1 Kasım 2015 Burç Yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

1 Kasım 2015 Pazar günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 1 Kasım 2015 burç yorumları…

Kasım 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar Pazar gününe, saat 00:43 Ay-Neptün olumlu görünümüyle adım atacağız. Bu size özel duygular ve hassasiyetler oluşturabilir. Kişi huzurlu ve mutlu yaşamak ister. Sevdikleri yanında olsun ister. Hissettiklerini kimseyle paylaşmak istemez. Çünkü onlar kendine ait ve gayet özenle sakladığı duygularıdır.

Saat 02:43 Ay-Güneş olumlu görünümü, ailenizi, evinizi ve bilhassa iç dünyanızı ilgilendiren konularda güvenliğe verdiğiniz önemi gösteriyor. Endişeden uzak bir gece geçirmek isteriz.

Saat 11:53 Ay-Pluto karşıtlığı, bir yandan mesleki ve toplumsal sorumluluklarımızın farkında olmamız gerekiyor diğer yandan güven içinde yaşamak, huzur bulmak istiyoruz. Bu iki isteği aynı anda yapabilmek kolay olmayabilir. Bu nedenle biraz sıkılabiliriz.

Saat 18:17 Ay-Jüpiter görünüm etkisinde, güven içinde yaşamak istiyoruz. Bastığımız toprak, nefes aldığımız ülke, barındığımız evimiz, ailemiz bizim için kıymetli. Detayların önemi büyük. Etrafımızdaki her gelişmeyi izliyoruz, anlamak istiyoruz. İşimiz, ekmeğimiz kadar huzurumuzu da bir hayli önemsiyoruz. Güne bu duygular ve ihtiyaçlar içinde adım atacağız. Olumlu bir şeyler duymak, yaşamak isteyeceğiz. Ruhsal ve fiziksel anlamda sizi rahatlatıcı konulara, çalışmalara, aktivitelere yönelirsiniz.

Saat 19:52 Ay-Uranüs görünümü, yeniliklere oldukça açık bir kişi olduğunuz için, özellikle düşüncelerinize, değer verdiğiniz olgulara laf atıldığında, baskı uygulandığında kayıtsız kalmazsınız.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar saat 00:43 Ay-Neptün görünümü Pazar günümüzün ilk etkili enerjisidir. Yakın çevrenizle olan her türlü temasınızda şefkat ve sevgi duygularımızın bir hayli yoğun olduğunu gösteriyor.

Saat 02:43 itibariyle etkisini hissedeceğimiz Ay-Güneş olumlu görünümü, yakın çevrenizde özellikle güvendiğiniz kişilerle güçlü bir şekilde irtibatta bulunmak istiyoruz. Birileri bize karşı dursa da, biz sınırlarımızı korumaktan yanayız.

Saat 11:53 Ay-Pluto karşıtlığı, eğitim, iş, yolculuk, iletişim ve haberleşmede güvenliğinizi mutlaka düşününüz. İşlerinizi belli bir disiplin altında yapmanız ve karşınıza çıkabilecek engelleri hesaba katarak hareket etmenizi sağlar.

Saat 18:17 Ay-Jüpiter görünüm etkisinde, çevremizde gelişen olayları, durumları, meseleleri hep güvenlik anlamında ele alacağız. Ne kadar huzurluyuz veya ne kadar mutluyuz.  Ailemiz, sevdiklerimiz, evlatlarımız, bastığımız toprak, yaşadığımız dünyayı bu olgular çerçevesinde titizlikle gözlemleyeceğiz.

