13 Kasım 2015 Burç Yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

13 Kasım 2015 Cuma günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 13 Kasım 2015 burç yorumları…

Kasım 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar Cuma günümüz, Yay burcunda ilerleyen Ayın pozitif ışığı altında başlıyor. Bu sizin gibi enerjik kişiler için gayet olumlu bir enerjidir. Hareketlilik, pozitif görüş, iyimserlik vericidir. Kimsenin ne dediğini umursamadan ilerlemeniz anlamına gelir. Ruhunuz canlanmaya başlar. Her yeniliği uygulamak, coşkulu bir şekilde hareket etmek istersiniz.

Saat 03:47 Ay-Satürn kavuşumu, duygularımızı ciddileştiren, sorumluluklarımızı hatırlatan bir etkidir. Kendimizi güvende hissetmekte bir miktar zorlanabiliriz. İnsanların fikirlerimize, görüşlerimize saygı göstermesini isteriz.

Saat 06:48 Ay-Neptün zorlu görünümü gerçekleşiyor. Her şeyin iyi olacağına, yolunda gideceğine inanmak istiyor insan. Hayallerinin onu sürüklediği yerde olmaktan yana. Belki bazı şeyler ters gidecekmiş gibi düşünüyor. Ancak bir yandan da iyimser düşünmeye gayret gösteriyor. Beklenmedik durumlardan uzak kalmak istiyor. Beklentileriniz bir hayli yüksek olacaktır.

Saat 19:12 Venüs-Satürn görünümü, ilişkide karşılıklı olarak fikirlerin paylaşımını ve hayata bakış açılarınızın ileriye dönük olup olmadığına önem vermemizi sağlıyor. Bununla da kalmıyor. Artık geçmiş tecrübelerimizden edindiğimiz üzere, şimdi neyi isteyip istemediğimizi daha iyi biliyoruz. Eğer bir insan gerçekten bize güven ve heyecan veriyorsa, nazik, uyumlu ve uzlaşıya açık ve ortama göre davranıyorsa tamam diyoruz. Bu görünüm, bekar Koçlar için olumlu bir ilişkinin, yakınlaşmanın, birlikte hayat yolunda yürümenin, zorluklar varsa da, bunları el ele çözebileceğinizi düşünmenin işaretçisidir.

Saat 20:18 Merkür-Jüpiter görünümü, satış-alış, borç-alacak, kredi ve ödemeler, ortaklaşa işler anlamında derinlikli bir analiz yaptığımızı gösteriyor. Belki mevcut işimizde henüz tatmin edici olmayan veya yerli yerine oturmayan durumlar var. Onun içindir ki, çok fazla açılmıyoruz. Ancak çok da umutsuz düşünmeyeceğiz. Karşımıza fırsatlar çıkabilir veya beklediğimiz gelişmeler oluştuğunda keyfimiz yerine gelecektir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar, Yay burcunda ilerleyen Ay, tüm ilgimizi, tatmin olacağımız, özgürce hareket edebileceğimiz alanlara yöneltmemizi sağlıyor. Çıkarlarımızı düşünmek zorundayız. Risk altına girmemek için akıllıca hareket etmemiz gerektiğini düşüneceğiz. Yenilikler istiyorsak öncelikle şartlarımızı gözden geçirmemiz lazım. Yoksa sağlam olmayan bir ipe tutunmuş oluruz.

Saat 03:47 Ay-Satürn kavuşumu finansal yönde daha ciddi düşünmemizi sağlayıcıdır. Öyle çok fazla rahat davranmayız. Kendimizi güvende hissetmek için, hem duygusal hem de maddi anlamda başkalarıyla ilişkimizi düzgün tutmak zorunda kalırız. Bu bizi yorar ancak yapmadığımız takdirde daha fazla endişelendiğimizi fark ederiz.

Saat 06:48 Ay-Neptün ile zorlu bir görünüm yapacak. Hedefine odaklanan kişi başarı özlemiyle yanıp tutuşuyor. Çevresiyle olan ilişkisini önemsiyor ve ileriye dönük olarak düşünülen işlerde yanılmak istemiyor. Doğru ve net bir şekilde olayları görmekten yana olmamızda yarar var. Benim günlük aktivitede size tavsiyem her zaman bir açık bir kapı bırakmanızdır. Bu sizi yanılmaktan koruyabilir.

