1 Ekim 2015 burç yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

1 Ekim 2015 Perşembe günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 1 Ekim  2015 burç yorumları

Ekim 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar  Perşembe günümüz  Ay-Boğa burcu seyir etkinliğinde başlıyor. Bu enerji, insanı sağlam ve uzun vadeli düşünmeye sevk eder ve  huzur verici  bir enerji yayar. Kişi maddi ve manevi yönden kazançlı çıkabilmek için çok çalışması, emek sarf etmesi ve hayatın güzelliklerinin farkına varması gerektiğini bilir.

Saat 03:42 Ay- Chiron güçlendirici ve şifalı olan görünümü  güç, huzur ve  güven aşılayıcıdır. Kişisel değerleriniz başta olmak üzere, umutlarınız, kendinizde ve başkalarında kıymetli bulduğunuz  güzelliklere sahip olmak, zayıflıklarınızı yenmek istersiniz.

Saat 13:44-23:04 arasında etkili Ay-boşluk ilerleyişinde önümüze çıkabilecek bir yenilik, teklif veya öneriyi çok iyi analiz etmemiz lazım. Boşluk zamanlarında bir şeyi hemen kabul etmek pek uygun olmaz. Henüz olmamış, olgunlaşmamış demektir.

Saat 23.04 itibariyle etkili olacak, Ay-İkizler burcu geçişi, çevresel ilişkilerden hızlı bir şekilde halledilmesi gereken tüm işlerimize kadar her konuda bizi hareketli ve meraklı  kılmakta. Genel olarak ihtiyaçlarımızı doyurma arzumuzu yükseltici olan Ay-İkizler burcu geçişinde  kişi düşüncelerini içinden geldiği şekilde insanlara ifade edebildiğinde kendini başarılı sayar.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar Perşembe günümüz  burcunuz üzerinde ilerleyen güçlü ve faydalı Ay etkisi altında başlıyor. Güvenli bir yaşam sürmek, dinginlik ve huzur içinde yaşamaktan hoşlanan Boğalar için bu enerji hem maddi hem de manevi anlamda rahatlatıcıdır. Konfor duygunuz bir hayli yükselir.

Saat 03:42 Ay- Chiron  görünümü,  arkadaşlık ilişkileriniz başta olmak üzere, hedef olarak belirlediğiniz her konuda sağlam ve sağlıklı kararlar almaktan yana olduğunuzun göstergesidir. Hangi ortamda bulunursanız bulunun, hem kendiniz hem de ailenizin geleceği adına düşünür ve iyilikleri gönülden yaparsınız.

Saat 13:44-23:04 arasındaki  Ay-boşluk etkisi altında, sizi ilgilendiren her konuda  hassasiyet içinde olmanız, durumlar kendi bakış çerçeveniz doğrultusunda ele almanız ancak arzu ettiğiniz şekilde hareket edememenin gerilimi duymanız mümkündür. Burada dikkat edilecek nokta, akışa ayak uydurmak ve kendinizi zorlamamaktır.

Saat 23.04 itibariyle Ay, İkizler burcunda seyrine başlayacak. Yenilik merakımızı yükselten bu enerji sizi zenginleştirecek, ihtiyaçlarınızı elde etmenizi sağlayacak her türlü düşünceye, öneriye açık olmamızı sağlıyor. Fikirlerimizi  insanlara ifade ederek, bilgimizi göstermeye çalışarak güç elde etmek arzusu duyarız.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler Perşembe günümüz  Ay-Boğa burcu geçişinin güven hissettirici enerjisi altında başlıyor. Duygusal ve fiziksel anlamda iç huzurumuzu yükseltici olan bu yansıma, sevdiklerimizden ilgi görmek, değerli olduğumuzu hissetmek, bize kıymet verildiğini bilmekten mutlu olacağımızı gösteriyor.

Saat 03:42 Ay- Chiron bağlılık görünümü, ailenizle olan ilişkinizi ve toplumsal hayatınızdaki yerinizi göz önüne alarak hareket etmenizi destekliyor. Kimseye belli etmesiniz de, siz paranın bir çok zayıflıkları örtücü etkisinin farkındasınız. Onun içindir ki, artık aza kanaat etmek yerine, büyük oynamak istiyorsunuz. Tabii ki, bunun için en doğru kararı vermekten yanasınız.

