1 Temmuz burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

1 Temmuz 2015 Çarşamba günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 1 Temmuz burç yorumları…

Temmuz 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 10:51 itibariyle etkili Venüs-Jüpiter kavuşumunun sizleri aşk anlamında destekleyici enerjisiyle güne uyanıyorsunuz. Bu enerji,  aşk hayatınızı canlandırıcı, yaşam hevesinizi yükseltici, doping değerinde bir enerjidir. Yeni bir aşkın ilk kıvılcımı, devam eden ilişkinin güçlenmesi, hayatın canlanması, moralinizin yükselmesi bu enerjinin güçlü desteğiyle yükselir. Maddi konularda kendinizi mutlu edecek alışverişler yapabilirsiniz. Yeni bir şeyler yapmak, aktif şekilde hareket etmek, aşkta aradığınızı bulmak gayet kolaydır. Ben bu enerjiyi, hayatı güzelleştiren yaşam desteği olarak görüyorum.

Saat 12:11 itibariyle Ay-Oğlak burcunda seyrine başlayacak. Mesleki konular, aile hayatımız,  ciddiyet ve sorumluluk çerçevesinde gelişecek.  Tabii ki, Ay-Oğlak geçişleri her zaman  sabır ve disiplinin simgesidir. Hedefimize erişmek için bu olgulara önem vermemiz gerektiğini vurgular.

Saat 20:33 itibariyle Ay-Mars karşıtlık etkisi altında, aşırı çalışma ve bir çok işe aynı anda yetişme zorunluluğu sizi baskı altına alıcıdır. Bir anda öfkelenebilir veya tam tersine her şeyi bırakıp kaçmak isteyebilirsiniz. Arzu ettiğiniz gibi yaşayamamak hem mücadele etmek zorunda kalmak, birilerine laf anlatmaya çalışmak sizi yorgun ve bir o kadar gerginleştirebilir. Elden geldiğince dinlenme molaları vermekte fayda var. Yoksa sağlığınız hem ruhsal hem de fiziksel anlamda bozulabilir. Sizin isteğiniz artık hak ettiğiniz şartlara kavuşmak. İnsani ilişkilerde ise, herkes haddini bilmeli ve kendine bakmalıdır.  Eğer birileri yolunuza taş koymaya kalkışıyorsa  gereken cevabı vereceğinizden kimsenin kuşkusu olmamalıdır.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar Çarşamba günümüzü, saat 10:51 itibariyle etkili Venüs-Jüpiter kavuşumuyla karşılayacağız. Bu enerji, aile içinde gücünüzün artışı, evinizi genişletmek, büyütmek anlamında kısmetlilik, konforlu bir yaşam, iç huzurunuzun yükselişi gibi olumlu gelişmelerin işaretçisidir. Kendinizi evin kral ve kraliçesi hissedersiniz. Tüm iyi  niyetiniz, sevginiz, dayanışma duygunuz  aileye yönelik konularda yükselir. Evinize bir şeyler almak, güzelleştirmek arzunuz büyür. Ailede bir canlanma görülür. Moraliniz güçlenir. Evinize daha fazla düşkün olursunuz. Ödenmesi gereken borçlarınızı kolaylıkla halledersiniz. Çalışıyorsanız, farklı ve yaratıcı tarzda yeteneklerinizi ortaya koyabileceğiniz işlere yönelirsiniz. Harcamaların ölçüsünü kaçırmazsak iyi olur.

Ay-Oğlak burcunda geçişine, saat 12:11 itibariyle başlayacak.  Düzene kavuşturulması gereken işlerinize öncelik vermeniz faydalı olur. Bir mesele üzerinde düşünürken, güvenilirlik, dürüstlük ilkesi bizim için kıymetli olacak. Nasılsa halledilir diye düşünmeyeceğiz. Mutlaka düzgün ve tutarlı olmasına özen göstereceğiz. Sorumluluklarının farkında, tutarlı ve sağlam olana yönelen sizler için bu enerji gayet olumlu.