Saat 19:52 Ay-Uranüs görünümü, iş hayatınız, sağlığınız, keşif ve bilgilenme, fiziksel durumunuzla alakalı konularda etkilidir. Duygusal yönde gerginlik yaratabilir. Çünkü kişi kendini güvende hissetmek ister. Doğal olarak çevresinde gelişen olayları, insanları, dünyayı duygusal anlamda değerlendirir. Bu değerlendirme biçimi aşırı olursa, zorlanmanıza neden olabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler saat 00:43 Ay-Neptün görünümüyle Pazar günümüz başlıyor. Bu enerji etkisiyle doğal olarak sevdiğiniz her şeyi korumaya ve kollamaya çalışabilirsiniz. Ailenizle olan ilişkiniz ve köklerinize olan bağlılığınızı ruhunuzun derinliklerinde hissedebilirsiniz.

Saat 02:43 Ay-Güneş olumlu görünümü, maddi konularda güvencenize özel önem verdiğinizi ve gün boyu zorlanmadan işlerinizi yapmak istediğinizi gösteriyor. Parasal meseleleri bir an önce çözmekten yanasınız.

Saat 11:53 Ay-Pluto karşıtlığı, bir yandan kimseye muhtaç olmadan yaşamak için ekmeğinizi kazanmanız diğer yandan sabırlı, sistemli, sorumluluklarınızın farkında hareket etmeniz yönünde etkileyicidir.

Saat 18:17 Ay-Jüpiter görünüm etkisinde, maddi açıdan güvende yaşamak arzumuz çok önemli. Çünkü ailemiz veya kendi huzurumuz için güçlü olmak gerektiğinin farkındayız. Ev içinde veya yaşadığımız dünyada her bir gelişmeye kulak vereceğiz. Sağlıklı ve verimli bir yaşam sürmek için neler yapmamız gerektiği üzerinde duracağız. İnce eleyeceğiz, sık dokuyacağız. Attığımız adımların başarılı sonuçlanmasını umut edeceğiz.

Saat 19:52 Ay-Uranüs görünümü, finansal durum, kazanç, hedefleriniz, aşk hayatınız ile alakalı konularda bir hayli hassas düşünmeniz mümkündür. Kişi bir an önce rahat ve huzura kavuşmak için, güvende olmak adına büyük bir istek duyabilir. Değişim hevesiniz yüksektir. Ancak bazen isteklerinizi elde edemeyeceğinizi düşünerek kaygılanabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 00:43 Ay-Neptün görünümü etkisi altında Pazar gününe merhaba diyoruz. Bu görünüm, kendinizi güçlü hissetmeniz yönünde manevi anlamda kuvvetlendiricidir.

Saat 02:43 Ay-Güneş olumlu görünümü, kendinize ve sevdiklerinize olan düşkünlüğünüzü yükselten bu etki altında aşkta gücü ve kontrolü elinizde tutmaktan yanasınız.

Saat 11:53 Ay-Pluto karşıtlığı, bir yandan kendinizi güven altına alma, ailenizi koruma veya ailevi meselelerle yakından ilgilenmenizi sağlarken diğer yandan ilişkinizle ilgili konularda kendinizi baskı altında hissetmenize neden olabilir.

Saat 18:17 itibariyle Ay-Jüpiter arasında oluşacak enerji, kişisel anlamda güven, huzura duyduğumuz ihtiyacın göstergesidir. Verimli ve sağlıklı yaşamanın önemi üzerinde duracağız. Bize kendimizi iyi hissettiren, kafamızın içindeki şüpheleri gideren gelişmeleri bilhassa önemseyeceğiz.

Saat 19:52 Ay-Uranüs görünümü, iş hayatınız, evliliğiniz veya uzun süreli ilişkiniz, geleceğinizle alakalı konularda güven içinde yaşamak isteğinizi işaret ediyor.  İster istemez her durumu kontrol altına almaya çalışırsınız. Bunu yapmadığınız takdirde içiniz rahat etmez. Başkalarının sizi onaylamasından hoşlanırsınız. Buna karşı gelen olursa kendinizi reddedilmiş hissedersiniz. Bu reddedilme gün boyu stres yaşamınıza yol açabilir. Biraz gevşemekte, kendinizi yormamakta yarar var.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar Pazar günümüz, saat 00:43 Ay-Neptün görünümüyle başlayacak. Bu enerji, hayallerinizin peşinden gitme arzunuzu işaret eder. Kişi sorunlardan uzak yaşamak ister. Bu saatlerde geçmiş gözünüzde canlanır. Düşündüğünüz, hayalini kurduklarınızın hepsini gerçekleştirmekten yanasınızdır.

