11 Temmuz 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

11 Temmuz 2015 Cumartesi günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 11 Temmuz 2015 burç yorumları

Temmuz 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 07:08 Ay-Güneş görünüm etkisi altında cumartesi günümüz başlıyor. Bu enerji sizinle  alakalı her konuda daha bir korumacı davranır ve risk almak istemezsiniz. Elinizdeki her şeyi belirli bir sınır içinde tutarak dışarıdan gelebilecek zararlara karşı korursunuz.

Saat 12:07 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, gerek ailevi gerekse ikili ilişkilerimizde yaşanan hassasiyetin göstergesidir. Öyle duyarlı ve öylesine subjektif şekilde olayları ele alırız ki, gerçekçi ve ortaklaşa düşünmek zorlaşır. Yapmamız gereken, geçmişte yaşananların etkisinde kalarak durumunuzu değerlendirmemek, ortaklaşa düşünmeye çalışmaktır. İşbirliği yapmak, bencil davranmamak, herkesin yararına olacak şekilde hareket etmeye özen göstermektir. Bu hem siz hem de başkaları için geçerlidir. Böylece sorunlar çözülür, uygun çıkış noktaları saptanmış olur.

Saat 12:09 Ay- Chiron güçlendirici ve şifalı olan görünümü  güç, huzur ve  güven aşılayıcıdır. Kişisel değerleriniz başta olmak üzere, umutlarınız, kendinizde ve başkalarında kıymetli bulduğunuz  güzelliklere sahip olmak, zayıflıklarınızı yenmek istersiniz.

Saat 15:56 Ay-Jüpiter görünümü, sahip olduğumuz değerleri, hayatın güzelliklerini hissetme arzumuzun göstergesi olduğunu gösteriyor. Evet kazanacağız, evet güven ve huzuru önemseyeceğiz. Çünkü hayat bize sunulmuş bir armağan. Onun tadını çıkarmak istiyorsak, önce sahip olduklarımızın şükrünü bileceğiz. Abartmayacağız ne varımızı ne de yokumuzu. Mütevazı olmayı da bileceğiz.

Saat 22:57 Ay-Venüs zorlu görünümü seçkin bir yaşam sürme arzumuzu belirleyicidir. Eğer paramız varsa, güvendeysek, hayata daha fazla sarılırız, sevildiğimizi hissederiz. Bizi mutlu hissettirecek olan ne varsa ona sahip olmak isteriz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar cumartesi gününü, saat 07:08  Ay-Güneş görünüm etkisi altında karşılıyoruz. Bu enerji sayesinde duygularınızı ifade ediş tarzınız ılımlı ve hoşgörülüdür. Çevrenizdeki insanlara kol kanat gerersiniz. Huzur ve güven içinde yaşamak istersiniz. İç huzurunuz gayet yüksektir.

Saat 12:07 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, hem yakın çevremizde bulunan kişilerle hem de günlük hayatta karşılaştığımız diğer insanlarla olan iletişimin önemini gösteriyor. Hassasiyetimiz oldukça yoğun, sevdiklerimize düşkünlüğümüz fazlasıyla yüksek. Bu nedenle ilgi, sevgi bekliyoruz. Bazen durumları subjektif tarzda ele alan kişilerle karşılaşabiliriz veya biz de böyle davranabiliriz. Yapılması gereken, yapıcı tarzda konuşmaya, paylaş elden geldiğince çalışmak, baktık ki olmuyor, daha fazla tedirgin olmamak için mesafemizi korumaktır.

Saat 12:09 Ay- Chiron  görünümü,  arkadaşlık ilişkileriniz başta olmak üzere, hedef olarak belirlediğiniz her konuda sağlam ve sağlıklı kararlar almaktan yana olduğunuzun göstergesidir. Hangi ortamda bulunursanız bulunun, hem kendiniz hem de ailenizin geleceği adına düşünür ve iyilikleri gönülden yaparsınız.

