğumuz kişileri hatırlamak, kaybettiklerimizi yüreğimizde hissetmek gibi duygular yoğun olabilir. Saat 01:28 Ay-Merkür görünümünde, ilişki ve iş hayatınızla ilgili meseleleri gerçekçi bir şekilde ele almanızda yarar var. Bazen fazla özverili davranmak, gerçekleri göz ardı etmemize, bu yüzden verilen sözlere inanmamıza neden olabilir. Sözler ne kadar doğru, güvendiğimiz insanlar ne derece iyi niyetli diye bir bakmamız faydalı olur.

Saat 07:49 Ay-Pluto görünümü başkalarıyla ortak hareket etmek ve farklı düşüncelere saygı göstermek anlamındadır. İşimize gelmese de, bunu yapmakta yarar var.

Saat 19:55-14 Mayıs saat 08:14 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Birileriyle takışmaktan veya fazlasıyla iyi niyetli davranıp kendimizi ezdirmekten uzak duralım. Bu zaman içinde, kolayca aşık olmamız veya  bize söylenen bir söze inanmamız mümkündür. Bazen bir mesele üzerinde kolaylıkla dağılırız bazen toparlanmaya çalışırız, kimi zaman da ipin ucunu kaçırıp,  ne olacaksa olsun diyerek boş veririz her şeye. Zorluklarla uğraşmak istemeyiz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler, Ay-Balık burcunda ilerlemesini sürdürüyor. Çarşamba gününe bu enerjiyle adım atıyoruz. Problemlerimiz olsa da, bu enerji yaşam sevincinizi ve hayata olan inancınızı yükseltici bir etki yaratabilir. Saat 01:28 Ay-Merkür görünümünde, işlerimizin yoğunluğu, iyi bir planlamaya ihtiyaç olduğunun işaretçisidir. Kafamıza bir şey takıldığında, aklımıza bir şey yatmadığında mutlaka mantıklı bir şekilde gözden geçirelim. Verilen sözler ne derece doğru diye bakalım. Sigara, içki, alkol, ilaç kullanımında dikkatli olalım.

Saat 07:49 Ay-Pluto görünümü partnerinizle olan  iletişiminizi güçlendiricidir. Birbirinize destek vermeniz, hayatı birlikte kotarmaya çalışmanız, el birliğinde  bulunmanız gayet olumludur.

Saat 19:55-14 Mayıs saat 08:14 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu uzun süre içinde, romantizm ve huzur olgusu birbirine  kardeş gibidir. Duygular kendiliğinden akıcıdır. Ancak boşluk etkisinin gölgeli yönlerini de  göz ardı etmememiz son derece önemlidir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler Çarşamba günümüz Ay-Balık burcu geçiş etkinliğiyle başlıyor. Bu enerji  sevgi, şefkat ve ılımlılık anlamına geliyor.  Kurallar ve kısıtlamalardan uzaklaşma ihtiyacımız oldukça yoğun. Aşk hayatımızda romantik paylaşımlar, güzel ve huzur verici sözlerle günü geçirmek istiyoruz. Saat 01:28 Ay-Merkür görünüm etkisinde, aşk hayatınızla ilgili konularda lütfen gerçekçi olunuz. Size maddi ve manevi anlamda söylenen sözlerin aslı astarı var mı diye bir bakınız. Fedakarlık ölçünüzü iyi ayarlayınız. Teminatı olan işlere önem veriniz. Para hesabınızı biliniz.

Saat 07:49 Ay-Pluto görünüm etkisiyle,  partnerinizin size karşı hem dürüst hem de ılımlı davranmasını istersiniz.

Saat 19:55-14 Mayıs saat 08:14 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek.  Sizi birebir ilgilendiren konularda gerçekçi düşünmekte yarar görüyorum.  Eğer sorunlu bir ilişkiniz varsa,  bunları çözüme kavuşturmak için  mücadele etmek yerine tam tersine sevgilinize doğru çekilebilirsiniz. Şikayet ettiğiniz noktalar gözünüzde önemsiz hale gelir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar,  Ay-Balık burcu seyir etkinliğinde Çarşamba gününe adım atıyoruz. Bu enerji, ailenizi sevgiyle kucaklayarak sorunlarınızı  biraz olsun geride bırakmak anlamında gayet olumludur. Aynı şekilde iş hayatınızla ilgili konularda sakince gözden geçirmelerde bulunmak adına da faydalıdır. Saat 01:28 Ay-Merkür görünümünde, aileniz ve ilişkinizle alakalı konularda daha bilinçli davranmakta yarar var. Her verilen söz doğru diye düşünmeyelim. Biz de konuşmalarımıza dikkat edelim. Eğer bir şey kafamıza takılıyorsa, soru işareti uyandırıyorsa, bunu önemseyelim.

