10 Kasım 2015 Burç Yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

10 Kasım 2015 Salı günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 10 Kasım 2015 burç yorumları…

Kasım 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar Ay-Akrep burcu seyir etkinliği, saat 00:38 itibariyle başlıyor. Bugün, hangi noktadayım, sahip olduklarım nedir ve nereye doğru gidiyorum. Bu soruların cevabını kendi içimizde gözden geçireceğiz. Mantığınızla hareket etmek, sorun yaratan konularda çözüm bulmanızda yardımcı olabilir. Yapmayı düşündüğünüz yenilikleri, geçmişte yaşadığınız olayları veya kişileri yeniden düşünmeli ve ele almalısınız.

Saat 06:05 Mars-Kuzey düğüm kavuşumu, hem sıkı çalışma hem de yeteneklerinizi geliştirme yönünde gayet olumludur. Orijinal fikirlerinizi hayata geçirebileceğiniz, başarılı çalışmalarda bulunacağınız bir zamandır. Size hedefinizi gerçekleştirme yolunda güç verir. Başkalarıyla ortaklaşa dirsek temasında bulunmanız kolaylaşır. Artık kaderi suçlamak, pes etmek geri çekilmek, dağılmak zamanı değildir. Bilakis çalışmak, verimli olana yönelmek, kendimize inanmak, yeteneklerimizi değerlendirmektir.

Saat 15:57 Merkür-Pluto olumlu görünümü sayesinde, toplumsal ve kariyer yaşantınızla alakalı konular üzerinde gayet ciddi bir biçimde düşünebilir, bu alandaki mevcut durumunuza odaklanarak neler yapmanız gerektiği hususunda kararlar verebilirsiniz. Eğer memnun olduğunuz bir iş ve statüye sahipseniz bu görünüm,  çok daha olumlu yönde adımlar atmanız adına size destek verir.

Saat 15:24 Ay-Neptün olumlu görünümü, maddi-manevi anlamda kazançlı çıkmak, hayallerinize uygun bir şekilde yaşamak arzunuzun işaretçisidir. Size moral ve inanç, azim ve kararlılık yönünde kuvvet sunuyor.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar,  saat 00:38 Ay-Akrep burcu geçiş etkinliğinde, Salı gününe  adım atmaktasınız. Bir yandan sahip olduklarınızı düşünürsünüz diğer yandan bir türlü halledilmeyen sorunlarınızı. Yerli yerine oturmayan ne varsa bir an önce halledilmeli ve önüme bakmalıyım diye içinizden geçirebilirsiniz. Etrafınızdaki insanlara şöyle bir bakarsınız. Bu noktaya gelinceye dek yaşananlar kimi zaman bir film şeridi gibi gözünüzün önünden geçebilir. Hayal kırıklıkları, endişeler ancak hiçbir zaman tükenmeyen umutlar. İşte o umutlar akşam saatlerine kadar yüreğinizi ısıtabilir. Her şeye rağmen yaşam güzel diye düşünebilirsiniz.

Saat 06:05 Mars-Kuzey düğüm kavuşumu, aşkta hedef birliği yapmak, amaç belirlemek ve bu amaç doğrultusunda ilişkiyi ele almak anlamına gelir. Eğer arzunuz birlikte bu aşkı geliştirmek ve büyütmekse işte size kadersel bir gelişim fırsatı. Aşk gelir geçer bir duygu olarak yorumlanır. Fakat böyle bir oluşumda ciddiyete dönüşmesi, uzun vadeli olması mümkündür. Haftanın genelindeki enerjiler de bunu destekleyici ve gayet olumlu gözükmektedir.

Saat 15:57 Merkür-Pluto olumlu görünümü bilginizi genişletmek, ciddi bir biçimde hayatınızı yönlendirmek, kendinizle alakalı kararlarınızı, prensipleriniz doğrultusunda ele alacağınızı göstermektedir. Ayrıca para evinizin yöneticisi olan Merkürün bu görünümü sayesinde yeni iş olanakları araştırmanız, işinizde uzmanlaşmanız adına da destek vermektedir. Yeter ki siz, ne yapmak istediğinizi bilin. Gerisi gayet kolay. Bu enerji altında, öğrenme ve zirveye ulaşma hevesiniz yoğunlaşabilir. Kültürel anlamda kendinizi geliştirmeniz mümkündür. Uluslararası iletişim ticaret ve iş konularında ve  yurtdışıyla bağlantılarda etkilidir.