Saat 02:43 Ay-Güneş olumlu görünümü, duygusal hayatınızla ilgili konularda aşırı hassas olduğunuzu, koruma içgüdünüz nedeniyle sevdiklerinizi kolunuzun kanadınızın altına almak istediğinizi gösteriyor. Kendi içinizde bazı meseleleri ele alma gereği duyabilirsiniz.

Saat 11:53 Ay-Pluto karşıtlığında, her şeyi kafanıza takabilir, geçmişe bağımlı kalabilir, kendinizi üzebilirsiniz. Bir yandan geçmişte yaşanılanların üzerinizdeki izlerini silmeye çalışmak diğer yandan hayatınızı verimli hale getirmek için mücadele vermek zor olabilir.

Saat 18:17 itibariyle etkili Ay-Jüpiter görünümü, kimseler bilmese de, bizim güven içinde yaşamaya, huzurlu bir hayat sürmeye ne kadar ihtiyacımız olduğunu vurguluyor. Bu nedenle, para, ilişki, iş veya ailevi konularını önemseyeceğiz. Hassasız ve duyarlıyız. Kazanmak, başarılı olmaktan yanayız.

Saat 19:52 Ay-Uranüs görünüm etkisi altında, hayatınıza renk getirecek sizi huzurlu kılabilecek değişimlerin bir an önce gerçekleşmesini istersiniz. Bir yanıyla hayata güvenir, şükredersiniz ancak bir yanınız sabırsızdır.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar Pazar günümüz, saat 00:43 Ay-Neptün görünüm etkisi altında başlıyor ve insanlar sizi ilk önce duruşunuz ve kendinizi ifade şeklinizle değerlendirirler. Olsun böyle değerlendirsinler. Siz ne hissediyorsanız ona göre davranın.

Saat 02:43 Ay-Güneş olumlu görünümü, konuşmalarımız, davranışlarımızla kendimize duyduğumuz güveni dışa yansıtmaya çalıştığımız bir gündeyiz. Endişelerimizi bir yana koyarak günü kendi akışı içinde değerlendirmeye bakmamızda yarar var.

Saat 11:53 Ay-Pluto karşıt etkisi altında, bir yandan güven içinde geleceğinizi çizmek diğer yandan aşk hayatınız, çocuklarınız veya bazı özel meselelerinizle ilgili konularda bir sorun varsa, bunları çözümleyecek gücü kendi içimizde bulabiliriz.

Saat 18:17 Ay-Jüpiter görünümü, pozitif yönde güven aşılayan, iyi hissetmenizi sağlayan dostlara, gelişmelere duyulan ihtiyacın göstergesidir. Günlük işlerimizi titizlikle takip edebiliriz. Etrafımızdaki dünyadaki gelişmelere anlamaya çalışırız. Hesabımızı biliriz. Moralimizi yüksek tutmaya çalışırız.

Saat 19:52 Ay-Uranüs görünümü, güven içinde yaşamak ve hedefinize varmak yönündeki arzularınızı işaret eder. Bunlar oluştuğu takdirde kendinizi huzurlu hissedeceğinizi düşünürsünüz. Diğer insanlar ve dünyanın sizi tasdik etmesinden yanasınız. Eğer başa çıkamadığınız bir takım meseleler varsa, bir yandan tepki göstermek istersiniz diğer yandan susmayı tercih edebilirsiniz. Bu iki farklı ruh halinizi doğal karşılamak gerekiyor.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler saat 00:43 Ay-Neptün etkisi altında Pazar günümüzün ilk etkili enerjisi olup, geçmişi unutmadan, gelecekle ilgili amaçlarınızı tekrar gözden geçirmeniz yönünde sizi rahatlatıcıdır.

