12 Eylül 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

12 Eylül 2015 Cumartesi günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 12 Eylül  2015 burç yorumları

Eylül 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar Cumartesi günümüz Ay-Başak burcu seyir etkinliğinde başlıyor. Saat 06:45 Ay-Jüpiter kavuşumu gerçekleşiyor. Yapılması gereken işlerimiz günlük plan dahilinde halledebiliriz. Kişisel bakım, ev içinde yapılacak işler, temizlik, alışveriş veya düzenleme gibi aktivitelerde bulunabiliriz. Sağlığımıza önem veririz.

Saat 09:14 Ay-Neptün karşıtlığı meydana gelecek. Kafamız bir şeylere takılabilir. Bizi  hiç kimsenin anlamadığını düşünürüz. Oysaki  bizi alkışlamasalar da,  çevremize karşı ılımlı davranmamızda yarar var.

Saat 10:00 Güneş-Chiron karşıt görünümü,  birileri tarafından kurtarılmayı beklemek yerine, işinize, kendinize ve sağlığınıza dikkat ederek hayatınızı olumlu yönde düzenlemeniz gerektiğini gösteriyor. Kendiniz için en doğrusunu yine siz bilirsiniz. Ancak kendinize gerçekçi bir şekilde bakmanızda yarar var. Eksiklerinizin ne olduğunu, nasıl yaşadığınızı, çalıştığınızı, neleri fazla dert ettiğinizi şöyle bir düşünün. İşte o zaman sizi rahatsız eden pürüzleri ayıklayarak her anlamda şifaya kavuşursunuz.

Saat 19:10 Ay-Pluto arasındaki görünüm, derinliklerimizle temasımızı sağlarken,  iyi-kötü, doğru-yanlış, güzel-çirkin kavramlarına  göre hareket etmenizi sağlayıcıdır. Doğal olarak hiç kimsenin üzerinizde baskı kurmasına izin vermezsiniz. Çıkarlarınızı ister istemez düşünür ve durumları ona göre değerlendirebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar Ay-Başak burcu etkisi altında Cumartesi gününe adım atıyoruz. Saat 06:45 Ay-Jüpiter kavuşumu, günlük planda yapılacak işleri gayet olumlu şekilde düzenlemenizde yardımcıdır. Detaylara önem verirsiniz. Anne ve baba Boğalar çocuklarıyla yakından ilgilenirler. Çocuklarla alakalı konuları önemsersiniz. Aşk hayatınızla alakalı konularda titiz ve gözlemci davranırsınız. Sağlıklı büyüme ve gelişmeyi her anlamda önemli bulursunuz.

Saat 09:14 Ay-Neptün karşıtlığı, aşkta ve hayatın genelinde sizin için  güven olgusu önemli hale geliyor. İlişkide engeller olmamalı, her iki taraf da  hayattan zevk alabilmelidir. Ancak böyle olursa insan hissettiğinin tadına varabilir diye düşünürsünüz.

Saat 10:00 Güneş-Chiron karşıt etkisi altında, aşk hayatınız, işiniz, hobileriniz, çocuk ve yaratıcı çalışmalarınızla alakalı konularda bir karar vermeden önce, ne istediğinizi kafanızın içinde bir oturtmanızda yarar var. Öncelikleriniz ne ise, ona göre seçimlerde bulunmalısınız. Hayallerinizi gerçekleştirmek için ilham gücünüz, inancınız, iyi kalpliliğiniz, duyarlılığınız gayet yüksek. Fakat bu duyarlılığın birileri tarafından kullanılmasına izin vermemeli, akıllıca hareket etmeliyiz. Böylece amacımıza hiç kimsenin kurbanı ve kölesi olmadan ulaşmış oluruz.

Saat 19:10 Ay-Pluto görünümünde, duygularımız öylesine yoğun  ve öylesine güçlüdür ki, ilişkimizi içeren konularda partnerimizin her bir hareketi ve bize yönelik her tavrını gözlemlemeye çalışırız. Konuşurken kullandığı sözcüklerin ardında neler saklı çözmek isteriz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler Cumartesi günümüzü,  Ay-Başak burcu enerjisi altında karşılıyoruz. Saat 06:45 Ay-Jüpiter kavuşumu, genel olarak ev içinde yapılacak veya eve ait ihtiyaçların karşılanması yönünde kıymetlidir. Düzenlemek, onarmak, işlerlik kazandırmak için hem kendimiz hem ailemizle alakalı konular üzerine eğiliriz.