Saat 15:56 Ay-Jüpiter zorlu görünümü, kişisel anlamda evimiz, ihtiyaçlarımız, ailemizle olan temasımız yönünde abartılı düşünmemek,  ailenin birbirine karşı anlayışlı davranması gerekiyor.  Bir mülkün paylaşımı, bir eve taşınma, kiralama, satın alma gibi hususların da mutlaka mali anlamda gözden geçirilmesinde yarar var.

Saat 22:57 Ay-Venüs zorlu görünümü ailenizi, evinizi ve huzurunuzu fazlasıyla önemsediğinizi, eğer canınızı sıkacak bir şey olursa buna asla müsaade etmeyeceğinizi gösteriyor.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler saat 07:08 itibariyle etkili olacak Ay-Güneş görünümüyle Cumartesi gününe merhaba diyeceğiz. Bu enerji, huzur ve güven arzusunun işaretçisidir. İnsan bir yandan maddi anlamda güçlü olmak diğer yandan güven içinde yaşamak ister. Huzur gayet değerlidir.

Saat 12:07 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, finansal konularda şu anki şartlarımız bizde hassasiyet yaratabilir. Daha fazla güven içinde olmak, yarınlarımızı garanti altına almak isteriz. Kısıtlayıcı her şeyden kaçmak, gönlümüzce yaşamak arzumuz yükselir. Ancak eğer çözülmesi gereken problemler varsa, bunları gerçekçi şekilde ele almak yararlı olur. Ne para yüzünden fazla  kaygılanmalı ne de gereğinden fazla rahat davranmamalıyız.

Saat 12:09 Ay- Chiron bağlılık görünümü, ailenizle olan ilişkinizi ve toplumsal hayatınızdaki yerinizi göz önüne alarak hareket etmenizi destekliyor. Kimseye belli etmesiniz de, siz paranın bir çok zayıflıkları örtücü etkisinin farkındasınız. Onun içindir ki, artık aza kanaat etmek yerine, büyük oynamak istiyorsunuz. Tabii ki, bunun için en doğru kararı vermekten yanasınız.

Saat 15:56 Ay-Jüpiter zorlu görünümü, çevrenizdekilerin sizden hep sıcaklık, cömertlik, iyilik, güzellik beklerken, sizin aslında ne kadar huzura ihtiyacınız olduğunu görüyoruz. Biraz da beni anlasalar,  içimdekileri bilseler ne iyi olurdu diye düşünürsünüz.

Saat 22:57 Ay-Venüs zorlu görünümü, sizin korumaya çalıştığınız ve asla kaybetmek istemediğiniz bir takım değerleri, bazı kişilerin sırf egoları nedeniyle görmezden gelmelerine sebep olabilir. Bu  durum sizi rahatsız eder.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 07:08 Ay-Güneş görünümü, Cumartesi günümüzün ilk etkili görünümü olup, huzurlu bir şekilde gün geçirme arzumuzun işaretçisidir. Hedeflerinizi gerçekleştirmek istersiniz ve sevdiklerinizi önemsersiniz.

Saat 12:07 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, iç dünyamızın hassasiyet, sevgi, koruma, sahiplenme olgularını zihnimizde canlanışı anlamındadır. Bizi biz yapan değerlerimize öyle bir sarılırız ki, aynı ilgiyi ve sevgiyi başkalarından da bekleriz. Özellikle evimizdeki paylaşım, ailemizin varlığı kıymetlenir. Problemlerimiz varsa da, bunları yine kendi içimizde halletmeye çalışmak en doğrusudur.

Saat 12:09 Ay- Chiron ılımlı  görünümü,  hem kendinize hem de başka insanlarla huzur dolu etkileşimde bulunmanızı sağlayıcıdır. Hayata dair olumlu dileklerde bulunabilirsiniz. Birlik ve beraberlik ruhu içinde hareket etmeye özen göstereceğiniz bugün, sizin arzunuz herkesin yararına olacak şekilde düşünmesi ve hareket edilmesidir. Tabii ki maddi ve manevi değerleriniz son derece önemli olduğundan risk altına girmek istememeniz doğaldır.

