10 Temmuz burç yorumları

Ay Uranüs Üçgen Açısı ile Heyecanlı ve Coşkuluyuz...Astrolog Demet Baltacı'dan 10 Temmuz burç yorumları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bugün 10 Temmuz Perşembe…Jüpiter günündeyiz…

Yay burcunda ilerleyen Ay kültürel ve evrensel kavramlara dikkat çekiyor. Eğitim, seyahat, uluslar arası işler, medya yayıncılık ve hukuksal kavramlarla ilgilenebiliriz.

Sabah erken saatlerde etkili olacak Ay Uranüs üçgen açısı heyecan ve coşkumuzu arttırabilir.

Öğle saatlerinde kesinleşecek Ay Mars sextile açısı ise gerekli enerji ve motivasyonu bulabileceğimizi işaret ediyor. Hareketli ve verimli bir gün geçirebiliriz.

Yay burcundaki Ay öğle saatlerinde İkizler burcundaki Venüs ile karşıt açı yapacak. Duygusal beklentiler artabilir ve ilişkilerimizde fazla toleranslı davranabiliriz. Özellikle bayanlarla olan ilişkilerde biraz daha dengeli olmaya çalışmalıyız.

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Hayatın akışının son derece hızlandığını düşüneceğiniz bir gün geçirmeniz mümkündür. Yüksek tempoya uyum sağlamanıza imkan verecek daha esnek yöntem ve yaklaşımlar üzerinde kafa yorabilirsiniz.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

Her türlü maddi karar ve planlamayla ilgili olarak işi şansa bırakmamalısınız. Gerekirse işinin ehli kişilerle görüşmeler ayarlayın. İlerideki projelerin finansman olasılıklarını etkileyecek adımlar atabilirsiniz.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Sert tepki vermekten kaçınırsanız, küçük ya da büyük her türlü aksaklığın düzeltilmesini sağlayacak tartışmalar yapma şansını bulabilirsiniz. Tamamen konuları çözmeye odaklanmanız bunun için yeterli olacaktır.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Günlük işleri yeni bir programa oturtmak ile geleceği ilgilendiren uzun vadeli planlar üzerinde çalışmak arasında kararsız kalabilirsiniz. Önceliği hangisine vermeniz gerektiğini objektif şekilde değerlendirin.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Sahip olduğunuz yüksek enerji, hareketli geçebilecek olan bugüne uyum sağlamanızı kolaylaştırabilir. Fazla enerjiyi hareketli sosyal ortamlarda atın. Sosyal olursanız etkileyici kişilerle tanışma şansınız da yükselecektir.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

Özel yaşamınızda herhangi bir kişiye karşı sahip olduğunuz sorumluluklar artabilir. Mantığınıza kulak verin ve bildiğiniz yöntemlerle çabalarınıza devam edin. Bugün size en çok yardımcı olacak kişi yine kendinizdir.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Sürekli hareket halinde kalabileceğiniz, koşuşturmaca ile geçecek bir gün yaşayabilirsiniz. Yoğun iletişim günün ana konusu olabilir. Bu sayede, hareketli sosyal ortamlarda yeni tanışmalar da yaşayabilirsiniz.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım )

Özel yaşamınızdaki giderleri azaltma planları yaparken, iş yaşamının maddi getirisini de nasıl artıracağınızı düşünebilirsiniz. Planlarınızı, iş dünyasında etkin arkadaşlarınıza açıp fikir alabilirsiniz.

YAY (23 Kasım-21Aralık)

İnsanların çevrenizde toplanacağı bir gün geçirebilirsiniz. Onları hem görünümünüzle hem de konuşmalarınızla oldukça etkileyebilirsiniz. Gerekirse bu durumu kendi avantajınıza kullanabilirsiniz.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Yalnız başınıza kalma arzusu yüzünden sosyal ortamlardan çekilebilirsiniz. Eğer sakin ortamda, kendi başınıza dinlenebileceğinize inanıyorsanız bunu yapın ama insanlardan çok da uzak kalmayın.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Eğlence içerikli çeşitli sosyal faaliyetlerin yanında, kalabalık toplantılara da katılabilir ve sosyal bir amaca hizmet eden organizasyonlarda yer alabilirsiniz. Bazı projelerin idaresi de size verilebilir.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Hayatınızın akışı hızlanabilir ama siz bazı şeyler üzerinde uzun uzun düşünmek isteyebilirsiniz. Bu sayede, yakın ilişkilerinizde çeşitli aksaklıkları gidermek için adımlar atmanız mümkündür.

Astrolog Demet BALTACI

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.