11 Eylül 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

11 Eylül 2015 Cuma günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 11 Eylül  2015 burç yorumları

Eylül 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar Cuma günümüz Ay-Aslan burcu geçiş etkinliği altında başlıyor. Saat 16:03 olana dek, her sözünüzde ve davranışınızda doğal yapınızda bulunan özgürlük göze çarpar. Aşkta cesur, kendinizi ilişkide merkezde görme arzunuz yoğundur.

Saat 16:03-16:55  arasındaki  Ay-Boşluk etkisi altında, duygularınızı açık ve net bir dille ifade edebilmeniz kolay olmayabilir. Bir iş, bir karar veya fırsatı tüm olasılıklarıyla ele alınız. Aşk hayatınız, çocuklarınız,  kısaca hayatı güzel hissettiren konularda  kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz.  Eğer aşk hayatınızla ilgili bir konuda önemli bir karar verecekseniz, bu zaman diliminde bir daha düşününüz. Durumu analiz ediniz.

Saat 16:55  Ay-Başak burcu  geçişi, ince eleyip sık dokumanın işaretçisidir.  Herhangi bir konuda adım atmak istediğinizde incelemelerde bulunmanızda yarar var. Sağlığınıza özen gösterin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar,   Cuma gününe dün olduğu gibi Ay-Aslan burcu seyriyle adım atıyoruz. Saat 16:03 olana dek, insanlar üzerinde etkiniz gayet yüksek.  Ağırlığınızı hissettirirsiniz.  Birisi canınızı sıktı veya size baskı uyguladı diyelim. Karşınıza geçip, ben böyle düşünüyorum geri adım atmaya da niyetim yok diyerek tavır alabilirsiniz.

Saat 16:03-16:55 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Toplumla birebir alakalı işlerimizde daha dikkatli olalım. Eksiklerinizi, ihtiyaçlarınızı, yapılacakları tekrar gözden geçirelim. Eviniz, ailenizi yakından ilgilendiren konularda sakin davranmak en doğrusudur. Boşluk etkisi altında, iç dünyanızdaki karmaşa geleceğe bakış açınızı etkileyebilir. Üst konumunda bulunan kişiler ve hayatın bizzat kendisi sanki üzerinize geliyormuş ve siz de çaresizmişsiniz gibi hissedebilirsiniz. Tabii ki bu halimiz önce bizi, sonra da etrafımızda bulunan kişilerle ilişkimizde sorun yaratabilir. Bilinçli olmanızda yarar var.

Saat 16:55  Ay-Başak burcu seyrinde, gerek iş gerek özel yaşantımızı ilgilendiren konular üzerinde titizlikle duracağız. Bir çok meseleyi ciddi anlamda gözden geçireceğiz. Mantıklı, analizci bir gözle durumumuza bakacağız.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler dünden bu yana etkili olan Ay-Aslan burcu seyriyle Cuma gününe merhaba diyoruz. Saat 16:03 Ay-boşluk etkisi başlayana dek, aktif bir şekilde kendinizi   ifade ederek, bulunduğunuz alanda sözünüzü dinletebilmeniz, duruşunuzla diğerlerine göre göz doldurmanızı, öne çıkmanız gayet kolaydır.

Saat 16:03-16:55 arasındaki  Ay-Boşluk etkisi altında, başkalarının da bakış açılarına, görüşlerine bir kulak verelim.  Üstümüze düşen görev ve sorumluluklarımızın farkında olalım. Yakınlarımızla, iş ortamında, aşk hayatında biraz daha tedbirli olalım. Ani kararlar vermekten kaçınalım. Bu zaman dilimi içinde, düşünceleriniz ve çevrenizle alakalı her türlü girişim konusunda mantıklı davranmanız ve kendinizi ifade edebilmeniz zor olabilir. Sizi birilerinin farklı algılaması veya sizin başkalarını yanlış algılamanız mümkündür. Boşluk süresini,  rutin işlerinize ağırlık vererek geçirmenizde yarar var.

