10 Temmuz 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

10 Temmuz 2015 Cuma günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 10 Temmuz burç yorumları…

Temmuz 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

Koç Burcu 10 Temmuz 2015 Günlük Burç Yorumu

 

Sevgili Koçlar  Cuma günümüz  Ay-Boğa burcu seyir etkinliğinde başlıyor. Bu enerji, insanı sağlam ve uzun vadeli düşünmeye sevk eder ve  huzur verici  bir enerji yayar. Kişi maddi ve manevi yönden kazançlı çıkabilmek için çok çalışması, emek sarf etmesi ve hayatın güzelliklerinin farkına varması gerektiğini bilir.

Saat 02:35 Ay-Merkür olumlu görünümü, parasal ve ailemizi ilgilendiren konular üzerinde dikkatlice durmamızı sağlıyor. İhtiyaçlarımızı önemseyeceğiz ve bunları ekonomik bir şekilde halletmeye çalışacağız.

Saat 15:29 Ay-Neptün olumlu görünümü,  maddi-manevi konularda güven hissi verici  hem de farkındalık gücünüzü yükseltici, aşka adanmışlığın, tüm benliğinizle kendinizle ve dünya ile kucaklaşmanın işaretçisidir.

Saat 17:26 Ay-Mars görünümü, maddi ve ailevi konularda amacınızın, isteklerinizin farkında hareket etmenizi sağlayıcı bir güçtür. Eğer bir karar vermiş ve bunun güvenilir olduğuna inanmışsanız, bidiğiniz yolda ilerlersiniz.

Saat 23:25 Ay-Pluto güçlendirici görünümü,  başarının ancak sabretmekle ve zaman faktörünü göz önüne alarak düşünmekle mümkün  olacağını söylüyor. Saygın, stil sahibi, zirvede olan kişilere gizli bir hayranlık duyarsınız. Bulunduğunuz konumda yükselmeyi hedeflersiniz. Hafife alınmaktan pek hoşlanmazsınız.

Boğa Burcu 10 Temmuz 2015 Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar Cuma günümüz  burcunuz üzerinde ilerleyen güçlü ve faydalı Ay etkisi altında başlıyor. Güvenli bir yaşam sürmek, dinginlik ve huzur içinde yaşamaktan hoşlanan Boğalar için bu enerji hem maddi hem de manevi anlamda rahatlatıcıdır. Konfor duygunuz bir hayli yükselir.

Saat 02:35 Ay-Merkür olumlu görünümü, hem çevrenizdeki kişilerle duyarlı bir şekilde kucaklaşmanızı hem de sakin bir şekilde işlerinizi yoluna koymanızı sağlayıcıdır. Sezgileriniz güçlüdür. Neyin doğru neyin yanlış olduğunu gayet iyi tespit edebilirsiniz.

Saat 15:29 Ay-Neptün olumlu görünümü bizlere  hem huzur duygusu hem de güvenlik sunuyor. Kişi hayata güzel hislerle ve dileklerle  yaklaşır. Bir insana veya bir olaya sakin biçimde yanaşır ve onu güzel yönleriyle ele almaya çalışır. Hayallerini gerçeğe dönüştürmek ve sağlam bir çerçeve içine alarak uzun ömürlü kılmak ister. İlham gücü yüksektir. Söylediği veya dinlediği sözden zevk alır. Huzur bulmak ve huzur vermekten yanadır.

Saat 17:26 Ay-Mars görünümü, bulunduğunuz ortamda lider yönlerinizi kolayca ortaya koyabilmenizde destekçinizdir. Kararlı bir şekilde hareket edersiniz. Çevreniz üzerinde etkiniz, duruşunuz ve güvenilirliğiniz gayet olumludur.

Saat 23:25 Ay-Pluto destekleyici görünümü,  yeni bir şeyler yapmak, var olanı  sağlamlaştırmak, işler hale getirmek niyetinde olduğumuzu gösteriyor.  Aklımızda ne varsa onun üzerinde odaklanabiliriz.