Saat 13:44-23:04 arasındaki  Ay-boşluk etkisi altında, içinden çıkamadığımız bir durumu zorlamak yerine, bu saatlerde  kendi akışına bırakmak  ve sakin bir şekilde düşünmek, iç sesimize kulak vermek gayet yararlıdır. Böylece hem kendinizi üzmemiş hem de yormamış olursunuz.

Saat 23.04 itibariyle burcunuzda ilerleyen Ay,  hem  kendinizi  hem de  başka insanların duyguları hakkında analiz yapmaktan zevk alırsınız. Kazancınız konusunda kurnazca düşünmek, ayrıcalıklarınızı vurgulamak, akıllı davranmak  mümkündür. İletişimin her türlüsünden yararlanabiliriz. Başkalarıyla iyi geçinmeniz gerektiğini bilirsiniz ancak çıkarlarınız söz konusu olduğunda sadece kendinizi düşünmeniz gerektiğini de biliniz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler, Ay-Boğa burcu seyri ile Perşembe günümüz başlıyor. Bu enerji, güvenli yatırımların, hedeflerin, dostlukların, sağlam adımlar atabilmenin bizi son derece mutlu edeceğini gösteriyor. Kişi böyle bir etki altında huzur bulmak, güne umutla uyanmak ve akşam başını yastığa koyduğunda mutlu olmak istiyor. Bizi yatıştırabilecek, can olabilecek, güvende olmamızı hissettiren kişilere ihtiyaç duyuyoruz.

Saat 03:42 Ay- Chiron ılımlı  görünümü,  hem kendinize hem de başka insanlarla huzur dolu etkileşimde bulunmanızı sağlayıcıdır. Hayata dair olumlu dileklerde bulunabilirsiniz. Birlik ve beraberlik ruhu içinde hareket etmeye özen göstereceğiniz bugün, sizin arzunuz herkesin yararına olacak şekilde düşünmesi ve hareket edilmesidir. Tabii ki maddi ve manevi değerleriniz son derece önemli olduğundan risk altına girmek istememeniz doğaldır.

Saat 13:44-23:04 arasında Ay-boşluk etkisi altında, bilinçli şekilde hareket edeceğiz. Huzurumuzu her şeyin üzerinde göreceğiz.

Saat 23.04 Ay-İkizler burcunda seyrine başladığında, farklı bir şeyler yapmak, yaratıcı çalışmalarda bulunmak, geri plana çekerek kendinizi gözden geçirmek anlamında oldukça etkilidir. Bir yandan kafanızın içindeki sorulara cevap aramaya çalışırken diğer yandan verdiğiniz cevabın sizi tatmin etmediğini fark edebilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar Perşembe günümüz  Ay-Boğa burcu seyir etkinliğinde başlıyor.  Bu güçlü enerji, uygulanabilir, güven verici ve gelecek vaat eden işlere yönelmemizi sağlıyor. Risk almamak için daha dikkatli hareket etmemizde bize yardımcı oluyor. Eksiklerimizi, yapılması gerekenleri şöyle bir gözden geçirmekte yarar var. Huzur verici olana yönelmek, maddi ve manevi anlamda hayatımızı kurmaktan yanayız.

Saat 03:42 Ay- Chiron şifalı görünümü, özel hayatınızla ilgili konular üzerinde düşünmenizi  sağlıyor.  Eğer hayat, umduğunuz gibi geçmiyorsa, hala bir şeyleri kafanızın içinde tam olarak oturtamıyorsak bu biraz da bizim ürkekliğimizden kaynaklanabilir. O zaman  ciddi anlamda kendimizi gözden geçirelim.

Saat 13:44-23:04 arasında Ay-boşluk etkisi altında, atrafınızda gelişen olayları rahatsız edici yönleriyle  ele almak mümkündür. Yani bardağın hep boş tarafı görüldüğü için keyif duymak neredeyse zordur. Benim bu zaman diliminde size tavsiyem,  ne olursa olsun sağduyulu davranmanız, olayları kendi akışına bırakarak zorlamamanızdır.

Saat 23.04 Ay-İkizler burcu seyir etkinliğinde ilişkimizle alakalı konular üzerinde konuşmamız ve isteklerimizi dile getirmek sorunları halletmek isteriz.  Renkli ve sıra dışı fikirlerimiz dikkat uyandırmamızı sağlayabilir. Yolculuk planlaması yapabilir, etrafımızdaki insanlarla konuşmaktan zevk alırız.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar Perşembe günümüz  Ay-Boğa burcu seyrinin sizleri huzurlandırıcı etkisiyle başlıyor. En doğal halinizle hayatı kucaklamaktan yana olduğunuz bugün, problemlerinizi sabırla çözebilir, maddi ve manevi anlamda geleceğinizi şekillendirmek istersiniz. Sevilmeye ve güvenceye olan ihtiyacınız yoğundur. Malınız, mülkünüz, yaşamsal prensipleriniz, değerleriniz gayet kıymetlidir.

