12 Kasım 2015 Burç Yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

12 Kasım 2015 Perşembe günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 12 Kasım 2015 burç yorumları…

Kasım 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 16:54-17:14 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu zaman dilimi içinde, olayları derinlemesine analiz ederiz. Ancak birilerine güven duymak kolay değildir. Söylenen sözler, karşılaşılan insanlarla aranızda belli bir mesafe bırakmayı tercih edebilirsiniz.

Saat 17:14 itibariyle çevrenizdeki insanları, yaşadığınız ortamı, dünyada olup bitenleri görmek, bilmek, duymak isteyeceğiz. Bunu sağlayan Ay-Yay burcu geçişinde, okumak, bilgi sahibi olmak, araştırmak birçoğumuz için ön planda olacaktır.  Her görüşten insanla bağlantı kurabileceğiz. İnancımız ve kendimize olan güvenimiz gayet yüksek olacak.

Saat 18:47 Merkür-Chiron olumlu görünümü, şu sıralarda hangi meseleler bizi düşündürüyorsa, bunları derinlemesine bir gözden geçirmemizi sağlayacak. Ne durumda olursak olalım inancımızı korumamızı, zayıflıklarımızın farkında olarak kendimizle iç  hesaplaşmada bulunmamızda yardımcı olan bu görünüm, zihnimizi temizleyecek, bizi rahatlatacaktır.

12 Kasım saat 23:41 -3 Ocak 2016 saat 16:32 tarihleri arasında Mars-Terazi burcunda ilerleyecek. İlişkisinde sorun yaşayan çiftlerin dayanışma içinde olmaları gerekiyor. Bir elin nesi, iki elin sesi var sözüne uygun şekilde hareket ederseniz bu süreçten güçlenmiş bir şekilde çıkarsınız. İlişkisi henüz başlamış çiftler açısından duruma bakarsak, bu dönemde birbirinizin hedeflerini, farklılıklarını, ilişkiye bakış açınızı çok iyi tahlil ediniz. Venüs de Terazi burcunda ilerlediği için, paylaşım, tarafsız bir bakış ve uzlaşıya açık olmanın buna göre ayarlamalarda bulunmanın göstergesidir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar saat 16:54-17:14 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Sevdikleriniz ve sevmedikleriniz konusunda keskin görüşleriniz vardır. Eğer iyi niyetli olmadığını düşündüğünüz kişiler varsa onlara karşı tedbirli davranabilir hatta gerekirse lafınızı pek esirgemezsiniz. Ancak tabii ki bunun dozunu iyi ayarlamak lazım.

Saat 17:14 itibariyle hayatı farklı bir açıdan ele almamızı sağlayan Ay-Yay burcu seyri,  zorluklarına rağmen, yaşamak denilen olgunun ne kadar kıymetli olduğunu düşüneceğiz.

Saat 18:47 Merkür-Chiron olumlu görünümü, ilişkinizi ilgilendiren konularda ileriye yönelik olarak derinlemesine düşüneceğiz. Eğer sorunlarınız varsa bunları partnerinizle ele almalısınız. Bu görünüm ilişkisi olmayanların,  ileriye yönelik hedeflerini gerçekleştirme yolunda onları destekleyecek bir partnere ihtiyaç duyduklarını gösteriyor. Zayıflıklarınızı, güçlü inancınızla aşabilirsiniz.