İkizler Burcu 10 Temmuz 2015 Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler Cuma günümüz  Ay-Boğa burcu geçişinin güven hissettirici enerjisi altında başlıyor. Duygusal ve fiziksel anlamda iç huzurumuzu yükseltici olan bu yansıma, sevdiklerimizden ilgi görmek, değerli olduğumuzu hissetmek, bize kıymet verildiğini bilmekten mutlu olacağımızı gösteriyor.

Saat 02:35 Ay-Merkür faydalı görünümü, maddi konularda tutumlu davranmanızı, duygusal meselelerde de huzuru önemsemeniz anlamında destekleyicidir.

Saat 15:29 Ay-Neptün olumlu görünümü, iç dünyanızdaki güvenlik hissinizi kuvvetlendirici ve ne  yönde ilerlemek istediğinizi kafanızın içinde oturtmanızda yardımcıdır. Sizi çelişkilerden kurtarır. Boş ümitler yerine, doğru ve sağlam adımlar atabilmenin ne kadar önemli olduğunu hissettirir. Birlik ve beraberlik ruhunu yüreğinizin içinde hissetmenizi sağlar.

Saat 17:26 Ay-Mars görünümü, paranızı garanti altına almak veya geleceğinizi düşünerek karar vermek en doğrusudur. Huzurunuz ve güvenceniz önemli. Tüm gücünüzle kendinizi garanti altına almak için planlar yaparsınız. Bu planları birilerinin bilmesini istemezsiniz. Zamanı geldiğinde uygularım diye düşünürsünüz.

Saat 23:25 Ay-Pluto destekleyici görünümü,  bir takım sorunları aşabilmek için,  sabırlı olmanın ne kadar önemli olduğunu işaret ediyor.

Yengeç Burcu 10 Temmuz 2015 Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler, Ay-Boğa burcu seyri ile Cuma günümüz başlıyor. Bu enerji, güvenli yatırımların, hedeflerin, dostlukların, sağlam adımlar atabilmenin bizi son derece mutlu edeceğini gösteriyor. Kişi böyle bir etki altında huzur bulmak, güne umutla uyanmak ve akşam başını yastığa koyduğunda mutlu olmak istiyor. Bizi yatıştırabilecek, can olabilecek, güvende olmamızı hissettiren kişilere ihtiyaç duyuyoruz.

Saat 02:35 Ay-Merkür olumlu etkileşimi, arkadaşlık ilişkilerinizi güçlendirici, maddi ve manevi anlamda dikkatli hareket etmenizi sağlayıcıdır. Huzuru önemsersiniz. Sevdiklerinizi koruyucu ve kollayıcı davranırsınız.

Saat 15:29 Ay-Neptün olumlu görünümü, farklı bir hayat sürdürmek ve yaşama dört elle sarılarak güven ve huzur içinde olmak isteğinizi yükseltir. Hayatın anlamını çözebilmek için dini, mistik öğretilere ilgi duymanız mümkündür.  Sezgileriniz güçlenir. Hedeflerinizi gerçekleştirme anlamında güven duygunuz yerine gelir.

Saat 17:26 Ay-Mars görünümü, etrafınızdaki insanlarla ilişkinizi bir hayli önemsersiniz. Genel olarak güvendiğiniz, huzur bulduğunuz, gerçekten bir arada olmaktan zevk aldığınız kişilerle görüşmeyi tercih edersiniz.

Saat 23:25 Ay-Pluto güçlü  görünümü,  bizi ideallerimizi gerçekleştirmeye teşvik ederken, güvenilir bir ilişkinin hayatımızdaki önemini belirliyor. Bir dönüşüm devresindeyiz. Ya, tümüyle her şeyi düzenleyeceğiz veyahut düzeltemediklerimizi tespit edip gerçekçi bir şekilde yolumuzu çizeceğiz.

