1 Ağustos Burç Yorumları

Merkür Aslan Burcunda! Astrolog Demet Baltacı'dan 1 Ağustos Burç Yorumları....

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bugün 1 Ağustos Cuma…Venüs günündeyiz…

Terazi burcunda ilerleyen Ay, ilişkiler, işbirlikleri, eşitlik, adalet kavramlarına dikkat çekiyor. Yengeç burcunda ilerleyen Venüs, Koç burcundaki Uranüs ile kare, Akrep burcundaki Satürn ile Üçgen açı yapacak.

İlişkiler konusunda hissettiğimiz değişim ve sürpriz gelişmelere rağmen, alıştığımız ve güvendiğimiz kavramlarda istikrarı korumaya çalıştığımız bir dönemdeyiz. Duygularımız, ailemiz ve alışkanlıklarımız davranışlarımız üzerinde etkili olabilir. Gün içerisinde daha kararlı ve tutkulu davranıp, kişisel isteklerimizi ve yeteneklerimizi ifade edebiliriz.

Merkür bugün Aslan burcuna geçecek. Düşüncelerimiz ben merkezli, iletişim şeklimiz dikkat çekici ve dramatik olabilir. Kendi isteklerimiz ve düşüncelerimiz ön plana çıkacağı için, olaylara tarafsız yaklaşmakta zorlanabiliriz.

Sabit düşünceler ve inatçı yaklaşımlar zaman zaman ilişkileri zorlayabilir. Özgüven ve yaratıcılık artacağı için kendimizi daha rahat ifade edip, dikkat çekebiliriz.

Merkür 16 Eylül’e kadar Aslan burcunda kalacak.

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Her ne kadar tüm duygularınızı dile getirmeyi isteyecekseniz de, gün içinde sadece olumlu hislere ve romantik diyaloglara yer verin. Kırgınlıkların ve beklentilerin bugün tartışılmasına gerek yok.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bazı tedavi veya kürlerin gündeme gelebileceği bir gündesiniz. Var olan bir sağlık sorununu çözmek için şans doğabilir, ertelemeyin. İşlerinizi ayarlayın ve tedaviye başlayın; uygun zamanı ileriki günlerde bulmak zor olabilir.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Aşk hayatınızla ilgili önemli gelişmeler yaşayabilir ve bunların verdiği keyif ile çok güzel bir gün geçirebilirsiniz. Sürprizlere hazırlıklı olun. Sevdiğiniz kişi sizi çok şaşırtacak, hoş sürprizler yapabilir.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Bugün, aile bağlarının güçlenmesi söz konusudur. Aynı zamanda, başkalarıyla paylaştığınız evin yeniden dekore edilmesi, tadilat yapılması veya yeni bir eve taşınılması gibi konularda kendileriyle ortak bir karar alabilirsiniz.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Yakın çevrenizdeki kişilerle kurduğunuz duygusal bağ eskisine oranla daha güçlü olacaktır. Şefkatli ve bonkör yönünüz iyice güç kazanabilir. İnsanların her ihtiyacına koşmayı ve her sorununu çözmeyi görev edinebilirsiniz.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

Vitrinlerin çekiciliği maddi güvenlik isteğinize üstün gelebilir ve size hesapta olmayan harcamalar yaptırabilirler. Bu harcamalar için üzülmeyin, bütçenize zarar vermeyeceksiniz. Kendinize aldığınız ürünlerin keyfini çıkarın.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Duygularınızı ön plana alacağınız bir gündesiniz. İletişimdeki açıklık sayesinde de sevdiğiniz insana, duygularınızı rahatça açabilir, ilişkinizin duygusal boyutlarını tartışabilirsiniz. Bu, kendi iç dünyanızı da iyi tanımanızı sağlayacaktır.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım )

Her zamankinden çok daha ketum bir yapıya bürünmeniz mümkündür. Bunun sebebi, iç dünyanızdaki duygulara odaklanmanız olacaktır. İç dünyanızı daha rahat araştırabilmek için boş vakitlerinizi kendinize ayırabilirsiniz.

YAY (23 Kasım-21Aralık)

Sosyal yönünüzün güçleneceği ve onu tatmin etme ihtiyacı hissedeceğiniz bir gündesiniz. Her türlü sosyal aktivite, cansız geçse bile sizi kolayca memnun edebilir.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Katı yönünüzün öne çıkabileceği bir gündesiniz. Daha esnek olun; günün şartları bunu gerektireceklerdir. Duruma uyum sağlamanız, istediğiniz gelişmeleri mümkün kılmanızı sağlayacak.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Bugünkü sosyal iletişimleriniz yabancı uyruklu kişilere yönelik olabilir. Olasılıkla yeni tanışacağınız bu kişilerin size katacak çok şeyleri olduğunu görecek ve kendileriyle ilişkilerinizi hızla ilerletmek isteyeceksiniz.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Eşiniz veya bir arkadaşınızla ortaklaşa yaptığınız bir yatırım konusunda, kazançlarla ilgili haberler gelebilir. Bu haberler umut vaat edebilirler ve gelecekteki parasal beklentilerinizi olumlu yönde değiştirebilirler.

Astrolog Demet BALTACI

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.