Saat 09:14 Ay-Neptün karşıtlığı,   kararlarınızı bilinçli şekilde gözden geçirmenizin mutlak gerekli olduğunu gösteriyor.  Ayrıntılar bir hayli dikkatinizi çeker, işlerinizi halletme istersiniz. Fakat sıkıntıya da gelemezsiniz.

Saat 10:00 Güneş-Chiron karşıtlığı, hassas düşünmenin, zora pek gelememenin, kırılgan ve kabullenici tarzda hareket etmenin işaretçisi. Siz disiplinli çalışmakta çoğu zaman zorlanmaktasınız. İşinizle alakalı konularda bazen gereğinden fazla verici, fedakar davranmakta kimi zaman da her şeyden uzak durmaktasınız. Sanki birilerinin gelip sizi kurtarmasını, önünüze altın tepsiyle gelip bir şeyler sunmasını bekliyorsanız tabii ki bu karşıtlık etkisi altında endişelenebilirsiniz.  Burada asıl yapılması gereken dürüst bir şekilde ne isteğinizi, geleceğinizle alakalı ne gibi beklentileriniz olduğunu bir daha düşünmek ve ideallerinize sahip çıkmaktır.

Saat 19:10 Ay-Pluto görünümü, zihinsel  ve duygusal anlamda  derinleşmemizi sağlayıcıdır. İhtiyaçlarımızı  daha fazla önemseriz.  Kim bize  karşı ve kim bizimle beraber?  bunları bilmek isteriz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler  Ay-Başak burcu seyir etkinliğinde Cumartesi gününe uyanıyoruz. Saat 06:45 Ay-Jüpiter kavuşumu, çevremizi düzenleme, gerekli ve gereksizleri ayıklama anlamında olumludur. Günlük planımıza uygun şekilde hareket edebiliriz. Eğer aklımıza bir şey takılmışsa, onu hızlıca hallederiz. Okuruz, bilgileniriz, öğreniriz. Sevdiklerimize yardımcı oluruz.

Saat 09:14 Ay-Neptün karşıtlığında hayatı güzel yanlarıyla ele almak isteyeceğiz. Ancak bir sorun varsa, tabii ki gerçekçi olmamızda yarar var.

Saat 10:00 Güneş-Chiron karşıtlığı, eğitimden iş hayatına kadar her alanda kadere teslim bir şekilde yaşamanın,  esen rüzgarlara kendimizi  bırakarak  uçuk  hayallerin peşinden koşmanın doğru olmayacağını, bizi  birilerinin kurtarmasını beklemek yerine,  sabırlı ve  azimli davranarak gelişebileceğimizi, büyüyeceğimizi işaret etmektedir. Katı, inatçı veya tam tersine aşırı uyumlu davranmak  nasıl yanlışsa, endişeli, memnuniyetsiz bir kişi olmanın da sakıncalarını bilmeliyiz.

Saat 19:10 Ay-Pluto görünüm etkisi altında, derinden derine ilişkimizle ilgili konuları gözden geçirebiliriz. Aranızdaki  paylaşım duygusunun önemi son derece büyüktür.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar gün boyu Başak burcunda seyredecek Ay, maddi konularda hesabınızı bilmeniz anlamına gelir. Saat 06:45 Ay-Jüpiter kavuşumu, paramızı en gerekli ihtiyaçlarımız için kullanmamız, ihtiyaçlarımızı almamız yönünde olumludur. Uzun vadeli ve işlerliği olan ürünlere yöneliriz. Emeğin hakkını biliriz. Hesaplarız, bütçemize uygun hareket ederiz.

Saat 09:14 Ay-Neptün karşıtlığında, bütçe dışı harcamalar veya evdeki hesabın çarşıya uymaması gibi durumlar görülebilir. Aldığınız ile verdiğinize dikkat ediniz.

Saat 10:00 Güneş-Chiron karşıtlığı, iyi niyetliliğin ölçüsünü mutlaka iyi bilmeniz gerektiğinin göstergesidir. Birileri kendi çıkarlarını öne alıp sizi ikinci plana düşürebilirler veya siz başkalarıyla olan finansal ilişkileriniz yüzünden zarar görmüş olabilirsiniz. Eğer artık bu şekilde kayıplar yaşamak istemiyorsanız paranıza sahip çıkmanız gerektiğini bilmelisiniz. Ayrıca bütçenize göre harcamalı, gücünüze göre hareket etmeli, maddi konularda akıllı davranmalısınız.