Saat 19:12 Venüs-Satürn görünümü, elimize geçen bazı paraları, borçlarımız için ayırmamızı ve iktisatlı hareket etmemizi sağlıyor. Aklımızda bazı planlar var. Eğer bunlar gerçekleşirse kendimizi daha keyifli hissedeceğiz. Şimdilik mevcut koşullara uyum sağlıyoruz ve elimizden geldiğince bir şeyleri zorlamamaya gayret ediyoruz. Genel olarak insanlarla işimiz veya özel ilişkilerimiz nedeniyle bağlantıda kalabiliriz. Kafamızın içinde başka düşünceler olsa da, en azından keyif duymamıza yol açan güzelliklerin de kıymetini biliyoruz. Sağlığımız önemli ve biz bunun farkında olmalıyız. Stresten, gereksiz meseleleri abartmaktan uzak duracağız. Her şey bir şekilde yoluna girer. Canımız sağ olsun yeter ki.

Saat 20:18 Merkür-Jüpiter görünümünde ilişkimizi, iş ortaklığımızı, çocuklarımızla alakalı konuları, partnerimizle aramızdaki meseleleri işaret ediyor.  Daha da  dikkatli konuşacağız ve öyle hemen ne düşündüğümüzü belli etmeyeceğiz. Hele zaman geçsin, biraz daha her şey yerine otursun ondan sonra karar veririm diyebilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler, Yay burcunda ilerleyen Ay, Cuma günümüzü ışıklandırıyor. İlişkilerde olumlu bir hava estirebilir.  Hatalarınız olsa da, görmezden gelirsiniz. Eğer aranızda tatsızlık varsa, birbirinize özgürlük hakkı tanımalısınız. O dilediği gibi düşünebilmeli siz de istediğiniz gibi hareket edebilmelisiniz. Yoksa gereksiz sözler sarf etmek, mesafe koymak zorunda kalabilirsiniz.

Saat 03:47 Ay-Satürn kavuşumu ilişkimizi hem ciddi şekilde ele almamızı hem de gerçekçi düşünmemizi gerektiriyor. Ne fazla iyimseriz ne de çok fazla zorlanmaktan hoşlanacağız. Evet, beraberliğimize tabii ki önem veriyoruz. Fakat partnerin baskılayıcı tavrı bizi iki misli yorabilir. İlişkide belli bir mesafe bu saatlerde etkili olabilir.

Saat 06:48 Ay, Neptünle zorlu bir görünüm yapıyor. Bu görünüm düzeltmeye çalıştığınız ve işin içinden çıkamadığınız konularda sizi zorluyor. Bir yandan sorumluluklarınız var, diğer yandan yapmak istedikleriniz. Her ikisinde de başarılı olmaya çalışmak zorlayıcıdır.

Saat 19:12 Venüs-Satürn görünümü, aşk hayatınız ve ciddi ilişki meselelerine yeniden bir bakış anlamı taşıyor. Venüs size güzel bir etki sunuyor. Evet bu yeni bir başlangıç anlamı taşıyabilir. Sizin için şu aralar huzur çok önemli. Hiç kimsenin bunu kaçırmasına izin vermiyorsunuz. Ancak söz konusu ciddi bir ilişki olunca sizin daha ölçülü, olgun ve farklı bir açıdan durumu görmeniz gerekecek.  Çünkü Satürn fikirleri, hayata bakış açısı hakikaten size ilginç gelecek bir kişiyle tanışmanın göstergesidir. Hayatınızda biri varsa, bugünlerde gayet ciddi bir şekilde problemleri ele alarak bir karar verebilirsiniz. Belki de bazı şeylerin değişmesi, tekrar derlenip toparlanması için bu şarttır. Halledilmeyecek bir durum değil.

Saat 20:18 Merkür-Jüpiter görünümü, iş hayatınız ve ailevi konularda derinlikli düşünmenin göstergesidir. Sizin bazı düzenlemeler yapmak istediğinizi, sağlıklı ve işler hale getirmek için uğraştığınızı biliyorum. İşte bu görünüm, kuruntu ve kuşkudan uzak durarak meseleleri ele almanız halinde çözümleyeceğinizi işaret ediyor.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler, Yay burcunda ilerleyen Ay etkisinde güne adım atarken, hayatımızdan memnun muyuz diye düşüneceğiz.  İstediğimiz bir hayat yaşıyor muyuz, ne kadar özgürüz. Bizi zorlayan şartlar altında mı çalışıyoruz, gereğinden fazla mı sorumluluk altındayız. Bunlara bir bakacağız.