Saat 20:33 Ay ve Mars  karşıtlığında, çevrenizdekileri etkileme gücünüz fazlasıyla yoğundur.  Sizin gibi düşünmeseler de bunun pek dert etmezsiniz. Eğer kafanızın içinde yapmayı düşündüğünüz bir şey varsa ne yapıp edip bunu yerine getirmek isteyebilirsiniz. Maddi ve manevi anlamda şu andaki şartların yetersiz oluşu canınızı sıkabilir. Daha iyi imkanlar altında olduğunuzda rahat edeceğinizi bilirsiniz.  Ayrıca aşk konusunda kafanızın içi bu aralar karışık olduğu için bir yandan iletişimde bulunmaya çalışırken diğer yandan güç ve kontrol kurmaya kalkışabilirsiniz. Sizin için güvence çok önemli olduğu için, hassasiyet bu saatlerde biraz artabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler saat 10:51 itibariyle etkili Venüs-Jüpiter kavuşumu, Çarşamba günümüzün en önemli görünümüdür. Bu enerji, ilişkilere, yakın çevrenizle olan temaslarınızdan, yeni girişimlere kadar geniş bir alanda moralinizi yükseltiyor. Motivasyon gücünüzü yükseltiyor. Bildiklerinizi kendinize güvenli ve başkalarını etkileyici tarzda dışa yansıtmanız gayet kolay. Yaşam sevincinizi arttıran, öğrenmeyi, büyümeyi teşvik eden bu enerji, ilişkilerin güçlenmesinde de, karşılıklı paylaşımların artmasında size ışık oluyor. Yolculuk düşünenler için, bu enerji gayet olumludur. Yaz tatilini henüz yapmayanlar için iyi bir enerji etkisi diyebiliriz. Keyifli paylaşımlar, yeni insanlarla tanışmak yönünde de bu kavuşumun size olumlu yönde katkıları vardır. Eğitim konularında karar vermenizde, doğru bir tercihte bulunmanızda bu enerji size yardımcıdır. Yeni bir çevreye taşınma, haberleşme, görüşmeler açısından da ben bu görünümü sizler için doping olarak görmekteyim.

Ay-Oğlak burcu geçişi Saat 12:11 itibariyle etkili olduğunda, sorumluluklar, denetim, ciddiyet bizi yorabilir. İlişkimizle alakalı olarak, ortamı gerecek iletişimden kaçınmamız faydalıdır.  Gün içinde  yerli yerine oturmayan durumlarla karşılaşırsanız bunları karamsar bir şekilde ele almayınız. Hiç kimse bizim gibi düşünmeyebilir. Bu ister sevgilimiz olsun ister başka biri. İnsanların baskıcı tavırlarından hoşlanmayacağız.

Saat 20:33 Ay-Mars karşıtlığı, gelir kaynaklarınızı attırmanız veya  hayatınızı garanti altına almanız yönünde yaşadığınız baskının göstergesidir. Bu nedenle fikirlerinizi hararetli bir şekilde sunma taraftarı olabilirsiniz. Eğer maddi gücünüz yerindeyse bu karşıtlık müsrif davranmanıza yol açabilir. Dikkatli olmakta fayda var. Bazı kişiler farklı görüş yapısında olduklarından size karşı çıkmaya ve engel olmaya çalışabilirler. Bırakın kim ne düşünüyorsa düşünsün, kimseye kendinizi beğendirmek ispat etmek zorunda değilsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 10:51 itibariyle etkili Venüs-Jüpiter kavuşumuyla Çarşamba gününü selamlıyoruz. Bu enerji,  mali konulardaki harcamaların artışı ancak parasal gelirinizin yükselişi anlamında ikili bir tesirdir. İleriye dönük düşünmenizi ve buna göre yeni planlamalarda bulunmanızı sağlar.  Eğer yatırım düşünüyorsanız, bu enerji, piyasa şartlarına göre doğru bir karar vermenizde yardımcı olur. Eviniz, ailenizle ilgili yeni  gelir kaynakları ve desteklerin göstergesidir. Gelişmeleri işaret eden bu kavuşum ailenin büyümesi ve ihtiyaçların artacak oluşu da işaret eder. Gereksinimlerinizi karşılarken, fazla açılmamak, dikkatli davranmak tabii ki faydalıdır. Sağlık, sosyal ilişkiler, evinizle ilgili ihtiyaçlar için para harcanabilir. Belli bir canlanma finansal konularda görülür. Kazançlı işlere yönelmenizde yardımcınızdır.