Saat 15:56 Ay-Jüpiter zorlu görünümü, mali yönden dikkatli hareket etmenin, fazla açılmamanın doğru olacağını gösteriyor. Elimizdekine sahip çıkmalı, kazançlı çıkacağımız hedefler belirlemeliyiz.

Saat 22:57 Ay-Venüs zorlu görünümü toplum içinde huzur ve güvenliğinizi bir hayli önemsemenizi sağlar. Çünkü  bir problem oluştuğunda, bunun tüm hayatınızı etkileyeceğini düşünürsünüz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 07:08 Ay-Güneş görünüm etkisi altında Cumartesi gününü selamlayacağız. Bu enerji, hem maddi açıdan güven içinde yaşamanın hem de iç dünyanızda huzuru hissetmenin aslında ne kadar kıymetli bir şey olduğunu bir kez daha anlamanızda yardımcıdır.

Saat 12:07 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, kimseye belli etmediğimiz hassasiyetlerin göstergesi olup, geçmişte yaşanılanları subjektif tarzda ele almamıza  neden olur. Ancak bizim yapmamız gereken, dışarıyla temas etmek, paylaşımcı olmak, çevremizi güzelleştirmek, ilişkilerimize önem vermektir. İçe gömülmeyeceğiz, bir şeyleri kafamıza takmayacağız, ruhumuza iyi gelecek aktivitelerde bulunarak günümüzü geçireceğiz. Bunlara dikkat edersek huzur buluruz.

Saat 12:09 Ay- Chiron şifalı görünümü, özel hayatınızla ilgili konular üzerinde düşünmenizi  sağlıyor.  Eğer hayat, umduğunuz gibi geçmiyorsa, hala bir şeyleri kafanızın içinde tam olarak oturtamıyorsak bu biraz da bizim ürkekliğimizden kaynaklanabilir. O zaman  ciddi anlamda kendimizi gözden geçirelim.

Saat 15:56 Ay-Jüpiter zorlu görünümü, iş güvenliğimiz, toplum içindeki yerimiz, kariyerimizin önemini yükseltiyor. Kendimizi istediğimiz gibi ifade etmek, büyümek istiyoruz. Ancak işimizin getirisi, geleceğiyle ilgili konularda maddi açıdan duruma bakmakta yarar var.

Saat 22:57 Ay-Venüs zorlu görünümü bazı kişilerle ilişki kurmanın, bu ilişkiyi sürdürmenin ne kadar zor olduğunu düşünürsünüz. Herkesin keseri kendine yontmaya çalıştığını, kimsenin kimseyi düşünmediğini bildiğiniz için sıkılabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar saat 07:08 itibariyle etkili Ay-Güneş görünümüyle cumartesi günümüz başlıyor. Bu enerji, inandığınız değerlere saygı duymanızı, etrafınızdaki tüm sevdiklerinizi kucaklamanızı sağlar. Kişi böyle bir etki altında iç huzuru duyar.

Saat 12:07 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, kişiliğimiz gereği meseleleri biraz geçmişe dönük şekilde incelememize neden olabilir. Nereden geldim nereye gidiyorum tarzı düşünmek halidir bu. Garantide olmak isteriz. Dostluk ilişkilerimiz, toplumsal bağlantılarımızda da bu durum göze çarpar. Mali anlamdaki işlerimizi dikkatlice ve gerçekçi şekilde ele almakta yarar vardır. Tabii ki işbirliğine açık olmak, paylaşımcı düşünmek yarar getirir. Yaptığınız  iyilikler elbet karşılıksız kalmayacaktır.

Saat 12:09 Ay- Chiron destekleyici görünümü sayesinde yaşınızdan olgun tavırlarınızla dikkat çekersiniz.  Kendinizin farkına varmanız ve neler yapmanız gerektiğini bilerek eylemlerde bulunmanız kolay olabilir. Kişisel görünümünüze son derece önem verebilir, üstünüze giydiğiniz her şeyi itinayla seçebilirsiniz. Görüştüğünüz insanların sizin ağzınızdan çıkan her sözü dikkatle dinlediklerini fark edebilirsiniz.