Aslan Burcu 10 Temmuz 2015 Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar Cuma günümüz  Ay-Boğa burcu seyir etkinliğinde başlıyor.  Bu güçlü enerji, uygulanabilir, güven verici ve gelecek vaat eden işlere yönelmemizi sağlıyor. Risk almamak için daha dikkatli hareket etmemizde bize yardımcı oluyor. Eksiklerimizi, yapılması gerekenleri şöyle bir gözden geçirmekte yarar var. Huzur verici olana yönelmek, maddi ve manevi anlamda hayatımızı kurmaktan yanayız.

Saat 02:35 Ay-Merkür görünümü, sakin bir şekilde düşünmenizi, dış etkenlerin baskısı altında kalmadan durumları ele almanızı, düşünmenizi sağlayıcıdır. Başınızı dinlemek istersiniz. Kimin ne dediğini değil, kendi gördüğünüze inanırsınız.

Saat 15:29 Ay-Neptün olumlu görünümü, hayalini kurduğunuz bazı planlarınızı hem maddi hem de manevi anlamda ele almanızda yardımcıdır. Yaşam, ölüm, bilinmeyen esrarlı konular  ilginizi çekebilir. Değişik yerlerde olmayı, sorumluluklardan uzaklaşmayı, rahat etmeyi arzularsınız.  Parasal konular ve güvenli bir iş hayali kafanızın içinde dolanır durur.

Saat 17:26 Ay-Mars görünümü, huzur ve güvence arzunuzun hem toplum hem iş hayatınızla ilgili konularda önemini yükseltiyor. Siz niyeti önemsiyorsunuz. Size yaklaşan insanların ne kadar dost olup olmadığını bilmekten yanasınız. Sahip olduğunuz değerlerinizi ve duygularınızı dışa karşı sonuna dek savunmaktan yanasınız.

Saat 23:25 Ay-Pluto görünümü,  İhtiyaçlarımızın, arzularımızın elde edilmesi adına bizi baskı altına alacak ve bize, -İstiyorsan,  o zaman kalk ve gerekeni  yap diyecektir.

Başak Burcu 10 Temmuz 2015 Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar Cuma günümüz  Ay-Boğa burcu seyrinin sizleri huzurlandırıcı etkisiyle başlıyor. En doğal halinizle hayatı kucaklamaktan yana olduğunuz bugün, problemlerinizi sabırla çözebilir, maddi ve manevi anlamda geleceğinizi şekillendirmek istersiniz. Sevilmeye ve güvenceye olan ihtiyacınız yoğundur. Malınız, mülkünüz, yaşamsal prensipleriniz, değerleriniz gayet kıymetlidir.

Saat 02:35 Ay-Merkür görünümü, huzur ve güvenliğinizi önemsemenizi sağlar. Çevrenizdeki insanların sorunlarını dinlersiniz. Elinizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırsınız. Tatsızlık çıkmaması için elinizden geleni yaparsınız.

Saat 15:29 Ay-Neptün olumlu görünümü, hayallerinize uygun bir ilişki yaşama arzunuzu yükseltir. Hem maddi hem de manevi anlamda güven içinde yaşamak istersiniz.  Eğer sorunlarınız varsa bu saatlerde konuşarak, birbirinize ılımlı bir şekilde yanaşarak, karşı taraftan beklemek yerine, biz bir adım atarak huzuru sağlayabiliriz.

Saat 17:26 Ay-Mars görünümü, görüşlerinizi kırmadan, incitmeden dışa karşı ifade etmeniz kolaylaşıyor. Siz böyle düşünebilirsiniz, ben bu fikirdeyim diyerek tavrınızı belli edersiniz. Sizin için, hedefiniz ve planlarınız çok önemli. Sosyal ilişkilerinizi güçlü tutmaktan yanasınız. Eski dostlarınız, güvendiğiniz insanlarla bir arada olmaktan keyif duyarsınız.

Saat 23:25 Ay-Pluto görünümü, kendimizi her anlamda derinlikli olarak gözden geçirmemizi sağlıyor. Nerdeyiz ve ne yöne gitmek niyetindeyiz. Elimizde olanlar nedir ve bunlarla yetinmek mümkün müdür. Bunları gözden geçireceğiz.

