12 Temmuz 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

12 Temmuz 2015 Pazar günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 12 Temmuz 2015 burç yorumları

Temmuz 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar Pazar günümüz, saat 00:52-03:16 arasında etkili Ay-boşluk ilerleyişiyle başlıyor.  Bu zaman dilimi içinde, önümüze çıkabilecek bir yenilik, teklif veya öneriyi çok iyi analiz etmemiz lazım. Boşluk zamanlarında bir şeyi hemen kabul etmek pek uygun olmaz. Henüz olmamış, olgunlaşmamış demektir.

Saat 03:16 itibariyle etkili olacak, Ay-İkizler burcu geçişi,  çevresel ilişkilerden hızlı bir şekilde halledilmesi gereken tüm işlerimize kadar her konuda bizi hareketli ve meraklı  kılmakta. Genel olarak ihtiyaçlarımızı doyurma arzumuzu yükseltici olan Ay-İkizler burcu geçişinde  kişi düşüncelerini içinden geldiği şekilde insanlara ifade edebildiğinde kendini başarılı sayar.

Saat 20:19 Ay-Neptün görünümü altında size söylenen veya vaat edilen sözlere çok dikkatli olunuz. İyice dinleyerek doğruluğunu anlamaya çalışınız. Eğer önemli bir konuda karar verecekseniz bu saatte bunu yapmayınız. Çünkü hem kendinizi hem de bir başkasını yanlış yönlendirebilirsiniz. Hassasiyetin yüksek olduğu bu görünüm altında, kolayca çözülebilecek bir mesele büyük bir  problem haline getirilebilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar saat 00:52-03:16 arasındaki  Ay-boşluk etkisi altında Pazar günümüz başlıyor. Bu kısa süre içinde sizi ilgilendiren her konuda  hassasiyet içinde olmanız, durumlar kendi bakış çerçeveniz doğrultusunda ele almanız ancak arzu ettiğiniz şekilde hareket edememenin gerilimi duymanız mümkündür. Burada dikkat edilecek nokta, akışa ayak uydurmak ve kendinizi zorlamamaktır.

Saat 03:16 itibariyle Ay, İkizler burcunda seyrine başlayacak. Yenilik merakımızı yükselten bu enerji sizi zenginleştirecek, ihtiyaçlarınızı elde etmenizi sağlayacak her türlü düşünceye, öneriye açık olmamızı sağlıyor. Fikirlerimizi  insanlara ifade ederek, bilgimizi göstermeye çalışarak güç elde etmek arzusu duyarız.

Saat 20:19 Ay-Neptün görünümü, dikkatli olmamızı gerektiriyor. Bir hayal dünyasında olmayalım. Eğer bir karar vermemiz gerekiyorsa ve bu duygusal-mali-iş konularında ise, adım atmak için kesinlikle bu saati tercih etmeyelim.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler saat 00:52-03:16 arasındaki  Ay-boşluk etkisi altında Pazar gününe adım atıyoruz. İçinden çıkamadığımız bir durumu zorlamak yerine, bu saatlerde  kendi akışına bırakmak  ve sakin bir şekilde düşünmek, iç sesimize kulak vermek gayet yararlıdır. Böylece hem kendinizi üzmemiş hem de yormamış olursunuz.

Saat 03:16 itibariyle burcunuzda ilerleyen Ay,  hem  kendinizi  hem de  başka insanların duyguları hakkında analiz yapmaktan zevk alırsınız. Kazancınız konusunda kurnazca düşünmek, ayrıcalıklarınızı vurgulamak, akıllı davranmak  mümkündür. İletişimin her türlüsünden yararlanabiliriz. Başkalarıyla iyi geçinmeniz gerektiğini bilirsiniz ancak çıkarlarınız söz konusu olduğunda sadece kendinizi düşünmeniz gerektiğini de biliniz.

Saat 20:19 Ay-Neptün zorlu görünümü, bir planı, bir düşünceyi, bir eylemi ortaya koymak isterken, önyargılı olmamamız gerektiğini işaret ediyor. Hayale kapılmayalım. Kabul edilebilir veya edilmeyecek taraflarını iyice düşünelim. İş ve kişisel kararlarınızı uygun olmayan bu saatte almamaya çalışmanızda yarar var.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 00:52-03:16 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Pazar gününe böyle başlarken, tabii ki, bilinçli şekilde hareket edeceğiz. Huzurumuzu her şeyin üzerinde göreceğiz.