Saat 12:11 itibariyle etkili  Ay-Oğlak burcu geçişi, ilişkide kendinizi nasıl bir yere koyduğunuzu, şu anda bir sorun varsa bunun ardındaki nedenleri, bir arada olmanın anlamı üzerine düşüneceksiniz. Sağlam bir beraberlik ise, güven duygusuyla hareket etmeniz kolaydır. Yalnızsanız, bir miktar karamsar düşünmeniz mümkündür. Yeni birisiyle tanıştıysanız sağlam ve tutarlı biri olmasını dilersiniz. Ay-Oğlak burcu günlerinde, işinizle, ailenizle, finansal konularla da yakından ilgilenme gereği duyarsınız. İşlerinizi, sorumlu ve disiplinli şekilde halletmenizde fayda vardır.

Saat 20:33 itibariyle Ay-Mars arasında oluşacak karşıtlık partnerinizin sizinle, sizin de aynı şekilde onunla beraberliğinizi ilgilendiren konularda üzerinde konuşmanız, ilişkinizin niteliğine göre el ele vermeniz veya tam tersine tartışmanız anlamına gelebilir. En ufak bir terslik sizi  kolaylıkla derinden etkileyebilir. Sözgelimi, konuşulmayan veya bilinmeyen durumlar, geleceğinizi içeren ancak elinizde olmayan meseleler kısaca  her şey hakkında duyarlılık gösterebilirsiniz. Partneriniz veya bazı kişiler size baskı uygulamaya kalkışabilirler.  Aklı başında ve mantıklı, tarafsız bir şekilde olayları gözden geçiriniz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar Çarşamba gününe, saat 10:51 itibariyle sizleri kucaklayan Venüs-Jüpiter kavuşumuyla adım atıyoruz. Bu enerji,  burcunuz üzerinde oluşacak.  Tabii ki bu olumlu gelişmeleri, moral duygunuzun artışını, kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayan bir yansımadır. Ben bunu sizin için bir doping olarak görüyorum. Moralinizi yükseltiyor ve baskıları hafifletiyor. İşinizle ilgili yeni girişimleri, planları, görüşmeleri işaret eden bu kavuşum sayesinde aşk hayatınız da canlanıyor. Dikkatleri kolaylıkla çekeceğiniz bir gündesiniz. Sizden bir çok kişinin olumlu yönde bahsettiğini, size yöneldiğini fark edebilirsiniz. Dışarıdan da yardımlar ve destekler görürsünüz.

Ay-Oğlak burcu ilerleyişi Saat 12:11 itibariyle etkili olacak. Hayatın üstümüzdeki baskısından biraz sıkılabiliriz. Sürekli güven verici olanı, ileriye dönük olanı tercih etmek zorunda kalmanın bizi yorduğunu düşünürüz. İşlerimizi düzgün yapmamız, planlanan şekilde bitirmemiz gerekir. Bu enerji, özel sorunların baskınlığını işaret eder. Her şeyin altından tek başınıza kalkıp kendinizi yormayınız. Sağlığınızı ilgilendiren konulara bugün ağırlık verebilirsiniz.

Saat 20:33 Ay-Mars karşıtlığı, herhangi bir konuda adım atmadan önce,  her şeyi dikkatli bir şekilde gözden geçirmenin önemini vurguluyor. Çünkü baskı altında kalan birey, birden bire kararlar verebilir. Bir söz vardır. Seçimlerimiz kaderimizdir diye. Bir adım atmadan önce sizin için ne kadar gerekli olup olmadığını bir daha düşünmek bazı durumlarda iyi olacaktır.  Herkesi memnun etmeniz mümkün olmadığına göre, verimli çalışmanın yolu, moral duygunuzu yüksek tutmak ve kimsenin sizi sinirlendirmesine izin vermemektir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar saat 10:51 itibariyle gökyüzünde etkili olacak Venüs-Jüpiter kavuşumuyla güne adım atıyoruz. Bu enerji, moral gücünüzün yükselişinde yardımcıdır. Böyle bir yükseliş hem aile hayatınız hem finansal hem de eğitimden girişimlere kadar geniş bir alanda moral gücü sağlar. İnsan dış dünyadan gelen olumsuz tesirlerle çoğu zaman zorlanıyor. İşte böyle bir kavuşumla, hayatın tersine değil, akışına göre ilerliyoruz. Daha az kuvvet harcayarak, kendimize yatırım yapıyoruz. Birilerini memnun edeyim demek yerine, ben ne ile mutlu olurum diyoruz. Tabii ki, manevi zenginlik kazanıyoruz. Bunların tümü gayet olumludur. İllaki dışarıdan onay beklemek, alkışlanmak isteriz. Fakat biz, kendi içimizde huzurlu değilsek ne işe yarayacak ki. İşte bu enerji, kendi kendinizi alkışlamanız yönünde faydalıdır. Ailenizin büyümesini, genişlemesini de sağlar. Hayata olumlu yönde bakmanızda, umutlanmanızda yardımcıdır.