Saat 15:24 Ay-Neptün olumlu görünümü, aileniz, eviniz ve değer verdiğiniz her şeyi, ideallerinize göz önüne alarak ele alacağınızı gösteriyor. Hem hedefinize varmak hem de güvenliğinizi sağlamak için, inançla ilerlemenizde size yardımcıdır.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler  Salı  gününe, Ay-Akrep burcu enerjisi altında adım atıyoruz.  Saat 00:38 itibariyle etkili olacak bu geçiş, parasal konularda güçlü olma arzunuzu yükselticidir. Keskin gözlem gücünüz maddi çıkarlarınızı korumanızı deyim yerindeyse burnunuzun iyi koku almasını sağlayıcıdır.  Paranın, kişiye sağladığı konfor duygusu sizi oldukça çekebilir.

Saat 06:05 Mars-Kuzey düğüm kavuşumu, geçmişten bugüne dek yaşadığımız her şeyi ve bundan sonrasında yapılması gerekenleri incelememizi, düzenlememizi sağlayıcıdır. Eleştirmek yerine, çözüm bulmak, gerekli ve gereksizleri ayıklamak, ailemiz ve yuvamızla ilgili konular üzerinde faydalı ve geliştirici olana yönelmek için bu kavuşum gayet yararlıdır. İşlemeyen, verimsiz olandan uzak durmak, kendimize acımak yerine, bilakis bilinçli şekilde hedef belirlemek vaktidir. Böylelikle, hem iş alanında hem de eviniz içinde her bir aksaklık giderilmiş olur.

Saat 15:57  Merkür-Pluto olumlu görünümü miras, sigorta, eş geliri, yatırım, bankalarla alakalı her türlü ilişki ve iş konularında etkisi vardır. Bu mevzularda daha akıllı ve ciddi değerlendirmelerde bulunmanız adına önemlidir. Maddi gücünüzün farkında olarak hareket etmeniz, kararlarınızı verirken hesabınızı kitabınızı iyi yapmanız, işinizi şansa bırakmak yerine dikkatlice incelemelerde bulunmanız gayet iyi olur. Finansal yükümlülükleriniz,  emeklilik, ilerisi adına hayatınızı garanti altına alabilecek her türlü gelişmeyi önemsemelisiniz. Dünyanın bin bir türlü hali olduğunu unutmayalım. Günü kurtarmaya değil, daima ilerisini düşünmeye çalışmalıyız.

Saat 15:24 Ay-Neptün olumlu görünümü, bize,  yetenekli olduğumuz konularda ve alanlarda seçimlerimizi doğru biçimde yaparak iş hayatımızda başarılı olacağımızı söylüyor.  Sezgilerimiz, yaratıcı enerjimiz gayet yüksek.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler Salı gününe Ay-Akrep burcu etkisi altında giriyoruz. Saat 00:38 itibariyle,  bazı konularda taviz veremeyeceğinizi kendinize göre doğrularınız  ve yanlışlarınız olduğunu, eğer bir şey doğru ve sağlıklı şekilde gitmiyorsa, buna müdahalede bulunmak ve düzeltmek gerektiğini düşünürsünüz.  Özel yaşamınızla ilgili mevzularda da durum böyledir. En zayıf noktanızdan sizi vurmaya çalışan kim ve ne varsa onunla mücadele ederek tedavi etmek isteyebilirsiniz.

Saat 06:05 Mars-Kuzey düğüm kavuşumu, iş ve iş ortamınızla alakalı konularda çevrenizden yarar görmeniz yönünde olumludur. İsteklerinizi elde edebilme yönünde ve gelişim anlamında şansınız yüksek olur. Kadersel tesadüfler özellikle ilişkilerde bir hayli etkilidir. Size ilerlediğiniz yolda yardımcı olacak kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Saat 15:57 itibariyle Merkür-Pluto arasında oluşan olumlu görünüm, iş veya özel ilişkiniz,  paylaşımlarınız konularında etkilidir. Öncelikle iletişim, bir ilişkinin bugünü, yarını ve geleceğinin düzgün bir şekilde kurgulanmasındaki önemi gayet açıktır. Ayrı pencerelerden, aynı manzaraya  bakılsa bile, yeri geldiğinde iki kişi, birbirlerinin farklılıklarına saygı duyarak ortak bir noktada buluşmayı bilirler. Merkür zihinsel gücümüzün simgesi olduğuna göre ilişkinize ciddi bir manada odaklanmanız gerektiğini işaret etmektedir. Dönüşümün işaretçisi Pluton ise derinliklere sızar. Bu görünüm, her iki tarafın da saplantılı, endişeli ve gereksiz kaygılardan uzak bir şekilde birbirlerine gerçekçi bir biçimde bakmalarını sağlar.