Saat 19:10 Ay-Pluto olumlu açısı, destek görme ihtiyacının simgesidir. Ancak bu destek birilerinin üzerinizde denetim uygulamasına yol açacaksa veya birileri tarafından iyi niyetinizin kullanılması şeklinde olacaksa buna kesinlikle izniniz yoktur.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar burcunuz üzerinde ilerlemekte olan Ay etkisi altında, sizi  takdir etmelerinden hoşlanırsınız. Saat 06:45 Ay-Jüpiter kavuşumu, her konuda iyi bir seçimde bulunmanızı sağlar ve  analiz gücünüzü yükselticidir. Sağlıklı olanı, olmayandan gayet iyi ayırt edersiniz. Size güven veren, soru işaretleri uyandırmayan kişilerle olmaktan hoşlanırsınız. Belki de bugün sizin için çok özel bir gündür. Böyle bir günde sizi memnun edecek güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Saat 09:14 Ay-Neptün karşıtlığı, huzur bulmak, güzel sözler söylemek, endişelerimizden kurtulmak arzumuzu işaret ediyor. Gönlümüz huzur bulmak ve  problemleri geride bırakmak isteyecektir. Buna fazlasıyla ihtiyacımız var.

Saat 10:00 Güneş-Chiron ilişki meselelerindeki hassasiyetin, incelemede bulunmanın, yanılmamak için aklınız başında hareket etmenin doğru olacağını gösterir. Partnerinizin zayıflıklarının, karakter yapısının, ilişkiye bakış açısının gereğinden fazla iyi niyetli bir şekilde ele alınması nasıl yanlışsa, sürekli her şeyi kurcalamanız, endişe içinde hareket etmeniz, eleştirilerde bulunmanız da yanlıştır. Bu görünüm bekar Başakların uyumlu, hassas ve sevmeyi bilen bir kişiyle evlenmeyi tercih ettiklerini gösterir. Bazı Başaklar böyle bir görünüm sebebiyle,  istedikleri gibi birini bulmalarının mucize olduğunu düşünebilirler.

Saat 19:10 Ay-Pluto görünümü derinlerinizde bulunan tüm gizli duyguları ortaya çıkartıcıdır.  Ne olacaksa bir an önce yapılmalı ve isteklerime kavuşmalıyım diye düşünebilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler, Ay-Başak burcu enerjisi altında Cumartesi gününe adım atmaktayız. Saat 06:45 Ay-Jüpiter kavuşumu gerçekleşiyor. Bu enerji, iç dünyanızda bir çok meseleyi analiz etmenizi sağlayıcıdır. Mantıklı olmaya çalışırsınız. Ancak, bazı  gelişmeler, ister istemez duyarlı düşünmenize neden olabilir. Hoşunuza gitmeyen durumları kendi içinizde eleştirebilirsiniz.

Saat 09:14 Ay-Neptünle bir karşıtlık oluşturacak. Doğal olarak  hassas düşünmenize neden olabilir. Ne fazla iyi niyet ne de abartılı bir hassasiyet içinde durumunuzu ele almayınız.  Çünkü  bir ufak sorun olsa, bunu gözünüzde büyütebilirsiniz. Sonra da yanlış mı düşündüm acaba deyip geri adım atmaya kalkışırsınız. Böyle çelişkiler hissederseniz, çok önemli bir karar vermeye kalkışmayınız.

Saat 10:00 Güneş-Chiron karşıt görünümü iş konularındaki kararsızlığın, genel olarak hassasiyetin, aklınız ile alışkanlıklarınız arasında kalarak bir türlü ne yapacağınızı bilememenin getirdiği sıkıntıları göstermektedir. İyi niyetli düşünseniz olmaz, fazla endişeli olsanız ilerlemek mümkün olmaz. Hani eskilerin deyimiyle aşağı tükürsek sakal, yukarı tükürsek bıyık misali kalakalırız. Peki ne yapılmalıdır? Duygusal ve fiziksel zaaflarımızın farkında olmamız gerekir. Mantıklı düşünülmeli, alışkanlıklarınızın esiri olmamalısınız.