Saat 02:43 Ay-Güneş olumlu görünümü, mesleki konularda ve sorumluluklarımız anlamında ister istemez hassas düşünüyoruz. Güven içinde yaşamak istiyorsak doğal olarak dikkatli hareket etmekte, kazanç-kayıp hesabımızı iyi yapmakta yarar var.

Saat 11:53 Ay-Pluto karşıtlığında, bir yandan güven içinde yaşama arzusu diğer yandan sorumlulukların baskısı bizi zorlayabilir. Hayat bize, üstümüze düşenleri yapmamız gerektiği yolunda bir uyarıda bulunmaktadır.

Saat 18:17 Ay-Jüpiter görünümü, iş hayatımızda ve ailevi konularda sorumluluklar bizi yorsa da, bunları yerli yerine koymamız gerekiyor. Üstümüze düşen vazifeleri yapacağız. Fakat daha fazlasını yüklenecek halimiz yok. Moralimizi yükseltici insanlara, gelişmelere ihtiyacımız var.

Saat 19:52 Ay-Uranüs görünüm etkisi altında, ilişkiniz, girişimleriniz, aile hayatınız ve mesleki konularda hassasiyetiniz gayet yüksek. Bunların yerli yerine oturması,  sağlamlaştırılması gerektiğini düşünmektesiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler Pazar gününe, saat 00:43 Ay-Neptün görünümüyle adım atıyoruz. Bu ilişkinizi güçlendirmek isterken, karşı tarafın rol yaptığını düşünürsünüz.  Evet, sizinledir ancak farklı bir dünyada yaşıyor gibidir.

Saat 02:43 Ay-Güneş olumlu görünüm desteğiyle, ailevi, kişisel ve dünyevi meseleler üzerinde kendinizi gayet güçlü bir şekilde ifade edebilirsiniz. Dışarıdan bakanlar sizin olduğunuz gibi göründüğünüzü düşünebilirler.

Saat 11:53 Ay-Pluto karşıtlık etkisi altında,  inandığınız her şey için mücadele edebilirsiniz. Bir yandan huzur ve güven sağlamak diğer taraftan güçlü bir şekilde kontrolünüzü elinizde tutmak için çaba sarf edersiniz.

Saat 18:17 Ay-Jüpiter görünüm etkisi, eğitim, iş, aile veya ticari konularda güven ihtiyacımızı vurguluyor. Yenilikler dikkatimizi çekiyor. Eskiye ait hiçbir şeyi hayatımızda istemiyoruz. Önümüzdeki hafta içinde yapılacak girişimler, görüşmeler, gelişimler moral duygumuz üzerinde pozitif bir etki uyandırabilir.

Saat 19:52 Ay-Uranüs görünümü, uzun vadeli hedefleri belirleme, kişisel anlamda kendinizi güvende hissetme arzunuzu baskın hale getirir. Çoğu zaman dış dünyada kendini ispat etmek isteyen kişi, bazen duyguları veya karmaşık durumlar sebebiyle zorlanıyor. Bu zorlanmalarla baş etmeye çalıştıkça yoruluyor ve güçsüz kalıyor. Bu saatlerde Akrepler biraz gergin ve hırslı tepkilerde bulunabilirler.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar Pazar gününe, saat 00:43 Ay-Neptün görünümü etkisi altında adım atacağız. Bu enerjiyle, parayı nasıl finanse edebileceğinizi düşünebilirsiniz. Ailevi ve ilişkinizle ilgili meseleler üzerinde hassasiyetle durabilirsiniz.

Saat 02:43 Ay-Güneş olumlu görünümü, sezgilerinizi inanılmaz ölçüde yükseltiyor. Özellikle para-ilişki-güvence konularında burnunuz gayet iyi koku alıyor. Kontrol etme dürtünüz bugün fazlasıyla yüksek. Size ait olanı kimseye yar etmeniz mümkün değil.