Saat 15:24 Ay-Neptün olumlu görünümü,  maddi konular başta olmak üzere eğitim-iş-yeni yerleşim-bilgilenme ve kendini geliştirme anlamında hayallerimizi gerçekleştirme ve ideallerimize sahip çıkma yönünde kararlı ve inançlı olmamızı sağlıyor.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar,  saat 00:38 itibariyle etkili olacak Ay-Akrep geçişiyle Salı günümüz başlıyor. Yapılması gereken işleri, kendi bildiğiniz şekilde bitirmek istersiniz. Ailevi veya duygusal konularda bir gözden geçirmede bulunursunuz.  Duygularınızı dışa karşı bir maskeyle gizlersiniz. Duruma göre, başkalarının davranışlarına göre gerektiğinde tavrınızı belli edersiniz.

Saat 06:05 Mars-Kuzey düğüm kavuşumu, işlerinizi düzenleme, bazı meseleler üzerinde derinlikli düşünme yönünde önemlidir. Zihniniz genelde gücünüzü kanıtlama, başarılı olma yönündeki işlere daha fazla dönük çalışır. Merak ettiğiniz konularda araştırma, yeteneklerinizi değerlendirme yolunda kararlar alırsınız. Bu kavuşum, gelişim yolunuzun bütçenizle alakalı konularda yapılacak düzenlemelerle yerine oturacağını da işaret ediyor.

Saat 15:57 itibariyle etkisi hissedilecek Merkür-Pluto arasındaki olumlu görünüm, iş ve ailevi, sağlık konularında en doğru kararı verebilmeniz anlamında etkilidir. Eğer iş yerinizde sorunlarınız varsa, bazı kişiler sizin üzerinizde baskı ve kontrol kurmaya kalkışıyorlarsa, işiniz maddi açıdan sizi doyurmuyorsa  konuşma vaktiniz gelmiş demektir. Bugün oturup nasıl bir iletişimde bulunmanız gerekiyor bunları lütfen düşününüz. İş arayışında olanlar sizler de yetenekli olduğunuz alanlarda girişimci davranınız. Ciddi anlamda cesur ve kendinizden emin olarak özgeçmişinizi sizin için önemli gördüğünüz yerlere ulaştırınız. Sağlık konusunda da etkili olan bu görünüm, doktor kontrolleriniz için uygun bir zamanı işaret etmektir. Lütfen her şeyi kendinize dert etmeyiniz. Ailenizle ilişkinizi çok daha fazla önemseyebilirsiniz.

Saat 15:24 Ay-Neptün olumlu görünümü, girişim, meslek hayatınız, ailevi konular, sorumluluklarınız, miras, hisseli para, cinsel yaşamınız, paylaşımlarınız yönünde yaşanan gerilimi biraz olsun hafifleticidir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar Salı günümüz,  saat 00:38 Ay-Akrep burcu etkinliği altında başlıyor. İdeallerinizi gerçekleştirme dürtünüzün  gayet yoğun olduğu ve kendiniz adına yeni hedefler tayin edebileceğiniz bu saatlerde geçmişi gözden geçirmeyi de ihmal etmezsiniz. Risk altına girmekten hoşlanmazsınız. Sağlam olana yönelirsiniz. Eğer gerçekten bir şeyden eminseniz, onun peşine düşmekten çekinmezsiniz.

Saat 06:05 Mars-Kuzey düğüm kavuşumu, sizin hedeflerinizi gerçekleştirme azminiz ve kararlılığınızdır. Hayattan uzaklaşmak, güçlüklerden kaçmak değil, bilakis katılımda bulunarak kendiniz için gelişim yolunu seçmenizdir. Kişisel anlamda size kuvvet, çalışma azmi, organize olma kabiliyeti, bozulanların tamiri, yaşamınızın düzenli hale gelmesi yolunda destektir. Bugün buradayım ve kendim adına yepyeni bir sayfa açarak ilerlemekten yanayım dediğinizde, size başarıya getirecek potansiyel gücünüzü, uyandırmış olacaksınız.

