10 Eylül 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

10 Eylül 2015 Perşembe günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 10 Eylül  2015 burç yorumları

Eylül 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar, Perşembe günü boyunca Ay-Aslan burcunda seyredecek. Bu enerji gerek aşk hayatınız ve gerekse  sizi  alakadar eden her konuda sıcak ve sevgi dolu davranmanızı sağlayıcıdır. Eğer varsa çocuğunuzla veya sevgilinizle birebir temasta bulunmaktan zevk alırsınız.

Saat 07:38 Ay-Merkür görünümünde, kendimizi ilişki konularında ve hayatın genelinde birleştirici, bütünleştirici tarzda konuşarak ifade edeceğiz.

Saat 10:24 Ay-Venüs kavuşumu aşk evinizde oluştuğundan, şansınız bir hayli yükselir. Kendinize çok daha fazla güven duyarsınız. İlişkide kumanda eden taraf olmayı istersiniz. Aşk sizin için hayatın zevki, mutluluğu ve güvencesi gibidir. Bu görünüm gün boyunca etkilidir ve yeni bir aşkın işaretçisi olabilir. Ayrıca hayatı güzel taraflarıyla ele almanızda yardımcıdır.

Saat 20:20 Ay-Uranüs olumlu görünümü, yenilikçi düşünmemizi,  özgürce hareket etmemizi ve değişime açık bir yüreklilikle EVET dememizi sağlıyor.  Bir arkadaşlığın aşka dönüşmesi, verilmiş bir kararın hızla uygulanması, evimiz, ailemiz ve bizi ilgilendiren konuların akıllıca yoluna konulmasında bu görünüm gayet olumludur.

Saat 22:58  Ay-Mars kavuşumu, inandığımız ne varsa onun peşinden koşmamız, arzularımızın gücüyle hareket etmemiz, kendimizi güçlü bir şekilde ifade etmemiz yönünde bizi destekleyicidir. Kişi böyle bir etki altında kendini bildiği gibi, maskesiz ve doğal bir şekilde ifade eder. Hırslıdır, azimlidir ve güçlüklerden kesinlikle yılmaz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar,  gün boyunca Aslan burcunda ilerleyecek Ay hem duygusal açıdan güven duymamızda  hem de finansal anlamdaki tüm işlerimizi organize edebilmemizde gayet faydalıdır.

Saat 07:38 Ay-Merkür görünümü, evimiz ve ailemizle ilgili konular üzerinde titizlikle duracağız. Elbirliğinde, gönül birliğinde bulunarak, problemleri konuşarak, yapılacakları ortaklaşa ele alabilirsek, gayet olumlu ilerleriz.

Saat 10:24 Ay-Venüs kavuşumu bir çok alanda etkilidir. Evimiz, ailemizi ilgilendiren meseleler üzerindeki hakimiyetimizi yükselticidir. Sevilmek ve desteklenmek isteriz. Aşk ile ailemizi kucaklamak, kararlarımızı uygulamak ve azimle yol alabilmekten yana oluruz. Bizi dibe vuran, kimi zaman sıkıntı yaratan meseleleri kendimize güvenerek çözümleriz. Aile içindeki sevgi alış verişini kuvvetlendirici bu enerji sayesinde neleri arzu ettiğimizi, nelerin bizi mutlu ettiğini iyice anlarız. Evimize aydınlık verici, bizi rahatlatıcı, iyi hissetmemizi sağlayıcı ufak tefek değişikliklerde bulunabiliriz. Güzel bir davet verebiliriz, sevdiğimiz insanlarla kucaklaşabiliriz. Daha rahat edebileceğimiz bir ev arayışına geçebiliriz. Hislerimizi dile getirebiliriz ve karşılık bekleyebiliriz.

Saat 20:20 Ay-Uranüs görünümü, fiziki sağlığımızı, ruhsal hayatımızı ilgilendiren konular üzerinde olumsuz düşünmememiz gerektiğini gösteriyor. Her problem mutlaka farklı bir bakış açısıyla ele alındığında çözülebilir.  Bazen yaşanan zorluklar bizi yıldırsa da, insan güçlü bir varlıktır. Nitekim bu görünüm bazı Boğaların ilginç ancak olumlu sürprizlerle karşılaşmalarında destekleyici olabilir.

Saat 22:58  Ay-Mars kavuşumu, arzularınızın yoğunlaşması, hedefinize bir an önce varma istekliliğiniz şeklinde özetlenebilir. Kişi böyle bir etki altında doyumsuzdur. Hatta dikkat çekmek için elinden geleni yapabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler yeni günümüz Ay-Aslan burcu geçişiyle başlıyor. Yaptıklarınızdan emin bir şekilde ilerlemenizde, kimsenin değil bizzat kendinize güvenerek girişimlerde bulunmanızda bu enerjiyi gayet olumlu buluyorum.

