11 Mayıs burç yorumları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

11 mayıs 2015 Pazartesi günü burç yorumları ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor…

11 mayıs 2015 Pazartesi gününe ait en güncel burç yorumlarını haberin devamından okuyabilirsiniz.

11 mayıs Pazartesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bilinçaltı sıkıntılarınızın sağlığınız üzerinde etkiler yaratabileceği görülüyor.Mevcut tavırlarınızla bunun böyle olmadığını anlatmalısınız. Yoğun bir çalışma dönemi içine girdiniz. İçinizden gelen ses kulak verin ve sağduyunuza güvenin, sizi başarıya götüreceği muhakkak.

11 mayıs Pazartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gündeminize yeni soktuğunuz bir konuyu biraz ağırdan aldığınızı düşünüyorsunuz. Haklı gibi görünseniz de, henüz kaybedilmiş bir şey yok. Konuyu yakın takibe almanızda yararlar var.Ancak canınızı sıkmayın, çünkü her şey yoluna girecek. Yalnızsanız mükemmeli aramaktan artık vazgeçmelisiniz.

11 mayıs Pazartesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Cazip fırsatları kaçırmayın. Biraz daha atik davranın. Başkalarının çıkarı da önemli ama geleceğiniz için biraz daha mantıklı düşünün. Karşınıza çıkacak evlilik adayı kişi karşısında biraz rahat olun.Yaşadığınız bir problemde, sürekli başa döndüğünüz yanılgısı içindesiniz.

11 mayıs Pazartesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.

11 mayıs Pazartesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Kişisel sorunları olan bir yakınınız özellikle sizden ilgi bekliyor gibi. Bugünlerde ona yönelebilirsiniz. Akıldan çıkarmadığınız bir konuyla ilgili olarak bugün girişimlerde bulunabilirsiniz. Çok yakın ilişkilerinizde gelişen birçok olaya bugünlerde belli bir ilgisizlik içindesiniz. Bugün öğrendiğiniz bir bilgi, sizi bu yüzden çok şaşırtabilir.

11 mayıs Pazartesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda genel olarak verimli etkiler altında olacağınız ve başarılı çalışmalar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Çalışmalarınızda dikkatli olacaksınız ve uzun vadeli projelere yöneleceksiniz. Bazı küçük sorunlarınızı çözebilir yada sorunlarınızdan bir süre içinde olsa uzaklaşma imkanı bulabilirsiniz.

11 mayıs Pazartesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İçinizde biriktirdiğiniz gerilimi özellikle ikili ilişkilerde ortaya koyabilirsiniz. Her türlü duygusal beraberlik kimi yanlış anlamalara gebe olabilir.Parasal ortaklıklar ve yatırımlar için pek rahat bir günde değilsiniz. Yaptığınız harcamaları ya da insanlara verdiğiniz borçları artık daha da yakından takip etmelisiniz.

11 mayıs Pazartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konuların kafanızda aldığı şekillenmeler çok önemli. Başkalarının fikriyle hareket etmek istemediğiniz için kendinize zaman tanımalısınız. Parasal sıkıntılarınıza yeni kaynaklar bulmalısınız.Yaratıcı konuların ön planda olduğu bir gündesiniz ama her zamankinden daha fazla çaba sarf etmeniz gerekebilir.

11 mayıs Pazartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu günlerde iyimserliğinizi besleyen pek çok şey var. Tempolu olan bu süreçte inançlarınız ve hayat felsefeniz üzerinden yeni arayışlar içindesiniz. Yabancılarla olan ilişkilerde güçlü bağlantılar peşinde olabilirsiniz. Değişik görüşlerin size kazandıracağı fırsatları görmek açısından yolculuklar da gündeme gelebilir.

11 mayıs Pazartesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün karşılaşacağınız bazı olaylar duygularınızı harekete geçirebilir. Alıngan ve huzursuz olabilirsiniz. Dikkatinizi yönelttiğiniz konuda bazı aksilikler yaşayabilirsiniz. Bu durumda çevrenizdeki insanlara karşı sert tepkiler vermek yerine böyle aksamaların olacağını belirterek yumuşak bir hava yaratabilirsiniz.

11 mayıs Pazartesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Paralarınızı doğru yerlere kanalize ettiğiniz söylenebilir. Ama hemen bugünlerde bunların karşılığını göremeyeceksiniz. Biraz zamana ihtiyacınız var. Ek gelir arayışlarınıza devam etmelisiniz.İlgili olduğunuz konulara ilgisiz kalmaktan vazgeçin. Dışınızda gelişen koşullar, her an sizi istemediğiniz tartışmaların içine alabilir.

11 mayıs Pazartesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni bir aşk kapınızda! Değişik insanlar sizi etkileyebilir ve kolayca aşık olabilirsiniz. Sadece seçim yaparken biraz seçici olmaya çalışın. Yeni bir iş ümidiyle karşı karşıya bulunuyorsunuz. Yapmış olduğunuz bir teşebbüs bugün meyvesini verecek, ilerisi için de yeni imkanlar kapıyı açılıyor.

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.