Saat 15:57 itibariyle yöneticiniz Merkür, Pluto ile olumlu bir görünüm yapıyor ve aşk hayatınızda olumlu bir dönüşümü işaret ediyor. Ayrıca hem yaratıcı gücünüzü besliyor hem de aklı başında seçimlerde bulunmanızı sağlıyor. Büyüme ve dönüşüm anlamındaki olumlu gelişmeleri işaret eden hayatınızdaki gerekli olanlarla gereksizleri birbirinden ayırmanız için size yardımcı oluyor. Ayrıca  aşkın hayatınızdaki anlamını tekrar gözden geçirmenizde, akıllı kararlar almanızda size rehberlik ediyor.

Saat 15:24 Ay-Neptün olumlu görünümü, endişelerinizi, korkularınızı bir yana koyarak, gelişmeye, bilgilenmeye önem verecek ve ideallerinize sahip çıkabileceksiniz. İlişki problemlerinizi içinize atmak yerine, bunları ılımlı bir şekilde çözümlemek isteyebilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler saat 00:38 itibariyle  Ay-Akrep burcunda geçişine başlıyor. Hayata olumlu veya olumsuz şekilde vereceğiniz her yanıt değer taşır. Kimi anlarda geçmişi şöyle bir süzgeçten geçirebilir, kayıp-kazanç anlamında değerlendirmelerde bulunabilir diğer  yandan şu anki  mevcut durumunuzu iyileştirme anlamında neler yapabileceğinizi düşünebilirsiniz.

Saat 06:05 Mars-Kuzey düğüm kavuşumu, bedensel ve ruhsal anlamda kendinize özen göstermenin,  sizi yoran her ne varsa onu geride bırakarak, enerjinizi olumlu yönde kullanmanın işaretçisidir. Siz bu kavuşum sayesinde, neyi isteyip istemediğinizi saptayabilirsiniz. Yeteneklerinizi değerlendirebilirsiniz. Neden bu böyle, neden şu şöyle diyerek endişe etmek yerine, hem başkalarına hem de kendinize faydalı olacak aktivitelere katılabilirsiniz. Bedeninizi ve ruhunuzu yoran zararlı alışkanlıklardan uzak durarak sağlıklı hale getirebilirsiniz. Bırakın yaşam kendi seyrinde akıp gitsin. Her şeyi kendinize dert etmeyiniz.

Saat 15:57 Merkür-Pluto arasındaki olumlu görünüm, ailevi yaşamınız, yuvanız ve iç güvenliğiniz konularındaki dönüşümün işaretidir. Burada dikkat edeceğiniz husus stratejinizi iyi belirlemek ve aldığınız kararları derinlemesine gözden geçirmektir. İleride bir sorun yaşamak istemiyorsanız öncelikle akıllı seçimlerde bulunmalısınız. Hayata bakış açınızı, iş veya toplumsal yaşamda gelmek istediğiniz noktayı düzgün bir şekilde çizebilmeniz için gerçekçi olmak zorundasınız. Kiminle ailevi bağınız varsa ve kiminle aynı sınırlar dahilinde yaşıyorsanız bu kişilerle ilişkinizdeki aksayan noktaları, ilerisini düşünecek şekilde ele almalısınız. Bu görünüm, miras, hisseli paralar, sigorta gelirleri, aile içi meselelerin konuşulmasında gayet olumlu bir etkidir.

Saat 15:24 Ay-Neptün olumlu görünümü, sağlık, iş veya maddi sıkıntılarınızı endişeden uzak bir şekilde ele almamızda yardımcı olacaktır.  Böylece nerelerde yanlış yaptık, neleri düzeltmemiz gerekiyor sakince bir bakarız.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler Salı günümüz saat 00:38 itibariyle burcunuz üzerinde ilerleyecek Ay etkisiyle başlıyor. Fazla yorulmanıza gerek kalmadan etrafınızdaki insanları kolaylıkla etkileme gücünüz yüksek. Düşüncelerinize fazlasıyla değer verebilir, birilerinin ne söylediğini pek umursamazsınız. İhtiyacınız ne ise, ona göre bir planlamada bulunarak günü değerlendirebilirsiniz. Kuvvetli sahip olma güdünüz ve sezgilerinizle her durumun, her insanın iç yüzünü kolayca hissedebilirsiniz.