Saat 07:38 Ay-Merkür görünümü, hissettiğimiz duyguları gayet olumlu bir şekilde dış dünyaya ifade etmemizi sağlıyor. Her ne kadar kendi bakış açımıza göre konuşsak da, aslında birleşmeye, bütünleşmeye, olumlu sözler duyarak ilerlemeye gönüllüyüz.

Saat 10:24 Ay-Venüs kavuşumu gayet olumlu. Çünkü hem hayatın lezzetli yanlarının tadına varmanızda ve hissetmenizde destek oluyor hem de çevrenizle olan ilişkinizi güçlendiriyor. İnsanlar sizin özel ve renkli olan kişiliğinizin farkına varıyorlar. Yenilikte bulunma arzunuz yüreğinizde büyüyor. Kaliteyi önemsiyorsunuz. İnsanların güzelliklere layık olduğunu düşündüğünüz için, her sözünüzle, tavrınızla gözlerin üzerinize çevrilmesi kolaylaşıyor. Yeni tanışmalar, buluşmalar, paylaşımlar bugün gayet olumlu. Hayatınızda bazı belirsizlikler olsa bile bunların çözüme kavuşacağından şüpheniz kalmıyor. Moralinizin ve ağız tadınızın  yerinde olacağını söylemeliyim.

Saat 20:20 Ay-Uranüs olumlu görünümü, sürpriz ancak olumlu haberler almanızda yardımcınız. Eğer bir yolculuk, görüşme, buluşma veya olumlu yönde gitmesini istediğiniz bir durum varsa, bu enerji size yardımcı olabilir.

Saat 22:58  Ay-Mars kavuşumu, hedefinizin peşinden güçlü bir şekilde gidebilme arzunuzun göstergesidir. Öyle hırsla öne atılırsınız ki, önünüzde hiç kimsenin durması mümkün değildir. Ancak sınırlarınızı bilmenizde yarar vardır. Eğer dozu aşarsanız bunun size yararı değil bilakis zararı dokunabilir. Siz aklı başında ilerlerseniz, ne yaptığınızın bilincinde olursanız bu enerji fazlasıyla işinize yarayabilir, hedefinize ulaşabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler Perşembe günümüz, Ay-Aslan burcu seyriyle başlıyor. Eğer harcama alışkanlıkları düzensiz bir  Yengeç iseniz bugün tedbirli olmanızda yarar var. Çünkü alışverişe çıktığınızda her güzel şey sizi kendine çeker ve alırsınız. Buna dikkat edelim. İhtiyaçlarımızı, bütçemiz çerçevesinde almamızda yarar var.

Saat 07:38 Ay-Merkür görünümü, sevdiklerimizi, ailemizi mutlu etmek adına konuşmanın, düşünmenin işaretçisidir. Doğrusu da budur zaten. Zihnimizi birlik ve beraberlik adına odakladığımızda huzuru yakalamak mümkündür.

Saat 10:24 Ay-Venüs kavuşumu maddi ve manevi anlamda gücümüzü toparlamamızda yardımcıdır. Ailemizin ve  dostlarımızın varlığı,  kendimize duyduğumuz güvenin yükselmesine ve ekmeğimizi hırsla kazanmak istememize yardımcıdır.  İnsanın umudu olursa, hayata karşı olan direnci artar. Sevilen, değerli bulunan kişi azimle işine gücüne sarılır. İşte bu görünüm bu anlamda da desteleyicidir. Parasal sorunların, ilişkinizle alakalı problemlerin ve  iş hayatındaki zorlukların bizi yıldırmaması gerektiğini hatırlatır. Canla başla mücadele etmemizi sağlar. Hayattan zevk almamızda, sahip olduğumuzun güzelliklerin kıymetini bilmemizde yardımcı olur.

Saat 20:20 Ay-Uranüs olumlu görünümü, işsizlik sorunu yaşayan kişiler için, yeni bir iş aramanın işaretçisi olabilir. Sonuçta hayatımızı kazanmak zorundayız. Bu enerji, şöyle etraflıca bir araştırma yapmak için faydalıdır. Ayrıca yeni çıkış yolları bulabilmenizde yardımcı olur. Ancak bir işiniz varsa, daha fazla kazanmak adına harekete geçmek istiyorsanız lütfen bir başka iş bulmadan maceraya atlamayınız.

Saat 22:58  Ay-Mars kavuşum etkisi altında, maddiyatla ilgili konularda fazla cesur davranabilirsiniz. Hırsınız öylesine yükselir ki, fazla talepkar davranabilirsiniz. İsteklerinizin bir buyruk gibi kabul edilmesini istersiniz. İhtiyaçlarınızı ifade ederken kimi zaman haddinden fazla abartabilirsiniz.

1
2
3
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.