Saat 11:53 Ay-Pluto karşıtlık etkisi altında, bir yandan ilişkinizi, ailenizi, eşinizi, evinizi, geleceğinizi düşünürsünüz diğer yandan sorumluluklarınız sizi yorar. Güvenli bir beraberlik istersiniz ve güçlü olmak. Bu istek sizi biraz gerilim altına sokabilir.

Saat 18:17 itibariyle Ay-Jüpiter arasındaki görünüm, iş ve maddi konularda kendimizi güvende hissetmemizi sağlayan, güçlendirici olana yönelmemizde destekleyici bir enerjidir. Yeniliklere açığızdır. Ancak bu, her önümüze çıkana adım atmak anlamına gelmez. İncelemek, araştırmak, bir bakmak yararlı olur.

Saat 19:52 Ay-Uranüs görünümü, finansal-kazanımlar-aşk hayatınızla ilgili konular üzerinde güvenliğinizi bir hayli önemsediğinizi gösteriyor. Bir meydan okuma veya size karşı ters bir şey yapılması halinde doğal olarak sınırlarınızı korumak istersiniz. Kararlarınızı kendiniz vermek ve hiçbir terslikle karşılaşmadan uygulamak istersiniz. Yönetilmekten, yönlendirilmekten hiç hoşlanmazsınız.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 00:43 Ay-Neptün görünümüyle Pazar günümüz başlayacak. Bu enerji, yaratıcı kabiliyetlerinizi öne çıkarır. Hayaller, hoş görünümler, renkler, huzur duygusu yükseliştedir.

Saat 02:43 Ay-Güneş olumlu görünümü, hedefimizi gerçekleştirme, irademizle olayların üstesinden gelebilme, neyin üzerinde yürüdüğümüzün farkına varma anlamında önemli bir gün. Birileri hassasiyetle ele aldığımız konulara bizim gibi önem vermese de, bir başkası gelip kendi fikrini bize kabul ettirmeye cüret etse de, aslında biz neyin ne olduğunun farkındayız. Nerde durmamız gerektiğini biliyoruz. Sadece bizi rahatsız eden, gereksiz zaman kaybımızdır.

Saat 11:53 Ay-Pluto karşıtlık etkisi altında, ilişkilerde güven olgusunu önemseyeceğiz. Çünkü bu olmadığı takdirde kendimizi güçlü hissedemeyiz. Eğer bir soru işareti varsa kafamızın içinde bunu sorgulamadan, derinlikli şekilde ele almadan ucunu bırakmayız.

Saat 18:17 Ay-Jüpiter görünüm etkisinde, özellikle ilişkimizde güven arzumuz bir hayli kıymetli. Eğer hayatımızda birisi varsa, onun davranışlarına, attığı adımlara, söylediklerine dikkatle bakacağız. İstikrarı önemseyeceğiz. Bu enerji, gelecekte filizlenecek, gelişecek, büyüyecek adımların birlikte atılması yönünde olumludur. Eğer yalnızsak, bu saydığım olgular çerçevesinde bizi destekleyecek kişiye yöneliriz. Titiz düşünürüz.

Saat 19:52 Ay-Uranüs görünümü, hem ilişkimiz hem yarınlarımızı garanti altına alabilme ve olumlu değişimleri uygulama arzumuzu gösteriyor. Ancak bu görünüm, dış dünyadaki haksızlıklara, yanlışlıklara, bazı kişilere, durumlara sabır göstermekte zorlanmamıza neden oluyor. İçimizden birçok şey söylemek geçiyor. Biz, herkesin dürüst davranmasını istiyoruz. Fakat bunu göremediğimiz için sinirleniyoruz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar, saat 00:43 Ay-Neptün görünümü etkisi altında Pazar gününe adım atıyoruz. Kendinizi dış dünyada kolayca beğendirmeyi başarabilirsiniz. Ancak gerçekten mutlu musunuz? Bu sorunun cevabı sizde gizli.