Saat 03:16 Ay-İkizler burcunda seyrine başladığında, farklı bir şeyler yapmak, yaratıcı çalışmalarda bulunmak, geri plana çekerek kendinizi gözden geçirmek anlamında oldukça etkilidir. Bir yandan kafanızın içindeki sorulara cevap aramaya çalışırken diğer yandan verdiğiniz cevabın sizi tatmin etmediğini fark edebilirsiniz.

Saat 20:19 Ay-Neptün zorlu görünümü, kurduğumuz hayallerin gerçeğe dönüşmesini istediğimiz zamandır. Hafızamızda yer etmiş anılar saklandıkları yerden çıkarlar ve biz onları tekrar hatırlarız. Hassas ve oldukça sezgisel bir şekilde, her şeyin yolunda gitmesini isteriz. Bizi rahatlatacak  küçücük şeylerden bile mutluluk duyarız. Eğer bir şeyler canımızı sıkıyorsa, bunları görmezden geliriz. Bu saatte, çok yeni bir karar almak sakıncalı olabilir. Beklememizde yarar var.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar Pazar günümüz, saat 00:52-03:16 arasında Ay-boşluk etkisi altında geçecektir. Etrafınızda gelişen olayları rahatsız edici yönleriyle  ele almak mümkündür. Yani bardağın hep boş tarafı görüldüğü için keyif duymak neredeyse zordur. Benim bu zaman diliminde size tavsiyem ne olursa olsun sağduyulu davranmanız, olayları kendi akışına bırakarak zorlamamanızdır.

Saat 03:16 Ay-İkizler burcu seyir etkinliğinde ilişkimizle alakalı konular üzerinde konuşmamız ve isteklerimizi dile getirmek sorunları halletmek isteriz.  Renkli ve sıra dışı fikirlerimiz dikkat uyandırmamızı sağlayabilir. Yolculuk planlaması yapabilir, etrafımızdaki insanlarla konuşmaktan zevk alırız.

Saat 20:19 Ay-Neptün zorlu görünümü, bu saatte çok akıllıca düşünmemizi gerektiriyor. Çünkü gelişmeler, farklı bir yön kazanabilir. Biz buna hazırlıklı olmadığımız için, üzerinde bir plan yapmadıysak, yanlış bir karar verebiliriz. Durumumuza bir bakalım. Ona göre hareket edelim.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar saat 00:52-03:16 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında Pazar gününe adım atacağız. Şöyle bir geriye çekilerek durumunuzu sakin bir biçimde ele alınız.  Bir şeyleri düzenlerim umuduyla olayların üstüne gitmek risk almak demektir. Özellikle boşluk etkisi altında verilen kararlar daha sonra tekrar düşünülmeyi gerektirir. Oysaki kendinizi rahatlatıcı olan yöntemleri denemek faydalı olacaktır.

Saat 03:16 İkizler burcunda  ilerleyen Ay, yenilikte bulunmak,  yaratıcı yeteneklerimizi hayata geçirebilmeniz, değişik yollarla sonuca varabilmeniz anlamında sizleri  destekleyicidir. Kişi ne olursa olsun hızlı ve aktif bir şekilde hareket etmekten yanadır. İş hayatınız, ailenizi ilgilendiren konular üzerinde dikkatlice düşünmekte yarar vardır.

Saat 20:19 Ay-Neptün zorlu görünümü, birileri veya bir şeyler hakkında  erken karar vermememiz, önyargılı düşünmemiz gerektiğini hatırlatıyor.  Durumu iyice bir anlayalım ve sağlıklı bir karar verebilmek için olasılıkları inceleyelim. Bazen insan bir olayı taraflıca ele almaz. Sadece o an için, hissettikleriyle harekete geçer. Biz sakin kalalım ve gerçekçi düşünelim.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler Pazar günümüz, saat 00:52-03:16 arasında etkili Ay-Boşluk ilerleyişiyle başlıyor. Bu süre içinde kişi, güvenliğini, geleceğini sorgulama gereği duyabilir. Ancak bu saatlerde verilecek bir karar daha sonra pişmanlık uyandırabilir. Sakin ve kendi akışı içinde durumları ele almak yararlıdır.