Saat 03:47 Ay-Satürn kavuşumu iş yoğunluğu ve ciddiyetini yükselticidir. Hiçbir şeyi hafife alamayız, görevlerimizi en iyi şekilde yapmaya çalışırız. Bizden kıdemce veya yaşça büyük kişilerin baskısıyla karşılaşabiliriz. Bizi yönetmeye kalkışmaları, neyi nasıl yapacağımızı söylemeleri duygusal anlamda yorucu gelebilir. Daha sakin ve ılımlı düşünmeye çalışalım.

Saat 06:48 Ay, Neptün ile zorlu görünüm yaptığında, yüreğinizin sesi her türlü olumsuzluğu geride bırakarak isteklerinizin peşinden gidebileceğinizi söylüyor. Yanlış olsa dahi, içinizdeki sesi dinlemeye hazırsınız. Ancak o sese kulak verirken, önümüze ardımıza iyi bakalım.

Saat 19:12 Venüs-Satürn görünümü, gerek aileniz gerekse çalışma hayatınızla ilgili konularda huzur arayışınızın gayet açık ve net olduğunu işaret etmekte. Koşullar bazen sizi öylesine zorluyor ki, ancak yine de elinizden geleni yapıyor, idare ediyorsunuz. Hafta sonlarını öyle iple çekiyorsunuz ki, özellikle Cuma günü oldu mu, yarın iş yok, yarın en azından dinleneceğim, hoşuma giden bir şeyler yapabilirim  diye içinizden geçirmektesiniz. Sorunlar bitti mi belki hayır ancak bugün dayanma gücünüz daha yüksek.

Saat 20:18 Merkür-Jüpiter görünümü, size iyi gelir. Hem sevdiklerinizle bir arada olmanızı, hem bazı işlerinizi gayet kolay düzenlemenizi, kendinizi iyi hissedecek haberler almanızı sağlar.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar, Ay-Yay burcu geçişinin pozitif etkileri altında Cuma gününe adım atacağız. Bu enerji, kendinizi özgür hissetmenizi ve dilediğiniz gibi hareket etmenizi sağlayan olumlu bir geçiştir.

Saat 03:47 Ay-Satürn kavuşumu aşkı eğlenceli tarafından ziyade, daha ciddi şekilde ele almamızda etkili oluyor. Böyle olunca bir miktar tadımızı kaçırabilir. İster istemez, duygusal anlamda köşeli düşünürüz. Sorumluluk duyarız, gerçekçi olmaya çalışırız. Kafamızı bir şeyler karıştırıyorsa, onu halletmeden yüzümüz gülmez.

Saat 06:48 Ay, Neptün ile zorlu görünüm yaptığında,  iç dünyamızda yaşadığımız gelgitlerin, anlaşılması zor olan duygularımızın, ideal bir yaşam arzumuzun peşine düşüyoruz. Birileri ne derse desin, yanlış veya doğru hiç fark etmiyor. Bizim ne gördüğümüz önemli hale geliyor. Yanılsak bilsek bile bu saatlerde pek umurumuzda olmaz. Yeter ki biraz olsun rahatlamamızı sağlasın. -Gerçek benim yüreğimde hissettiğimdir diyerek ilerliyoruz.

Saat 19:12 Venüs-Satürn görünümü, sevdiklerinizle yakın olmanızı, daha güçlü bir şekilde hayatı kucaklamanızı sağlıyor. Bakış açınız son zamanlarda hayatın anlamını üzerine düşünmek. Yeni bir sayfa açılmış önünüzde ve siz bunun gayet iyi farkındasınız. Tabii ki yalnızsanız, iş veya finansal sorunlarınız varsa, bunları derleyip toparlamak adına ciddi bir şekilde düşünebilirsiniz. Ancak bugün biraz canlanın, keyiflenin bu görünümle. Hoşça vakit geçirmek için planlar yapın. Size iyi gelecektir.