Saat 19:10 Ay-Pluto arasındaki olumlu görünüm, ne olursa olsun kazançlı çıkma arzunuz yoğunlaşır. Geleceğimizi garanti altına alma ihtiyacınız her zamankinden çok daha yükselir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler gün boyu Başak burcunda seyredecek  Ay etkisi altında, kendinizi rahat ve güvende hissedebileceğiniz bir dünyada yaşamayı düşleyebilirsiniz. Saat 06:45 Ay-Jüpiter kavuşumu, dostlarımıza destek olmamız, başkalarının ihtiyaçlarına ve  toplumsal olaylara karşı duyarlılık göstermemiz yönünde önemlidir. Bir işin veya bir planlanmanın yürürlüğe konmasını sağlar. Gerçekçi oluruz. Sevdiklerimizden, çevremizden yardım görürüz.

Saat 09:14 Neptün ile karşı karşıya geliyor. Aşk hayatınız çocuklarınızla alakalı konuların bilinçli bir şekilde ele alınması, titizlikle takip edilmesi anlamında yararlıdır.  Ancak paramızın hesabını da iyi yapalım. Açılmayalım.

Saat 10:00 Güneş-Chiron karşıtlığı, aşk hayatınızla ilgili konulardaki duyarlılığın, bağlılığın, aşkı hayatınızda kutsal bir yere koyduğunuzun  işaretçisidir. Aslında hedefinizle örtüşmeyen, düşündüğünüzde bir türlü kabullenmediğiniz durumlar yaşansa da, siz aşktan vazgeçemezsiniz. O sizin yaşamınızda en çok istediğiniz fakat en çok üzüldüğünüz noktadır. Bu karşıtlık işte bütün bunların bir kez daha hissedilmesinde etkilidir.

Saat 19:10 Ay-Pluto görünümü sizi destekleyicidir.  Çevrenizdeki insanlar üzerinde sözel anlamda etkili olabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar, Ay-Başak burcu geçiş etkinliğinde Cumartesi günümüz başlayacak. Saat 06:45 Ay-Jüpiter kavuşumu, hangi işimiz olursa olsun bu enerjinin desteğiyle pratik bir şekilde halledebiliriz. Gözlem gücümüz yüksektir. Dikkatli bir şekilde durumu inceleriz, ona göre hareket ederiz. Her bir detayı önemseriz.

Saat 09:14 Neptün ile karşıtlık oluşturacak Ay etkisi altında, ters giden durumlarla uğraşmak istemezsiniz. Detaylar, sorumluluklar sizi yorduğu için, bulunduğunuz ortamdan uzaklaşma ihtiyacı duyarsınız.

Saat 10:00 Güneş-Chiron karşıtlığında, ailevi düşkünlüğün, duygusal bağlılık ihtiyacınızın, huzurlu bir ortam yaratma çabanızın ve bu konulardaki hassasiyetinizi belirginleştirir. Ancak dış dünyanın kurallarına uyma  mecburiyeti, çalışmak zorunluluğu şöyle bir keyifli yaşam sürmenizin önünde engeller oluşturduğu için kendinizi pek huzurlu hissetmezsiniz. Gönlünüzce bir yaşamın hayalini kurarsınız. Belki de en zayıf noktanız budur. Bu enerji, işlerinizi düzene koyarak, idealinizdeki gibi bir hayat sürebilme yolunda düşünmenizi sağlar.

Saat 19:10 Ay-Pluto görünüm etkisi altında,  tutkularımız öylesine güçlüdür ki,  hiç kimse ve hiçbir neden sizi aşktan uzaklaştıramaz.  Zorlasa da, kendisine tutsak etse de, aşkın peşinden koşmak gerektiğini düşünürsünüz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar burcunuzla uyumlu görünüm yapan Ay etkisi altında Cumartesi gününe adım atmaktayız. Saat 06:45 Ay-Jüpiter kavuşumu düzenli, sağlıklı, verimli olana yönelmemizi sağlayan bir kuvvettir. Dış dünyadaki gelişmeleri titizlikle gözlem altına alırız. O nedenle detayları önemseriz. Yararlı bilgileri, gerçek olan haberleri takip ederiz.

Saat 09:14 Neptün ile karşıtlık oluşturacak Ay etkisi altında, dinlenmek arzumuz bir hayli yükseliyor. Sözleriniz gayet mantıklıdır ve şefkat duygunuz ön plandadır. Ancak tavırlarınız, size nasıl yaklaşıldığına bağlı olarak değişebilir.