12 Kasım saat 23:41 -3 Ocak 2016 saat 16:32 tarihleri arasında Mars-Terazi burcunda ilerleyecek. Bu dönem, çalışma hayatınız başta olmak üzere, fiziksel ve bedensel sağlığımız, iç huzurumuz ve de ilişki, iş ortaklıkları konularında da etkili olacaktır. Başkalarına uymak zorunda kalındığı ve ortam şartlarına göre hareket edildiği, bu yüzden de stresin bir hayli yaşanabileceği bu dönemde sağlık kontrollerinizi ihmal etmeyiniz. Estetik ameliyatlar, kilo sorunları için yapılan diyetler, ilişki veya iş nedeniyle yaşanması muhtemel psikolojik sıkıntılarınız için tedavi olmayı, ona göre bir iş planlamasında bulunmayı, şartları göz önüne almadan hiçbir işe okey vermemeyi biliniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler saat 16:54-17:14 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Pek kimseye belli etmeseniz de, iş hayatınız, sağlık ve özel meseleler üzerinde tedirginlik duyabiliriz. Aslında siz insanlarla aranıza mesafe koymaktan yana değilsiniz. Ancak bazı kişilerin kendini bilmez halleri, boş konuşmaları, kıskançlıkları canınızı sıkmaktadır. Fakat kendinizi dizginlemeniz gerektiğini biliniz.

Saat 17:14 itibariyle hayatın zevkli ve keyif veren güzelliklerinin tadına varmak, cesaretle her problemin üstesinden gelebilmek, inandığınız ne varsa üzerine gitmek isteyeceğiniz Ay-Yay burcunda seyrine başlayacak. İlişkisi olmayanlar yeni bir aşkın heyecanına kapılmaktan zevk alırken, ilişkisinde sorun olanlar partnerin nazından niyazından hiç mi hiç hoşlanmazlar.

Saat 18:47 Merkür-Chiron olumlu görünümü, iş, kariyer, sağlığınız, ilişki konularında bazı meselelerin biraz daha olgunluk ve hoşgörü ile çözümlenmesi gerektiğini gösteriyor. Ancak gerçekçi olmayı da ihmal etmemek lazım.

12 Kasım saat 23:41 -3 Ocak 2016 saat 16:32 tarihleri arasında Mars-Terazi burcunda ilerleyecek. Aşk yaşamınızda genel olarak bu dönem çok fazla baskın olmaya çalışmadan, ancak bir ilişki hakkında ciddi kararlar vermek yerine ortama, şartlara göre hayatın keyfini çıkarmak taraflısı olacağınız zamandır. Flört etmek, bazen aynı anda iki ayrı ilişkiyi sürdürmek, kendinizi fazla yormadan, sorunlarla yüzleşmeden her şeyi oluruna bırakmak hali, sürecin etkileri arasında yer alır.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 16:54-17:14 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Ailenizi, sevdiklerinizi her ne pahasına olursa olsun korumak istersiniz. Sanki her an ters bir şey olacakmış gibi evham yaparsınız. Ancak bu saatlerde lütfen sakin olunuz.

Saat 17:14 itibariyle dışa karşı, kendinizi rahat biri gibi göstermeye çalışsanız da, iş veya özel hayatınızla ilgili konular sizin için gayet önemli hale gelir. Ay-Yay burcu seyri etkisi altında, ikiyüzlü insanlardan uzak durmaya çalışmakta yarar var. Bir de önünüzü görmeden kararlar vermeyiniz.

Saat 18:47 Merkür-Chiron olumlu görünümü, çocuklar, aşk hayatınız, derinlemesine düşündüğünüz ilişkinizle ilgili her konuda destekleyicidir. İnancınız güçlenir, şifalanırsınız. Varsa eğer bir sıkıntınız kendinizi arınmış, tazelenmiş hissedersiniz.

12 Kasım saat 23:41 -3 Ocak 2016 saat 16:32 tarihleri arasında Mars-Terazi burcunda ilerleyecek. Ailevi konular üzerinde bir hayli etkili olup, mesleki durumunuz, aşk hayatınız, çocuklarınız, sanatsal faaliyetlerinizle de birebir alakalıdır. Eğer huzursuz şartlarda ve bir hayli mutsuz yaşam sürüyorsanız, bu dönemde epeyce zorlanabiliriz. Bir yandan aktif, baskın olmaya çalışırken, diğer yandan ortama ve şartlara uyma gerekliliği sizi yorabilir. Ilımlı ve idareci bir kişiliğiniz varsa, ne olursa olsun birçok sıkıntıyı, baskıyı, gerginliği sineye çekebilirsiniz. Evinizi veya ofisinizi güzelleştirmek amaçlı çalışmalar söz konusu olabilir. Çocuk sahibi olmak veya çocuklarınız varsa onlarla ilgili konular da evin içinde önem taşıyabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 16:54-17:14 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu kısa sürede, sevgi ve güven dolu sıcacık bir  yuvaya olan ihtiyacınız içinizde büyür. Aile içinde gerginlik, huzursuzluktan özellikle uzak durmak isteyebilirsiniz. Kimsenin kimse üzerinde kontrol kurmayacağı, herkesin kendi fikrini serbestçe söylediği bir ortamda bulunma arzunuz yoğundur.

