11 Ağustos burç yorumları

Ay Boşlukta Kararsızlık ve Belirsizlik Oluşturabilir... Astrolog Demet Baltacı'dan 11 Ağustos burç yorumları...

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

47902Bugün 11 Ağustos Pazartesi…Ay günündeyiz…

Kova burcundaki Ay 01:13’ de Merkür ile karşıt açı yapacak ve boşluğa girecek. Günün büyük bölümünde boşlukta ilerleyecek olan Ay, kararsızlık ve belirsizlikler yaratabilir.

Sosyal ve toplumsal konular, grup çalışmaları, arkadaşlıklar ön planda olabilir.

Ay öğlen 15:56’ da Balık burcuna geçecek. Günün geri kalan kısmında daha içe dönük ve duygusal enerjiler devrede olacak. Gece saatlerinde Ay, Balık burcundaki Neptün ile kavuşacak.

Güçlü duygular, sezgiler ve hayallerin etkisinde olabiliriz. Çevremize karşı daha duyarlı olmamız mümkün. Manevi ve ruhsal konulara zaman ayırabilir, sanatsal çalışmalar yapabiliriz.

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Bugün, sosyal hayatınızı her şeyin üzerine koyabilirsiniz. Eğlencenin yanında, yardım etme amacına yönelmiş sosyal organizasyonlara ve küçük gruplara katılabilirsiniz.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

İnsanlara karşı sahip olduğunuz sorumlulukları birçok açıdan sorgulamaya başlayabilir ve idealize edebilirsiniz. Her şeyi sizden istendiği gibi yapın ve nedenlerle amaçları düşünmeyi şimdilik erteleyin.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Yabancı uyruklu kişilerle tanışabileceğiniz bir gündesiniz. Bu kişiler, yaşamınızda boş kaldığını düşündüğünüz bir alana yenilikler getirebilirler. Çevrenizden davetler alırsanız kabul edin; yeni tanışmaları kaçırmayın.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Yakın çevreniz ile sürdürdüğünüz ilişkilerde her zamankinden daha hassas olacağınız bir gündesiniz. İletişim ve anlayışa çok daha fazla önem verebilirsiniz. Paylaşım da bir diğer önemli konu olabilir.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Boş vakitlerinizi sevdiğiniz kişiye ayırabilir ve gün için onu mutlu edecek programlar yapabilirsiniz. İki tarafın da hoşlandığı faaliyetleri seçmeye özen gösterin.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

Sağlıkla ilgili uygulamaların ana konu olabileceği bir gündesiniz. Sağlığınızı korumanıza yarayacak spor gibi faaliyetler için program yapmanın yanında, tedaviler de gündeme gelmeye başlayabilir.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Bugün hobilere ve yaratıcı faaliyetlere ayıracak bolca zaman bulabilirsiniz. Bu, zihninizi dinlendirmek için çok iyi bir günde olduğunuz anlamına geliyor. Bunu iyi değerlendirin.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım )

Duygularınızın güç kazanacağı bir gündesiniz. Kalabalıklardan kaçmanız ve evinize çekilmeniz mümkündür. Yapacağınız en hareketli sosyal faaliyet, akrabalarla sohbet etmek olabilir.

YAY (23 Kasım-21Aralık)

Bugün, yakın çevrenize uyum sağlamaya özen gösterin. Birlikte yapılacak faaliyetleri düzenleme işini onlara devredin ve sadece peşlerinden gidin. Size keyifli zaman geçirteceklerdir.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Bazı maddi konular sizin ilgilenmenizi bekliyor olabilirler. Artık bunların üzerine gitme zamanı gelmiş olabilir ama fazla iyimser olup gereğinden çok risk alabilirsiniz. Gerçekçi bir bakış açısı benimsemelisiniz.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Çevrenizin beklenti ve ihtiyaçlarıyla yakından ilgili ve son derece anlayışlı olacağınız bir gündesiniz. Diğer taraftan, olumsuz titreşimlerden etkilenebilirsiniz. İnsanların sorunlarını çözme işini ya başka birine ya da başka zamana bırakın.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Bir çeşit güvensizlik hissi nedeniyle kendi dünyanıza kapanabilirsiniz. Yapmanız gereken ise, çevreye açılmak, güvensizliğine neden olan şeyi insanlarla paylaşmak ve onların sizi rahatlatmasını sağlamaktır.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.