Saat 15:56 Ay-Jüpiter zorlu görünümünde, halledebilecek sorunları gözümüzde büyütmemekte yarar var. Ne abartmalıyız ne de kendimizi hafife almalıyız. Bazen elimizde olmayan durumlar yaşanabilir. Ancak biz hem fiziksel hem de psikolojik anlamda huzur duygumuzu ayakta tutmalıyız.

Saat 22:57 Ay-Venüs zorlu görünümü, ne olursa olsun ilişkilerde güvenilirlik ilkesini gözetirsiniz. Ancak bazı kişilerin, hiç de göründükleri olmayışı sizi rahatsız eder.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler  Cumartesi günümüz,  saat 07:08 Ay-Güneş görünüm etkisinde başlıyor. Bu enerji, bir yanıyla maddiyatın önemini vurgularken diğer yanıyla güvenli ve huzurlu bir hayatın önemini hatırlatır. Bu değerlerin kıymetini yüreğinizde fazlasıyla hissedersiniz.

Saat 12:07 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, toplum ilişkileri, yaşadığımız dünya, nefes aldığımız ortam ve geçmişimiz üzerinde düşüneceğiz. Hassasiyetlerimiz var. Ancak bazen, öyle insanlarla karşılıyoruz ki, bunların niyetleri nedir veya bize olan yaklaşımları ne kadar güvenilirdir, bunları bilemiyoruz. Bilemeyince de, üzülüyoruz. Oysaki Kuzey düğüm bize, sen kendinden emin misin, niyetin güzel mi, gerçekten adil misin, ona bak, rahat ol diyor.

Saat 12:09 Ay- Chiron görünümü,  sizi yakından ilgilendiren, uzun süredir aklınızı meşgul eden konular üzerinde moralinizi yükselticidir. Hedefiniz büyük bunu biliyoruz. Yorulmamak için gücünüzü en iyi şekilde toplamalısınız.

Saat 15:56 Ay-Jüpiter zorlu görünümü, hedefimizin farkında olmamız, sosyal ilişkilerimizi gözden geçirmemiz ve kazandırıcı olana yönelmemiz gerektiğini söylüyor. Ancak hesabı da şaşmamak lazımdır. Hele hele birilerine güvenip yola çıkmamalıyız. Güven unsuru çok önemli. Bunu göz ardı etmemeliyiz.

Saat 22:57 Ay-Venüs zorlu görünümü, bazı kişilerin sırf kendi çıkarlarını düşündüklerini ancak ihtiyaç duyulduğunda ortadan kaybolduklarını bildiğiniz için, herkese güvenmezsiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler saat 07:08 Ay-Güneş görünümü, cumartesi gününün ilk enerjisi olup,  huzurlu bir ilişki ve size kıymet veren insanlarla olan bağınızı güçlendiricidir.

Saat 12:07 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, değer verdiğimiz her şeyi koruma altına alacak şekilde hassas düşünmenin göstergesidir. Ancak bu hassasiyet eğer ilişkilerimizde paylaşımın, işbirliğinin ve farklı düşünen kişilerle aramıza duvar örmek şeklinde gelişiyorsa, tabii ki yanlış olur. Özel hayatımızla ilgili konularda da, bir tarafın önem verdiği değerler, diğerine uymuyorsa, çatışma yaşanır. Yapılması gereken, gerçekçi bir şekilde düşünmek, sorunlar varsa bunları hasıraltı yapmadan birlikte çözebilmektir.

Saat 12:09 Ay- Chiron olumlu titreşimi, ilişkinizle alakalı problemlerin düzeltilmesi ve düzene sokulabilmesi anlamında şifalıdır. Zaten Ay-Boğa burcu geçişlerinde huzur ve güvenlik olgusu son derece önemlidir. Eğer problem varsa ortaklaşa çözümlenmelidir. İlişkiniz yoksa, kendinize şöyle bir dışarıdan bakmanız faydalı olur. Güvenliğiniz, maddi konular, çevre değişimi, iş girişimleri yine ön planda olacak.