Saat 17:14 itibariyle moralinizi yükseltecek Ay-Yay burcu geçişi, hayatın güzelliklerini hissetmenizde,  kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmenizde sizi destekleyicidir. Sıradanlaşmak bir Aslan için oldukça keyifsiz bir durumdur. İşte Yay burcundaki Ay, sizin gibi pırıltılı kişiler için harika bir enerjidir.

Saat 18:47 Merkür-Chiron olumlu görünümü, bizi yorabilir. Her şeyi kafanıza taktığınız için doğal olarak huzur bulmak kolay olmaz. Geçmiş-gelecek-şimdiki durum arasında neyi önemsemeli derseniz, ben anın tadını çıkarın derim.

12 Kasım saat 23:41 -3 Ocak 2016 saat 16:32 tarihleri arasında Mars-Terazi burcunda ilerleyecek. Çevrenizle, ailenizle, yeni tanışacağınız insanlarla hem zihinsel hem de fiziksel anlamda bağlantılar kurmak, sanatsal konulara eğilmek,  uyumlu, nazik ve içten davranmak, uzlaşıdan yana olmak, küslükleri ortadan kaldırmak isteyeceğiz.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar saat 16:54-17:14 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu saatlerde, çevrenizdeki bazı kişilerin aslında pek de güvenilmeyecek insanlar olduklarını düşünebilirsiniz. Belli bir mesafe koyarak onları gözlem altına alabilirsiniz.

Saat 17:14 itibariyle bedenen ve zihnen sizi yorabilecek hiçbir şeye müsaade etmeyeceğiniz Ay-Yay burcu seyri günün geri kalanında etkili olacak. Bu enerji altında genel olarak ailevi ve duygusal konularda sorunlarla uğraşmak istemeyiz. Detaylarla uğraşmadan, sıkıntıya düşmeden günümüzü geçirmek ve işlerimizi yapmaktan yana olacağız.

Saat 18:47 Merkür-Chiron olumlu görünümü, derinlikli düşünmenin işaretçisidir. En önemli meseleniz iş ve ilişkinizdir. Bunlar benim zayıf noktalarım, bu konularda güçsüz olmamalıyım diye içinizden geçirirsiniz. Sevmek fedakarlık demek mi? yoksa seven insan yeri geldiğinde rest çekmeyi bilmeli mi? diye ilişkinizi gözden geçirirsiniz.

12 Kasım saat 23:41 -3 Ocak 2016 saat 16:32 tarihleri arasında Mars-Terazi burcunda ilerleyecek. Bir yanıyla maddi anlamda desteklenme arzumuzun işaretçisi olan bu dönem, diğer taraftan kendi bildiğimiz gibi hareket etme isteğimizi de  işaret etmektedir. Bazen tutumlu davranırız  çoğu zaman orta karar düşünürüz kimi zaman da  her şey yolundaymış gibi bol keseden harcarız. Bize mali açıdan yardımcı olan insanlara ölçülü ve nazik davranmaya çalışırız, ancak bize akıl verdiler mi tepkimizi koyarız. Borçlarımızın ödenmesi, finansal ortaklıkların düzenlenmesi, çevresel ilişkilerden yararlanarak para kazanılması gibi konular da, bu dönemde bir hayli etkili olur.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler saat 16:54-17:14 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Paranın  insanlar üzerindeki tesirinin ne kadar önemli olduğunu düşünebilirsiniz. Kimileri bu gücün altında ezilmekte, bazıları ise dilediğince yaşamaktadır. Evet, sizin için de kaliteli bir yaşam için bu para önemli bir güçtür. Ancak hiçbir zaman insani duyguların önüne geçmemiştir. Bu saatlerde hem dostluk hem para hem de değer verdiğiniz olgular üzerinde bir değerlendirmede bulunabilirsiniz.