Ay-Başak burcu seyri saat 16:55 itibariyle etkili olacak. Bu enerji ev veya ofis içindeki  onarım ve düzenleme çalışmalarının işaretçisi olduğu gibi, bazılarınız için, ilişkinizi gözden geçirmeniz yönünde etkilidir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler  Ay-Aslan burcu geçişinin son günündeyiz. Saat 16:03 olana dek,  hem kendinize güvenmeniz  hem de olayları kontrol altında tutabilmeniz kolaydır.  Tabii ki bazı durumlar zamana gebe olabilir.  Bir çıkış yolu bulmakta çektiğiniz zorlukların da tabanında zaman faktörü direkt olarak baskın bir rol oynayabilir. O nedenle sabırlı olmakta yarar var.

Saat 16:03-16:55 arasındaki  Ay-Boşluk etkisi altında, maddi ve manevi anlamda risk altına gireceğimiz kararlardan kaçınalım. İnceleyelim, uzmanlarla görüşelim. Bütçemizin sınırlarını aşmayalım. Güçlenmek, kendimizi ifade etmek, yeteneklerimize önem vermek adına, gözden geçirmelerde bulunalım. Gereksinimleriniz konusunda hassas olacağınız bu zaman dilimi içinde, inancınız  sizi koruyucu ve yol gösterici olabilir. Moral bozukluğu veya umutsuzluk insanın kendi kendini engellenmesi demektir. Borçlarınız, kredileriniz veya her ne durumda iseniz maddi problemlerinizin tümüyle ilgili yeni bir girişimde bulunmak yerine sakince bütçenizi tekrar gözden geçirmenizi tekrar hatırlatmak isterim.

Saat 16:55 Ay-Başak burcu geçişiyle,  özverili davranmanın  sınırlarını iyi belirlemeli ayrıca eleştirel yaklaşımlardan kaçınmalıyız. Bizim için kıymetli olan her konuda mükemmellik ölçümüzü ılımlı bir ayarda tutmamız yerinde olur. Bu saat sonrası çevremizdeki insanları gözlemleyeceğiz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar Cuma günümüz dün olduğu gibi burcunuz üzerinde  geçişini sürdüren Ay etkisi altında olacak. Saat 16:03 olana dek, çevrenizdeki kişileri gayet kolaylıkla kendi yönünüze çekebilirsiniz. Her konuda liderlik gücünüzü göstermek hoşunuza gidebilir. Sizi görenler veya sizinle olanlar kendinize has olan havanız karşısında etkilenebilirler.

Saat 16:03-16:55 arasında burcunuzun son derecelerinde boşlukta olacak Ay, güne adım atarken özellikle sizlerin daha fazla dikkatli olmanızı gerektiricidir. Bilgilenelim, okuyalım, öğrenelim. İlişkilerimizde baskın tavırlar sergilemeyelim. Ters bir durumla karşılaşırsak, beklemede kalıp üzerinde düşünelim. Fiziksel açıdan enerjiniz düşük olabilir. Kendimizi yormadan, rutin işlerimizi yapalım.

Ay-Başak burcu seyri saat 16:55  itibariyle etkili olacak. Bütçemize uygun şekilde ihtiyaçlarımızı alacağız. Hesabımızı bileceğiz. Sağlık konularına eğileceğiz. Etrafımızda gelişen durumları titiz bir şekilde ele alacağız.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar Cuma gününe,  dünden itibaren etkili olan Ay-Aslan burcu geçişiyle merhaba diyoruz. Saat 16:03 olana dek, kendi bildiğiniz  şekilde düşünmekten ve kabul edilmekten yanasınız. Sizi destekleyecek, güven duygunuzu yükseltecek insanlara veya gelişmelere ihtiyacınız gayet yoğundur.

Saat 16:03-16:55 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında adım atacağımız için, enerjimiz yüksek olmayabilir. Beklemek, ne olup bittiğini bilmemek bu saatlerde bizi rahatsız edebilir. Karşınıza çıkabilecek ufak tefek sorunları büyütebilir, normal günlük aktivitelerinizi yerine getirirken iki misli yorulduğunuzu hissedebilirsiniz. Ancak bunun hayrımıza olabileceği ihtimalini de göz ardı etmeyelim. Hani bazen, iyi ki şöyle olmamış, iyi ki adım atmamışım deriz ya. Boşluk etkisini de böyle bir açıdan ele alalım. Yarım kalan işlerimize öncelik tanıyalım.

