11 Eylül burç yorumları

Ay Koç Burcunda...Sabırsız ve Heyacanlıyız...Astrolog Demete Baltacı'dan 11 Eylül burç yorumları...

11 Eylül burç yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
11 Eylül burç yorumları
11 Eylül burç yorumları

Bugün 11 Eylül Perşembe…Jüpiter günündeyiz…

Koç burcunda ilerleyen Ay 03:59’ da Uranüs ile kavuşacak ve ardından boşluğa girecek. Güne heyecanlı ve huzursuz enerjilerle başlayabiliriz. Ay gün boyu boşlukta olacak. Yeni girişimler, önemli alışverişler için biraz beklemek daha doğru olabilir.

Aslan burcundaki Jüpiter ve Terazi burcundaki Merkür arasındaki olumlu görünüm sosyal ilişkiler,eğitim, sanat ve hukuksal kavramlarda yardımcı olabilir.

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Her türlü ortamda kendinizi çok daha rahat ifade edebileceğiniz bir gündesiniz. Ne düşüncelerinizi aktarmakta, ne de kendinizi yeni insanlara tanıtmakta zorluk çekmeyeceksiniz. Etkileyiciliğiniz üst seviyede olacaktır.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

İçinize kapanarak geçireceğiniz bir günde olabilirsiniz. Zihninizi kurcalayan konuların üzerine eğilmek ve bunları, süreçleriyle birlikte detaylı biçimde incelemek isteyebilirsiniz. Kendinize yeni bir yol çizebilirsiniz.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Sosyal hayatınıza önem vermeniz ve çevrenizle olan ilişkilerinize özen göstermeniz gereken bir gündesiniz. İçinde bulunacağınız grup, kulüp veya dernek organizasyonları yoluyla önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Yakın çevrenizin gözündeki öneminizi daha da artıracak olaylar yaşayabilirsiniz. Karakterinizin olumlu taraflarını ve güçlü yönlerinizi sergileyip insanların yakınlarında olduğunuz için mutlu olmalarını sağlayabilirsiniz.
ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün tam bir bilgi açlığı çekebilir, bunu gidermek için çeşitli girişimlerde bulunabilirsiniz. Araştırma yapmak, yeni bir eğitim programına kaydolmak veya bazı şeyleri yerinde incelemek için seyahat etmek ana konular arasındadır.
BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

Çalışmalarınızın karşılığı olmayan maddi değerler, günün ana konusu olabilir. İşleriniz için yatırım ve kredi bulabilir eğitim için burs alabilirsiniz. Şanslı olduğunuz bu dönemde paranızı doğru değerlendirmek için detaylara dikkat etmelisiniz.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Sevdiğiniz kişiyle baş başa vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Ancak yalnız kaldığınız anda size bazı konularda sitem ettiğini görebilirsiniz. Bunları hak etmeseniz de alttan almalı, çatışmaya girmeden diplomatik davranmalısınız.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım )

Evinizdeki araç gereçler ve otomobilinizin bakımı ile ilgili rutin işlerle meşgul olabilirsiniz. Bazı kısa seyahatler ve telefon görüşmeleri yapmanız gerekebilir. Gecikme ve engeller karşısında sakin kalmalı, özellikle trafikte sabırsız hareketlerde bulunmamalısınız.

YAY (23 Kasım-21Aralık)

Yaratıcılığınız oldukça yüksek görünüyor. Kişisel becerilerinizi gösterebileceğiniz ve dikkat çekebileceğiniz ortamlarda bulunabilirsiniz. Faaliyetleriniz iş ve kariyer hayatınıza da olumlu yansıyabilir. Maddi hırslarınızı biraz daha kontrol altında tutmalısınız.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Eviniz ve aile yaşantınız, bugün önem kazanacaktır. Rahat edeceğiniz yeni bir ev bulmak, taşınmak, evde düzenlemeler yapmak gün boyu sizi meşgul edebilir. Ancak her şeyi kontrol etme ve yönetme isteğiniz aile içerisinde huzursuzluklara neden olabilir. Başkalarına da sorumluluk vermelisiniz.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Yakın çevrenizle daha fazla şey paylaşmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Arkadaşlarınızla toplanıp sohbet etmek ve kendilerine açılmak isteyebilirsiniz. Ancak her konuda sizinle aynı görüşte olmayabilirler ve sizi eleştirebilirler. Bu durumu olgunlukla kabullenmelisiniz.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün beklenmedik programlara dahil olabilir ve yakınlarınızla keyifli zaman geçirebilirsiniz. Ancak bu sırada beklenmedik harcamalar da gündeme gelebilir. Masrafları düşük tutmaya çalışın.

Astrolog Demet BALTACI

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.