Saat 06:05 Mars-Kuzey düğüm kavuşumu, yeteneklerinizi değerlendirmeniz, iş ve projelerde bulunarak gelişmeniz, bunları başkalarına sunarak başarılı olmaya davet ediyor. Siz isterseniz, hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Yeter ki, geleceğiniz adına düşünün. Gruplara katılın, kendinizi gösterin, herkesin yararlanacağı girişimlerde bulunun. Öyle bir şeyler yapın ki, insanlar sizin ne kadar iyi bir gözlemci, yetenekli biri, çalışkan ve pratik biri olduğunuzu görsün. Sizinle aynı yolda ilerleyen kişilere katılın. Hayatı zorlamak yerine, güzelliklerinden de yararlanın. Saplantılı bir aşık olmak yerine, gerçek manada ortak bir hedef üzerinde el ele tutuşabileceğiniz bir yaşam arkadaşı seçin.

Saat 15:57 Merkür-Pluto arasındaki olumlu görünüm rahatlatıcıdır. Eğitim hayatında olanların çok sıkı çalışmalarını, iş hayatında olanlar ciddi manada kendilerini gözden geçirmelerini, iş sorunları olanların yeni bir girişimde bulunmalarını sağlar. Komşu ve akrabalık ilişkileriniz açısından da etkili olacak bu görünüm, de hangi konuda olursa olsun harekete geçerek işlerinizi istediğiniz biçimde yönlendirmeniz adına size destektir. Gelişiminiz, büyümeniz için bu enerjinin iksirli gücünden yararlanmalısınız. Tekdüze ve sıkıcı bir hayat yaşamak istemiyorsanız yeteneklerinizi uygun alanlarda değerlendirmelisiniz.

Saat 15:24 Ay-Neptün olumlu görünümü, iş hayatınız-ciddi ilişki-aşk hayatınız-çocuklarınızla alakalı konularda size güçlü bir sezgi ve yaratıcılık gücü vericidir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar  yeni güne, Ay-Akrep burcu geçişiyle adım atıyoruz. Saat 00:38 itibariyle etkili olacak bu enerji, özel konuları derinlemesine gözden geçirmeyi sağlar. Sevgilinizle yakınlaşmanızda cinsellik hayli etkilidir. Birbirinizi arzularsınız. Sorunlarınızı, daha kolay çözebilme gücünüz yükselir. Enerjinizi istediğiniz bir konu üzerinde yönlendirebilirsiniz. Bağlılık ve hakimiyet gibi iki güçlü duygu ile çevrili şekilde güne adım atıyorsunuz.

Saat 06:05 Mars-Kuzey düğüm kavuşumu, gelişim yolunun iş-ev arasındaki dengeyi başarılı şekilde kurmaktan geçtiğini işaret ediyor. Bize, hedefine ulaşmak istiyorsan önüne çıkan zorlukları güce dönüştürmek için çabalamasın diyor. Tabii ki, mevcut durumundan hoşnut olmayan, eleştiren, sıkılan, hiçbir şeyi beğenmeyen insanlar vardır. Ancak yolumuz bu  değildir. Bilakis, sorumluluklarımızın farkında olup, mücadelemizi sürdüreceğiz. Kendimize amaç edineceğiz ve bunların gerçekleşeceğine inanarak ilerleyeceğiz. Çaresiz değiliz, çözüm yolu bulmak yerine pes edenlerimiz varsa kendinize haksızlık ediyorsunuz. Yeteneklerinizi mutlaka değerlendiriniz  ve hayatın size sunacaklarından şüphe etmeyiniz.

Saat 15:57 Merkür-Pluto arasında oluşan faydalı görünüm, parasal konularda yeni bir dönüşümün işaretçisidir. Bu dönüşüm sayesinde hem ilişkiniz hem iş ortaklığınız hem de yarınlarınızla ilgili konularda olumlu adımlar atabilirsiniz. Düşüncelerinizi dikkatli bir biçimde karşı ilgili kişilere iletebilir, iş ortaklığınızla ilgili sözleşmelerinizi tekrar gözden geçirebilirsiniz.