Saat 17:14 itibariyle Yay burcunda ilerleyen Ay, kimle beraber olursanız olun veya hangi işle uğraşırsanız uğraşın, farklı konulara yönelme arzumuzu yükseltecektir. Düşüncelerinizi coşkulu bir ifade tarzı ve ilgiyi üzerinize çekecek şekilde dile getirebilirsiniz. Bu enerji, girişimde bulunma cesareti aşılayıcıdır.

Saat 18:47 Merkür-Chiron olumlu görünüm etkisindeyken, fedakarlık etmekten, anlayış göstermekten artık yorgunum diye düşünürüz. Bu yüzden de meseleleri biraz da kendimiz açısından ele alacağız. Çünkü sağlığınız bu yüzden risk altına giriyor. İşte bu enerji hem finansal hem çalışma hayatımız hem de ilişkilerimiz konusunda zayıflıklarımızı güçlendirmemiz adına yardımcı olacak.

12 Kasım saat 23:41 -3 Ocak 2016 saat 16:32 tarihleri arasında Mars-Terazi burcunda ilerleyecek. Eğer sorunlarımız varsa, bunları mutlaka gözden geçirmeli ve bizi engellemesine, yormasına izin vermemeliyiz. Aklı başında oturup bir düşünmek gerekiyor. Bizim yanlışlarımız var mı, onun eksikleri nedir? Bekar Terazilerin karşına yeni biri çıktığında, yine hemen karar vermemek, ilişkiye belli bir zaman tanımak gerekir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler saat 16:54-17:14 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde geçmiş gözlerinizin önünden bir film gibi şeridi gibi geçer. Bazen garip bir yalnızlık duygusu üzerinizde hakim olabilir. Hayat sanki bir tiyatro sahnesine benzemektedir. Oyuncular bellidir ancak senaryonun sonunu kestirmek oldukça güçtür. Acı bir gülümseme kimi zaman dudaklarınızda belirir. Artık ne olursa olsun, hiçbir konuda özellikle ilişki mevzularında karşınızdaki kişiyi iyice tanımadan iyi niyetli düşünmeyeceğinize dair kendinize söz verebilirsiniz.

Saat 17:14 itibariyle gün boyu etkili olacak Ay-Yay burcu geçişi, parasal anlamda güce susamışlığın işaretidir. Düşündüğünüz bir yenilik veya istediğiniz bir şeye sahip olmak sizin için son derece önemlidir. Bazen düşünmeden para harcayabilirsiniz.

Saat 18:47 Merkür-Chiron olumlu görünümü, aşk hayatınızla ilgili meselelerde gayet olumlu düşünmenizi sağlıyor. Kontrol sizin elinizde ve eğer siz isterseniz her türlü problemin üstesinden gelebilirsiniz. Sizin üzerinde durduğunuz nokta. Geleceğiniz. Siz sevgilinize, hayata güvenmek istiyorsunuz. Sadakat çok önemli. Kafanızın içindeki sorular cevap bulmadığında rahat etmiyorsunuz.

12 Kasım saat 23:41 -3 Ocak 2016 saat 16:32 tarihleri arasında Mars-Terazi burcunda ilerleyecek. Güzellik, bakım, estetik anlamda ne gibi değişimler düşünüyorsunuz bunları gözden geçirin. İş hayatınız, günlük uğraşılarınızı bir ele almak lazım. Belki sanata meyillisiniz. O zaman yazınız, okuyunuz, bu alanda bilgi sahibi olunuz. Sağlık, güzellikle ilgileniyorsanız, bu alan hakkında bilgileniniz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar saat 16:54-17:14 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre, bir içe yönelişin işaretçisidir. Ancak olumsuz karşılanmamalıdır. Bilakis ruhsal yönümüzü güçlendirici ve bizi arındırıcıdır.