Saat 03:42 Ay- Chiron destekleyici görünümü sayesinde yaşınızdan olgun tavırlarınızla dikkat çekersiniz.  Kendinizin farkına varmanız ve neler yapmanız gerektiğini bilerek eylemlerde bulunmanız kolay olabilir. Kişisel görünümünüze son derece önem verebilir, üstünüze giydiğiniz her şeyi itinayla seçebilirsiniz. Görüştüğünüz insanların sizin ağzınızdan çıkan her sözü dikkatle dinlediklerini fark edebilirsiniz.

Saat 13:44-23:04 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında durumunuzu sakin bir biçimde ele alınız.  Bir şeyleri düzenlerim umuduyla olayların üstüne gitmek risk almak demektir. Özellikle boşluk etkisi altında verilen kararlar daha sonra tekrar düşünülmeyi gerektirir. Oysaki kendinizi rahatlatıcı olan yöntemleri denemek faydalı olacaktır.

Saat 23.04 İkizler burcunda  ilerleyen Ay, yenilikte bulunmak,  yaratıcı yeteneklerimizi hayata geçirebilmeniz, değişik yollarla sonuca varabilmeniz anlamında sizleri  destekleyicidir. Kişi ne olursa olsun hızlı ve aktif bir şekilde hareket etmekten yanadır. İş hayatınız, ailenizi ilgilendiren konular üzerinde dikkatlice düşünmekte yarar vardır.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler  Perşembe günümüz,  Boğa burcunda ilerleyen güçlü Ay etkisi altında başlıyor. Özellikle ilişkimizle alakalı konularda güven arzumuz son derece önemli hale geliyor. Kariyer hayatımız, maddi ve manevi anlamdaki durumumuz, yapmayı düşündüğümüz yenilikler veya kalıcı olmasını istediğimiz her meseleyi gayet dikkatli bir şekilde ele alabiliriz.

Saat 03:42 Ay- Chiron görünümü,  sizi yakından ilgilendiren, uzun süredir aklınızı meşgul eden konular üzerinde moralinizi yükselticidir. Hedefiniz büyük bunu biliyoruz. Yorulmamak için gücünüzü en iyi şekilde toplamalısınız.

Saat 13:44-23:04 arasında etkili Ay-Boşluk etkisi altında insan,  güvenliğini, geleceğini sorgulama gereği duyabilir. Ancak bu saatlerde verilecek bir karar daha sonra pişmanlık uyandırabilir. Sakin ve kendi akışı içinde durumları ele almak yararlıdır.

Saat 23.04 Ay-İkizler burcu etkinliği, istediklerimizi  elde etmek arzumuz  fazlasıyla ön planda olacaktır. Bize kimsenin, hiç bir olayın duvar örmesini istemiyoruz. Meraklılığımız her türlü konuda bilgi sahibi olmak için bizi itekliyor gibi. Yurtdışı ve  yurtiçi haberleşme, internet üzerinden bilgilenmek, yazışmalarda bulunmak, kısa bir yürüyüş, dostlarla bir araya gelmek sizi keyiflendirir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler Perşembe günümüz   karşıt burcunuz üzerinde ilerleyen güçlü Ay etkisi altında başlıyor. İlişkimizle alakalı konularda ne kadar güvendeyiz? Bu soruyu kendimize sorabiliriz. Eğer aramızda problem varsa kaygılanabiliriz. Çünkü biz sevgiye, güvenceye, uzun vadeli ve  umutlandırıcı olana  yöneliyoruz.  Sadece ilişki değil, her meselede garanti altında olmaktan yanayız. Çevremizden beklentimiz, fiziksel ve duygusal anlamda huzur vermeleridir.

Saat 03:42 Ay- Chiron olumlu titreşimi, ilişkinizle alakalı problemlerin düzeltilmesi ve düzene sokulabilmesi anlamında şifalıdır. Zaten Ay-Boğa burcu geçişlerinde huzur ve güvenlik olgusu son derece önemlidir. Eğer problem varsa ortaklaşa çözümlenmelidir. İlişkiniz yoksa, kendinize şöyle bir dışarıdan bakmanız faydalı olur. Güvenliğiniz, maddi konular, çevre değişimi, iş girişimleri yine ön planda olacak.