Saat 15:56 Ay-Jüpiter zorlu görünümü, özel hayatımız ve iş konularında abartılı hareket etmememiz gerektiğini gösteriyor. Bilinçli olmak, tekrar düşünmek yerinde olacaktır. Riskli kararlardan kaçınalım.

Saat 22:57 Ay-Venüs zorlu görünümü, partnerinizin  inatla bir şeyleri size kabul ettirmesine neden olabilir. Bir çoğu kabul edilir şeyler değildir. Bu tavırlarından hiç hoşlanmazsınız.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar saat 07:08 Ay-Güneş görünüm etkisinde cumartesi gününe adım atıyoruz. Bu enerji, sağlam olanla olmayanı şöyle bir gözden geçirmeniz anlamında gayet iyi olacaktır. Böylece kime güvenip güvenmeyeceğinizi tespit edebilirsiniz.

Saat 12:07 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, bizim üzerimizde bağımlılık yaratan her türlü ilişki ve meselenin gerçekçi bir şekilde ele alınması gerekiyor. Ödün vermek, taviz göstermek nasıl yanlışsa, birilerine dayalı, birileri tarafından desteklenen bir yaşamı sürdürmek de o denli yanlış olur. Dışarıyla bağlantımız sağlıklı, karşılıklı sevgi alışverişine dayalı ve ortaklaşa paylaşım esasına dayalı olmalıdır.

Saat 12:09 Ay- Chiron olumlu ışığı, huzur, emniyet ve güven olgularını baş tacımız yapıyor. Mantığınızı daha fazla ön planda tutarak, şikayetçi olduğunuz konular üzerinde düşünebilirsiniz ve güvencenizi önemseyebilirsiniz.

Saat 15:56 Ay-Jüpiter zorlu görünümü, eğitim, iş, özel konularda fikirlerimizi daha dikkatli ifade etmemizin, hani deyim yerindeyse çam devirmememiz gerektiğini vurguluyor.

Saat 22:57 Ay-Venüs zorlu görünümü, kazanç anlamındaki işlere yönelmenizi sağlar. Ancak bunun için bazı noktaların aydınlığa kavuşması gerekir. Ayrıca ilişkide bulunduğunuz insanların ne kadar güvenilir olduklarını bilmeniz gerekir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 07:08 Ay-Güneş görünümü Cumartesi günümüzün ilk enerjisidir. Huzur olgusunu,  hayatın her alanında önemseyeceğiniz bir gün sizi bekliyor. İlişkisi olanlar açısından güzel bir zaman dilimi. Yalnız olanların kendileri için bir dilekte bulunmaları için hoş bir etki diyebiliriz.

Saat 12:07 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, özel hayatımızda veya genel olarak tüm ilişkilerimizde başkalarının görüşlerini subjektif tarzda ele almaya neden olabilir. Böyle olunca, ister istemez çatışma yaşayabiliriz. O neden böyle hareket ediyor, bu neden benim gibi düşünmüyor diyerek tepkide bulunabiliriz. Oysaki toplumsal anlamda paylaşım çok önemli. Kuzey düğüm Terazi burcunda olduğuna göre, uzlaşıya açık olmamız gerekiyor. Gelişimin yolu bundan geçiyor.

Saat 12:09 Ay- Chiron arasındaki şifalı görünüm,  hem maddi-manevi hem de aşk hayatınızla ilgili konularda güven duygumuzu yükseltecek. Zayıf noktalarımızı şifalandıracak. Birilerine hesap vermekten uyarı almaktan, yanlışa sapmaktan uzak duracağız. Bu görünüm, bize kuvvet verecek, kalkan olacak.

Saat 15:56 Ay-Jüpiter zorlu görünümü, her türlü ilişkimizde abartıya yer vermeden, bilinçli hareket etmenin, gözlemci olmanın, gerçekçi düşünmenin önemli olacağını vurguluyor. Paranı, değerlerini korumayı bil, kimseden kimseye pek hayır yok diyor.