Saat 12:11 Ay-Oğlak burcu geçişiyle, çevremizdeki  insanlarla ilişkilerimizi ciddiyetle ele alacağız. Bizden de bunu bekleyebilirler. Aşk hayatımızla ilgili konularda da, disiplinli davranacağız ve  gözden geçirmelerde bulunacağız. Parasal konular üzerinde düşüneceğiz. Ailemizle alakalı konularda özen göstereceğiz. Belli bir mesafe duygusu ile hareket edeceğiz. Bir şeyler canımızı sıksa dahi, bunu kendi içimizde halletmek isteyeceğiz. Ay-Oğlak günlerinde genel olarak,  hayatın zevkli yanlarına bile ciddiyetle yanaşabiliriz.

Saat 20:33 Ay-Mars karşıtlık etkisi altında, kendine haksızlık yapıldığını düşünen kişi ne olursa olsun hakkı olanı elde etmek için dünyaya meydan okuyan tarzda davranabilir. Hiddetle bir şeyleri üzerine gitmeye kalkışır. Bunu sözel olarak da ifade edebilir. Enine boyuna düşünmeden konuşmamakta, hareket etmemekte fayda var. Akşam saatlerinde aşk hayatınız, ileriye dönük hedeflerinizi güvence anlamında gözden geçiriniz. Artı ve eksileriyle ölçüp tartarak bunları ele alırsak sorun kalmaz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler Çarşamba günümüzün en kıymetli görünümü,  saat 10:51 itibariyle sizleri kucaklayıcı Venüs-Jüpiter kavuşumudur. Bu enerji, günlük aktivitenizde sizi taçlandırıcı, ışıklandırıcı, moral gücünüzü yükseltici yeni işleri, girişimleri, görüşmeleri işaret ediyor. Gayet olumlu bir tesir. Bilgi ve tecrübelerinizi insanların dikkate aldıkları bir gündesiniz. Adım attığınız işlerde hem mali anlamda moraliniz yüksek hem de güven duygunuz gayet sağlam. Bu kavuşum gündeminizde bugün yer alan tüm işlerde başarı şansınızı yükseltiyor. Size cesaret kazandırıyor ve sosyal yönden de karizma ve cazibe yönünde ışık kazandırıyor. Başkalarından destek görmenizi, ileriye yönelik hedefler belirlemenizi sağlayan bu enerjiyle, kişisel ilişkilerinizde başarı, keyif ve mutluluk sizden yana olacaktır. Çevrenizde bulunan kişiler, sizin varlığınızdan büyük keyif alırlar. Bugün projeler, planlar istediğiniz şekilde yürür ve başarılı sonuçlanır. Farkınız her yönüyle hissedilir.

Saat 12:11 itibariyle etkili olacak Ay-Oğlak burcu geçişi, ailemiz veya ilişkimizle ilgili olarak verilecek kararların  çok dikkatli ele alınması şarttır. Sağlığımızla ilgili de etkili olan bu enerji altında yediklerimize dikkat edelim. Özellikle midemizi yoran besinleri tercih etmeyelim. Üzerimizdeki sorumluluklar bugün bizi  yıldırabilir. Ailevi konularda sorumluluklarınız ağır olabilir. Başkalarına güvenmekte temkinli davranabilirsiniz.

