11 Temmuz burç yorumları

Ay Oğlak Burcunda...Pratik ve Somut Değerler Öne Çıkıyor... Astrolog Demet Baltacı'dan 11 Temmuz burç yorumları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bugün 11 Temmuz Cuma…Venüs günündeyiz…

Yay burcunda ilerleyen Ay 03:20 de İkizler bucundaki Merkür ile karşıt açı yapacak ve ardından boşluğa girecek. Sabah erken saatlerde zihinsel olarak karışık ve huzursuz hissetmemiz mümkün.

Ay 06:25’de Oğlak burcuna geçiş yapacak. Bugün olaylara duygularımızın etkisinde kalmadan daha kararlı ve ciddi yaklaşabiliriz. Somut ve pratik değerler daha fazla öne çıkabilir.

Kariyer, iş ve sorumluluklarımızla ilgilenebiliriz. Akşam ve gece saatleri duygusal baskı ve gerginlikler artabilir.

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Kariyer hayatınızda size yakın olan kişilerin beklentileri artabilir. Bu beklentileri karşılamak için ne şekilde hareket etmeniz gerektiğine karar verirken sezgilerinizi de dinleyin. Güç mücadelelerine girmekten kaçınmalısınız.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

İşiniz ve gelecek projelerinizle ilgili olarak basın, yayın, medya ile bağlantılı kişilerle görüşmeler yapabilirsiniz. Fikir paylaşımları ile birlikte bazı ortak hareket planları hazırlayabilirsiniz. Dar kalıplardan kendinizi kurtararak, ufkunuzu genişletmeniz heyecanınızı da arttıracaktır.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Eşiniz veya partnerinizle ilişkinizi biraz daha güçlendirmek ve derinleştirmek isteyebilirsiniz. Bunun için özel zamanlar yaratabilirsiniz. Ortak ürettiğiniz değerler ve paylaşımlar kendinizi güvende hissetmeniz için çok önemli olabilir.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Güne biraz keyifsiz başlasanız bile ilerleyen saatlerde eşinizin desteği ile neşelenmeniz mümkün. İlişkiniz ile ilgili düşünceler ve ortak planlar biraz daha netleşmeye başlayabilir. Sizi huzursuz eden ayrıntıları eşinizle paylaşabilirsiniz.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Yanınızda çalışan bir kişi ile ilgili bazı gelişmeler olabilir. Bu kişi iş yaşamıyla ilgili bir sorun yaşıyor olabilir ve bunu sizinle açıkça paylaşmak isteyebilir. Bu sorunu çözme yolları arayabilirsiniz.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

Sabah saatlerinde duygusal karışıklıklar hissetmeniz mümkün. İlerleyen saatlerde hobilerinize ve eğlenceli faaliyetlere zaman ayırabilir, moralinizi yükseltebilirsiniz. Romantik beklentileriniz artabilir.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Aile yaşamınıza önem vereceğiniz bugün zamanınızı akrabalarınıza ayırabilirsiniz. Ziyaretler, gezmeler, kalabalık veya küçük akşam yemeği programları gündeminizde yer alabilirler.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım )

11 Temmuz burç yorumları
11 Temmuz burç yorumları

Gün içinde kısa bir geziye yer ayırabilir, hoş ortamlarda keyifli saatler geçirebilirsiniz. Eğer yakın arkadaşlarınızı da yanınıza alırsanız, duyacağınız tatmin çok daha fazla olacaktır.

YAY (23 Kasım-21Aralık)

Bugün arkadaşlarınızla yeni planları hayata geçirmek, farklı bir sosyal gruba dahil olmak gibi gelişmeler yaşanabilir. Bunlar size düzenli harcamalar getirebilirler ama yaşamdan aldığınız keyfi de artıracaklardır.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Görünüm veya daha genel olarak imajınızda değişikliklere gidebileceğiniz bir gündesiniz. Saç veya giyim stilinin yanında, insanların artık sizinle özdeşleştirdikleri bir araç, cihaz, aksesuar ya da alışkanlıktan da vazgeçebilirsiniz.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Hem siz hem de çevrenizdeki kişiler normale oranla çok daha sessiz ve sakin olabilirler ve bu da herkesi aslında oldukça memnun edebilir. Dinlenmek için kısa bir mola verseniz de kariyer hayatınızdaki gelişmelerle içiniz kıpır kıpır olabilir.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün toplumsal konularla ilgili ciddi organizasyonlar içerisinde yer alabilir, önemli bilgiler elde edebilirsiniz. Sosyal konulardaki sorumluluk hissiniz güçleniyor.  Ortak amaçlar doğrultusunda hareket etmek sizi daha fazla mutlu edebilir.

Astrolog Demet BALTACI

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.