Saat 07:49 Ay-Pluto görünümü zorlukları gözünüzde büyütmeden hedefinize ulaşmanız için destekleyici olan bu görünüm,  engelleri kolayca  aşabilmenizde yardımcıdır. Evinizin, ailenizin geçimi ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için para kazanmayı, biriktirmeyi, güç sahibi olmayı çok daha fazla arzularsınız.

Saat 19:55-14 Mayıs saat 08:14 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek.  Bu süre boyunca, dikkat edilecek husus,  kendinizde ve gücünüzden şüpheye düşmemek, azmin elinden hiçbir şeyin kurtulmayacağını bilmektir. Bizi olabilecek zararlardan koruyucu en önemli olgu, kendimizin farkında olmaktır.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar Ay-Balık burcu geçişiyle güne adım atarken,  yalnız olmadığımızı, hayatın asıl anlamını, kendi özümüzün değerini, zorlukları olsa da, hayatın yine de güzel olduğunu düşüneceğiz. Saat 01:28 Ay-Merkür görünümünde, çevremizde bulunan kişilerin iyi niyetimizi kullanmamaları için, gerek iş gerek özel yaşantımızda dikkatli olalım. Biz de, bir konuda konuşmadan önce iyice düşünelim. İşlerimizi, sağlığımızı önemseyelim.

Saat 07:49 Ay-Pluto görünüm etkisiyle,  çevrenizde bulunan kişileri gayet rahatlıkla etkileyebilir, bir mıknatıs gibi kendinize çekebilirsiniz.

Saat 19:55-14 Mayıs saat 08:14 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu uzun süre içinde, genel olarak soyut anlamdaki çalışmalarla uğraşmak rahatlatıcı olacaktır.  Kendinizle olan içsel temasınız bir hayli etkilidir.  Ancak  gerçekçi yönde ele alınması gereken konular için bu zaman dilimi etkili değildir. Yanlış değerlendirmede bulunmamıza neden olabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar Çarşamba günümüz, Ay-Balık burcu geçişiyle başlıyor ve maddi-manevi anlamdaki zorlukları aşabilme arzumuz yoğunlaşıyor. Saat 01:28 Ay-Merkür görünümünde, ihtiyaçlarımızı karşılarken, gücümüzü aşmamasına, bütçemizi şaşmamasına dikkat edelim. Aşkta verilen sözlere değil, gerçekten uygulanabilecek olanları önemseyelim. Çocuklarımız varsa, onlarla ilgili harcamalarımız artabilir. Hesabı bilmekte yarar var. El ürünleri, sanatsal aktivite, şifaya dayalı işlerden para kazabiliriz veya bu işler için para harcayabiliriz.

Saat 07:49 Ay-Pluto görünüm etkisi altında,  özel hayatımızla ilgili sırları, yaşadıklarımızı kimsenin bilmesini istemeyiz. Her ne kadar dışarıyla haşır neşir olsak da, nasıl konuşmamız gerektiğini iyi biliriz. Baskı kurmaya çalışanlara pek pabuç bırakmayız.

Saat 19:55-14 Mayıs saat 08:14 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek.  Bu süre içinde çok  bilinçli  düşünmek lazım. Bu sizi hayal kırıklığı yaşatabilecek durumların önüne geçilmesinde bizi korur. Bu zaman dilimi içinde hayati kararlar vermeyiniz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar Çarşamba günümüz,  burcunuz üzerinde seyrini sürdürmekte olan Ayın, olumlu ışıltılarıyla başlıyor. Çevrenizdeki her insanın ve nefes aldığınız her anın  ne kadar kıymetli  olduğunu size hissettiriyor.  Saat 01:28 Ay-Merkür görünümünde,  yolculuk, haberleşme, ailemiz veya özel anlamdaki işlerimizin çok iyi takip edilmesi, hiçbir şeyin hafife alınmamasında yarar var. Eğer yeni bir karar verilecekse, bunun hakikaten sağlam olup olmadığına bir bakılması gerekir.

Saat 07:49 Ay-Pluto görünümü arkadaşlık bağınızın güçlü olduğu kişilerle bir araya gelmenin onların bazı gizli sorunlarına yardımcı olmanın işaretçisi. Bu görünüm size kuvvet verir. Kendinizden emin olmanızı sağlar.

Saat 19:55-14 Mayıs saat 08:14 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında, ruhsal ve duygusal anlamda başkalarına rehberlik edebilirsiniz. Birilerini mutlu etmek, onlara destek olmak, empatide bulunmak için olumludur.  İnancınızı yükselten, içe yöneldiğinizde kendinizi keşfetmenizi sağlayan boşluk etkisi dünyanın gamını, tasasını, derdini, karmaşasını bir yana koyarak kendinize sahip çıkmanın önemini size hatırlatır.

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.