Saat 20:33 Ay-Mars karşıtlık etkisi size hedefinizi, hangi yol üzerinde yürümek istediğinizi belirlemenizi söylüyor. Ayrıca aşkın hayatınızdaki yerini, varsa ilişkinizdeki iletişimin ne ölçüde olduğunu iyice tespit etmenin son derece önemli olduğunu belirtiyor. Hedefi belli, duyguları oturmuş kişiler için sorun yok. Ancak tam tersine bir durumdaysanız ani ve refleks hareketlerden kaçınmanızı tavsiye ederim. Sorumluluklar sizinledir ve bütün bunlarla başa çıkacak olan kişi sizsinizdir. Kaldı ki, gündüz saatlerinde oluşan Venüs-Jüpiter kavuşumu gayet faydalıdır. Size destek olacağından, bu karşıtlığın yarattığı sıkıntıları kolaylıkla atlatabiliriz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler Çarşamba günümüz, saat 10:51 Venüs-Jüpiter kavuşum etkisinde başlayacak. Bu enerji, iş hayatı, toplumsal hayat, maddi konular ve ilişki anlamında fırsatlarla karşılaşmanızı sağlayıcıdır. Daha fazla öne çıkmak istersiniz. Kendinizi gösterme, beğendirme, kabul ettirme çabanız yükselir. Bu da mücadelenizde yardımcıdır. Biraz ihtiraslı davranmanıza yol açabilir. Birileri sizi görmezden geldiğinde, ben buradayım diyerek kendinizi ifade etmek istersiniz.  Çok çalışmak, sorumluluk almak ve yılmadan canla başla görevlerinizi yapmak doğru olacaktır. Öyle bir şeyler üretin, ortaya getirin ve gayret gösterin ki, sizin ne kadar farklı olduğunuzu anlasınlar. Bu kavuşum, çabalayan, mücadele eden kişiler için gayet olumludur. Ancak kendini kaf dağında gören, her şeyde ben önemliyim diyerek çaba sarfetmeyen kişilerin egosunu yükselticidir. Fakat bu pek işe yaramaz. Ben derim ki, kariyer hayatınızla ilgili konularda mutlaka seçenekleri iyice gözden geçirin ve doğru tercihlerde bulunun.

Saat 12:11 Ay-Oğlak burcunda ilerlediğinde, çevremizle olan ilişkimizde ciddiyet ön planda olacak. Düşüncelerimizi, ancak bizi anlayabilecek kişilerle paylaşmak isteyeceğiz. Kendimizi güvende hissetmek isteyeceğiz. İç huzurumuz ve duygusal anlamdaki rahatlığımız, günün gelişmelere göre değişecektir. Çelişkili davranmayacağız. Fakat dış etkenler üzerimizde baskı kurarsa veya bir takım insanlar arzu etmediğimiz şekilde davranırsa keyfimiz kaçabilir.

Saat 20:33 Ay-Mars karşıtlığı, canınızı sıkan konular başta olmak üzere bir an önce sonuç almak istediğiniz meseleler üzerindeki kararlılığınızın göstergesidir.İki yönlü tepkide bulunabilir. Bıçak kemiğe dayanmışsa yani artık sorunlarınıza katlanmak mümkün değilse böyle bir durumda isyan edebilir, ipleri kopartabilirsiniz. Amacınız artık bunaldığınızı çekecek halinizin kalmadığını belirtmek içindir. Çünkü tam tersi bir tepkinin size ve çevrenizdeki insanlara faydası olmayacağı gibi, çözümsüzlük yaratması da mümkündür. Oysaki şöyle bir çevrenize bakınız. Aslında ne çok şeyi başardığınızı siz de anlayacaksınız.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar saat 10:51 itibariyle etkili Venüs-Jüpiter kavuşumuyla Çarşamba günümüze adım atıyoruz. Bu enerji,  işten, ilişkiden, bir çok sorundan bunalan Yaylar için moral yükselten, kuvvetlendiren, heveslendiren, fırsatlar kazandıran bir enerjidir. Çalışma hayatınızla ilgili konularda gelişimin, işlerinizi başarılı bir şekilde yapabilmenin işaretçisidir. Bir çok alanda zorlandığınız meseleleri, yükselen moral gücünüzle halledebilmeniz mümkündür. Yaşama gücü, ilişkide bulunma, insanları etkileme yönünde de güçlü bir tesirdir. Manevi açıdan sizi ışıklandırır. Hayata inanmanızı, güvenle ilerlemenizi sağlar. Dağılmanızın önüne geçer. Bir şeye karar verdiyseniz, kendinizden emin bir şekilde ilerlemenizde yardımcı olur. Yeni bir aşkı, devam eden ilişkinizde coşkunluğu işaret eden bu enerji, gün boyu gayet güzel haberler alarak, görüşmelerde bulunarak ilerisi adına umutlanmanızı sağlayacaktır. Yolculuklar, yeni tanışmalar açısından da olumludur.

Saat 12:11 itibariyle Ay-Oğlak burcu geçişine başladığında, bizi güvende hissettirecek durumlara, kazanç anlamındaki işlere ciddiyetle eğileceğiz.  Para konusunda şu aralar sıkıntınız varsa, çözüm bulmaya çalışabiliriz. Ancak yüksek faizli bir borç altına girmeyelim. Sorumlulukların ister istemez üzerimizde etkili olacaktır. Ay-Oğlak geçişlerinde bu gayet normaldir. Kafanızın içinde hala tam olarak yerine oturmamış meseleler bizi düşünmeye zorlar.

