02 Aralık 2015 Burç Yorumları

Burç Yorumları
Burç Yorumları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

02 Aralık 2015 Çarşamba günü burçlar ne diyor,sizi ne gibi sürprizler bekliyor… İşte Astroloji Danışmanı İremsu’dan 02 Aralık 2015 burç yorumları…

Aralık 2015 Aylık Burç Yorumlarını Okumak İçin Tıklayınız

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 05:09-12:09 arasında Ay-Boşluk etkisi altında olacağız. Takdir edilmeyi, söylediklerinizin onaylanmasını, size karşı gelinmemesini istersiniz. Ancak önerileriniz kabul görmeyebilir veya uygulanması zor olabilir. Üzerinde biraz daha düşünmeniz gerekebilir.

Saat 12:09 itibariyle etkisini hissedeceğimiz Ay-Başak burcu sağlığımızın önemini vurgularken, işlerimizi titiz şekilde yapmamız gerektiğini hatırlatıyor. Çok fazla yoğunluk altında çalışmak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak bizi biraz yorabilir. Ancak işimiz gereği ise, bizim de buna uymamızda yarar var. Ailevi-eviniz-ilişkinizle alakalı konularda dengeli paylaşımların ve karşılıklı görüş alışverişte bulunmanın yararlı olacağını söylemek isterim.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar Çarşamba günümüz, saat 05:09-12:09 arasında Ay-Boşluk etkisi altında geçecektir. Hislerimizle, arzularımız ve isteklerimizle bir hayli meşgulüzdür. Toplumla birebir alakalı işlerinizde temkinli, iletişim konularında hoşgörülü olmanız halinde, günü stresten uzak geçirebilirsiniz. Eksiklerinizi, ihtiyaçlarınızı, yapılacakları tekrar gözden geçirmenizde yarar var.

Saat 12:09 Ay-Başak burcunda seyrine başladığında, sizi ilgilendiren meseleler üzerinde özellikle söz konusu olan aşk veya çalışma hayatınız ise, inceden inceye titiz düşünmeniz, detayları fazlasıyla önemsemeniz mümkündür. Yaşadığınız ilişkinin ciddiyeti veya iş hayatınızla ilgili konular üzerinde bir hayli durabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili konuları, düzenleme ve güzelleştirmeye dönük işlerinize ağırlık verebilirsiniz. Kişisel anlamda huzura, paylaşıma olan ihtiyacınız yükselir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler saat 05:09-12:09 arasında etkili Ay-Boşluk süresince, sizi birilerinin farklı algılaması veya sizin başkalarını yanlış algılamanız mümkündür. Sözlü ve yazılı ifadeniz kısıtlanabilir. Durumları kendi akışına bırakmak, rutin işlerinizi bitirmek daha yararlı olur.

Saat 12:09 itibariyle Ay-Başak seyir etkinliğiyle başlarken, ailenizle olan ilişkiniz ve güvenliğinizi ilgilendiren konular üzerinde fazlasıyla titizlenirsiniz. Eşinizle, ailenizle ve varsa çocuklarınızla bizzat yakından ilgilenmeniz, sorunlarına çare bulmanız gerekebilir. Bu enerji, aşk hayatınızı ilgilendiren konular üzerinde gerçekçi bir şekilde durabilmenizi, mantıklı gözden geçirmelerde bulunmanızı sağlayıcıdır. Böylece değişimleri, yeniliklerin üzerinde tekrar düşünme olanağı bulursunuz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 05:09-12:09 arasında Ay-Boşluk etkisi altında olacağız. Bizim için kıymetli olan değerlerimize bir hayli düşkün oluruz. Şu şöyle olmalı, bu böyle yapılmalı diye kaideler belirleriz. Eğer birileri veya bir nedenle işler yolunda gitmezse sıkılırız. Para ve kazanç sağlayıcı her şeyi önemseriz.

Saat 12:09 itibariyle Başak burcunda ilerleyecek Ay, çevrenizde gelişen her durumu ayrıntılarıyla ele almanızı sağlar. Titizlenirsiniz, çünkü içiniz rahat etmez. Bir aksaklık çıkmaması için elinizden geleni yaparsınız. Bu da sizi biraz yorabilir. Evinizi, ailenizi ve sizi ilgilendiren konularda gerçekçi bir şekilde ele alarak, huzurunuz açısından hangi seçenek daha doğru ve güvenilir ise onu tercih edebilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 05:09-12:09 arasında etkili Ay-Boşluk süresince, esnek düşünmediğimiz için, farklı görüşlere tahammül göstermeyiz. Ben boşluk etkisi altında kişisel bakımınızla ilgili işlemleri uygun görüyorum. Ancak yenilik, değişim anlamındaki kararlar için uygun görmemekteyim.