Saat 02:43 Ay-Güneş olumlu görünümü, düzenlemek için çaba sarf ettiğimiz meseleler üzerinde kendimize çok fazla yüklenmeden, yapabileceğimiz kadarıyla yetinerek yol almanın yararlı olduğunu gösteriyor. Bir yandan pürüzler göze batıyor diğer yandan sorumluluklar sıkıştırıyor. Ancak eğer kendi içimizdeki barışıklığı muhafaza edersek rahat ederiz.

Saat 11:53 Ay-Pluto karşıtlık etkisi altında, bir yandan hayatı ele alış biçiminiz ve güçlü olma arzunuz diğer yandan şartlarınız tümüyle önemli hale gelir. Gücünüzü azaltan, sizi yorabilecek meseleler üzerinde öncelikle moral duygunuzu yüksek tutmanızda yarar vardır.

Saat 18:17 itibariyle Ay-Jüpiter arasında oluşacak görünümle, günlük planımız doğrultusunda işlerimizi yoluna koyacağız. Güven, huzur ve istikrar bizim için kıymetli. Maddi ve manevi anlamda güçlendirici ilişkilere, bağlantılara, gelişmelere ihtiyacımız var. Boşa kürek sallamak istemeyeceğiz. Dikkatli bir şeklide etrafımızdaki gelişmeleri gözlemleyeceğiz.

Saat 19:52 Ay-Uranüs görünümü, duygusal yaşamınız-bağlantılarınız ve çalışma hayatınızla ilgili konularda düzenleme ve işler hale getirme çabanızı işaret ediyor. Siz yenilikçi düşünen kişilersiniz. Bulunduğunuz ortamda zekanızla, duruşunuzla ve buluşlarınızla daima göz doldurursunuz. Ancak eski kafalı, sisteme aşırı bağlı insanlar nedeniyle sıkılabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 00:43 Güneş Ay-Neptün görünüm etkisi altında Pazar günümüz başlayacak. Hayatın tümüyle içinde yer almak istersiniz. Bu yüzden de derinlemesine düşünür. Nerdeyim ve nereye yol almaktayım diye içinizden geçirirsiniz. Gayet olumludur. Sevgi, merhamet, güzel duygular öne çıkar. Sezgileriniz güçlenir ve hayata olan inancınız yükselir.

Saat 02:43 Ay-Güneş olumlu görünümü, kendimizi, inandıklarımızı ve savunduklarımızı kimse anlamasa dahi, biz haklı olduğumuzun gayet iyi farkındayız. Zaten tüm mesele, insanın kendiyle olan barışıklığı değil midir? Birileri için neden kendimizden vazgeçelim ki?

Saat 11:53 Ay-Pluto karşıtlık etkisi, bir yanıyla evimiz, ailemiz, sevdiklerimizle alakalı konulardaki hassasiyetimizi vurguluyor diğer yanıyla  aşk hayatımızla ilgili konulardaki duygusallığımızı baskın kılıyor.

Saat 18:17 Ay-Jüpiter görünüm etkisinde, aşkta ve kişisel yeteneklerimiz konusunda şansımız yüksek. Bizi destekleyecek kişilerle karşılaşabiliriz. Özellikle ilişki meselelerinde şans hafiften yüzümüze gülüyor gibi. Geçmişe göre, biz de gayet akıllandık. Karşımıza çıkan bir insanın güvenilir olup olmadığını artık bir hareketinden anlıyoruz. İnce eleyip sık dokuyoruz. Fakat bunun bize faydaları zamanla daha net anlaşılacak.

Saat 19:52 Ay-Uranüs görünümü,  kişisel arzu ve isteklerinizi elde etme-sosyal yaşamda ilgi görme, idealleriniz ve parasal konularda ise güven içinde yaşama arzunuzun işaretçisidir.

Astroloji Danışmanı İremSu

 

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.