Saat 20:18 Merkür-Jüpiter görünümü, ailenizin ihtiyaçları, kendinizle alakalı gerekenler için yapılan harcamaların göstergesidir. Bunlar planlı, rutin üzerinde düşünülerek yapılan alışverişlerdir. Uzun ömürlülük ve kullanım rahatlığı önemsenir. Ev içinde düzenlemelerde bulunulur.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar, Yay burcunda ilerleyen Ay, Cuma günümüzün tüm görünümlerinde etkili olacak. Karşılaştığımız insanları, durumumuzu, prensiplerimiz doğrultusunda ele almamızı sağlar. Aslında Ay-Yay burcunda rahatlık demek olsa da, biz bu enerjiyi Başaksı gözle ele alacağımız için, diğerleri gibi rahat olmayabiliriz.

Saat 03:47 Ay-Satürn kavuşumu ailemizle ilgili konularda sorumluluk çerçevesinde düşünmemizi sağlıyor. Kendimizi biraz denetim altına alınmış gibi hissedebiliriz. Evimizle alakalı konular, görevlerimiz, işler veya yapılması gerekenlerle ilgilenmek zorunda kalabiliriz. İç dünyamızda keyifli olmamızın önüne geçen koşullarla baş etmeye çalışmak yorucu gelebilir.

Saat 06:48 Ay-Neptün görünümü, hayata güven dolu sarılmamızı sağlayacak birine ihtiyaç duyduğumuzun göstergesidir. Her şeyi oluruna bırak diyen iç sesiniz nedeniyle, yanlış birinin bile peşinden gitmeye hazır olursunuz. Sizin arzunuz rahatlamak ve huzur bulmaktır. Ancak dikkatli olmayı da bilelim dostlarım.

Saat 19:12 Venüs-Satürn görünümü, ihtiyacımız olan gereksinimlerin karşılanması amaçlı alışverişleri, yuvamızla ilgili yapılacak işlerin, düzenlemelerin göstergesidir. Hoşumuza giden, bizi mutlu edecek, hakikaten keyif verecek aktivitelere yöneliriz. Sorumluluklarımızın farkındayız. Evet bazı şeyler bizi yoruyor, zaman alıyor, ancak huzurumuz için, üstümüze düşeni yapacağız. Evimizde huzuru, sevgiyi, paylaşımı önemseyeceğiz. Paramızı ağız tadı ve sağlıkla kazanmaktan yana olacağız.

Saat 20:18 Merkür-Jüpiter görünümü, sizin için iyi bir hesap kitap yapabilmenin işaretçisi. Ne gerekli, ne gereksiz bunları rahatlıkla tespit edebilirsiniz. Ser verip sır vermezsiniz. Ancak çok güvendiğiniz insanlarla duygularınızı, planlarınızı konuşmaktan hoşnut olursunuz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler Cuma günümüz, dünden bu yana etkili olan Ay-Yay burcu geçişiyle başlıyor ve samimiyetten hoşlanmamızı sağlıyor. Evet, kararlarımızı kendimiz vermek istiyoruz, dilediğimiz gibi konuşmaktan yanayız. Ancak karşımızdaki kişinin de bizi içtenlikle rahatlatması gerekiyor. Ne fazla sıkmalı ne de sürekli sorgulamalı.

Saat 03:47 Ay-Satürn kavuşumu çevremizle olan ilişkimizi ciddi kriterler anlamında ele almamızı sağlayacak. Öyle çok fazla iyimser veya sıkı fıkı bir samimiyet içinde olmayabiliriz. Kendimize göre önem verdiğimiz noktalar vardır. Buna saygı duyulmasını bekleriz.  İşimize, emeğimize değer verilsin isteriz.  Emir verilmesinden ziyade, nazik konuşulursa çok daha rahatlarız, verimli çalışırız.

Saat 06:48 Ay-Neptün mücadeleci görünümü, gerçekler yerine düşlerinizi, yanlışlar yerine kendi doğrularınızı koyarak rahatlamanızı sağlıyor. Huzur bulmak, sıkıntılar olsa bile biraz olsun bunlardan uzak durmak arzumuz yoğun olacaktır.