Terazi Burcu 10 Temmuz 2015 Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler  Cuma günümüz,  Boğa burcunda ilerleyen güçlü Ay etkisi altında başlıyor. Özellikle ilişkimizle alakalı konularda güven arzumuz son derece önemli hale geliyor. Kariyer hayatımız, maddi ve manevi anlamdaki durumumuz, yapmayı düşündüğümüz yenilikler veya kalıcı olmasını istediğimiz her meseleyi gayet dikkatli bir şekilde ele alabiliriz.

Saat 02:35 Ay-Merkür faydalı görünümü, risk altına girmemek için, her şeyi dikkatlice gözden geçirmenizde yardımcıdır. Parasal konularda piyasanın duruma bakarsınız. Genel olarak sağlamcı düşünürsünüz. Huzursuz olmamak için, olayları büyütmezsiniz.

Saat 15:29 Ay-Neptün olumlu görünümü, hem başkalarıyla olan münasebetimiz hem de düzenlenmesi gereken bazı meseleler üzerinde sakince düşünmeyi sağlıyor. Ancak bu sakinlik, içinde bulunduğumuz durum ve ruh haline göre değişecektir tabii ki.

Saat 17:26 Ay-Mars görünümü, kimseyle tartışmak, çatışmak gibi bir niyetiniz yok. Sadece insanların ortaklaşa fikir alışverişlerinde, ilişkilerde daha düzeyli, güvenilir, huzur verici olmasını tercih ediyorsunuz. Görüşlerinizi savunursunuz. Ancak kıymet verdiğiniz insanlar farklı düşüncede ise, onları kırmadan tavrınızı da belli edersiniz.

Saat 23:25 Ay-Pluto arasındaki güçlendirici görünüm,  şöyle bir iç dünyamızda hesaplaşmalarda bulunmamızı, hani benzetme yerindeyse, sap samanı birbirinden ayırmamızı sağlıyor.

Akrep Burcu 10 Temmuz 2015 Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler Cuma günümüz   karşıt burcunuz üzerinde ilerleyen güçlü Ay etkisi altında başlıyor. İlişkimizle alakalı konularda ne kadar güvendeyiz? Bu soruyu kendimize sorabiliriz. Eğer aramızda problem varsa kaygılanabiliriz. Çünkü biz sevgiye, güvenceye, uzun vadeli ve  umutlandırıcı olana  yöneliyoruz.  Sadece ilişki değil, her meselede garanti altında olmaktan yanayız. Çevremizden beklentimiz, fiziksel ve duygusal anlamda huzur vermeleridir.

Saat 02:35 Ay-Merkür olumlu görünümü, partnerinizle aranızdaki uyumun temin edilmesinde yardımcı olur. Görüşlerinde inatçı davransa da, siz elinizden geldiğince anlayışlı olmaya çalışırsınız.

Saat 15:29 Ay-Neptün olumlu görünümü, ciddi niyetli veya arkadaşlık anlamındaki beraberlikler açısından hoş bir yansımadır. İnsan bir yandan aşka tutsaktır diğer yandan sağlam ve uzun vadeli olanı arzu eder. Güvende olmak, sevilmek arzusu duyar.

Saat 17:26 Ay-Mars görünümü, ilişkinizde huzur, güvence, anlayış isteğiniz bir hayli yoğun. Hayat görüşünüz partnerinizle farklı olduğunda, tartışarak değil, ortak bir noktada buluşmak istiyorsunuz. Yeni ilişkiye başlayanlar veya ilişkisi devam edenler bu enerjinin güçlü desteğiyle birbirlerine yönelirler. Güven vermeyen, soru işaretleri uyandıran kişilerden uzak durursunuz.

Saat 23:25 Ay-Pluto görünüm etkisi altında, kendimize önem vereceğiz. İlişkilerin hayatımızdaki anlamını, gerçek sevginin paha biçilmez kıymetini ve aşkın insanı dönüştürme gücünü yüreğimizin derinliklerinde hissedeceğiz.