Saat 15:24 Ay-Neptün olumlu görünümü, Bu enerji kişisel anlamda gelişimi önemsemenizi, yeteneklerinizi uygun bir alanda değerlendirmenizi, eviniz, aileniz, yurdunuz, çalışma hayatınız ve sağlığınızla ilgili meseleleri gözden geçirmenizi sağlıyor.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar Salı günümüz yine Akrep burcunda  ilerleyen Ay etkisi altında başlıyor. Saat 00:38 itibariyle etkili olacak bu enerji sayesinde hayli kararlısınız.  İçgüdüleriniz güçlüdür. Nereden ne gibi yarar ve zarar göreceğinizi hissedersiniz. Sizi rahatsız eden durumları mutlaka çözüme kavuşturursunuz. Hiçbir şeyden çekinmeyip, gerektiği zaman, tavrınızı belli edersiniz.

Saat 06:05 Mars-Kuzey düğüm kavuşumu, insanın bilgi ve tecrübesini geliştirmesi adına kendine bir hedef belirlemesini  ve bu hedefe ulaşmak adına gayret göstermesini destekleyicidir. Öğrendikleriniz ileride  başka insanların da öğrenmesini sağlayıcı olur.  Bu bir yol ve terbiyedir. Eğitim, iş veya farklı bir araçla, insan zorlukları güce dönüştürmeyi, bilgilenmeyi, deneyim sahibi olmayı seçmelidir. Alıştığınız, zaten bildiğiniz  bir çevrede yaşamak yerine, farklı bir ortam, şehir ve gelişim alanı seçerek,  zaman içinde başarıya ulaşılabilirsiniz. Yeter ki kendinize inanın ve güvenin.

Saat 15:57 Merkür-Pluto olumlu görünümü, sizler açısından hem iş hayatınız, hem hayata bakış açınız, hem de yeni bir statü elde etmeniz anlamındaki mücadelenizin  işareti olup,  toplum önünde başarılı bir kişi olmanızı sağlayan yükselişin de simgesidir. Kazancınızla ilgili konularda bugünlerde önemli görüşmeler, gelişmeler meydana gelebilir. Kendinizi, yapmak istediklerinizi, atılımlarınızı, kararlarınızı bu etki altında ciddi manada öne sürebilecek güçtesiniz. Kendinizden emin bir şekilde ilerlediğinizi fark edebilirsiniz. Sözel yönden kimle, nasıl konuşmanız gerektiğini anlar, planlarınızı ona göre yapabilirsiniz. Otoriteler bizzat sizinle görüşmek isteyebilir veya iş konusundaki sorunlarınızı uygun bir şekilde konuşarak çözüme bağlayabilirsiniz.

Saat 15:24 Ay-Neptün olumlu görünümü, aşk hayatınız, çocuklarınız, yeni bir çevreye ve insanlarla kaynaşma anlamında destekleyici olup, mali konular üzerinde de durmanızı, geleceğe güvenle bakacak şekilde kararlar almanızda, gözden geçirmelerde size moral olabilir ve maneviyatınız güçlenebilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar Salı günümüz saat Ay-Akrep burcu etkinliği altında başlamakta. Saat 00:38 itibariyle etkili olacak bu enerji, iki önemli konu üzerinde yoğunluk anlamına gelir. İlki, işiniz, ikincisi iç huzurunuz.  Eğer, şu andaki işiniz veya geliriniz her açıdan sizi doyurabiliyor ve sosyal güvence açısından rahat hissetmenizi sağlıyorsa o zaman büyük bir sorun yok demektir. Tam tersi bir durumda iseniz, başınıza gelebilecek bir terslikte ne yapabilirsiniz. O nedenle bu iki konu üzerinde fırsat buldukça şöyle bir gözden geçirmelerde bulunabilirsiniz.

Saat 06:05 Mars-Kuzey düğüm kavuşumu, yetenekli olduğunuz konularda şimdi başkalarına hizmet ederek para kazanmanın, yatırımda bulunmanın, daha düzenli bir şekilde bütçenizi tanzim etmenin işaretçisidir. Artık rahat davranmayı veya gelenle yetinmeyi değil, kazancınızı doğru şekilde değerlendirmeyi öğrenmelisiniz. Siz harcamayı seviyorsunuz ancak harcadığınız kadar  tutmayı da bilmek vaktidir. Eğer az kazanıyorsanız şikayetçi olmak yerine, daha iyi imkanlara sahip olacağınız işlere yönelmelisiniz.