Saat 19:12 Venüs-Satürn görünümü, iş veya özel anlam taşıyan yolculuk, görüşme, bir araya gelişlerin işaretçisidir. Bazılarımız için sanatsal aktiviteler, kimileri için ilk kez buluşmak, söyleşmek, yakınlarınızla bağlantı kurmak, çevrenizle ilişkinizi güçlendirmek yönünde etkilidir. Görüş yapınızda değişimler epeydir etkili. Artık ıvır zıvır sohbetlerden hoşlanmıyorsunuz. Aklınıza yatan, fikrinize uyan insanlarla, hakikaten size huzur veren kişilerle olmaya çalışıyorsunuz. Yorulmak, huzursuz olmak istemiyorsunuz.

Saat 20:18 Merkür-Jüpiter görünümü, mali konularda hesaplamaların işaretçisidir. Bunları toparlayıp rahatlamak istersiniz. Alınacakları bir daha gözden geçirmekte, ona göre ayarlamakta yarar var. Belki biraz iktisatlı olma zamanı. Sağlık, bakım, güzellik, önceden düşünülen giyim, yiyecek v.b ihtiyaçların da yine iyice hesap edilerek alınmasında yarar var.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler Cuma günümüz, Yay burcunda ilerleyen Ayın, hem paylaşımda bulunma hem de kazançlı çıkma yönündeki aktif enerjisiyle başlıyor.

Saat 03:47 Ay-Satürn kavuşumu maddi kazancımız konusunda ciddi düşünmenin göstergesidir. Alacağımızla vereceğimiz arasında bir dengesizlik varsa, kendimizi bu saatlerde pek rahat hissetmeyiz. Yaptığımız işin getirisine bakarız. Bu kadar yorulduğuma değmeli diye düşünürüz. Paramızın hesabını bilerek hareket ederiz.

Saat 06:48 Ay-Neptün görünümü, aşka yeniden şans vermemizi sağlıyor. -Evet belki yanıldım veya aradığımı bulamıyorum ancak aşksız da duramam diyerek tutkularımızın peşinden gitmemiz için bizi destekliyor. Bazen masumuz bazen de şüpheci. Ancak bütün bu halleriniz hoşunuza gidebilir. Doğal davranmaktan hoşlanırsınız.

Saat 19:12 Venüs-Satürn görünümü, ilişki meselelerinde pek de rahat olmadığımızın işaretçisi. Değerlerimizi, önem verdiklerimizi ve asla vazgeçmek istemediğimiz kriterlerimizi gözden geçireceğiz. Hayat bize ne söylüyor, biz beraberlikte ne bekliyoruz. Bunları ele alacağız. Parasal konularda sorumluluğumuzu bileceğiz. Gereksiz harcamalardan kaçınmalıyız. Bir de, bitmiş bir ilişki, bir türlü düzelmeyen sorunlarınızı fazla dert etmeyiniz lütfen. Su akar yolunu bulur. Bundan sonrasında seçimlerinize dikkat edersiniz. Gizli, saklı, işe yaramayan, bir türlü yerli yerine oturmayan beraberliklerden uzak durmak lazım. İnsana huzur ve güven lazım.

Saat 20:18 Merkür-Jüpiter görünümü, dostlarınızla sohbet etmek, biraz da kendinize zaman ayırmak yönünde olumludur. Bir çok mesele üzerinde derinlikli düşünmenizi sağlar. Bu görünüm sizin için olumludur. Verdiğiniz karar isabetli olur.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar keyifli bir güne adım atıyoruz. Burcunuzda ilerleyen Ay, ilgilendiğiniz konularda rahatlatıcı, moralinizi yükseltici, kendinizi özgür hissetmenizi sağlayıcıdır. Elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışırsınız. Çevrenizdeki insanlarla bağlantılarınız bu saat diliminde bir hayli yoğunlaşır. Hiçbir şeyin canımızı sıkmasına izin vermezsiniz.

Saat 03:47 Ay-Satürn kavuşumu üzerimizdeki sorumlulukların bazen gereğinden fazla yorucu olduğunu düşünmemize neden olur. İş hayatında, duygu dünyamızda dışarıdan bir tepki gelmese de, kendimizi pek rahat hissetmeyiz. Ciddiye alınmak, saygı görmek isteriz. Öyle samimi ve içten davranmayabiliriz.

Saat 06:48 Ay-Neptün görünümü, başkalarının düş kırıklığına uğratmak istemediğiniz için, sizi rahatsız eden konuları dile getirmekten yanasınız. Çünkü bunları içinizde tuttuğunuz sürece üzüleceğinizin farkındasınız. Hayatın anlamını keşfetmek istiyorsunuz. İdeallerinizi ancak bu şekilde gerçekleştireceğini düşünebilirsiniz. Ancak gerçekten özgür müsünüz? Bazı şeylere dur diyebilir misiniz bunları tekrar düşünmekte fayda var.

