10 Eylül Burç Yorumları

Merkür Plüton Karesi Takıntılı Düşünceler Meydana Getirebilir. Astrolog Demet Baltacı'dan 10 Eylül Burç Yorumları...

10 Eylül Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
10 Eylül Burç Yorumları
10 Eylül Burç Yorumları

Bugün 10 Eylül Salı…Mars günündeyiz…

Ay 02:34’ de Koç burcuna geçecek. İçe dönük geçirdiğimiz birkaç günün ardından enerjimiz yükselebilir. Sabırsız, meraklı ve cesur eylemlerde bulunabiliriz.

Terazi burcunda ilerleyen Merkür, Oğlak burcundaki Plüton ile kare açı yapacak. Düşüncelerimiz çok güçlü ve dönüştürücü olabilir. İletişimlerde çok etkileyici ve ikna edici olmamız mümkün.

Öğleden sonra Ay, Plüton ve Merkür ile sert açı yaptığında ruhsal olarak baskı ve gerginlik hissedebiliriz. Kıskançlık, kuşku, kuruntu gibi takıntılı düşünceler ilişkilerimizi zorlayabilir.

Başak burcundaki Venüs ile, Balık burcundaki Neptün arasında oluşacak karşıt açı duygusal ilişkilerde gerçekdışı beklentiler oluşturabilir, bu da yanılgı ve hayal kırıklıkları yaratabilir. Hayaller, fanteziler güçlenebilir, bunu yaratıcılığımızı kullanabileceğimiz sanatsal çalışmalarda değerlendirebiliriz.

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Her türlü ortamda kendinizi çok daha rahat ifade edebileceğiniz bir gündesiniz. Kendi düşünceleriniz ve beklentileriniz üzerinde çok ısrarcı olmamalı gerekirse inisiyatifi karşı tarafa vermelisiniz. Bu durum dengeli iletişim kurmanızı kolaylaştırabilir.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bazı kuruntu ve kuşkular zihninizi meşgul edebilir. Gelecekle ilgili endişeleriniz artabilir. Zihninizi kurcalayan konuların üzerine eğilmek ve bunları, detaylı biçimde incelemek isteyebilirsiniz. Sizi rahatlatacak bilgiler toplamanız mümkün.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Sosyal hayatınıza önem vermeniz ve çevrenizle olan ilişkilerinize özen göstermeniz gereken bir gündesiniz. İçinde bulunacağınız grup, kulüp veya dernek organizasyonları yoluyla önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz. Ancak bunların bazı maddi yükümlülükleri olabileceğini de unutmayın.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Ebeveynler ve bazı aile büyükleri ile ilgili kavramlar ön planda olabilir. İlgi göstermenin yanı sıra onlarla ilgili ufak tefek sorumlulukları üstlenmeniz de gerekebilir. Karakterinizin olumlu taraflarını ve güçlü yönlerinizi sergileyip onların yakınlarında olduğunuz için mutlu olmalarını sağlayabilirsiniz.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün tam bir bilgi açlığı çekebilir, bunu gidermek için çeşitli girişimlerde bulunabilirsiniz. Araştırma yapmak, yeni bir eğitim programına kaydolmak veya bazı şeyleri yerinde incelemek için seyahat etmek ana konular arasındadır.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

Çalışmalarınızın karşılığı olmayan maddi değerler, günün ana konusu olabilir. İşleriniz için yatırım ve kredi bulabilir eğitim için burs alabilirsiniz. Şanslı olduğunuz bu dönemde paranızı doğru değerlendirmek için detaylara dikkat etmelisiniz.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Sevdiğiniz kişiyle baş başa vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Ancak yalnız kaldığınız anda size bazı konularda sitem ettiğini görebilirsiniz. Bunları hak etmeseniz de alttan almalı, çatışmaya girmeden diplomatik davranmalısınız.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım )

Evinizdeki araç gereçler ve otomobilinizin bakımı ile ilgili rutin işlerle meşgul olabilirsiniz. Bazı kısa seyahatler ve telefon görüşmeleri yapmanız gerekebilir. Gecikme ve engeller karşısında sakin kalmalı, özellikle trafikte sabırsız hareketlerde bulunmamalısınız.

YAY (23 Kasım-21Aralık)

Yaratıcılığınız oldukça yüksek görünüyor. Kişisel becerilerinizi gösterebileceğiniz ve dikkat çekebileceğiniz ortamlarda bulunabilirsiniz. Faaliyetleriniz iş ve kariyer hayatınıza da olumlu yansıyabilir. Maddi hırslarınızı biraz daha kontrol altında tutmalısınız.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Eviniz ve aile yaşantınız, bugün önem kazanacaktır. Rahat edeceğiniz yeni bir ev bulmak, taşınmak, evde düzenlemeler yapmak gün boyu sizi meşgul edebilir. Ancak her şeyi kontrol etme ve yönetme isteğiniz aile içerisinde huzursuzluklara neden olabilir. Başkalarına da sorumluluk vermelisiniz.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Yakın çevrenizle daha fazla şey paylaşmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Arkadaşlarınızla toplanıp sohbet etmek ve kendilerine açılmak isteyebilirsiniz. Ancak her konuda sizinle aynı görüşte olmayabilirler ve sizi eleştirebilirler. Bu durumu olgunlukla kabullenmelisiniz.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün beklenmedik programlara dahil olabilir ve yakınlarınızla keyifli zaman geçirebilirsiniz. Ancak bu sırada beklenmedik harcamalar da gündeme gelebilir. Masrafları düşük tutmaya çalışın.

Astrolog Demet BALTACI

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.