Saat 15:57 Merkür-Pluto olumlu görünümü, zihinsel olarak geçmişin gözden geçirilmesi anlamına geldiği gibi, aşk hayatınız, başkalarıyla maddi-manevi ortak paylaşımlarınız gibi geniş bir alanda yapacağınız sondajın işaretidir. Durumunuzu gerçekçi bir şekilde ve derinlemesine gözden geçirebilirsiniz. Yaşınız kaç olursa olsun, eğer bundan sonra yaşamınızla ilgili verdiğiniz mücadelenin başarılı olmasını, meyvelerinin lezzetli olmasını istiyorsanız, artık büyüme vaktiniz geldi. Yaş tahtaya ayak basmama deyimini bilirsiniz. İnsan yaşadığı tecrübeler doğrultusunda olgunlaşır ve büyür. Bizlere düşen yaşanmış derslerin  özünü kavramış biri olarak akıllı seçimlerde bulunmaktır. Bugünkü görünüm, yeniye yer açmak için eskimiş olanların kafanızdan atılmasında size yardımcıdır.

Saat 15:24 Ay-Neptün olumlu görünümü, ideallerinizi gerçekleştirmek anlamında size yardımcıdır. Burada en önemli nokta, gelir ve gider dengenizi sarsabilecek dağılmanıza yol açabilecek kararlar almamaktır. Bütçenize mutlaka özen gösteriniz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar,  Salı gününe, saat 00:38 itibariyle etkili Ay-Akrep burcu seyriyle adım atıyoruz. Rutin işlerinizi yoluna koyarken diğer taraftan derin ve yoğun duygularınızla olayları gözden geçirebilirsiniz. Eğer bir probleminiz varsa bunu mutlaka konuşarak ve güveninizi kazanmış insanlar dertleşerek hafifletebilirsiniz. Hayatla ilgili beklentileriniz yüksektir. Kazanç ve kayıplarınızı düşünme gereği duyabilirsiniz. Kimi zaman kendinizi  yorgun bir savaşçı gibi hissedebilirsiniz ancak ne olursa olsun hayat devam ediyor diyebilecek kadar güçlüsünüzdür.

Saat 06:05 Mars-Kuzey düğüm kavuşumu, ciddi ilişkilerde ortak hedef birliği yapılmasını sağlar. Bu beraberliğin evliliğe dönüşmesi anlamına gelir ki, çok kıymetlidir. Venüs-Kuzey düğümü de geçtiğimiz hafta bu alanda gerçekleşmişti. Şimdi Mars ile maddi açıdan ve ortak uyum birliği, paylaşım açısından duruma bakacağız. Eğer ilişki, bu anlamda kuvvetli ise, bunu ciddi aşamaya getirebiliriz demektir.

Saat 15:57 Merkür-Pluto olumlu görünümü altında, iletişim olgusunun insan ilişkilerindeki sihirli gücünün bir kez daha farkına varabilirsiniz. Hayatta kalmak için mücadele eden birey, tepeye tırmanmak istiyorsa bu görünümün kendisine sağlayacağı güç sayesinde yeteneklerini  ortaya koyabilir, eksiğini gediğini tespit ederek tamamlayabilir, yeni bir dönüşüm için kendine söz verebilir. Hepimiz ayrı konularda arayış içinde olsak da, doğru yanıtı bilme arzumuz hepimiz için önem taşıyor. Bu yanıt kimi zaman iş alanında başarılı olmak için canla başla çalışılarak, bazen bir umudun, hedefin peşinden yıllarca sabırla koşularak, kimi zaman da aşkla yanarak kavrularak bulunuyor. Tabii ki insan kararlı olunca çekilen sıkıntının, geçen zamanın yaşananların bir önemi kalmıyor. Yeter ki sonunda arzumuzu, hakkımızı elde edelim. Merkür-Pluto olumlu görünümü sizler için, dönüşümde bulunmanın işareti olarak önem taşırken, tepeye tırmanmanız için size gerekli olan başarı hırsını veriyor.

Saat 15:24 sonrası etkili olacak Ay-Neptün olumlu görünümü, çalışma hayatınız, günlük yaşam, çevre değişimleri, eğitim-iş-girişim anlamındaki konular üzerinde hayallerinizi gerçekleştirmek anlamında size destektir.

Astroloji Danışmanı iremSU

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.