Saat 19:12 Venüs-Satürn görünümü, sosyal hayatın aktif hale gelmesi, yeni insanlarla tanışmak, hatta özel yakınlaşmalar yönünde de olumludur. Bugün ilk kez biriyle buluşabilirsiniz. Dostlarınızdan destek görebilirsiniz. Bir projeniz için, görüşmede bulunabilirsiniz. Halkla ilişkiler alanında çalışıyorsanız, insanlarla güçlü bir diyalog kurabilirsiniz. Bir arkadaşınıza yardımcı olabilirsiniz. Güzellik, estetik, sağlamlık, üretkenlik gibi olgulara önem verirsiniz. Huzur, uzlaşı, uyum sizin için gayet kıymetlidir. Saha seçicisiniz ve öyle kolay kolay pek kimseye güvenmezsiniz.

Saat 20:18 Merkür-Jüpiter görünümü, henüz kafanızın içinde yerli yerine oturmamış, sizi biraz zorlayan meseleleri derinlikli ele almanızı sağlıyor. Hesap kitap yapıyorsunuz. Belki de kendinizle yüzleşmede bulunabilirsiniz. Şurada aslında yanlış karar vermişim, şu kişi hakkında ne kadar yanlış düşünmüşüm diyebilirsiniz. Yarım kalan işlerinizi bitirebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar, Yay burcunda ilerleyen Ay etkisi altında Cuma gününe adım atacağız. Bu geçiş, monoton, zevksiz hatta çoğu zaman rutinleşen her şeyin ne kadar can sıkıcı olduğunu düşünmemize neden olabilir.  Kolaya yöneliyoruz. Daha az yorulacağımız bir ilişki, iş, hedef belirlemeye çalışabiliriz.

Saat 03:47 Ay-Satürn kavuşumu, bize uymayan ancak kabullenmekte zorlandığımız bir takım meseleleri içe dönerek düşünmemizi sağlıyor. Kafamızın içinde sorular cevap bulmadan rahat etmemiz mümkün değil gibi. Aslına bakarsanız, biraz da biz kendi kendimize yükleniyoruz bu saatlerde. Öylesine kritik ediyoruz ki birçok konuyu, biraz rahatlasak, şöyle sakinleşsek her şey düzelecek gibi. O zaman deneyelim lütfen.

Saat 06:48 Ay-Neptün görünüm etkisi altında, iç sesiniz, -Huzurlu ol çağrısı yapıyor. Her şeyi denetlemekten, yoluna koymaktan, düzenlemekten vazgeç. Önünde duran yaşama bak ve rahatla diyor. İlişkisinde problemi olanlar, iş hayatında ve ailevi konularda zorluklar yaşayanlar bu sese kulak veriniz olur mu?

Saat 19:12 Venüs-Satürn görünümü, mecburi olduğunuz görev ve sorumluluklarınız sizi biraz dış dünyanın aktivitelerinden uzak tutabilir. Bir çok meseleyi gözden geçirdiğinizde aslında bazı kişilerin sizi nasıl da yorduğunu düşünürsünüz. Bu ister ilişki ister iş veya başka bir konuda olsun, gerçek anlamda bir arayış içindesiniz. Huzur, güvence ve özgürlük. Belki de bir çok meseleyi fazla kuruyorsunuz. Kendinize zaman tanıyınız ve molalar vermeyi unutmayınız.

Saat 20:18 Merkür-Jüpiter görünümü, hızlı yazmanın, hızlı şekilde işlerinizi bitirmenin göstergesidir. Başladığınız iş yarım kalmaz. Detaylar üzerinde durursunuz. Fakat odaklanma gücünüz yüksek. Eğer bir problem varsa, halledilmesi gerekiyorsa altından kolayca kalkabilirsiniz. Sizi yoran sadece mecburiyetler. Yoksa evvel Allah elinizden bir şey kurtulmaz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar Cuma gününe, Yay burcunda ilerleyen Ay etkisiyle adım atıyoruz. Fikirlerimizin beğenilmesini, arkadaşlık ilişkilerimizin güçlenmesini, bildiklerimizi uygulama cesaretimizin yerine gelmesini sağlar. Birçok meseleyi özgürce, kimseye bağlı kalmadan ele alabiliriz. Topluluk içinde, farkımız illaki göze çarpar. En azından bizim eğlenceli biri olduğumuzu düşünürler.