Yay Burcu 10 Temmuz 2015 Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar Cuma günümüzü  Ay-Boğa burcu seyri ile karşılıyoruz.  Bu enerjinin özünde, güvence-huzur-pratik olma-üretkenlik yer almaktadır. Sizler de doğal olarak günlük işlerinizi yaparken, iş çevrenizle olan ilişkinizde, sağlığınızla ilgili konularda hem maddi hem de manevi yönden tatmin olmak istersiniz. Eğer sorunlarınız varsa, bir şeyler sizi rahatsız ediyorsa,  bunların mutlaka çözülmesini beklersiniz.

Saat 02:35 Ay-Merkür yararlı görünümü,  çalışma hayatınız ve ilişkinizle alakalı konularda bir durum tespitinde bulunmanızı sağlar.

Saat 15:29 Ay-Neptün olumlu görünümü, hangi konuda olursa olsun kendimizi güvende hissetme arzumuzu büyütüyor. İnsan hayal ediyor. Mutlu ve huzurlu bir yuva. Sevgiyle yaşanan bir hayat. Sağlıklı ve güzel çocuklar, bizi seven bir insan. Bütün bunlar ne güzeldir değil mi? İşte bu görünüm, bize bu güzellikleri düşündürüyor.

Saat 17:26 Ay-Mars görünümü, huzur ve güvenceyi önemsediğinizin işaretçisidir. Bu hem finansal hem ilişkilerde bu yönde olduğu için, kafanızı kurcalayan bir meseleyi mutlaka çözüme kavuşturmak istersiniz. Eğer bu saatlerde önemli bir işiniz, görüşmeniz varsa, biraz daha teloranslı davranmakta yarar var.

Saat 23:25 Ay-Pluto görünümü,  her durumu derinlikli olarak gözden geçirmemizi sağlayacak. Kafamızın içindekileri uygulamak için tüm ihtimallerin ele alınması gerekiyor.  Hani derler ya, kaçışımız yok diye. Aynen öyle.

Oğlak Burcu 10 Temmuz 2015 Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar Cuma günümüz  Boğa burcunda ilerleyen Ay etkisi altında başlıyor. Güven-maddi ve manevi geleceğimiz-aşk hayatımızla alakalı konular üzerinde duracağız.  Üretmek, büyütmek, geliştirmek istediğiniz her mesele üzerinde dikkatlice durabilirsiniz. Para kazanmak, güvence altında yaşamak, sadakat ve verimlilik sizin için son derece önemlidir.

Saat 02:35 Ay-Merkür olumlu görünümü gayet rahatlatıcıdır. Hem partneriniz hem de aşk hayatınızla ilgili konularda güven aşılar. Sorunlarınız varsa el birliğiyle çözüme kavuşturabilirsiniz.

Saat 15:29 Ay-Neptün olumlu görünümü, hayatın zevkli yanlarını hissetme yönünde rahatlatıcı, huzurlandırıcı ve güven hissi vericidir. İnsan böyle bir etki altında, olumlu yönde düşünür, hayal eder veya umutlarının yükseldiğini hisseder.  Bundan sonrası için  yepyeni bir sayfa açacağım ve güzellikleri karşılamaya hazırım diyerek kendinizi motive  edebilirsiniz.

Saat 17:26 Ay-Mars görünümü, gerek flört gerekse ciddi ilişkilerinizde huzur, güvence, sadakat ilkelerini önemsediğinizi işaret etmekte. Görüş alışverişinde bulunarak, güzellikleri paylaşmak istersiniz. Bu enerji, bir beraberlikte neyi arzuladığınız, neyi hedeflediğinizi gayet iyi bildiğinizin göstergesidir. Ciddi olanla olmayan, huzur verenle vermeyen, doğru olanla olmayan arasındaki ayrımı iyi bilerek ona göre karar verirsiniz.