Saat 22:57 Ay-Venüs zorlu görünümü, şöyle borç harç olmadan yaşamak isteğinizi vurgulayıcıdır. Ayrıca tek başınıza değil, size dışarıdan destek verecek bir insana duyduğunuz gereksinimi işaret eder.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar saat 07:08 Ay-Güneş görünümüyle Cumartesi gününü selamlayacağız. Bu enerji, iç huzurunu dünyanın en büyük zenginliği görenler için harika bir gün. Yorgun bedeninizi dinlendirin ve kendinizi sevin. Çünkü sizden bir başka daha siz,  bu dünyada yok.

Saat 12:07 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, genel olarak hassas düşünmeye, bir miktar da çelişkiler içinde bocalamaya neden olabilir. Bize göre olması gerekenler vardır. Ancak düzelmeyen, sağlıklı yürümeyen işlerimiz veya ilişkilerimiz nedeniyle zihnimiz yorgundur. Kuzey düğüm Terazi burcunda olduğuna göre yapmamız gereken, uzlaşıdan yana olmak, hayata bakış açımızı bu ilke çerçevesinde düzenlemektir.

Saat 12:09 Ay- Chiron görünümü,   yüreğinizin derinliklerinde sadece size ait özel duyguların gündeme gelmesini sağlayıcıdır. Hayata bakış açımız çok önemli. Bazen en sevdiğimiz şeylerden vazgeçebiliyoruz. Kimi zaman da tutunuyoruz bir şeylere. Burada önemli olan bizim kendimize verdiğimiz değer. Çünkü biz yoksak, hiçbir sorunun bir anlamı kalmıyor.

Saat 15:56 Ay-Jüpiter zorlu görünümü, huzur olgusunun, güvenin, maddi ve manevi anlamda rahat içinde yaşamanın bir ilişkide veya evlilikte ne kadar önemli olduğunu gösteriyor.

Saat 22:57 Ay-Venüs zorlu görünümü ilişkinizde hem huzuru hem de tutkuyu hissetme ihtiyacınızı simgeler. Farklı bir şeyler yaşamak isteğiniz bir hayli yoğundur.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 07:08 Ay-Güneş görünüm etkisinde Cumartesi gününe merhaba diyeceğiz. Bu enerji, hem yakın çevrenizle olan ilişkinizde huzur bulmanızı hem de sevdiklerinizi koruyup sahiplenmenizi sağlıyor. Sizin açınızdan her anlamda keyifli bir gün diyebiliriz.

Saat 12:07 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, ailemizi, çocuklarımızı, sevdiklerimizi aşırı önemsememiz, onların üzerine titrememiz, sahiplenmemiz anlamındadır. Aşk hayatımızda da bunu merkez alırız. Ancak bu hassasiyet eğer bazı gerçekleri gözardı etmemize neden oluyorsa dikkat etmek gerekir. Hangi konuda olursa olsun dengeli, hakkaniyetli, paylaşımın doğru şekilde tesis edildiği ilişkilere önsememiz gerekiyor. Ne kendimizden taviz verelim ne de başkalarına bağımlı yaşayalım.

Saat 12:09 Ay-Chiron arasındaki huzur ve güven verici görünüm, dinginlik sağlar. Duygu dünyanızla alakalı konularda ise, inişli çıkışlı olan hislerinizi belirli bir noktaya odaklayarak mantıklı kararlar vermeniz mümkündür. İletişim anlamında en iyi kontak kuracağınız alan, yakın çevre ilişkileridir. Hiç kimsenin huzuru kaçırması mümkün olmaz.

Saat 15:56 Ay-Jüpiter zorlu görünümü, çevremizle olan her türlü alışverişin, işimizle alakalı konuların abartılmadan, sakince ve bilinçli bir şekilde ele alınması, gözden geçirilmesi gerektiğini gösteriyor.

Saat 22:57 Ay-Venüs zorlu görünümü, çevrenizdeki bazı kişilerle anlaşmazlığa neden olabilir. Düşünceleri size uymayanlarla aranıza mesafe koyabilirsiniz.

Astroloji Danışmanı İremSu

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.