Saat 16:55 itibariyle Ay, burcunuz üzerinde ilerleyecek. Titiz bir şekilde durumları ele alacaksınız. Size ihtiyaç duyulması, fikrinizin alınmasından hoşlanacaksınız. Mantık ön planda olacak.  Belki bazı meselelere kafanızı takacaksınız. Ancak işlerinizi de bilinçli bir şekilde yoluna koymayı başaracaksınız.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler, Cuma günümüz, Ay-Aslan burcu seyrinin son gün etkileri altında başlıyor. Saat 16:03 olana dek, hayatın güzelliklerini, sosyal yaşamın insana kattığı mutluluğu, güven içinde yaşama arzumuzu yüreğimizin derinliklerinde çok daha yoğun hissedebiliriz. İlişkimizi  önemseriz ancak önemsenmeyi de isteriz.

Saat 16:03-16:55 arasındaki, Ay-Boşluk etkisi altında, aşk hayatınızda, sosyal ilişkilerinizde ve sizi  birebir ilgilendiren konularda makul olmaya çalışınız.  Kişisel bakımınız, rutin kontrolleriniz, yarım kalan işleriniz, çocuklarınızla alakalı konular, sanatsal anlamdaki çalışmalar bu saatler arasında faydalı olacaktır. Ancak,  üzerinde düşünmeden, hesap yapmadan yenilik anlamında bir karar vermeyiniz.

Saat 16:55  itibariyle Başak burcunda seyrine başlayacak Ay, etkisi altında sizi  endişelendiren durumları mantıklı bir şekilde ele alınız. Her şeyi sürekli kurcalayıp, endişelenmeyiniz. Üzerinde düşününüz. Fakat mükemmel değil diye bir şeyleri kafanıza takmayınız.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler, Ay-Aslan burcunun son günündeyiz. Dünden bu yana etkili olan bu geçiş, saat 16:03 Ay-boşluk etkisi başlayana dek, sanatsal aktiviteler, kendinizi öne sürerek başkalarına kabul ettirme geri adım atmama, direnme anlamında sizi güçlü kılıcıdır. Bildiklerinizi söylemekten sakınmazsınız. Başkaları üzerinizde baskı kursa da, alttan almaya hiç niyetiniz yoktur. Bu bir güçlü maskedir ve inandığınız yoldan gideceğinizin işaretçidir.

Saat 16:03-16:55 arası Ay-Boşluk etkisi altında geçecektir. Rutin işlerinize öncelik tanıyınız. Bir proje üzerinde çalışıyorsak eksikleriniz var mı diye bir bakınız.  Karşı cinsle ilgili konularda biraz daha temkinli olunuz.Bu zaman dilimi içinde, ya tümüyle olayları kendi kontrolünüz altında tutmak istersiniz veya  akışa bırakırsınız. Aslında yapılması gereken de, ikinci tercihtir. Eviniz, aileniz ve özel ilişkinizle alakalı  konular üzerinde şöyle bir düşünmemizde yarar var.

Saat 16:55 itibariyle etkili olacak Ay-Başak burcu geçişinde titiz düşünebiliriz. Duygularımız pek sıcak değildir. Durumları ele alırken, fazla analiz edebiliriz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar yeni günümüz Ay-Aslan burcu geçişiyle başlıyor. Saat 16:03 Ay-boşluk etkisi başlayana dek,  kendinizle ve etrafınızla gayet barışık olursunuz. Çocuksu yanlarınız ortaya çıkar. Başkaları tarafından sevilmek, el üstünde tutulmak istersiniz. En azından hayatın size güzellikler sunmasını,  çelişkide kaldığınız noktaların aydınlığa kavuşmasını beklersiniz.