Saat 13:44-23:04 arasında Ay-boşluk etkisi altında bir şeyleri anlamak pek kolay değildir. Genellikle sağlamlık, kalıcılık gerektiren doğru kararlar almak güç olabilir. Onun içindir ki, sert çıkışlarda bulunmamalı,  kendinize yüklenmemelisiniz. Keskin sirke küpüne zarar misali, sakin olmakta fayda var.

Ay-İkizler burcu geçişi Saat 23.04 itibariyle etkili olacaktır. Parasal konularda özgür hareket etme arzumuz bu saatlerde yoğun olur.  Değişiklik, yenilik hevesimiz yükselir. Belirsizlik canımızı sıkar.  Her şeyi enine boyuna öğrenmek isteriz. Olan  biteni analiz ederiz. İyice anlamadan içimiz rahat etmez.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar Perşembe günümüzü  Ay-Boğa burcu seyri ile karşılıyoruz.  Bu enerjinin özünde, güvence-huzur-pratik olma-üretkenlik yer almaktadır. Sizler de doğal olarak günlük işlerinizi yaparken, iş çevrenizle olan ilişkinizde, sağlığınızla ilgili konularda hem maddi hem de manevi yönden tatmin olmak istersiniz. Eğer sorunlarınız varsa, bir şeyler sizi rahatsız ediyorsa,  bunların mutlaka çözülmesini beklersiniz.

Saat 03:42 Ay- Chiron olumlu ışığı, huzur, emniyet ve güven olgularını baş tacımız yapıyor. Mantığınızı daha fazla ön planda tutarak, şikayetçi olduğunuz konular üzerinde düşünebilirsiniz ve güvencenizi önemseyebilirsiniz.

Saat 13:44-23:04 arasında Ay-boşluk etkisi altında çabuk karar vermeyelim. Kişisel bakımınız, sağlığınız, iç huzurunuz için gerekli olan aktivitelere yönelmekte yarar var. Pozitif düşünmenizi, rahatlamanızı, kendinizle barışmanızı sağlayan ne varsa ona yönelin. Dünyanın tasası bitmez. Ancak insan kendine özen göstermeyi de bilmelidir.

Saat 23.04 Ay-İkizler burcu seyri,  özgürleştiren, sıra dışı bir şeyler yaratma içgüdümüzü besleyen ve bizi harekete geçiren bir enerji geçişidir.  Gerek dış dünyadaki aktivitelerinizde gerek ilişkinizi ilgilendiren konular üzerinde hem zihinsel hem de fiziksel olarak kabınıza sığmanız zordur. Sorunlar olsa dahi, bunların bir şekilde konuşularak halledilmesinin mümkün olduğunu bilmeliyiz. Esprili yanlarımızı ortaya koyabilirsek, uzlaşıdan yana olursak, sinirlenmezsek,  karşımızdaki kişiyi ikna etmemiz gayet kolaydır.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar Perşembe günümüz  Boğa burcunda ilerleyen Ay etkisi altında başlıyor. Güven-maddi ve manevi geleceğimiz-aşk hayatımızla alakalı konular üzerinde duracağız. Üretmek, büyütmek, geliştirmek istediğiniz her mesele üzerinde dikkatlice durabilirsiniz. Para kazanmak, güvence altında yaşamak, sadakat ve verimlilik sizin için son derece önemlidir.

Saat 03:42 Ay- Chiron arasındaki şifalı görünüm,  hem maddi-manevi hem de aşk hayatınızla ilgili konularda güven duygumuzu yükseltecek. Zayıf noktalarımızı şifalandıracak. Birilerine hesap vermekten uyarı almaktan, yanlışa sapmaktan uzak duracağız. Bu görünüm, bize kuvvet verecek, kalkan olacak.

Saat 13:44-23:04 arasında etkili olacak Ay-Boşluk etkisi altında, soğukkanlı olmak,  keskin kararlardan uzak durmak yararlıdır. Huzurunuzu önemseyiniz. Karışık, can sıkıcı veya kafa kurcalayıcı olan meselelerden uzak durmaya çalışın.