Saat 12:09 itibariyle etkili olacak Ay-Başak burcu seyri, maddi ve manevi tüm değerlerinize daha fazla önem vermenizi sağlayabilir. Özenli ve dikkatli bir şekilde hareket etmek istersiniz. Çevremizle bağlantılarımız olumlu hale gelir. En azından fiziksel ve duygusal anlamda kendimizi iyi hissederiz. Dostlarımızla, etrafımızla paylaşım içinde oluruz.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar saat 05:09-12:09 arasında Ay-Boşluk etkisi altında olacağız. İçinde bulunduğumuz koşullar bizi zorluyorsa ve bir de hayal kırıklığı yaşatıyorsa dışa karşı gardımızı alabiliriz. En hoşumuza gitmeyen şey de, belirsizliktir. Biri işimize karıştığında, canımızı sıktığında şöyle bir dik durup, -Ne söylemeye çalışıyorsun diyerek kendisine gelmesi gerektiğini hatırlatırız.

Saat 12:09 itibariyle burcunuzda ilerleyecek Ay, sorun yaratan noktaların tespit edilmesi, şüphe duyduğunuz konularda emin olmanızı sağlar. Mantığınızın sesini dinleyerek her türlü alanda doğru şekilde ilerleyebilirsiniz. Kendimizi iyi hissettirebilecek alışverişlerde bulunuruz. Bütçemize tabii ki dikkat ederek bunu yapalım. İlişkide kaba saba davranışlar sizi rahatsız eder. Paylaşımı, kibarlığı önemsersiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler Çarşamba günümüz, saat 05:09-12:09 arasında etkili Ay-Boşluk ilerleyişiyle başlıyor. Bu süre içinde, eğer canımızı sıkan bir şeyler varsa, müdahalede bulunmak yerine akışta kalınız. Bu zayıf olduğunuz anlamına gelmez. Sadece zamanı olumlu değerlendirmek için yapılması gereken budur. Kişisel bakımınız, rutin kontrolleriniz, yarım kalan işleriniz, çocuklarınızla alakalı konular, sanatsal anlamdaki çalışmalar bu saatler arasında faydalı olacaktır.

Saat 12:09 itibariyle Başak burcunda ilerlemeye başlayacak Ay, her bir detayı önemsemenizi sağlar. Gördüğünüzle yetinmezsiniz. Bir şeyin ne kadar işe yaradığı sizin için kıymetlidir. Endişe verici bir durum varsa, bunu çözmeden rahat etmezsiniz. Geri planda yapılacak işlerle uğraşırsınız. Huzurunuzu önemsersiniz. Denge, uyum ve işbirliği özellikle ilişkilerinizde bir hayli önemsediğiniz noktadır. Duygularınız ve istekleriniz aynı rotada ilerler. Kendinizle çelişmezsiniz. Ne istediğinizi bilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler saat 05:09-12:09 arasında Ay-Boşluk etkisi altında olacağız. Eviniz, aileniz ve özel ilişkinizle alakalı konularda hoşgörülü davranınız. Bir büyüğünüzle bir araya gelebilirsiniz. Eski ancak pek hoş olmayan meseleler üzerinde konuşabilirsiniz. Ancak ben tavsiye etmiyorum.

Saat 12:09 itibariyle Başak burcunda ilerlemeye başlayacak Ay, günlük planlarımızın ve işlerimizin bilinçli bir şekilde ele alınması, titizlikle takip edilmesi anlamında yararlıdır.  İhtiyaçlarınızı gayet iyi bildiğiniz için, bunlara hemen sahip olmak yerine, ekonomik olarak hareket etmeniz sizi zararlı durumlardan koruyabilir. Bir sırdaşa, can yoldaşına, gerçek bir dosta ihtiyaç duyarsınız. İşimizi, ilişkimizi, hayatımızı gözden geçiririz. Paylaşım, uyum, huzur, adaletten yanasınızdır. İç huzurunuzu bir hayli önemsersiniz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar saat 05:09-12:09 arasında Ay-Boşluk etkisi altında olacağız. Evinizle alakalı bütçenizi aşmayan planlamalarda bulunabilirsiniz. Ayrıca ailenizle aranızdaki iletişimi güçlü tutmaya çalışmanız lazımdır.