Saat 03:47 Ay-Satürn kavuşumu etrafımızdaki insanları ciddi şekilde gözlemlediğimiz zamandır. Hem saygı görmek hem kıymetli bulunmak hem de yaptığımızın işin başarılı olmasını isteriz. Kendimize güvenirsek, bildiklerimizden emin olursak, insanların bizi dikkate alacaklarından şüpheniz olmasın.

Saat 06:48 Ay-Neptün görünüm etkisinde, ruhumuz kendince akmaktan yana. Başkalarının bizi nasıl gördüğü veya değerlendirdiğinin önemli yok. Biz kendimizle barışık olmaktan yanayız.

Saat 19:12 Venüs-Satürn görünümü, gayet olumlu bir etkidir. Sizin sosyal ilişkilerinizi ve sorumluluklarınızı gayet güçlü bir şekilde yerine getirmenizi sağlar. İnsanlarla olan diyalogunuz gayet güçlüdür. Huzuru seviyor, kafanıza yatan kişilerle sohbetten hoşlanıyorsunuz. Bu görünüm, biriyle tanışmanın, bir görüşmede bulunmanın, meseleleri kolayca çözümlemenin, ağlamlaştırmanın işaretçisidir.

Saat 20:18 Merkür-Jüpiter görünümü, kazanç elde etmek amaçlı görüşmelerin işaretçisidir. Fikirlerinizi güçlü bir şekilde ifade edebilirsiniz. İnsanların derinliklerine sızabilir, sırlarını öğrenebilirsiniz. Başkalarına destek olursunuz. Problemleri çözmek, sorunları gidermek için bu görünüm size destektir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, Cuma günümüz, Yay burcunda ilerleyen Ay etkisi altında başlıyor. Normalde hataları görmezden gelen bir insan olmamıza rağmen, bu enerji altında şöyle bir bakma, inceleme gereği duyarız. Yanılmamak için yaparız bunu. Neler olup bittiğini anlamak isteriz. Nitekim araştırmak, bilgilenmek birçok işimize yarayabilir.

Saat 03:47 Ay-Satürn kavuşumu,  bugün işlerimizi gayet ciddi şekilde ve sorumluluk çerçevesinde ele alacağımızı gösteriyor. İş ortamında belli bir mesafe oluşabilir. Belli kurallara uymamız beklenebilir. Bizden yaşça veya kıdemce üst pozisyonda olan kişilerin daha anlayışlı davranmasını bekleriz. Eğer biz üst pozisyondaysak, tabii ki aynı anlayışı başkalarına göstermek durumundayız.

Saat 06:48 Ay-Neptün zorlu görünüm etkisi altında, iç dünyamızda olan biteni birilerinin anlaması pek mümkün değil. Duygusal açıdan toparlanmak, olumsuzlukları geride bırakmak için biraz geriye çekilebiliriz. Bu gayet doğaldır. Böylece olayları farklı bir açıdan görebilmemiz mümkün olur.

Saat 19:12 Venüs-Satürn görünümü, uzlaşıya açık, huzur veren, derinlikli düşünebilen ve soru işaretleri uyandırmayan bir ilişkinin özlemini vurguluyor. Tartışmaları sevmiyorsunuz. Eğer bir problem varsa, bunu deşeleyen değil, çözümleyen, gerektiğinde taşların altına elini sokabilecek insanlardan hoşlanıyorsunuz. İlişkinizde ve iş hayatınızda güven ve rahatlıktan yanasınız. Bir ilişkinin sadece karşınızdaki kişiyi idare ederek yürümeyeceğini bildiğiniz için, daha dikkatlisiniz.

Saat 20:18 Merkür-Jüpiter görünümü, akşam saatlerinde olumlu bir etkidir. Karşınızdaki kişinin düşüncelerini anında sezersiniz. Anlaşabileceğiniz, paylaşımda bulunacağınız, konuşup bir şeyler öğrenebileceğiniz insanları yanınızda istersiniz. Böyle biriyle olmaktan zevk alırsınız.

Astroloji Danışmanı iremSU

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.