Saat 23:25 Ay-Pluto görünümünde, planlar yapabiliriz. Önce hangi meseleye ağırlık vereceğimizi saptarız. Ona göre hareket ederiz.

Kova Burcu 10 Temmuz 2015 Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar iç güvenlik, huzur, maddi ve manevi anlamda rahat bir yaşam sürme arzunuzu yükselten Ay-Boğa burcu seyriyle Cuma günümüz başlıyor. Güven ve huzur ev alanı ve hayatın genelinde bizim için son derece önemli. Evinizde eşinizle, çocuklarınızla, sevdiklerinizle bir arada olmaktan zevk alırsınız. Bulunduğunuz ortamda kaliteyi, konforu önemsersiniz.

Saat 02:35 Ay-Merkür görünümü, aile hayatınız, yuvanızla ilgili konularda huzur vericidir. İşlerinizi sakin bir şekilde yapabilirsiniz. Duygusal anlamda güven içinde yaşamak istersiniz. Hiç bir şey kafanızı bozmasın diye, kulaklarınızı olumsuz sözlere kapatırsınız.

Saat 15:29 Ay-Neptün olumlu görünümüyle kendinizi rahat hissedeceğiniz ortamlara, insanlara çekilirsiniz. Huzur-güven ve sakinlik içinde akışa uydurmak kolaydır. Eğer bir sorununuz varsa bunun üzerinde düşünmek yerine, bir kitap okumak, müzik dinlemek yararlı olabilir.

Saat 17:26 Ay-Mars görünümü, iç dünyamızın derinliklerinde huzur ve güven arzusunu çoğaltan bu enerji, sevdiklerimize destek olmak, onların yanında bulunmak, sağlığımızı her anlamda önemsemek yönünde faydalıdır. Ailemizde ve evimizin içinde dış dünyanın karmaşasından uzak dinlenmek isteyebiliriz.

Saat 23:25 Ay-Pluto görünümü, parayı öne alarak düşünmemize neden oluyor. Çünkü güçlü olmak isteğimiz  epeyce fazla. Tabii ki hayat şartları da bizi buna zorluyor.

Balık Burcu 10 Temmuz 2015 Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar Cuma günümüz  güven içinde yaşama arzumuzu, yarınlarımızı garanti altına alma isteğimizi, huzur içinde bir gün yaşama şevkimizi yükselten Ay-Boğa burcu etkisi altında başlıyor. Ev-emlak-bankalarla alakalı işlerimizi düzenleme-kişisel bakım-beslenme-parayla ilgili konular üzerinde duracağız. Güven olgusunu önemseyeceğiz.

Saat 02:35 Ay-Merkür arasındaki olumlu görünümü, sizi huzurlandırır. Güne olumlu hislerle uyanmamızı sağlayan ikinci enerjidir. Sakin bir şekilde işlerinizi yaparsınız. Sevdiklerinize düşkünlüğünüz artar. Emniyetinizi önemsersiniz.

Saat 15:29 Ay-Neptün olumlu görünümü, rahatlatıcı, huzur vericidir. İnsan hayalindeki dünyanın içinde yaşıyormuş gibi  kendini hisseder. Şifa bulduğunu, tüm dünyayı kucaklamaya hazır olduğunu, her şeye rağmen hayatın ne kadar güzel olduğunu düşünür.

Saat 17:26 Ay-Mars görünümü sizlerin huzur arzunuzu doyurucu bir etkidir. Aşk hayatınız, çocuklarınızla ilişki, maddi ve manevi anlamda doyuma ulaştığınızı hissedersiniz. Bu saatlerde işler yolunda yürür ve siz  ilerleme gücü kazanırsınız. Yeni bir tanışma veya çevrenizle olan paylaşım da, yine bu saatlerde güçlenir.

Saat 23:25 Ay-Pluto görünümü,  çevrenizle olan ilişkilerinizi sağlamlaştırmada, köklendirmekte, uzun ve sağlam kılabilmekte kullanabilirsiniz. Bu anlamda da gücünüz yüksek.

Astroloji Danışmanı İremSu

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.