Saat 12:09 Ay-Başak burcu seyir etkinliğinde, anlaşmakta zorlandığınız veya tadınızı kaçıran problemleri çözmek yerine farklı bir şeyler yapmak istersiniz. Bazen sıkı çalışırsınız ancak ayrıntılarla uğraşmak istemezsiniz. Gerçeklere dayalı, ılımlı, dengeli adil bir dünyanın özlemini çekersiniz. Dostlarınızla bağlantınız güçlenir. Etrafınızdaki insanlar sizin özel biri olduğunuzu düşünürler. Kolayca ilgi uyandırırsınız.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar Çarşamba gününe, saat 05:09-12:09 arasında etkili Ay-Boşluk ilerlemesi altında adım atıyoruz. Bu süre içinde, ne olup bittiğini tam olarak anlamadığımız konular üzerinde hemen karar vermeyelim, önyargılı olmayalım. Bir anlamak bir dinlemek lazım.

Saat 12:09 itibariyle Başak burcunda ilerleyecek Ay, sağlığınıza, hijyeninize, kişisel bakımınıza bir hayli önem verebilirsiniz. Bilgi sahibi olmak, araştırmak, keşfetmek ve bulduklarınızı belli bir alanda verimli bir şekilde kullanmak açısından bu enerji gayet yararlıdır. Başkalarının hayatımızdaki etkisini hem özel hem iş anlamında gözden geçiririz. Huzurlu bir ortamda çalışmak, toplumda beğeni toplamak arzunuz yükselir. Negatif, sevginin kıymetini bilmeyen, adil olmayan insanlardan uzak durursunuz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar saat 05:09-12:09 arasında Ay-Boşluk etkisi altında olacağız. Bu süre içinde,  eleştirilmek pek hoşunuza gitmez. Bir olayı sadece kendi bakış açınızla ele aldığınız için, haklı olduğunuzu düşünürsünüz. Oysaki olaylara mantıklı bir şekilde yaklaşmalı, bencil olmamalı,  ılımlı davranmaya çalışmalısınız. Aileniz, eviniz ve güvenlik konuları üzerinde bir hayli durabilirsiniz.

Saat 12:09 itibariyle, Ay-Başak burcu seyir etkinliğinde, işiniz, ortaklaşa mali konular ve genel olarak ilişkide, akıllıca hareket etmek istediğiniz halde, sıkıntılı bir durumda rest çekmenize neden olabilir. Detaylı işlerle uğraşmaktan pek hoşlanmazsınız. Bu enerji sizi rahatlatır, canlandırır. Adil, paylaşımcı, sevgiye, huzura dayalı bir dünya özleminiz yükselir. Güzellikleri önemsediğiniz için, kaba saba davranan kişilerden hoşlanmazsınız. Sizi keyiflendiren, mutlu eden kişilerle konuşmayı tercih edersiniz. Haksızlıklara göz yummazsınız.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 05:09-12:09 arasında Ay-Boşluk etkisi altında olacağız. Rutin iş programımızı veya günlük aktivitede her zaman yerine getirdiğimiz işlerimize ağırlık verebiliriz. Yarım kalan işlerimize öncelik tanıyalım.

Saat 12:09 itibariyle etkili olacak Ay-Başak burcu seyri, partneriniz, iş ortağınız veya diğer kişilerle olan iletişiminize önem veriniz. Bağlanmak, huzur bulmak, mutluluğu yakalamak, anlaşılmak istersiniz. Bu hassasiyetiniz nedeniyle en ufak bir problemi dahi, gözünüzde büyütebilirsiniz. Uyumsuz ve toleransız olan kişilerden uzak duracağız. Her durumu sorgulayıp, doğru ve adil olana ulaşmak isteyeceğiz. İlişkilerde huzur, denge, güven olgularının, karşılıklı olmasını önemsemek gerekiyor. Buna göre duruma bakmakta yarar var.

Astroloji Danışmanı iremSU

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.