10 Mayıs burç yorumları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bugün 10 Mayıs Cumartesi…Satürn günündeyiz…

Başak burcunda ilerleyen Ay akşam saatlerine kadar boşlukta kalacak. Gün boyu önemli işler yerine günlük rutin işlerle ilgilenebilir ve dinlenmeye zaman ayırabiliriz.

Ay Başak burcunda iken sindirim sistemimiz daha hassas olabilir. Beslenmemize özen göstermeli, yağlı ve ağır gıdalardan uzak durmalıyız. Bugün doğada zaman geçirebilir, bahçe ve toprak işlerine zaman ayırabiliriz.

Ay akşam 20:20’ den itibaren Terazi burcunda ilerlemeye başlayacak. İşbirlikleri, ilişkiler, sevgi ve sanatın öne çıktığı enerjiler etkili olmaya başlayacak.

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Son derece canlı ve enerjik olacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Aklınız fikriniz, hareketli bir sosyal yaşam ve eğlencede olabilir. Ancak; görevlerinizin her şeyden önce geldiğini kendinize hatırlatmalı, eğlenceyi sonraya bırakmalısınız.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

Aşk hayatınızın hareketleneceği, duygularınızın yoğunlaşacağı bir gündesiniz. Kendinizi bu güzel duygulara bırakıp bambaşka dünyalarda gezinebileceğiniz bir gün geçireceksiniz. Keyfini çıkarın.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Ev yaşamınıza verdiğiniz önemin artacağı bir gün geçirebilirsiniz. Aile, sizin için her şeyden önce gelebilir ve aile bireyleri ile olan ilişkilerinizi güçlendirmek için girişimlerde bulunabilirsiniz. Ev ortamındaki enerjiler sizi rahatlatacak.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Partneriniz veya eşinizle, hatta yakın arkadaş çevreniz ve akrabalarınızla yapacağınız bazı konuşmalar ya da tartışmalar, belli başlı olaylara bakışınızı olumlu biçimde etkileyebilir. Sorunları çok boyutlu olarak inceleyebilirsiniz.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Sahip olduğunuz malvarlıkları ile ilgili tasarruflarda bulunmak isteyebilirsiniz. Daha lüks bir eve taşınmak, daha konforlu bir araba almak gibi düşünceleriniz olabilir. Bütçenizi de göz önünde bulundurmayı ihmal etmeyin.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

Bugün kişiliğiniz yaşamınızda parıldayabilir. İnsanlar çevrenizde olmak isteyeceklerdir. Aranızda ortaya çıkan uyum ve keyifli hava size son derece büyük haz alacağınız renkli bir gün geçirtebilir..

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Eğer üzerinde düşünmeniz gereken konular varsa, bu işi bugün yapın. Kendinize sakin bir köşe bulun ve objektif değerlendirmelerinize başlayın. Olayları analiz ettikçe, onları daha net biçimde kavramaya da başlayacaksınız.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım )

Sosyal yönünüzün ağırlık kazanması muhtemeldir. Çevrenizle yoğun bir iletişim ve etkileşim içine girebilirsiniz. Kendinizi kalabalık insan gruplarının içine atmak isteyebilir ve gerçekten de insanların arasında rahat edebilirsiniz.

YAY (23 Kasım-21Aralık)

Kariyerinizdeki başarılarınız öne çıkabilir ve çevrenizdeki kişiler tarafından takdir görebilirsiniz. Kimi yeteneklerinizi ortaya çıkaracak şartlar oluşabilir ve insanlarda hayranlık uyandırabilirsiniz. Cesaretinizi toplayın ve fırsatları iyi değerlendirmeye çalışın.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Her ne kadar mantığı genellikle duyguların önüne geçirmeye eğilimli olsanız da, durum bugün daha farklı olabilir. Duygusal hassaslığınız sayesinde çevrenizdeki kişilerin sizden beklentilerine odaklanabilirsiniz. Çocuklar ve gençlerle zaman geçirmek yaratıcılığınızı ve ufkunuzu geliştirebilir.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Alacaklarınız veya miras, nafaka, tazminat gibi meblağlarla ilgili olumlu haberler alabilirsiniz. Yakın zamanda elinize belli bir miktar para gelecek olabilir. Beklediğinizden daha yüksek olabilecek bu geliri nasıl kullanacağınızı şimdiden düşünmeye başlayabilirsiniz.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün, yakın ilişkilerinizle ilgili olumlu etkiler alabilirsiniz. Sıcak iletişimler, kendinizi oldukça hafiflemiş hissetmenizi sağlayacaktır. Yakınlarınızın sorunlarını dinlemek ve çözmek konusunda istekli olabilirsiniz.

Astrolog Demet BALTACI

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.