Saat 03:16 Ay-İkizler burcu etkinliği, istediklerimizi  elde etmek arzumuz  fazlasıyla ön planda olacaktır. Bize kimsenin, hiç bir olayın duvar örmesini istemiyoruz. Meraklılığımız her türlü konuda bilgi sahibi olmak için bizi itekliyor gibi. Yurtdışı ve  yurtiçi haberleşme, internet üzerinden bilgilenmek, yazışmalarda bulunmak, kısa bir yürüyüş, dostlarla bir araya gelmek sizi keyiflendirir.

Saat 20:19 Ay-Neptün zorlu görünümü, kafamızı yine karıştırabilir. Yeni bir iş arayışında gerçekçi olmamızda yarar var. Bazı kişiler, birilerine yardımcı olmamızı isteyebilir. Ancak yardımcı olacağımız insanlar hakikaten doğru kişiler mi buna bir bakalım. Birileri bizi yanlış yönlendirebilir. Enine boyuna inceleyelim.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler saat 00:52-03:16 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Pazar gününe bu şekilde başlıyoruz. Bir şeyleri anlamak pek kolay değildir. Genellikle sağlamlık, kalıcılık gerektiren doğru kararlar almak güç olabilir. Onun içindir ki, sert çıkışlarda bulunmamalı,  kendinize yüklenmemelisiniz. Keskin sirke küpüne zarar misali, sakin olmakta fayda var.

Ay-İkizler burcu geçişi saat 03:16 itibariyle etkili olacaktır. Parasal konularda özgür hareket etme arzumuz bu saatlerde yoğun olur.  Değişiklik, yenilik hevesimiz yükselir. Belirsizlik canımızı sıkar.  Her şeyi enine boyuna öğrenmek isteriz. Olan  biteni analiz ederiz. İyice anlamadan içimiz rahat etmez.

Saat 20:19 Ay-Neptün zorlu görünümü uzun vadeli bir ilişkinin kurulmasının önüne geçiyor. İlişkisi sorunlu olanların zorluk  yaşamalarına neden olabilir. Genelde böyle bir görünüm altında insan gerçekçi düşünmeye çalışmalı.  Bu saatte  elden geldiğince yeni bir karar vermeyelim. İnsanlara, sözlere, durumlara iyice göz gezdirelim.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar saat 00:52-03:16 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Uygulama, yürürlüğe koyma ve girişim anlamında çabuk karar vermeyelim. Kişisel bakımınız, sağlığınız, iç huzurunuz için gerekli olan aktivitelere yönelmekte yarar var. Pozitif düşünmenizi, rahatlamanızı, kendinizle barışmanızı sağlayan ne varsa ona yönelin. Dünyanın tasası bitmez. Ancak insan kendine özen göstermeyi de bilmelidir.

Saat 03:16 Ay-İkizler burcu seyri,  özgürleştiren, sıra dışı bir şeyler yaratma içgüdümüzü besleyen ve bizi harekete geçiren bir enerji geçişidir.  Gerek dış dünyadaki aktivitelerinizde gerek ilişkinizi ilgilendiren konular üzerinde hem zihinsel hem de fiziksel olarak kabınıza sığmanız zordur. Sorunlar olsa dahi, bunların bir şekilde konuşularak halledilmesinin mümkün olduğunu bilmeliyiz. Esprili yanlarımızı ortaya koyabilirsek, uzlaşıdan yana olursak, sinirlenmezsek,  karşımızdaki kişiyi ikna etmemiz gayet kolaydır.

Saat 20:19 Ay-Neptün zorlu görünümü, aileniz ve partnerinizle ilgili konuların sizi sürekli meşgul ettiğini gösteriyor. Bir yandan sizi teşvik eden insanlar var, diğer taraftan kafanızı karıştıran meseleler. Gerçekten iyi tanıdığınızı düşündüğünüz insanlar bile, son zamanlarda tuhaf konuşuyorsa bize düşen aklımızı başımıza toplayıp, olan biteni izlemek olmalıdır.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 00:52-03:16 arasında etkili olacak Ay-Boşluk ilerleyişi ile Pazar gününe  adım atıyoruz. Soğukkanlı bir şekilde hareket etmek, keskin kararlardan uzak durmak yararlıdır. Huzurunuzu önemseyiniz. Karışık, can sıkıcı veya kafa kurcalayıcı olan meselelerden uzak durmaya çalışın.

