12 Eylül burç yorumları

Ay ile Venüs Ahenkli...Estetik ve Sanatsal Etkiler Güçlü! Astrolog Demet Baltacı'dan 12 Eylül burç yorumları...

12 Eylül burç yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
12 Eylül burç yorumları
12 Eylül burç yorumları

Bugün 12 Eylül Cuma…Venüs günündeyiz…

Güne boşlukta başlayan Ay 04:18’de Boğa burcuna geçecek. Ay Boğa burcunda ilerlerken ağır ve dingin enerjiler vereceğinden istikrar ve güven arayışımız da artabilir.

Boğa burcundaki Ay öğle saatlerinde Balık burcundaki Neptün ve Başak burcundaki Venüs ile olumlu görünüm yapacak. Estetik ve sanatsal değerler öne çıkarken, yeteneklerimizi verimli bir şekilde kullanabiliriz. İş ve para ile ilgili konularda güvenli ve istikrarlı adımlar atmamız mümkün olabilir.

Akşam ve gece saatlerinde Ay, Aslan burcundaki Jüpiter ile kare açı yapacak. Duygusal ve fiziksel ihtiyaçlarımızı kontrol etmekte zorlanabiliriz. Kişisel zevkler, yeme ve içme ile ilgili aşırılıklar söz konusu olabilir. Fazla iyimser ve bonkör tutumlarla gerektiğinden fazla harcama yapabiliriz. Dengemizi korumaya çalışmalıyız.

 
KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Sosyal yaşamınızdaki güzellikler sebebiyle fazlasıyla iyimser olabilirsiniz. Maddi konularla ilgili bazı çalışmalar yapmak zorunda kalırsanız, gerçekçi bakış açısını kaybetmeyin. İhtiyaç sahipleri ve sokak hayvanları için maddi yardımlarda bulunabilirsiniz.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

Ev hayatınızdaki bazı gelişmeler veya ailevi sorumluluklarınız dolayısıyla yeni görevler üstlenebilirsiniz. Bu görevlere isteklilik ile yaklaşın. Böylece altlarından kolayca kalkabilirsiniz.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

İçinizde olanları dış dünyaya yansıtmak konusunda tıkanıklık yaşayabileceğiniz bir gün geçireceksiniz. Bu nedenle hislerinizi bugünlük kendinize saklayın. Onları paylaşmak için başka bir günü tercih edin.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Çeşitli sosyal faaliyetlere katılabileceğiniz bir gün geçireceksiniz. Ancak, dış etkenlerden etkilenmeye açık olduğunuzdan, gergin ortamlardan kaçınmanız gerekecektir. Uyumlu insanlarla zaman geçirin.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugünkü eylemleriniz ile insanların zihnindeki imajınızı daha da geliştirme şansınız var. Bonkör yönünüz ön plana alın ve çevrenizdeki kişiler için çabalayın. Kimlerin sizi destekçi olarak gerçekten hak ettiğine de özen gösterin.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

Eğitim durumunuzu daha da geliştirmek için bazı eğitim programlarını inceleyebilirsiniz. Önümüzdeki dönemlerde kayıt için bir başvuru yapmanız mümkündür.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Bugün bir arkadaşınızdan size borçlu olduğu meblağı isteyebilirsiniz. Ufak tefek şans oyunlarından, küçük çekilişlerden de ödüller kazanmanız günün ana konularından olabilirler.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım )

Boş vakitlerinizin tümünü sevdiğiniz insana ayırabileceğiniz bir gündesiniz. Kendisiyle paylaşımlarınız yoğunlaşacaktır. Birlikte yapacağınız faaliyetlerden daha çok zevk alacaksınız; kendi köşenize çekilmeyin.
YAY (23 Kasım-21Aralık)

Bir sohbet esnasında bir sağlık sorununuzu dile getirebilir ve çevrenizden bir kişinin önerisi ile bir uzmandan randevu alabilirsiniz. Sağlık uygulamaları ileriki günlerin konuları olabilir.
OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Aşk hayatınızın son derece olumlu etkilerle yıkanacağı bir gündesiniz. Sevdiğiniz kişiyle geçirdiğiniz zaman ve birlikte yaptıklarınız çok daha tatmin edici olacaktır. Boş vakitleriniz için bu kişiye yönelik planlar yapın.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Ailenize karşı sahip olduğunuz görev ve sorumluluklar, sürekli olarak zihninizi meşgul edebilirler. Artık ailevi görevlerinize normalden daha fazla ağırlık vermeniz gerekebilir.
BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Gününüzün son derece hareketli geçme olasılığı vardır. Çevrenizle olan ilişkilerinizde ve her türlü iletişiminizde artış olabilir. Bu durum, sosyal yönünüzü tatmin ederek size büyük keyif verebilir.

Astrolog Demet BALTACI

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.