Saat 16:03-16:55 arasındaki  Ay-Boşluk etkisi altında, evinizle alakalı bütçenizi aşmayan planlamalarda bulunabilirsiniz.  Ayrıca ailenizle aranızdaki iletişimi güçlü tutmaya çalışmanız lazımdır. Yeni tanıştığımız kişilere de dikkat edeceğiz. Kimdir, neyin nesidir diye şöyle bir anlamakta yarar var. Başlangıç anlamındaki iş ve uygulamalardan kaçınalım. İletişim, ulaşım,  haberleşme, yakın çevrenizle alakalı  konularda tedbirli olalım.

Ay-Başak burcu seyri saat 16:55  itibariyle etkili olmaya başlıyor.  Mantığımızı ön planda tutacağız. Hayatın  kendi içindeki koşuşturmasına ayak uyduracağız. Düzenleme, temizleme, işler hale getirme yönünde işlerimize ağırlık vereceğiz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar Cuma gününe, dünden bu yana etkili olan Ay-Aslan burcu ilerleyişiyle başlıyoruz. Kendinizi rahat ve keyifli hissetmeniz için, her şeyin yolunda gidiyor olması gerekir. Sözgelimi mali açıdan bir problem yaşıyorsanız, kimseden destek görmüyorsanız, tek başınıza mücadele veriyorsanız, ihtiyaçlarınızı kısıtlı bir bütçe çerçevesinde düzenlemek canınızı sıkar.

Saat 16:03-16:55 arasındaki  Ay-Boşluk etkisi altında, ilişkimizle alakalı meseleleri gözden geçirebiliriz. Ancak  bir konu üzerinde karar vermişsek geri dönmek, kararımızı değiştirmek boşluk süresince yanlış olur. Bu zaman dilimi içinde, özellikle maddi konularda bilinçli düşünelim.

Saat 16:55  Ay-Başak burcu seyrinde, durumları kritik edeceğiz. İşlerimizi düzgün bir şekilde yapmaya çalışacağız. Sağlığımızla ilgileneceğiz. Endişeli olduğumuz konuları nasıl çözüme kavuştururuz bunları düşüneceğiz. Çözümden yana olacağız. Karışıklıktan hoşlanmayacağız.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar,  karşıt burcunuz Aslanda ilerleyen Ay, ilişkisinde kendisini gizleyen, sürekli bencil davranan bir kişiyle anlaşmanızın zor olacağını gösteriyor. Bu insanlarla ilişkimizde de aynıdır. Açık ve direkt davranan kişilere yöneliriz.

Saat 16:03-16:55 arasındaki  Ay-Boşluk etkisi altında, başkalarına fikirlerimizi kabul ettirmemiz kolay olmayabilir. Karşı tarafı da bir dinleyelim, görüşlerini alalım. Bir iş, bir proje üzerinde kimlerle çalışabiliriz, kimlerle bağlantıya geçmek gerekiyor bunları bir düşünelim. Hoşgörü ve tevazu her türlü sıkıntının ve problemin çözülmesinde sihirli bir anahtar gibidir.

Ay-Başak burcu seyri saat 16:55 itibariyle etkili olduğunda,  mali konular üzerinde dikkatlice duracağız. İlişkilerimizde mantığımız ön planda olacak. Soru işareti uyandıran hiç bir şeyden hoşlanmayacağız. Bazen endişeli olabiliriz. Ancak çözümcü bir bakış açısıyla hareket etmemizde yarar var.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar Cuma günümüz Ay-Aslan burcu geçişiyle başlıyor. Mutlaka halledilmesi gereken işlerin  saat 16:03 olana dek halledilmesinde yarar var.

Saat 16:03-16:55 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında, üzerimizde baskı kurmalarına tabii ki izin vermeyeceğiz. Ancak bunu ılımlı bir şekilde konuşmak yararlı olabilir.  Kimse bizi övmese de, takdir etmese de, biz kendime güvenelim.

Saat 16:55 itibariyle etkili  Ay-Başak burcu seyir süresince, ilişkimizle alakalı konuları, evimizi ailemizi ilgilendiren meseleleri titizlikle ele alacağız. İşlerimizi düzgün bir şekilde yerine getirmemizde fayda var. Eğer bizi zorlayan durumlar varsa, endişeli olmak yerine nasıl bir çözüm bulabiliriz buna bakalım.

Astroloji Danışmanı İremSu

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.