Saat 10:00 Güneş-Chiron karşıt görünümü,  bilginizi, tecrübenizi, iyi niyetinizi  ve  tüm sevimliliğinizle insanlara destek amaçlı sunmaktasınız. Ancak bütün bunlara rağmen ileri adımları atmakta zorlanıyorsunuz. Fazla dağılmış durumdasınız. Zamanınızın tümünü alan işlerinizi artık bir düzene koyma vaktinizdir. Yoksa asıl yapmanız gereken işleri, atılımı gerçekleştirmeniz mümkün olmaz.

Saat 19:10 Ay-Pluto görünümü sizi gerek aşk, gerekse hedefleriniz anlamında destekliyor. Bu gücün özünde başarı hırsı yatmakta. Birilerinin kontrolü ele geçirmemesi için, siz onlardan önce davranarak ipi göğüsleyen taraf olmak niyetindesiniz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar Ay-Başak burcu enerjisi altında Cumartesi gününe adım atmaktasınız. Saat 06:45 Ay-Jüpiter kavuşumu, her türlü konuda titizlikle hareket etmenin, işlerimizi düzenlemenin, sağlıklı, verimli ve gerekli olana yönelmenin işaretçisidir. Titizleniriz. Bazı durumlara, insanlara karşı eleştirel tarzda yaklaşabiliriz. Daha iyisi neden olmuyor, neden bazı şeyler istediğim gibi gelişmiyor diye içimizden geçirebiliriz, düzelmesini isteriz.

Saat 09:14 Ay-Neptün karşıtlığında, bilinçli davranan, aklı başında düşünmeye çalışan kişiler huzur bulurlar. Yoksa uğraş dur. Kimseyi değiştiremeyiz.

Saat 10:00 Güneş-Chiron karşıtlığı,  hem mali hem de ilişki anlamında ele alınmasına benzer. Cinsel hayatımızdan iş ilişkilerimize, kazancımızdan kayıplarımıza kadar geniş bir yelpaze üzerinde düşünebiliriz. Bazen fazla iyi niyetli düşündüğümüzü, zaaflarımıza yenildiğimizi, bir takım insanlar yüzünden kayıplar yaşadığımızı kabul edelim. Bundan sonrasında seçimlerimizi akıllıca yapmaya çalışalım.

Saat 19:10 Ay-Pluto olumlu görünümünü sizi derinlikli düşünmeye sevkediyor. Tutkulu bir aşka özlem duyuyoruz. Hayatımızı olumlu yönde değiştirecek bir aşkın gücüne ihtiyacımız var.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, Cumartesi gününe Ay-Başak burcu seyriyle başlıyoruz. Saat 06:45 Ay-Jüpiter kavuşumu, düzgün, seviyeli, sağlıklı ilişkilere verdiğimiz önemin göstergesidir. Bu enerji, yeni bir iş ortaklığı veya yeni bir ilişkinin işaretçisi olabilir. Bugün biriyle buluşabiliriz. Titizlikle gözlemleriz. Eğer ilişkimiz varsa, partnerimizin bizimle ilgilenmesi, önemsemesi hoşumuza gider.

Saat 09:14 itibariyle Ay-Neptün karşıtlığı meydana geliyor. İlişkinizi gözlem altına almanızı  ve eğer bir problem varsa bunları mutlaka çözüme kavuşturma arzumuzun işaretçisi oluyor. Bir yandan eleştiririz, diğer taraftan vazgeçemediğimizi düşünürüz. Genel olarak hayata tutunmaya, gayretle bir şeylerin üstesinden gelmeye  ve de huzura kavuşmayı da dileriz.

Saat 10:00 Güneş-Chiron karşıtlığı, beraberlik, ortaklık, boşanma, sözleşme, kontratlar, hukuk davaları, işbirliği gibi kısaca bir başka kişiyle alakalı her türlü bağlantının mutlaka ele alınarak akıllıca değerlendirilmesi gerektiğini gösteriyor. Zaaflarınızın kurbanı olmayınız. Eğer aynı yolda ilerlenecekse,  herkesin kendi payına düşeni yapması gerekiyor.

Saat 13:34 Ay-Pluto görünümü size kuvvet aşılıyor.  Kendiniz adına düşündüğünüz ne varsa onu gerçekleştirmeniz için size ışık oluyor.

Astroloji Danışmanı İremSu

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.