Saat 17:14 itibariyle burcunuz üzerinde ilerleyen Ay, iki gün boyunca sizleri aydınlatıyor. Özgür yanlarınız göz önünde olacaktır. Kişiliğinizin en olumlu yanlarını rahatlıkla sergileyecek ve çevrenizdeki insanlar üzerinde etkili olabilecek bir gündesiniz.

Saat 18:47 Merkür-Chiron arasındaki olumlu görünüm, her şey hakkında derinlikli hatta bazen gergin bir şekilde düşündüğünüzü gösteriyor. Kafanızda birçok soru işareti var. Nelerin sizi rahatsız ettiğini biliyorsunuz. Zayıf olduğunuz meselelerde kolayca tepki göstermektesiniz. Ben derim ki, biraz sakin olun. Bu kadar kuruntu sizi yormasın.

12 Kasım saat 23:41 -3 Ocak 2016 saat 16:32 tarihleri arasında Mars-Terazi burcunda ilerleyecek. Sosyal ilişkiler, aşk hayatınızla ilgili konularda ortaklaşa hareket edebilmenizi sağlayan görünümler, size yeni arkadaşlıklar kazandırabilir. Genelde karşınızdaki kişinin tavrı, size olan yaklaşımı önemlidir. Popüler yönleriniz, gerektiğinde nazik davranışlarınızla karşı cins üzerinde bir hayli etkili olursunuz. Bu geçiş, işbirliğinde bulunma yönünde de faydalıdır. Ancak bu bizim hedefimizden vazgeçmemiz, başkalarına uymamız anlamına gelmiyor. Enerjinizi doğru biçimde yönlendirmek için, sizin nasıl bir yol izlemek istediğinize bağlıdır. Gruplarla olan ilişki, organize faaliyetler, ekip çalışmaları yönünde gayet olumlu bir enerjidir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 16:54-17:14 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde  aşırı uçlarda düşünürüz. Sözlerimiz keskindir. Tutkularımız bizi yönlendirir. Hayatımıza kalıcı bir şekil verme dürtümüz  yoğunlaşır.

Saat 17:14 itibariyle gün boyu etkili olacak, Ay-Yay burcu geçişi, her zorluğun üstesinden gelebilecek inanç ve iyimserliğin işaretçisidir. Geçici çözümler yerine yarınlarınızı garanti altına alabilecek işler üzerinde düşünürsünüz.

Saat 18:47 Merkür-Chiron olumlu görünümü, sizi hem destekleyen hem de insanlarla bağlantılarınızı güçlendirici, şifalandırıcı bir etkidir. Ferahlatır. İnsanlar üzerindeki etkiniz yüksektir. Bazı kıskançlıklar söz konusu olsa da, size zarar vermeleri mümkün değil.

12 Kasım saat 23:41 -3 Ocak 2016 saat 16:32 tarihleri arasında Mars-Terazi burcunda ilerleyecek. İş hayatı açısından en önemli husus, kafanıza koyduğunuz bir eylemi, uygulamayı, planı çabucak harekete geçerek ortaya çıkarmak pek kolay olmaz. Fakat bu, Oğlak gibi sabırlı burç mensubu için çok da sorun değildir. O zaten her bir olasılığı tartmadan, artısını eksisini hesap etmeden hareket etmez. Onun için bu durumu kafanıza takmayınız. Ancak diyelim ki, ortaya koymak istediniz, her şey gayet yerli yerinde, fakat birileri baskı uyguluyor, ters buluyor veya zaman yeterli değil. Üzülmeyiniz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar saat 16:54-17:14 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süreçte olumsuz durumların üzerine bir sünger çekerek ilerleyiniz. Güzellikler düşünelim dostlarım ve hayattan umudumuzu hiçbir zaman kesmeyelim.