Saat 20:33 itibariyle Ay-Mars karşıtlık etkisi altında, mevcut durumumuza baktığımızda,  -Ben doğru ve düzgün biriyim fakat nedense tutarlı bir ilişki yaşamakta zorlanıyorum ve karşıma çıkan her kişi bana ayrı bir hüzün, engel ve zorluk çıkarmakta diye düşünürüz. Elden geldiğince sakin düşünmekte, kendinizi üzmemekte, insanları olduğu gibi kabul etmekte fayda var. İç derinliklerimizle teması kesmezsek, kendimize inanırsak, kimsenin bizi yanlışa sürüklemesine izin vermemiş oluruz. Kaldı ki, güne başlarken etkili olan Venüs-Jüpiter kavuşumu size destektir. Olumlu düşünün olur mu?

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar Çarşamba günümüzü, saat 10:51 itibariyle etkili Venüs-Jüpiter kavuşum etkisinde karşılıyoruz. Bu enerji, ilişki-finansal-iş bağlantılarımızda desteklenmek arzumuzun işaretçisidir. Aşkta tutkularımız, heveslerimiz, yeni bir şeyler yaşama ihtiyacımız bir hayli yoğun. Gerginlikten, saçma sapan bir ilişkide sürekli üzülmekten, huzursuzluktan yılmış durumdayız. İstiyoruz ki, hem kendimizi kral veya kraliçe gibi hissedelim hem de artık rahat edelim. Bu kavuşumu çok da olumsuz görmüyorum. Daha önce kurulmuş iş ortaklıklarında gelir getirici işleri işaret ediyor olabilir. İlişkide eş veya sevgilinin size karşı yönelmesinde yardımcı olur. Ancak sadece kendine dönük düşünen bir kişiyle berabersek onun nazına niyazına katlanmakta zorlanmamıza da yol açabilir. Krediyle borçlanma anlamında bu kavuşum heveslendiricidir. Fakat ben hesabınızı bilmenizden yanayım. Eğer başkaları güçlü bir destek sunmuşsa, bu paraları da doğru bir alanda değerlendirin.

Saat 12:11 itibariyle etkili Ay-Oğlak burcu seyri, eğer bir konuda karar verme aşamasında iseniz, acaba ne kadar doğru olur, ilerisi adına yarar getirir mi, beni zorlar mı diye bir bakalım.  Temeli sağlam olsun ki, sonradan bizi uğraştırmasın diye düşünmeliyiz.  Halledilmesi gereken zorunlu işlerinizi bitirmeniz, düzgün bir şekilde yerine getirmeniz mümkündür. Mali konular üzerinde kazanç-kayıp anlamında değerlendirmeler gündemimizde önem taşıyabilir.

Saat 20:33 itibariyle Ay-Mars arasında oluşacak karşıtlık, ilişkinizin geleceği, amaçlarınız, dünyayı algılama biçiminiz ve sözel paylaşımlarınız konusunda dikkatli olmanızı söylüyor. Ne olursa olsun aranızdaki farklılıkları gerçekçi bir biçimde gözden geçirmeniz son derece önemli. Şu aralar karar vermekte zorlandığınız konularda en azından şu birkaç gün sakin olunuz.  Ayrıca  partnerinizle birbirinizden çok farklı düşünüyor olsanız da, sakince konuşunuz. Çünkü sinirle sarfedilen sözlerin geri dönüşü olmayabilir. Sonradan duyulan pişmanlığın da bir yararı yoktur.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar Çarşamba günümüzü saat 10:51 itibariyle olumlu tesiriyle sizleri güçlendiren  Venüs-Jüpiter kavuşum etkisinde başlıyor. Bu enerji, ilişki anlamında yeni bir gelişmenin, büyüme ve serpilmenin işaretçisi. Her iki kişinin de birbirine karşı yönelişi anlamında gayet olumludur. Bekar Kovalar için, bir hayli etkileyici bir başlangıcı, aşk kıvılcımını çaktırıcıdır. Size destek olan kişilerle iş anlamında kurulacak önemli bir ortaklığın işaretçisi olabilir. Ailenin büyümesi, gelişimi yönünde faydalıdır. Yetenekli olduğunuz konularda yapılacak işlerin başarıyla sonuçlanmasını sağlar. Dış ülkelere yolculuk, seyahat kararlara açısından da olumlu, heveslendirici bir yansımadır. Sosyal gruplar, güçlü kişilerle kurulan bağlantılar sizi destekleyici kişilerle karşılaşmanız yönünde gelen fırsatların göstergesidir.