Ay-İkizler burcu seyri, saat 23.04 itibariyle etkilidir. Bu geçiş enerjisi,  aktif düşünmemizi sağlıyor. Bilgimizi ortaya koyma hevesliliğimiz oldukça yüksek.  Bu enerji bize neler sağlar? Her şeyden önce özgürlük demektir, isteklerimizin yerine gelmesi için yaratıcı yönlerimizi öne sürmek, liderlik etmek ve yeniliklerde bulunarak kendimizi rahatlatmak, kısaca ruhumuzun doyması anlamına geliyor.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar iç güvenlik, huzur, maddi ve manevi anlamda rahat bir yaşam sürme arzunuzu yükselten Ay-Boğa burcu seyriyle Perşembe günümüz başlıyor. Güven ve huzur ev alanı ve hayatın genelinde bizim için son derece önemli. Evinizde eşinizle, çocuklarınızla, sevdiklerinizle bir arada olmaktan zevk alırsınız. Bulunduğunuz ortamda kaliteyi, konforu önemsersiniz.

Saat 03:42 Ay- Chiron görünümü,   yüreğinizin derinliklerinde sadece size ait özel duyguların gündeme gelmesini sağlayıcıdır. Hayata bakış açımız çok önemli. Bazen en sevdiğimiz şeylerden vazgeçebiliyoruz. Kimi zaman da tutunuyoruz bir şeylere. Burada önemli olan bizim kendimize verdiğimiz değer. Çünkü biz yoksak, hiçbir sorunun bir anlamı kalmıyor.

Saat 13:44-23:04 arasındaki  Ay-boşluk etkisi altında, ani karar değişikliklerinde bulunmak ne kadar yanlışsa,  baskılar  altında aceleyle  kararlar alıp uygulamaya kalkışmak da o denli yanlıştır. Evimiz sınırları içinde ve gönül dünyamızda huzuru önemseyelim. Hiç kimsenin ve hiç bir şeyin kafamıza takılıp bizi rahatsız etmesine elden geldiğince izin vermelim.

Saat 23.04 itibariyle etkili olacak Ay-İkizler burcu seyrinde, yüreğinizin sesi  kulağınıza  sıra dışı hatta bazen  isyankar cümleler fısıldasa da, bütün bunların nedeni  yenilik hevesliliğinizdir. Günlük hayatın kısıtlayıcı atmosferinden,  elden geldiğince soyutlanmak ihtiyacı duyabilirsiniz. Bu enerji sayesinde, kendinizi özgürce ifade edecek, zekanızla her problemin üstesinden gelebileceksiniz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar Perşembe günümüz  güven içinde yaşama arzumuzu, yarınlarımızı garanti altına alma isteğimizi, huzur içinde bir gün yaşama şevkimizi yükselten Ay-Boğa burcu etkisi altında başlıyor. Ev-emlak-bankalarla alakalı işlerimizi düzenleme-kişisel bakım-beslenme-parayla ilgili konular üzerinde duracağız. Güven olgusunu önemseyeceğiz.

Saat 03:42 Ay-Chiron arasındaki huzur ve güven verici görünüm, dinginlik sağlar. Duygu dünyanızla alakalı konularda ise, inişli çıkışlı olan hislerinizi belirli bir noktaya odaklayarak mantıklı kararlar vermeniz mümkündür. İletişim anlamında en iyi kontak kuracağınız alan, yakın çevre ilişkileridir. Hiç kimsenin huzuru kaçırması mümkün olmaz.

Saat 13:44-23:04 arasındaki Ay-boşluk etkisi altında, maddi ve manevi anlamda huzurumuz, güvencemiz başımız tacı olacaktır. Bu kısa süre içinde,  etrafımızda olan bitene ve içinde bulunduğumuz duruma bir bakalım. İnatçı davranmayalım. Güvencemizi önemseyelim. Bir şeyleri kafamıza takıp,  altında bir şey aramayalım. Ancak bastığımız yeri de bilelim.

Ay-İkizler burcu seyri, saat 23.04 itibariyle etkili olacak. Bu enerji  içimizdeki, ruhumuzun derinliklerindeki farklı yanlarımızı ortaya koyma hevesimizi canlandırıyor. Bir şeyler olmalı, bir şeyler hayatımda artık değişmeli diyen iç sesimiz akşam saatlerinde  bize rehberlik ediyor. Dilediğimiz şekilde kendimizi ifade edeceğiz. Özellikle ev sınırları içinde yapılan konuşmalar bir hayli etkili olacaktır.

Astroloji Danışmanı İremSu

Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.