Saat 17:14 itibariyle gerek iş gerek sosyal ilişkileriniz ve gerekse hedefleriniz konusunda sizleri heveslendirici Ay-Yay burcu geçişi iki gün boyunca etkili olacak. Birçok konuyla ilgilenmek, yenilikte bulunmak, kendinizi önde görmek arzunuz bir hayli yoğun olacaktır.

Saat 18:47 Merkür-Chiron olumlu görünümü, sorumluluklarınızın, misyonunuzun farkındasınız. Yoruluyorsunuz ancak başarılı olabilirsiniz. Çok fazla kendinizi yormayınız. Gerginlik veya kıskançlık, şüpheler sizi başarısız kılar. Sakin olunuz ve enerjinizi işinizle ilgili alanda kullanınız.

12 Kasım saat 23:41 -3 Ocak 2016 saat 16:32 tarihleri arasında Mars-Terazi burcunda ilerleyecek.  Bu dönemde Popülerlik gücünüz yükselecektir. Toplumsal aktivitelerde birçok insanla tanışabilir, ortak amaçlar için hedefler belirleyebilirsiniz. Burada önemli olan, kişisel çıkışlarda bulunmak yerine, herkesin yararına olacak şekilde hareket etmektir. Bu güç birliği size çok kazanç getirebilir. Adil davranmalı, ancak sizi kimsenin kullanmasına da izin vermemelisiniz. Tartışmacı olmanıza neden olan durumlarda nezaketle bunu bertaraf edebilmelisiniz. Böylece hedefinize varırken çok zorlanmazsınız. Bu süreçte bir başka şehir veya ülke ile bağlantısı olan kişilerle tanışabilirsiniz. Venüs de, Terazi burcunda ilerlediği için, bu özel bir ilişkiye dönüşebilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 16:54-17:14 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Sezgilerimiz oldukça güçlüdür. Etrafımızdaki insanlara şöyle bir bakarız. Ancak dikkatli bir şekilde iletişimde bulunmak lazımdır. İçinizdekileri dışarı yansıtırken temkinli olmakta yarar vardır. Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar misali durumlar oluşabilir. Haksızlıklara tahammül gücünüz düşüktür.

Saat 17:14 itibariyle fikirlerinizi cesaretli bir şekilde öne sürebileceğiniz Ay-Yay burcu geçişinde,  iş ortamında veya ilişkilerde canınızı sıkan bir şey olursa bunları dile getiriniz ve gerekirse itiraz ediniz.

Saat 18:47 Merkür-Chiron olumlu görünümünün desteğiyle inandığınız bir aşkın peşinden gidebilir, kimse onaylamasa bile vazgeçmezsiniz. Her ne durumda olursanız olun bu enerji size yardımcıdır. Hem faaliyet anlamında size kuvvet verir hem de inancınızı güçlendirir.

12 Kasım saat 23:41 -3 Ocak 2016 saat 16:32 tarihleri arasında Mars-Terazi burcunda ilerleyecek. Maddi yöndeki tüm ortaklıklar, finansal ve kişisel anlamdaki gelişim anlamında önemlidir. Mars, isteklerimizi elde etmemizi sağlayan fiziksel gücümüzdür. Terazi ise, başkalarıyla ortaklık, ilişki, uyum ve denge demektir. İkisi yan yana gelince, kişi isteklerini elde etmek için başkasıyla ortaklık kurabilir veya bu ortaklık nedeniyle zarar görebilir. Demek oluyor ki, önce kimlerle işbirliği yaptığımızı, parasal bağlantımız olduğunu, özel paylaşım anlamındaki ilişkimizi akıllıca ele almak zorundayız. Yarar-zarar hesabımızı ortaya koymalı, sorunların üstünü kapatmadan çözümlemeliyiz.

Astroloji Danışmanı iremSU

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.