Saat 12:11 itibariyle Ay-Oğlak burcunda seyrine başlayacak. Kendimizi her anlamda garanti altına almaktan yanayız ve hiç kimsenin nazını çekecek halimiz yok doğrusu.  Benim size tavsiyem, hangi konuda olursa olsun karamsar düşünmek yerine, meseleleri sakince ele alınız. Bu soğukkanlılık, çözüm bulmanızda yardımcı olacaktır.

Saat 20:33 itibariyle Ay-Mars arasında oluşacak karşıtlık, dış dünyada gerçekleştirmek istediklerinizle, iç dünyanızda yaşanan bazı sorunların sizi sıkıştırması anlamındadır. Bu sıkışma neticesinde gerilim yaşanması ve gereksiz yere çatışmalar oluşması mümkündür. Kendinizi kimi anlarda bastırılmış, ifadesiz bırakılmaya çalıştırılan bir kişi gibi hissedebilirsiniz. Oysaki bu yaptığınız bir iç hesaplaşmadır. İşte  bunu ancak kendini bilen, tanıyan özel ruh yapısındaki insanlar  yapabilir. Kaldı ki, en başta ifade ettiğim Venüs-Jüpiter kavuşumu iyi bir destektir. Bunu da göz ardı etmeyelim.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, Çarşamba günümüz, saat 10:51 itibariyle bizleri ışıklandıran Venüs-Jüpiter kavuşum etkisinde başlıyor. Bu enerji,  çalışma ortamınızdaki iletişimin güçlenmesini sağladığı gibi, işlerinizi yaratıcı zekanızla düzenlemenizde de destek bir kuvvettir. Özgüven duygunuz kariyerinize odaklanmanızı, işlerinizi başarılı şekilde yapmanızı sağlar. İnsanlara hizmet sektöründe yardımcı olabilirsiniz. Etrafınızdaki insanlara yaşam koçluğu, danışmanlık, sanatsal anlamda kuvvet verirsiniz. Bu kavuşum, birlikte çalıştığınız kişilerle anlaşma yolu aramanın da simgesidir. Eğer sorunlar varsa, bunları karşılıklı diyalogla çözümleyebilirsiniz.

Saat 12:11 Ay-Oğlak burcunda ilerleyecek. Çevrenize  yaklaşım tarzınız ciddiyet ve mesafe içerecektir. Ancak  gücünüz yerinde olacaktır. Aklınız başınızda düşünebilirsiniz. İşlerinizi gayet disiplinli bir şekilde yapabilirsiniz.  Yanlış bir karar vermemek için dikkatli olursunuz.  Etrafımızdaki kişilerin güvenilir ve olgun yaklaşımlarından hoşlanırsınız. Oğlak burcunda ilerleyecek Ay, insanların sizin fikirlerinize, sunduklarınıza, duruşunuza saygı göstermelerini sağlıyor.

Saat 20:33 Ay-Mars karşıtlık etkisi, sizi  güçlü olmaya, kendimizi ifade etmeye ve hakkımız olana sahip çıkmaya zorluyor. Bir yandan ciddi bir biçimde iç derinliklerimizde güven ve sağlamlık olgusunu sorgularken diğer taraftan geçmişin tozlu raflarındaki her şey önümüze geliyor.   İlişkilerde, hedeflerinizde, aşk hayatınızda, varsa çocuklarınızla ilgili konularda tümüyle başarılı olma arzumuz her zamankinden daha fazladır.  Hayatınızın iplerini elinizde tutmak istersiniz. İnsanların sizi olduğunuz gibi kabul etmesinden yanasınızdır. Beklenmedik durumların yaşam sevincinizi sekteye uğratmasından hiç hoşlanmazsınız. Eğer kendinizden eminseniz, sizi hiçbir şeyin yoldan çıkarması mümkün değildir diyor. Yani kendine güvenen, inanan kişi zaten nasıl hareket edeceğini bilir. Öyle değil mi dostlarım?

Astroloji Danışmanı İremSu

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.