Ay-İkizler burcu seyri,  saat 03:16 itibariyle etkilidir. Bu geçiş enerjisi,  aktif düşünmemizi sağlıyor. Bilgimizi ortaya koyma hevesliliğimiz oldukça yüksek.  Bu enerji bize neler sağlar? Her şeyden önce özgürlük demektir, isteklerimizin yerine gelmesi için yaratıcı yönlerimizi öne sürmek, liderlik etmek ve yeniliklerde bulunarak kendimizi rahatlatmak, kısaca ruhumuzun doyması anlamına geliyor.

Saat 20:19 Ay-Neptün zorlu görünümü gerçekçi düşünmek gerektiğini işaret ediyor. Bastığımız yere dikkat etmeyi, meseleleri akılcı bir şekilde ele almayı bilmek faydalıdır.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar saat 07:08 Ay-Güneş görünümüyle Cumartesi gününü selamlayacağız. Bu enerji, iç huzurunu dünyanın en büyük zenginliği görenler için harika bir gün. Yorgun bedeninizi dinlendirin ve kendinizi sevin. Çünkü sizden bir başka daha siz,  bu dünyada yok.

Saat 12:07 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, genel olarak hassas düşünmeye, bir miktar da çelişkiler içinde bocalamaya neden olabilir. Bize göre olması gerekenler vardır. Ancak düzelmeyen, sağlıklı yürümeyen işlerimiz veya ilişkilerimiz nedeniyle zihnimiz yorgundur. Kuzey düğüm Terazi burcunda olduğuna göre yapmamız gereken, uzlaşıdan yana olmak, hayata bakış açımızı bu ilke çerçevesinde düzenlemektir.

Saat 12:09 Ay- Chiron görünümü,   yüreğinizin derinliklerinde sadece size ait özel duyguların gündeme gelmesini sağlayıcıdır. Hayata bakış açımız çok önemli. Bazen en sevdiğimiz şeylerden vazgeçebiliyoruz. Kimi zaman da tutunuyoruz bir şeylere. Burada önemli olan bizim kendimize verdiğimiz değer. Çünkü biz yoksak, hiçbir sorunun bir anlamı kalmıyor.

Saat 15:56 Ay-Jüpiter zorlu görünümü, huzur olgusunun, güvenin, maddi ve manevi anlamda rahat içinde yaşamanın bir ilişkide veya evlilikte ne kadar önemli olduğunu gösteriyor.

Saat 22:57 Ay-Venüs zorlu görünümü ilişkinizde hem huzuru hem de tutkuyu hissetme ihtiyacınızı simgeler. Farklı bir şeyler yaşamak isteğiniz bir hayli yoğundur.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 07:08 Ay-Güneş görünüm etkisinde Cumartesi gününe merhaba diyeceğiz. Bu enerji, hem yakın çevrenizle olan ilişkinizde huzur bulmanızı hem de sevdiklerinizi koruyup sahiplenmenizi sağlıyor. Sizin açınızdan her anlamda keyifli bir gün diyebiliriz.

Saat 12:07 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, ailemizi, çocuklarımızı, sevdiklerimizi aşırı önemsememiz, onların üzerine titrememiz, sahiplenmemiz anlamındadır. Aşk hayatımızda da bunu merkez alırız. Ancak bu hassasiyet eğer bazı gerçekleri gözardı etmemize neden oluyorsa dikkat etmek gerekir. Hangi konuda olursa olsun dengeli, hakkaniyetli, paylaşımın doğru şekilde tesis edildiği ilişkilere önsememiz gerekiyor. Ne kendimizden taviz verelim ne de başkalarına bağımlı yaşayalım.

Saat 12:09 Ay-Chiron arasındaki huzur ve güven verici görünüm, dinginlik sağlar. Duygu dünyanızla alakalı konularda ise, inişli çıkışlı olan hislerinizi belirli bir noktaya odaklayarak mantıklı kararlar vermeniz mümkündür. İletişim anlamında en iyi kontak kuracağınız alan, yakın çevre ilişkileridir. Hiç kimsenin huzuru kaçırması mümkün olmaz.

Saat 15:56 Ay-Jüpiter zorlu görünümü, çevremizle olan her türlü alışverişin, işimizle alakalı konuların abartılmadan, sakince ve bilinçli bir şekilde ele alınması, gözden geçirilmesi gerektiğini gösteriyor.

Saat 22:57 Ay-Venüs zorlu görünümü, çevrenizdeki bazı kişilerle anlaşmazlığa neden olabilir. Düşünceleri size uymayanlarla aranıza mesafe koyabilirsiniz.

Astroloji Danışmanı İremSu

 

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.